Opinie o Lobo HR

Domi

Czy warto odbyć tam praktyki(psychologia pracy i organizacji)?

Maja

Miałam okazje współpracować i nie polecam. (usunięte przez administratora) Po takim zespole raczej nie można się spodziewać dużo. Ogólnie chaos i kreowanie się na profesjonalistów. Firma nigdy nie zadziała bez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Kasia
@Maja 30.07.2017 20:31

To ciekawe co piszesz bo większość osób w zespole ma umowę o pracę, łącznie ze mną. Dodatkowo nowe osoby są zazwyczaj pod opieką konsultantów posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży.

wiosna

Pracowałam rok, zaczynałam od szkolenia. Właśnie zmieniłam pracę. Nie mogę się zgodzić z tym co napisał Robert. Szkolenie akurat było bardzo długie i merytoryczne. Mam wrażenie że jego wiadomość to post konkurencji. Jestem teraz w nowej pracy i w zasadzie nie dostałam żadnego szkolenia i rzucona zostałam na tzw "głęboką wodę", bardzo dziękuję za taki start. Co do wynagrodzenia to owszem, na początku nie płacą dużo ale wiem z własnych źródeł, że są tam osoby z dłuższym stażem, które zarabiają już całkiem nieźle więc podejrzewam że jest tak jak wszędzie - jak masz wyniki to dobrze zarabiasz. Jedno jest pewne - szkolenie i wsparcie jakie tam dostałam było duże i jak ktoś pisze inaczej, tzn że konkurencja albo po prostu mu nie szło :)

PracaISukces
@wiosna 16.05.2017 17:19

Bardzo dziękuję za pomoc :) Mam dobre przeczucia póki co i myślę, że też tak jak mnie rownież i firmie zależy na stałej współpracy. Jestem bardzo zmotywowana do działania ponieważ bardzo lubię rekrutacje więc myślę, że wybierając mnie podjęli najlepszą decyzję :) W sumie mieć pracę z pasji to chyba największe szczęście :) Miałam też ofertę pracy w Manpower od ręki, jednak atmosfera bardziej taka przyjazna do pracy w Lobo oraz podejscie Pani Menadżer niewątpliwie mnie do Lobo przekonało. Nie ma tej korpo atmosfery... co jest mega na plus. Pracę tworzą ludzie i atmosfera. Jeśli jest przyjazna dla pracownika to aż się chce do tej pracy lecieć. Rozumiem, że te negatywne opinie o firmie Lobo faktycznie tworzą osoby którym podziękowano za współpracę ponieważ zapewne jak się od nich zaczęło wymagać to pojawił się problem. Fajnie jest posłuchać opinii ambitnych osob takich jak Pani :) że realnie mi Pani napisała jak sprawy się w tej firmie mają :) Proszę mi życzyć powodzenia :) Oby wybór tej firmy był dla mnie owocny w perspektywie rozwoju oraz ciekawych wyzwań z dlugofalową współpracą :) Ślicznie pozdrawiam :*

Wiosna
@PracaISukces 17.05.2017 21:38

Cieszę się że pomogłam i ściskam kciuki :) Dodam, że miałam już 3 pracodawców i w każdym było coś fajnego i coś mniej fajnego, to normalne. Atmosfera w tej firmie to na pewno był plus. Z tego co wiem to dużo też zależy od tego, na jakiego menadżera się natrafi. Nie w każdym oddziale był najlepszy (z tego co słyszałam). Pozdrawiam :*

PracaISukces

Co sądzicie realnie o pracy w warszawskim oddziale jako rekruter? Jaka panuje atmosfera oraz czy firma wywiązuje się z danych obietnic? Rozwój? Podwyżki oraz premie? Póki co Pani Menadżer wydaje się być bardzo sympatyczna i profesjonalna. Widać, że zależy jej na doborze dobrego zespołu. Oceniam tę Panią jako osobę na wlasciwym miejscu, jednak to moja opinia ze wstepnych rozmów. Z racji iż wiążę z tą firmą plan długiej współpracy, chciałabym wiedzieć w jakim stopniu można liczyć na ich wstępne wsparcie po rozpoczęciu współpracy?? Czy zależy firmie na pracowniku? Interesują mnie opinie osób które chcą tak jak ja realnie pracować na swój sukces a nie tych którzy krytykują pracodawcę jeśli od nich wymaga. Czy można zaufać firmie i wiązać z nimi plany na długie lata współpracy?? Czy raczej panuje atmosfera wyścigu szczurów i ich obietnice są bez pokrycia? Będę bardzo wdzięczna za szczere opinie :) Z góry ślicznie dziękuję za pomoc i informację.

ewa

sfrustrowani pracownicy, którzy nie radzili sobie z pracą zawsze obsmarują swojego byłego pracodawcę, jakie to typowe, widać to na tym i na każdym innym profilu firmowym

dom

sama prawda!

xd

A wypłata się normalnei u nich pojawia? Pozdrawiam

Mariusz

Dobre praktyki i fajne oferty pracy. Można polecić.

Wojtek

Warto u nich odbyć praktyki, dobrze wszystkiego uczą, nie ma parzenia kawy. Jak ktoś polubi tę pracę i się sprawdzi to ma realną szansę zatrudnienia. To tyle z mojej strony.

margo

@Jek - to prawda, też wróciłam uwagę! obserwuje ich oferty od dwoch tygodni (rozwazam zmiane pracy) i serio jest coraz ciekawiej

wiper

@jacek - ciekawe, co piszesz, muszę sprawdzić pozostałe opinie od Karoliny i Magdy :D Ale teraz mam pytanie, co wiecie na temat ich oddziału w Amsterdamie? Byłem pozytywnie zaskoczony gdy okazało się że tam też działają, mało która polska agencja pracy może pochwalić się zagranicznymi biurami lol wyglada na to, że fajnie sie rozwijaja

jacek

dziwne ze cały czas wypowiadają się karolina i magda wszędzie w sieci, nie dość że każa im wciskać ciemnote to jeszcze muszą pisać pozytywne komentarze w internecie. Nie polecam, niestety miałem okazję współpracować.

kodek

Zdecydowanie działają głównie w headhuntingu - to ich obszar specjalizacji i wiem, że działają bardzo skutecznie (patrz - mój przykład ;)). Mam paru znajomych ze stanowisk kierowniczych, którzy zostali pozyskani w naszej firmie również przez LOBO. Naprawdę dobrze radzi sobie ta firma w obszarze Direct Searchu.

nowy

Ja niestety nie polecam ponieważ po rozmowie z przyszłym pracodawcą dla którego lobo rekrutowało pracownika podziękowałem bo mi po prostu nie pasował dojazd lobo zaczęło mi wymyślać ,że to moja wina i muszę im pokryć koszty.

tomson

Potwierdzam słowa poprzedników, że praca w LOBO jest dobra i to pod wieloma względami. Zdarzyło mi się co prawda mieć jakieś spięcie na linii ja-przełożony, ale w LOBO podoba mi się to, że każdy pracownik ma prawo do własnej opinii i dzięki temu wzbogaca się zespół, bo im więcej pomysłów tym lepiej. Firma fajnie się rozwija i cieszę się, że mogę być jej częścią w tym czasie.

Karolina

Jestem u nich headhunterką i kocham to co robię! Nie mówię, że to jedyne miejsce na świecie, gdzie mogę się realizować, ale LOBO jako pracodawca oferuje takie warunki pracy ze nie mam potrzeby ani ochoty czegoś zmieniać. Polecam

magdalena

Stabilna praca, dobre wynagrodzenie, ciekawe zlecenia. Jestem zadowolona z LOBO i polecam innym.

krzysztof

pracuję tu już ponad rok i nigdzie się nie wybieram. Uwielbiam dynamiczną pracę, a skoro HR to dynamiczna dziedzina, nie mogłem trafić lepiej niż do LOBO - tutaj naprawdę sporo się dzieje i to jest mega plus. Obecnie staram się o awans na stanowisko head huntera, mam nadzieję, że wkrótce będę mógł sie pochwalić awansem. Polecam firmę, dobre zarobki, świetne możliwości rozwoju, warto!!!!!

agacik

byłam w LOBO na praktykach w Gdyni i dobrze je wspominam. mój przełożony był wymagający, ale dzięki temu więcej się nauczyłam i ogolnie dobrze wspominam ten staż. jeśli kogoś interesuje tematyka HR, to LOBO jest dobrym miejscem do zdobywania doświadczenia

Nati
@agacik 12.02.2016 14:04

HEJ MOGŁABYŚ OPOWIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ O PRAKTYKACH? Pewnie są bezplatne i jakie są szanse na pozostanie w firmie?

ko lego

Jedna z pracownic dzisiaj szukając programisty napisała - programmer is a tool that converts coffe to code Szacuneczek jak nic

Mlody

Nie zgodzę się, że są nierzetelni. Miłe Panie, konkretne. Da się z nimi dogadać, więc- ogólnie nic do zarzucenia.

misiek

są nierzetelni: na dwóch róznych portalach z ogłoszeniami o pracę tego samego dnia ogłaszają nabór na to samo stanowisko i podają różne wymagania (np. konieczność bycia studentem lub brak takiej informacji, różne formy zatrudnienia (od etatu po umowy śmieciowe). Ponadto ignorują potencjalnych kandydatów i nie odpowiadają na meile

Zostaw opinię o Lobo HR - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobo HR