Opinie o Bellaluni (Gappag Sp. Z O.O. Sp.K.) w Częstochowa Równoległa 59B

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gappag Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gappag Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gappag Sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Równoległa 59B

Czy firma Gappag Sp. z o.o. sp.k. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Co wchodzi w socjal Gappag Sp. z o.o. sp.k.?

Dominika

Firma Gappag zapewnia wszelki socjal przewidziany w kodeksie pracy.

Sylwia
@Dominika

Kodeks pracy, o ile wiem, nie reguluje takich spraw jak karty na siłownię, karty przedpłacone, bony zakupowe itd. Może zamiast odsyłać pytających do KP, warto napisać po ludzku, co firma oferuje pracownikom w ramach benefitów, bonusów, socjalu, czy jak zwał?

@Sylwia

Zawsze do wszystkiego podchodzimy z sercem. Pozdrawiamy!

Aleksandra
@@Dominika

Dzień dobry. Czy to znaczy, że pytanie pracowników indywidualnie na jaki benefit chcieliby się zdecydować? Czy nie wprowadziliście ich na razie jeszcze?

@Aleksandra

Myślę że uczciwie jest decydować o benefitach dla pracownika po wstępnych ustaleniach co do ewentualnego podjęcia zatrudnienia. Ktoś lubi kino, ktoś woli basen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników każdy z nas może liczyć na indywidualne ustalenia co bardzo sobie cenimy. Standardem są obiady i upominki świąteczne.

Hanna
@Dominika

Wow, chyba nigdy się z tym nie spotkałam w żadnej firmie, czy moze pani powiedziec czy teraz nie macie wolnych ofert pracy ?

Byłem,widziałem... Nowy wpis
@Hanna

Premia na Boże Narodzenie 2021 w wysokości 50 złoty, oczywiście w osobnej kopercie żeby pracownik był w stanie ją zauważyć ;) Na Wielkanoc 0, nawet życzeń szefowie nie złożyli...

Jestem Nowy wpis
@Byłem,widziałem...

WIdać że żal komuś straszny... oprócz premii dostaliśmy paczki jeśli już jakiś wyga jest tak zainteresowany... Jakieś wspominki się komuś zbierają? Przecież premia świąteczna to nie obowiązek a w tym roku była spora...

Byłem,widziałem...

Szefowie nie zawsze umożliwiają pracownikowi wykonanie pracy (brak materiału lub sprzętu pomimo zgłaszania braków),to powoduje opóźnienia w dotrzymaniu terminów wykonania zamówienia i duży stres, niepotrzebną "gonitwę".O likwidacji premii frekwencyjne pracownicy dowiedzieli się dopiero przy wypłacie, oczywiście,powiedziano że to tylko na miesiąc,potem znowu na miesiąc a następnie że może kiedyś wróci ale nie wiadomo kiedy,umowa o pracę na pół etatu,reszta płacona pod stołem,dzięki czemu brak podwyżek gdy wzrasta płaca minimalna bo na umowie jest podwyższona stawka ale mniej pod stołem dostaniecie,przy wypłacie szef decyduje ile godzin wypłaci bo w sobie wiadomy sposób wylicza ile potrącić za przerwy na papierosa.Stawka za urlop płatny też ustalana przez szefa,płaci za pół dniówki bo umowa na pół etatu!Ogólnie nie ma co liczyć na warunki zgodne z prawem pracy,a jeśli zgłasza się że jest na przykład za zimno na hali to śmiało można szukać sobie miejsca pracy gdzie jest cieplej...

Ewe
@Byłem,widziałem...

Mam wrażenie że ten wpis nie dotyczy firmy w której zaczelam pracować. Już po 2 tygodniach dostałam umowę na cały etet i podwyżkę. Pensja na konto, zgadza się co do zlotowki. Dodatkowa płatna przerwa + obiady. Kolejka byłych pracowników proszących o możliwość powrotu utwierdza mnie w tym aby związać się z tą firmą na dłużej. Cieszę się że autor opini już nie pracuje bo to bardzo niesprawiedliwe gdy osoba która pali i na stanowisku spędza 6,5 h a otrzymuje pensje za 8h. Na pewno jako niepalącą osoba czułabym się poszkodowana i uznała to za faworyzowanie palaczy. Przede wszystkim w zakładach pracy powinien być całkowity zakaz palenia!

Alicja Nowy wpis
@Ewe

Ile wynosiła Twoja pensja tak zapytam z ciekawości? Jaka podwyżkę otrzymałaś? Dasz znać?

Jak długo trwa proces awansu w Gappag Sp. z o.o. sp.k.?

Dominika

Dla każdego stanowiska i pracownika jest to kwestia indywidualna. Możliwości awansu są uwarunkowane od zaangażowania, chęci. Na proces awansu ma wpływ wiele czynników.

@Dominika

Wiele czynników? Możesz powiedzieć przykładowo kilka jakich? Żeby mieć chociaż taki zarys ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gappag Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w Gappag Sp. z o.o. sp.k. zatrudniani są obcokrajowcy?

GAPPAG

Firma GAPPAG zatrudnia obcokrajowców z Ukrainy.

Dominika

Obecnie firma Gappag nie prowadzi naboru.

Dominika

Obecnie firma Gappag nie prowadzi naboru.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gappag Sp. z o.o. sp.k.?

Wszyscy pracownicy mogą liczyć na wsparcie oraz wyrozumiałość. Najważniejsze że firma w dobie pandemii nie zredukowała zatrudnienia zapewniając ciągłość pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gappag Sp. z o.o. sp.k.?

Kama

Gappag Sp. z o.o. sp.k. jako firma o ugruntowanej pozycji, zapewnia wszystko co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego działu. Nowoczesny park maszynowy oraz wiele udogodnień dla pracowników powoduje iż firma Gappag Sp. z o.o. sp.k. jest cenionym pracodawcą na rynku lokalnym.

Jaka umowa obowiązuje w Gappag Sp. z o.o. sp.k. podczas okresu próbnego?

Adrian

Okres próbny 2 tygodnie - umowa zlecenie. Potem umowa o pracę.

Adrian
@Adrian

Okres próbny 2 tygodnie - umowa zlecenie. Potem umowa o pracę.

Agata C

Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Łóżeczko bardzo proste w montażu, a dziecko przeszczęśliwe i... wreszcie możemy spać sami z mężem w swoim łóżku ;-) Polecam wszystkim!!!

Adrian D.

Nie polecam. Nie miła obsługa, towaru nie da się zareklamować a jest bardzo wadliwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gappag Sp. z o.o. sp.k. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Gappag Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gappag Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gappag Sp. z o.o. sp.k.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.

Gappag Sp. z o.o. sp.k.