Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

aktualnie_pracujacy

Wbrew niektórym powyższym opiniom dobre miejsce do pracy, krórej w biurze rachunkowym zawsze jest dużo. Dużo, gdyż takie są twarde realia pracy dobrego biura rachunkowego.

kolega h

nie wierzę w żadne ruletki, naweet sądząc po stronie internetowej wydają się bardzo stabilną, prestiżową i ułożoną firmą. i bardzo widzę fajną opcję wprowadzili w postaci newsów ekonomicznych, teraz częściej wchopdzę

były pracownik

Rzeczywiście praca w Pani biurze, to nie salon gier tylko Rosyjska ruletka. Serdecznie pozdrawiam obserwatora.

obserwator

Stresujące warunki mogą być dla tego, który nic nie robił, a nagle wymaga się od niego pracowitości i rzetelności. Fakt - to może go stresować. Ale na pewno nie ma mowy o poniżaniu. I to codziennym? Praca w księgowości nie jest łatwa i lekka jak niektórzy myślą. To nie salon gier.

obserwator

A ja sądzę że zgodnie z zasadą: nie wyjmiesz więcej niż włożyłeś, to nie masz co narzekać - bo skoro praca była marnie wykonywana to i premii pełnej być nie mogło. Jeszcze rozumiem, żebyś narzekał bo cię zwolniono. Ale odchodzić do innej firmy i robić czarny PR to bezczelność. Albo kompleksy?

były pracownik

W odniesieniu do pracownika mają duże wymagania, bardzo duże obciążenie pracą - nieadekwatne do wynagrodzenia. Pensja - mierna podstawa + premia/ regularnie obcinana. Nie polecam.

Zostaw opinię o Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.