Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Zośka

Bardzo polecam Centrum Kierowców ! Jeśli lubisz dobre, nowe auta i aktywność w ciągu dnia, to zdecydowanie jest to praca dla Ciebie. Mnogość różnych zleceń - wymiany opon, zdania do serwisów, relokacji w okolicy Twojego miasta, transport krajowy i czasem międzynarodowy. Różne fury, czasami coś na prawdę ciekawego, zależy od farta. Firma nie ma problemów z wypłacalnością, dobrze prosperuje i wciąż się rozwija. Świetny zespół ! POLECAM !

Filippo
@Żaneta

jestem od miesiąca, wygląda to interesująco, dziś miałem 3 Zlecenia, jutro mam 4, zobaczymy jak będzie. Kilka dni temu miałem audi q5

Mateusz

Jako kierowca tej firmy mogę ją polecić z ręką na sercu, praca bardzo przyjemna, idealna dla studiujących dziennie, w kalendarzu można wybrać w jakie dni chce się jeździć, nie ma nacisku, że trzeba być wtedy i wtedy w pracy i można czasami trafić na super samochody za którymi człowiek normalnie się obraca na mieście ????

Marta 99
@Mateusz

Praca, o tyle w porządku, że mogłam wykonywać pracę 2 razy w tygodniu, na co dzień pracuje w branży modowej , w pozostałe dni mogłam uzupełnić wynagrodzenie pracując tutaj. Generalnie wszystko ok. Polecam

Zuzanna Nowy wpis

Hej. :) Patrzymy właśnie z chłopakiem na stronę w sekcję z pracą, ponieważ rozgląda się on za zatrudnieniem za kółkiem. Ciekawi nas jakie jeszcze miasta wchodzą w zakres poszukiwań. Napisane jest w jednym punkcie „Wrocław, a także innych”. Gdzie teraz najbliższe nabory są planowane?

Cześć, chyba będę aplikował na kierowcę, bo właśnie widziałem dodaną ofertę na moje miasto. Jeśli jeszcze dziś zaaplikuje to po jakim czasie się odezwa? Mogą mnie w ogóle odrzucić z jakichś przyczyn? (jestem studentem)

Pracodawca - odpowiedź Nowy wpis

Witam serdecznie, w jakim mieście Pan mieszka. W niektórych miastach już rekrutacja się odbyła, w niektórych dopiero przed nami. Zapraszam do aplikowania praca.centrumkierowcow.pl a w razie pytań proszę o maila rekrutacja@centrumkierowcow.pl

Jakub

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem AC samochodu w trakcie pracy, czy podczas przejazdu firma zapewnia jakieś dodatkowe ubezpieczenie?

Nowy wpis

@Jakub

Dzień dobry, Spółka posiada odpowiednie ubezpieczenie OC dla prowadzonej działalności na wypadek uszkodzenia pojazdów podczas transportu. Kierowca w razie spowodowania szkody ze swoje winy pokrywa udział własny w ubezpieczeniu ale nie więcej niż do kwoty 1500 zł. Ryzyko kierowcy jest nieznaczne względem dużej wartości transportowanych aut. Jesteśmy też przekonani, że dobieramy odpowiedzialnych wykonawców zleceń i możemy ich obdarzać tak dużym zaufaniem

Gdzie można odszukać informacje dotyczące tamtego płatnego stażu o którym ktoś wspomniał? nie wiem za bardzo jeszcze o co chodzi z tą opcją zatrudniania się, bo właśnie zastanawia mnie w tym wszystkim jedno. Z tego stażu mogą znowu skorzystać tylko studenci? zastanawiałem się widząc oferty czemu stawia się akurat na nich

Do odbywania praktyk zapraszamy w szczególności studentów logistyki i motoryzacji. Zdobyte doświadczenie przy obsłudze pojazdów, opisach protokolarnych czy procesach logistycznych z pewnością będzie uzupełnieni Państwa doświadczenia. Praca może być traktowana jako dodatkowa i można zadeklarować swoją dostępność w dni robocze w których student nie ma zajęć. Dlatego dobrze koresponduje ze studiami. Zapraszamy do aplikowania

Maja
@Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Dzień dobry, też widziałam na stronie wzmiankę dotycząca możliwości zrealizowania praktyk. A jak to potem wygląda jeśli kandydat chciałby się zatrudnić? czy byłoby to możliwe? interesuje mnie ewentualna ścieżka dalszej kariery

@Maja

Szanowna Pani Przede wszystkim oferujmy pracę dla kierowcy a odbywanie praktyk jest dodatkowym elementem. Nasi wieloletni współpracownicy pracują też na wyższych poziomach albo otrzymują angaż u naszych klientów. Zapraszam serdecznie do aplikowania a szczegółowe informacje przekaże specjalista HR. https://praca.centrumkierowcow.pl/index.php/enroll/enroll?form=enroll

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrum Kierowców Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Zośka

A jak wygląda ten płatny staż u klientów firmy, co się ponoć kończyć może zatrudnieniem u nich? Jaka to kasa z tego jest w trakcie stażu? Stażowe to nie brzmi jakoś perspektywicznie

Żaneta

Cześć, do pracy w charakterze kierowcy zatrudniłam się w zeszłym roku na początku października. Praca jest serio elastyczna. Nie mogę przyjmować dużej ilości zleceń z racji częstotliwości wykładów, ale na "kieszonkowe" można zarobić. Więc jeśli szukacie pracy dorywczej i nie chcecie się przepracować to chyba mogę polecić ...a i jeszcze możecie pojezdzić fajnymi samochodami. Mnie się trafił kilka razy Volkswagen Arteon.

jak wyżej

Kielon
@Żaneta

zgadzam się, można sprawdzić ciekawe fury , a na dorobek przy drugiej pracy to dobre uzupełnienie.

Filippo
@Żaneta

Czyli stale jednym i tym samym autem nie pojeździsz? Ale jeśli tylko chce jeździć automatem to mogę się tak ugadać? I czy ja dobrze rozumiem z poprzedniej oferty, że trzeba być minimum 2 dni robocze do dyspozycji od 7 do 19? W miesiącu i tyle wystarczy by współpracować?

Pracodawca - odpowiedź

Szanowny Panie, Dobór relokowanego pojazdu zależy od zapotrzebowania naszych klientów. Bywa, że należy przeprowadzić Q7 w automacie ale również auto niższej klasy ze skrzynią manualną. Podczas przydzielania zadania zawsze jest informacja jakie auto będzie relokowane. Nie ma obowiązku przyjęcia każdego zlecenia ale oczywiście od ilości zleceń zależy wynagrodzenie naszych Zleceniobiorców. Zapraszam do aplikowania na www.praca.centrumkierowcow.pl i sprawdzenia swoich umiejętności podczas potkania rekrutacyjnego. Pracodawca

Słuchajcie ale tak dla pewności to teraz osoby które ukończyły 26 rok i już nie studiują tez mogłoby podjąć się współpracy? tutaj w opiniach akurat studentom polecali i mnie również wyświetliła się oferta w internecie z takim tytułem

Rejlen

Czy osoba normalnie pracująca na umowie o pracę może się u was zatrudnić? Często w grafiku mam dzień lub dwa przerwy od pracy w tygodniu, więc ten czas mógłbym przeznaczyć, aby coś dorobić. Jak wyglądają stawki w Bydgoszczy/Toruniu? @Pracodawca

Czy teraz po nowym już roku były może prowadzone jakieś rekrutacje? Nie widzę tu komentarzy z tego okresu a także ofert w internecie. chyba ze źle cos sprawdzam? W każdym razie czy nastąpiły jakiekolwiek zmiany w warunkach zatrudnienia? finansowe chociażby?

Czy w Centrum Kierowców Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

K1998

Jak najbardziej polecam. Jeśli ktoś lubi jeździć samochodem i jednocześnie chce sobie dorobić na studiach to w CK jest to możliwe. Atmosfera bardzo dobra, wypłata zawsze na czas, a w razie problemów z realizacją zlecenia zawsze można liczyć na wsparcie koordynatora. Polecam!

Serdecznie polecam pracę w Centrum Kierowców. Duża elastyczność, możliwość przejechania się super samochodami, świetni ludzie, duże możliwości rozwojowe i wspomnienia na całe życie

Elizka
@Anonim

Jakie są te możliwości rozwojowe? Z kierowcy można awansować na dyspozytora? Jakieś szkolenia driftingowe może?

Nie Polecam, Zapewniano duża ilość zleceń zaznaczyłem praktycznie cały tydzień po 6 godzin pracy. Dostałem tylko jedno zlecenie żeby pojechać do innego miasta 200 km tam wziąć samochód pojechać następne 500 km oraz potem wrócić 300 do domu gdzie nie jest to realne w 6 godzin które deklarowałem tylko ok 12h. Po tym zleceniu puste dni bez zleceń ani jednego nie udało mi się dostać.

@Marek

Czyli to z Twojej strony tak naprawdę porada by nie zgłaszać się jeśli jest się dyspozycyjnym jedynie przez 6 godzin? Czy piszesz te opinie na dzień dzisiejszy? Przełom październik / listopad? Ciekawi mnie jakaś sezonowość, możliwe ze w innych miesiącach biorą na krótsze przebiegi?

@Marek

Dzień dobry Panie Marku. Aktualnie pracuje u nas ponad 250 osób w całej Polsce, część jeździ codziennie część bardzo dorywczo. Tak też można traktować tą pracę. Jeśli zadanie polega na przewiezieniu auta dla klienta przez całą Polskę to takie zadanie ktoś wykonuje i oczywiście że nie w 6 godzin. Polecam kontakt z koordynatorami, ustalenie z nimi swoich preferencji czasu pracy a nie zniechęcanie się od razu. Zapraszam do dalszej współpracy i prośba o wstrzymanie się od stwierdzeń "nie polecam" ponieważ nie zawsze to co nie odpowiada Panu nie jest dobre dla całej rzeszy osób z którymi współpracujemy latami. @pracodawca

@Pracodawca - odpowiedź

Marek i każda inna osoba ma prawo napisać "nie polecam" w ramach osobistego wyrażenia opinii i nie jest zobowiązany odpowiadać za dobro innych ludzi. Chyba Wam się zagalopowało delikatnie. Natomiast @Marek zasugerował ważny problem. Co się dzieje, kiedy zleceń jest za mało i kierowca nie jest wzywany? Co decyduje o tym, że dana osoba dostaje zlecenie, a inne czekają na pusto aż coś wpadnie? Teraz możecie się wykazać w odpowiedzi swoją kreatywnością.

karl

Dlaczego Wasze samochody nie mają ubezpieczenia AC tylko trzeba płacić za spowodowanie kolizji?

@karl

@Pracodawca drogo Nadawco. To nie są nasze samochody, tylko firm leasingowych, wypożyczalni i oraz klientów serwisów. Klienci nie mogą być narażeni na utratę zniżek AC, gdy szkodę spowoduje zewnętrzny kierowca. Proszę przemyśleć czy udział kierowcy w szkodzie 1500 względem uszkodzeń o znacznych rozmiarach jest aż rak dużym ryzykiem i obciążeniem. Myśle że jeśli jesteś dobrym i odpowiedzialnym kierowcą to takie ryzyko będzie dla Ciebie minimalne. W innym przypadku oczywiście nie namawiamy.

Lilka

Ktoś widzę, że się spytał o budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. :D Z tym, że o co mogło w praktyce chodzić? Mam na myśli kierowców teraz, ludzie w ogóle kontaktują się jakoś ze sobą? Jedna Pani pytała o prace bezpośrednio w biurze, w tym przypadku jak jest tak w sumie? Przysługują jakieś benefity? czy na wynagrodzenie składa się sama podstawa?

Hubert

Mogę polecić pracę studentom głównie dziennym, chociaż na wakacje jak byłem codziennie dostępny, to i codziennie miałem zlecenie. Zlecenia są różne, od zawiezienia na serwis (mało płatne, przez mały dystans), po trasy krajowe, już lepiej płatne. Stawki nie są niestety duże, wychodzi około 20zł/h, a czasami i mniej, jeżeli policzymy czas dojazdu po auto, transport, i powrót np. Pociągiem. Praca jest opłacalna dla osób które mają co robić produktywnego w pociągu, wtedy można te godziny "odjąć" i stawka już wychodzi lepsza. Natomiast jeżeli ktoś nie ma robić gdy czeka, to ta praca jest nieopłacalna, lepiej poszukać czegoś innego. Plusem jest duża elastyczność, można zrobić tydzień wolnego, a można i codziennie chodzić. Godziny zleceń na serwisy są sztywne, ale krajowe są luźne. Plusem pracy jest też możliwość pojeżdżenia różnymi samochodami. Pracuję już około 3 miesięcy, i na razie nie planuję nic zmieniać.

Czy do biura Centrum także można się przyjąć? pytam tak wprost, ponieważ mam przed sobą właśnie formularz aplikacyjny ze strony i przy wyborze stanowiska mogę zaznaczyć jedynie kierowcę. Gdzie zatem można złożyć jakieś podanie do biura i czy praca w nim jeszcze w tym roku będzie dostępna?

Jaki jest wkład kierownictwa Centrum Kierowców Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kierowców Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Kierowców Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kierowców Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kierowców Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Kierowców Sp. z o.o.