DHL

Opinie o DHL

Klient stacji

Tylko w instrybutor nie strzel!

Nikita

Od jutra zmiana na red 1 lider nowy .Do trzech razy sztuka....mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi porządek z elitą. Poprzedni lider zapowiadał się jako konkretny gość (usunięte przez administratora)

Gość8

Jestem byłym pracownikiem, praca moim zdaniem bardzo fajna jeśli chodzi o działy stow, pick i zwroty. Na picku niestety nie każdy wytrzymuje bo bardzo dużo się chodzi. Zaraz napiszecie No tak skoro tak fajnie to czemu nie pracujesz odpowiedź jest prosta ludzie stali się toksyczni zaczęli donosić ba siebie a ja czegoś takiego nie znosze. Fakt z grafikiem zawsze były problemy kiedyś nawet była sytuacja ze liderzy z pracownikami układali grafik i okazało się że robią to o wiele lepiej niż osoba która jest do tego zatrudniona.

Po co to zamieszanie grafikowe..?? Nie wystarczy,że po pracującym weekendzie na rano trzeba przyjść w Pn na popołudnie (bez jednodniowej przerwy)..?? Chcecie już kompletnie ludzi zakręcić,żeby nie wiedzieli jaki to dzień tygodnia i jaka zmiana?? Od kiedy to tydzień pracy rozpoczyna się od soboty??! A może twórca tego magicznego grafiku tym sposobem robi sobie już przygotowania do majówki..???

@Gość

I to nie jest jednorazowa zmiana. Teraz tak będziemy pracować bo chcą żeby nocka więcej pracowała. Tragedia co się tu wyrabia .

Inka

Czy ktoś probowal kiedyś zmienic lidera albo zmianę w ogole? Jest to problematyczne? Za tryskające jadem komentarze dziękuję.

@Inka

Niestety nie jest tak łatwo. Łatwo jest tylko wtedy kiedy lider/ka chce się pozbyć kogoś. Wtedy mogą przenieść na inny dzial . Ale zmiany zmienić nie możesz obecnie.

Xyz
@Inka

Zmieniałam zmianę, niezbyt problematyczne. musisz zgłosić jak najszybciej chęć przejścia, załatwić to ze swoim liderem, ostatniego dnia test i tyle.

Ona

Nieprawda, znajoma że zwrotów blue przechodzi od poniedziałku na red

Nie ma problemu

Wystarczy że masz lidera nie frajera i sam jesteś okej pracownikiem, masz w miare frekwencje i w miarę praujesz wydajnie. Wtedy lider nie (usunięte przez administratora) rozmawia z kim trzeba i pomaga w zmianie działu.

Rls

Pracownicy agencji ni traktowani jak śmiecie . Nic im się nie należy ,bo traktowany jest jak śmieć . Tylko trzeba sobie przypomnieć, jak było gdy pojawiła się pandemia . Pracownicy DHLu zwolnienie i tylko pracownicy Agencyjny uratowali wam (usunięte przez administratora) Zatrudnialiscie po 100 pracowników tygodniowo .Trzy razy w tygodniu,były szkolenia . Ale jako pracownicy agencyjnej nie mieliśmy mniejszych norm,przywilejów ,tylko cały czas jestesmi traktowani jak wsiowe głupki.

@Rls

Nie prawda jestem pracownica DHL i pracowałam przez całą pandemie od początku tak jak i moje koleżanki i koledzy zatrudnieni przez DHL. Więc proszę tu nie pisać o wszystkich bo to nie zgadza się z prawdą. Nikt was nie zmusza do tego żeby przychodzić przez agencje. Pozatym przychodzi grupa 30 osób z czego po tygodniu zostaje 10 z nich . To chyba też o czymś świadczy. Covidowe tez dostajecie i kasę taka sama .

Monia
@Rls

Jakie zwolnienie? Wszyscy pracują, a jak Tobie się nie podoba to możesz się zwolnić, nie wiedziałeś że przez agencje tak jest? Z choinki się urwałeś? Mogłeś/as złożyć wcześniej cv byś pracował /a przez DHL a teraz pretensje, bo małe zarobki itd przez agencje

@Rls

Pracownicy agencyjni nie są traktowani jak śmieci tylko normalnie jak zatrudnieni przez agencje - i dziwne,żeby było inaczej.. Nie należą wam się tylko premie świąteczne z ZFŚS bo nie jesteście pracownikami DHL.. Poza tym jednym nie jesteście traktowani inaczej niż pracownik DHL. Co do przypisywania sobie zasług w okresie pandemii - cóż, trochę są na wyrost ???????? Fakt,że gdyby nie wasze wsparcie to było by jeszcze gorzej - ale tak różowo też nie było.. ;-) Co prawda normę prawie podobną wyrabialiście.. ale niestety kosztem jakości (takie niestety fakty).. Trzeba było się zatrudnić bezpośrednio przez DHL a nie teraz płakać i mieć pretensje do garbatego,że ma dzieci proste..

Boniu

Ja się pytam dlaczego osoby z agencji muszą iść na przymusowe urlopy (nawet bezpłatne) a z DHL nie?? Co to za cyrk? Nie opłaca się pracować przez agencję, bo ludzie są traktowani jak jakieś popychadła bez możliwości zarobku, tylko jak jakieś robole.

Monia
@Boniu

Było się zatrudnić przez DHL a nie teraz zrzędzić, ja pracowałam pół roku przez agencje i nie płakałam jak Ty ????

Taki tam

@Ona masz racje na receive blue mentorzy to sami konfidenci bez wyjątku a i atmosfera do bani az odechciewa sie pracowac

Czarna
@Taki tam

To, ze konfidenci to jedno, ale to jak bardzo są fałszywymi ludźmi to drugie, bo nie rozumiem jak można przychodzić śmiać sie z kimś, udawać wielka koleżankę, a później iść i Napierdzielac na Ciebie... kolejne uważam, ze mentor powinien reprezentować grupę, a tak co reprezentuje? Brak kultury osobistej, zero jakieś taktowanej wypowiedzi, a w o wyglądzie już nie wspomnę

Słyszeliście coś ze mają nam znieść pracujące weekendy????

@Gość

Tak zrobią trzy zmiany dla wszystkich ..

A skąd te informacje?

@Gość

A wiesz może od kiedy ???

Ola

Pewnie kolejna plotka?

żonka
@Gość

Ten dział od kwietnia 2020 roku można podsumować krótko-tona szlamu i 4 metru mułu a od jakiegoś czasu liderzy to tylko nazwa wpisana im w umowie o pracę o zdolności przywódcze -minus 10

Witam.. W jakim celu jest ułożony grafik. Ze tydzień zaczyna się od soboty inna zmianą.. Przykład piątek zmiana pierwsza. Sobota niedziela zmiana popołudniowa.. Wolne pojedyncze dni... Kiedy odpoczynek dla pracownika?

Justa

Inna zmiana zaczyna sie dopiero od kwietnia, ja nie rozumiem jakim cudem Red 2 i 4 moze w marcu pracowac 7 dni ciagiem? Nie jest to sprawiedliwe w stosunku do pozostalych redow gdzie ludzie beda mniej zmeczeni,na nadgodziny zakaz przyjscia 7 dnia do pracy,a grafik jak zawsze jak komus pasuje,proponuje tej osobie co ulozyla grafik przychodzic z 2 i 4 do pracy ciekawe ile dni da rade...

Tybet

Ludzi tam traktują jak śmieci. Opinie mają tak zszarganą i że szkoda gadać. Wreszcie się trochę rozluźnią się towarzystwa wzajemnej adoracji choć na ch chwilę. Zalando to przechowalnia a nie przyjazne miejsce pracy!

Blue
@Justa

A blue 4 ma 8 dni pod rząd.... Chore.

Ryz

A jak na przełomie listopada i grudnia blue 2 szło 9 dni pod rząd do pracy

...ahaha
@Ryz

A Panie z Hr Ci powiedza wszystko zgodnie z kodeksem pracy a same od pon do piątku po 8h i kawka kiedy chcą.

Xxx
@Ryz

Tylko o tym mówiono od początku, że ostatni tydzień listopada i pierwszy grudnia taki będzie i dla nikogo nie było to zaskoczeniem, a poza tym wszystkie zmiany tak robiły, po 7-9 dni pod rząd. Teraz nie ma nawet powodu dla którego ma sens decyzja o kolejnym maratonie 7 dniowym. Zresztą nie ma pracy i ludzi z agencji kierują na urlopy, więc...

@Ryz

No właśnie i daliśmy radę

Blue

Zmiana jest dlatego że nocka co dwa tygodnie pracuje tylko 4h. Żeby oni mogli pracować też 8 h potrzebna jest właśnie taka zmiana(z piątku na sobotę nie ma nocki). A jeśli chodzi o wolne, to po pierwsze masz 2 weekendy w miesiącu wolne a po drugie w tej chwili też masz pojedyncze wolne w ciągu tygodnia

Greenka
@Blue

Proponuje przyjść na nocke jeszcze ktos mało inteligentny wymyślił te godziny pracy. I prace z piątku na sobotę.Co innego jest jedna stała zmiana ( pracowałam 5 lat 22-6) a co innego kończyć o 8:15 i zaczynać o 0:00 do tego pensja porównywalna do dniowe bo dodatek nocny licza od najniższej krajowej. Żenada trzeb szukać innej roboty i tyle

zulu
@Justa

Cieszcie się że jest pandemia bo pod koniec 2019 roku blue 3 miało tak ustalony grafik że w poniedziałek po pracującym weekendzie na popołudnie gdzie inne blue szły na rano oni poszli na na popołudnie na reda, we wtorek mieli wolne a od środy szli na rano. Jeszcze zeby było śmiesznie na stow składali kartony przez pół zmiany a potem wszyscy z blue 3 poszli na wsparcie na pick. Chodzili jak zombi. Inwencja twórcza osoby od grafików nie zna granic.

@Blue

Dobrze,ale jeśli chce przyjsc na nadgodziny nie moge,a dlaczego ? Bo najwiecej pracujemy 6 dni ciagiem takie info masz od calej góry,a potem dowalaja Ci grafiki,ktore nijak nie maja sie do tego jakie przekazuja informacje,hipokryzja i tyle

Raus
@Tybet

Niebawem zostanie pobity rekord Polski na tym portalu odnośnie ilości wpisów oczywiście tych negatywnych,nic ci to "krezusie biznesu" z krainy kartofla nie daje do pomyślenia???wiadomo-MANY ci przysłoniło wzrok ale są od tego okuliści żeby je na trochę otworzyć(mistrzu po psychologii)

Zołza
@...ahaha

A szkieletor blondyna robi?dawno jej nie widziano

Bluue

Dokładnie to jedna osoba na zwrotach która wspierała i zawsze szła za swoim ludźmi. Zwroty padania bez niej bo nikt inny nie ogarnie takiego systemu jak ona. Jedyny Lider który tak naprawdę słuchał co sie do niego mówi . Jeszcze będą płakać nad tą decyzją .

Blluuee
@Bluue

Jedyny lider słuchał co się do niego mówi?weź się nie ośmieszaj,jedyne co potrafi to chodzić naburmuszona sfochana i czepiać się więc hola hola.Nie twierdzę że jest zła ale krystaliczna też nie jest.

Twoje zwrociaryyyy
@Blluuee

Noooo Anetka z okazji tego że odchodzisz od nas chcielibyśmy ci podziękować za te wspaniałe chwile kiedy to dojeżdżałaś nas niejednokrotnie za normy i życzymy ci abyś co najmniej 3 miesiące widziała swoją premię tak jak my niejednokrotnie widzieliśmy swoją jak świnia niebo oraz powodzenia na nowym froncie korporacyjnych robót.A twoim podopiecznym życzymy wytrwałości w codziennej pracy z tobą. Żegnaj ozięble

Pracownica
@Twoje zwrociaryyyy

Nie rozumiem, jak tak można mówić o kimś kto całe swoje serce wkładał w swoją pracę przez 2 lata. Też jestem z jej grupy i nigdy nie odmówiła mi pomocy, zawsze traktowała ludzi sprawiedliwie i broniła nas. Jeśli nie widziałeś swojej premii, to widocznie na nią nie zasłużyłeś, ale nie musisz wylewać tutaj swoich pomyi, od tego są rozmowy z liderami na których można poruszać takie tematy, jeśli więc masz odwagę pisać to tylko tutaj, to słabiutko. Akurat ona była osobą, która od dwóch lat ogarniała tu świetnie proces, walczyła o dobre wyniki, pilnowała norm, bo nad nią też są ludzie, którzy ją z tego rozliczają, to normalne, a koniec końców wszyscy walczymy o magazynową premie. Mi będzie jej bardzo brakować i nie tylko. Tobie nie musi, a po niej taki hejt spłynie, bo wie ile jest warta, to Ty masz problem ze sobą dojeżdżając innych, sieeeema????

Staruszek

Pamiętam jak we wreśniu 2019 chodziłem na wsparcie na zwroty. Liderzy byli wspaniali panowała tam super atmosfera. Razem wszyscy walczyli o wynik. Naprawdę zazdrościłem bo na dole tego nie było. Jak widać wszędzie zaszły zmiany na gorsze.

ktoś z HR...

Podziękujcie obecnemu operacyjnemu,ma chłopiec wizję.Pamiętam Liderów sprzed roku,wtedy najbardziej kompetentna ekipa na zwrotach BLUE,pozdrawiam wszystkich z tamtego okresu.

Młody
@Staruszek

Też wtedy mnie delegowali na zwroty i pamiętam atmosferę wśród liderów.Tych dwóch chłopaków liderów i ta właśnie Aneta robili wszystko żeby był dobry wynik,sami podstawiał towar na stoły wywalili kartony,takie rzeczy do dole były nie do zobaczenia wśród liderów a teraz liderstwo w całej firmie no comment.

Lizus
@ktoś z HR...

Takiej ekipy już nie będzie niesty z żalem to mówie..a nasz nowy area tylko słupki i komputer !

@Młody

Już nie róbcie z tych zwrotów nie wiadomo czego bo panie ze zwrotów jak chodzą na wsparcia to pala glupa aż miło. I błędów od cholery. A dziewczyny z dolu jak idą na wsparcie na zwroty dają z siebie wszystko. Kilka nawet tam zostało więc już bez koloryzowania. A co do liderów to na dole tez nie którzy są w porządku.

Dejwid

Chodzi o Anetę F.?

hmmm
@Staruszek

czego zazdrościłeś tym na zwrotach? zepierdolu? a czego nie było na dole? we wrzesniu 2019 na dole to była bajka, pack działał na 10% tego co teraz, jedna czy dwie lini singlii Y i z działąły nie było optimusów, picktower działal tylko jeden i to paret i 1 pietor czyli pick tez był na 20 % tego co teraz, na inbound sobie spokojnie towarowali magazyn a na receiv połowa to była ukraina

@Gość

Tylko różnica jest taka,że zwroty chodzą na wsparcie od pażdziernika praktycznie codziennie ,a na zwrotach na wsparciu kiedy ktokolwiek był? Chyba kilka miesięcy temu i z pewnością u nas normy nie wyrobił i nie pisz mi głupot,ze zwroty się nie staraja bo jestesmy przeszkolone na wsparcie na kazdy dzial i nie jest to dla nas przyjemne wieczne łażenie codziennie gdzie indziej,ktory dział tak jeszcze ma ? Żaden !

@Justa

Moment. Ze stow chodzą na pick reciv zwroty i na packa. Więc masz kiepskie informacje bo też jesteśmy szkoleni na każdy dział nie wiesz to się nie wypowiadaj a ze zwrotów damy jak przyszły na picka to na packu sie maszyny zapchały tyle błędów narobiły. A na ręcivie stoją i się madruja co to nie Ona . I mi tu nie pisz glupot bo pracuje dwa lata i znam temat.

@Justa

Półtora roku temu wszyscy z dołu chodzili na 2 miesiące na wsparcie to bylo dobrze. Korona wam z głowy nie spadnie jak zejdziecie na dół.

BLUE blu
@Staruszek

To wszystko wina generalnego że zrobił operacyjnym tego zamota T.W. wcześniej był ten mały łysy i wszystko było ok,po zmianie ten ulizołek zaczął wszystko psuć swoimi decyzjami personalnymi odnośnie liderów.była super ekipa liderów (przynajmniej na Blue) kompetentnych z wiedzą i zaangażowaniem to ten pacan musiał wszystko(usunięte przez administratora) i zaczął ich przesuwać/zwalniać.ten człowiek wprowadził totalny chaos a jego działania mają charakter CELOWEGO SABOTAŻU.miejmy nadzieję że zwolnią to coś za to wszystko co do tej pory zrobił na zwrotach i słuch po nim zaginie.

BLUE bluu
@ktoś z HR...

To wszystko wina generalnego że zrobił operacyjnym tego zamota T.W. wcześniej był ten mały łysy i wszystko było ok,po zmianie ten ulizołek zaczął wszystko psuć swoimi decyzjami personalnymi odnośnie liderów.była super ekipa liderów (przynajmniej na Blue) kompetentnych z wiedzą i zaangażowaniem to ten pacan musiał wszystko (usunięte przez administratora) i zaczął ich przesuwać/zwalniać.ten człowiek wprowadził totalny chaos a jego działania mają charakter CELOWEGO SABOTAŻU.miejmy nadzieję że zwolnią to coś za to wszystko co do tej pory zrobił na zwrotach i słuch po nim zaginie.

Twoje zwrociary
@Młody

Noooo Anetka z okazji tego że podchodzisz od nas chcielibyśmy ci podziękować za te wspaniałe chwile kiedy to dojeżdżałaś nas niejednokrotnie za normy i życzymy ci abyś co najmniej 3 miesiące widziała swoją premię tak jak my niejednokrotnie widzieliśmy jak świnia niebo oraz powodzenia na nowym froncie korporacyjnych robót A twoim podopiecznym życzymy wytrwałości w codziennej pracy z tobą. Żegnaj ozięble

Twoje zwrociaryy

Noooo Anetka z okazji tego że odchodzisz od nas chcielibyśmy ci podziękować za te wspaniałe chwile kiedy to dojeżdżałaś nas niejednokrotnie za normy i życzymy ci abyś co najmniej 3 miesiące widziała swoją premię tak jak my niejednokrotnie widzieliśmy stoją jak świnia niebo oraz powodzenia na nowym froncie korporacyjnych robót.A twoim podopiecznym życzymy wytrwałości w codziennej pracy z tobą. Żegnaj ozięble

Pick nie polecam

Pik jest najbardziej męczącym działem w tym magazynie dodatkowo najmniej docenianym. Wyśrubowane normy wykonalne raptem kilka razy w miesiacu, liderzy cisną czlowieka jak cytryne, mentorzy nieroby robią dobre miny i kółka wokół stigow. Piki rozwalone że trzeba sie nałazić jak żuk za gownem w srodku lasu, źle poprzybijane artykuły bo stower poj... ał lokalizacje, ciągle NOSy wpadają. Kto dostaje po głowie? Nędzny piker. Dodatkowo pieprzenie o porządku w szufladach i ciąganiu wózków. Sami się ciągnijcie.

@Pick nie polecam

Zapraszam na receive, my na Pick chodzimy z chęcią, bo tam odpoczywamy po naszej pracy. Dodam, że robimy normę będąc na wsparciu. Jak trochę poprzerzucasz w tym hałasie ciężkiego towaru, nie wspominając o WMO czy IDC, gdzie norma to 1200 sztuk/h, zwroty 540, nowy towar 370 to zmienisz zdanie. Dodatkowo wychodzisz brudny od syfu na kartonach, koszulki nie da się doprać po jednym dniu pracy

Pick
@Pick nie polecam

Pracowałem na picku kilka miesięcy, po zmianie działu wreszcie wiem co to odpoczynek. Po dniu pracy na picku człowiek wraca wykończony i nie ma już na nic siły. Normy żeby tam wyrobić to trzeba chyba biegać A jedyne co usłyszysz od lidera na picku to "musicie się bardziej starać,musicie pracować wydajnirj".dramat jednym slowem

Ona
@Receive

To prawda ci piszesz o receive, jeszcze dodatkowo atmosfera jest tam do bani, nie można rozmawiać, dookoła sami konfidenci, do tego stopnia, że nikt nie ma tam ochoty chodzić na wsparcie, o czymś to swiadczy

No okej
@Receive

Ale uwierz iść na pick w ramach wsparcia, raz na jakiś czas może być fajnie. Pracując na piku na codzień, robiąc kilkanaście km dziennie, to już jest inna bajka. Co innego gdy bolą Cię ręce od dźwigania a co innego gdy odczuwasz cały układ mięśniowo szkieletowy, bolą Cię kolana bo nadmiar chodzenia skutkuje ubytkiem mazi stawowej a przy wspaniałych grafikach organizm nie ma czasu sie zregenerować. Przyjdz na pick na rok, popracuj robiąc choćby 90% normy i wtedy wydaj opinie.

Ale mentorzy nie walą w h...
@Receive

Na recive macie naprawdę wsparcie w mentorach i widać że pracują uczciwie, są zaangażowani w proces. Na piku mentor irytująco spaceruje i 8 h(usunięte przez administratora)

@No okej

Uwierz, że bolą nie tylko ręce. Kręgosłup, biodra, kolana też. Nawet stopy, tylko w innym miejscu niż od chodzenia. Dłonie spuchnięte i bez czucia w palcach, drętwiejące w nocy tak, że budzisz się z bólu. Jeden i drugi dział bardzo wymagający mega wysiłku. Byłam miesiąc na picku i boli w innych miejscach, ale to nadal ból niestety. Taka prawda, chociaż przynajmniej cicho

Receive
@Ale mentorzy nie walą w h...

To prawda, mentorzy w większości bardzo sympatyczni i pomocni. Nie wszyscy, ale większość tak. To jedyny plus tego działu

Paszcza
@Ona

A może by tak zamiast nas młodych zakochanych (usunięte przez administratora) M.K.kiera przyjęć niebieskich z tej firmy?on i tak nikogo nie lubi na wszystkich krzyczy i wogóle wydaje mu się że jest najmądrzejszy

Chore normy

Apropo picku te 98 procent i 0 błędu to świetny pomysł i klin na tych najbardziej ambitnych łowców 20% premii. Jeden błąd na początku miesiąca i można robic na wolnych obrotach caly miesiąc. Gratuluje pomysłodawcy tych wymagań. Niezwykła motywacja do wydajnej pracy.

xyz

cały czas macie pretensje do mentorów, liderow, że złośliwi, że źle traktują pracowników, a chciałabym zauważyć że to osoby z żółtych koszulek także potrafią drugiemu człowiekowi zajść za skórę, ciągle tylko ploteczki co kto ile robi, a bo ten to nic nie robi a tamten to jak poparzony zapierdziela, głupie spojrzenia do innych osób z innych działów a bo jak to z innych działów przychodzą i wam robotę zabierają, zastanówcie się czasem nad sobą i swoim zachowaniem a nie tylko na mentorów i liderów.na picku to czasem nie wiadomo jak w alejkę wjechać bo patrzą się na ciebie jak na wroga.

@xyz

A to teraz się dzielimy na koszulki żółte i czerwone? Trochę zastanowienia

Czy słyszał ktoś o zapomogach bezzwrotnych w firmie?

Barcerowicz

Trzeba było oszczędzać a nie teraz skamlać jak pies o kasę

Beniz i Jajdza

A co? Firma to rząd Polski? Co wyciąga uczciwie pracującym i daje patusom jako 500+?

@Barcerowicz

Nikt nie skamle o kasę, padło zwyczajne pytanie czy ktoś słyszał o takiej zapomodze, po co te złośliwości?

Nie dają. Ale możesz zapytać w hr. Ale z tego co wiem to nie dają bo juz kiedyś był ten temat w pracy poruszany .

@Gość

A ja właśnie słyszałam jak jedna osoba w autobusie mówiła, że była w HR i pobrała druki na taką zapomogę, trzeba je wypełnić i dołączyć ewentualne załączniki, np. zaświadczenia lekarskie jeśli się leczysz itp.. może się wypowie ktoś z HR-u?

DZDZDZDZDZ

Jest cos takiego przez caly rok ale tylko jednorazowa zapomoga. Idziesz do HR i pytasz o druk (1 kartka). Daje Ci ona ją. Wypelniasz piszac historie zycia czemu po co i dlaczemu raz enty. Potem kserujesz rachunki, tzn paragony czy faktury za drogie leki badz za jakies oplaty. I modlisz sie zeby Ci przyznali ta jednorazowa zapomoge. To tyle.

@DZDZDZDZDZ

Dziękuję, a jednak..

Gosia

Za pracę w tych maskach 8h dziennie powinni płacić dodatkowo 200zł miesięcznie minimum!!!

Hdugd
@Gosia

Żeby płacili to trzeba jeszcze te maseczki prawidłowo nosić.

Franek
@Hdugd

Juz prawie rok popierdzielamy w tych maskach, co nie jest ani zdrowe dla nas ani komfortowe więc powinni nam za to płacić to tzw. Covidowe

Łukasz Keller

W sprawie pracy na magazynie operator wózka widłowego proszę o kontakt lub wysłanie adresu email abym mógł wysłać cv

@Łukasz Keller

Najlepiej podjechać i samemu zostawić na ochronie( portierni)

Niestety ale liderzy z blue są idiotami, zero szacunku do ludzi których traktują jak śmieci i psy krótko na temat zasada prosta jesteś nikim nie polecam nikomu nawet wrogowi

Staruszek

Na stow akurat teraz liderzy są super.

Maja

Nie tylko z Blue, ponad połowa liderów i Area w tej firmie nie powinna nimi zostac,tylko nieliczni sie do tego nadaja,reszta po znajomosci z totalnym brakiem kultury i kompetencji, madrzejszy glupszego kryje zamiast byc fair w stosunku do pracownika, nie polecam tej pracy nikomu

Ciekawa
@Staruszek

Na packu też są w porządku.

Zwroty

Tak, to prawda pracowaly razem na jakieś fabryce uszczelek czy cos takiego!!!

@Staruszek

Ten dział miał tylko jednego dobrego lidera.

Młody 666

Ludzie po pracy przebierajcie się bo wali od niektórych 10 h w tych ciuchach plus dojazdy porażka może nie ktorzy w tym śpią pozdrawiają kierowcy ????

Gosc
@Młody 666

Latem to dopiero zalatuje.

@Młody 666

Popieram i zgadzam się z tym. Od dawna jeżdżą w tych ciuchach. Smród nie do wytrzymania jak wam nie wstyd brudasy .

Red

Może myślą, że pracują w Zalatujando

@Młody 666

Od nie których kierowców tez zalatuje tylko czymś innym . Procentami.

Covid Audytor

To oznacza, że ten człowiek przykłada dużą wagę do dezynfekcji. A wy zaraz że procentami. Ludzie, pomyślcie...

.......
@Covid Audytor

Panie nie kabinuj pan . Każdy wie o kim mowa. Dezynfekcją chyba doustna .

Sokole oko
@.......

Skoro czujecie to dlaczego tego nie zgłosicie tylko piszecie o tym tutaj. Jeśli na prawdę tak jest to pójdzie jeden z drugim, dmuchnie i tyle . Łatwo jest kogoś oczerniać ale najpierw trzeba to udowodnić.

Pickopack
@Sokole oko

Co za czasy,wszędzie frajernia i donosy,u mnie na dzielni takie (usunięte przez administratora) by nie przeszło.Jak wy chlejecie w autobusach to dobrze?

@Sokole oko

Ja się dziwie ze jeszcze nikt nie zrobił porządku z ta firma . Niech się ktoś dobrze przyjrzy właścicielowi, bo kierowcy to tylko pracownicy a co do stanu autobusów to nawet nie będę się wypowiadał miałem okazję jechać dwoma z tych autobusów które się rozlatuje w czasie jazdy. Panowie Ja wam współczuję nie każdy to kabel z względami. Sam jestem kierowcą znam temat i znam ich wszystkich . Firma DHL powinna się temu wszystkiemu lepiej przyjrzeć. Pozdrawiam wszystkich wytrzymałych w tej (usunięte przez administratora) firmie.

Taki

Jak jesteś taki mądry to czemu tego nie zgłosisz do hr tylko tu piszesz. Najlepiej pisać bajki i kogoś oczerniać.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1732.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1499, z czego 209 to opinie pozytywne, 260 to opinie negatywne, a 1030 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL