Opinie o Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych w Sopot

Jacek Nowy wpis

Miałem przyjemność skorzystać z usług Zespołu Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o. , z pomocy Pana Tomasza Chojnowskiego . Była to przyjemność ponieważ przede wszystkim sprawa wygrana z Urzędem Skarbowym , a Pan Tomasz zdecydował mi się pomoc gdzie inni nie chcieli brać mojej sprawy (podejrzewam że ze względu na szanse wygranej) , współpraca z panem Tomaszem była bardzo miła , widać to człowiek z powołania z bardzo szeroką i głęboką wiedzą w różnych sprawach , w dodatku ostatecznie rozliczyliśmy się Pro bono, także tym bardziej świadczy to o ogromnej uczciwości !:) szkoda że nie można dawać gwiazdek - posypało by się tu sporo!;) szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam!

Kacper Nowy wpis

@ula jak długo już współpracujecie ?

Wojtek Samillo Nowy wpis

Możecie być spokojni o swoje interesy. To firma, której można zaufać! Wielka rzadkość.

Ula Nowy wpis

Przemiła współpraca. Polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Prezes Banku

Uczciwy i sprawnie przeprowadzony audyt, który pozwolił nam na wprowadzenie kilku zmian w firmie!

Siux

Nie mam doświadczenia w księgowości, dlatego stwierdziłem, ze auditor będzie moim najlepszym wyborem.

ZadowolonaKlientka

Ja i rachunki, ja i te wszystkie formalności - nigdy nie potrafiłam tego ogarnąć, dlatego cieszę się, że mogę współpracować z tak fajną ekipą!

marta

Auditor to najlepsze biuro rachunkowe, z jakim współpracowałam.

jacek

wszystkim polecam współpracę z tak kompetentnymi pracownikami!

Montumag

Jestem zadowolony z ich usług. Nie wiem, jak poradziłbym sobie bez nich.

Max

Według mnie firmie nie można nic zarzucić. Pracownicy chwalą sobie pracę tam, zaś klienci czują się profesjonalnie obsłużeni.

Auditor to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe w okolicy. Miła, rzetelna i fachowa obsługa. Zawsze na wysokim poziomie.Przystępne ceny.

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych - Sopot

Auditor Sp. z o.o. Zespół Ekspertów Finansowych
  • Al. Niepodległości 792 lok. 6