FAST WIND

Gdynia

Opinie o FAST WIND

kierowca_ce

tam tylko są łapanki jednego zwalnia nie wypłaca łapie drugiego niema rozmów typowych . Jeżeli ktoś jest z Katowic to spyta kiedy przyjedzie i jedzie w trasę dopiero poznaje co to za firma . gość który jest samoistnym prokurentem kręci wałki a prawdopodobnie prezes nie ma pojęcia ze jest prezesem .

kierowca_ce

ta firma nie płaci składek zus za pracowników emerytury nie będzie a i wypłaty są w wielu przypadkach pomijane nie mówić już o rozliczeniu podróży służbowych. Mam jeden wyrok z klauzul na te firme niedługo będzie drugi i trzeci gorzej że małe prawdopodobieństwo windykacji

Zostaw opinię o FAST WIND - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAST WIND