Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

heniu

w zakladzie juz nie ponad 100 pracownikow, wiec glowny zwiazkowiec ma podobno wyladowac na magazynie gdzie jest niby jego stanowisko pracy, pewien master K. sie juz cieszy i cieszy sie ze da mu taki wycisk...... a wogle co sie dzieje w heesungu, bo dostaje same plotki z kolegow ktorzy przeszli do chema, podobno wszyscy sie kreca, sprzataja i zastanawiaja sie kiedy ta agonie skoncza....

Sprawiedliwość
@heniu

Najwyższy czas i pora.... Jak to mówią "nie sra się w swoje gniazdo".... A karma lubi wracać :)

:D:D:D:D:D

tu będzie druga Irlandia tylko musicie muuuuuuuuusicie w to uwierzyć!

donek von tusk
@:D:D:D:D:D

bo platforma powstala zeby ludziom w platformie zylo sie lepiej... ;-)

Witas

Możemy iść

Wituś

jesteśmy wolni

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
witold

nie ma już nic

witek

to już jest koniec

byly pracownik

przeciez w tej w mlawie nikt nie chce pracowac, wszyscy i tak do Warszawy uciekaja, dostana ponad 3 krotnie wiecej, tam jest mobing itd., a ten heesung i tak lg chem ma przjac, przeciez z jego pieniedzy poszly odprawy,nie powiedza tego oficjalnie ale tak jest, niektorzy zostali zmuszeni aby zostac, trzeba pospatac i pozbyc sie -sprzedac, zezlomowac itd

Nieznajomy

Tzn ze oni naleza do LG ? Maja swoja fabryke wewnatrz ? :) Myslalem ze swoja wybudowali i jezdzilem szukalem takiej z napisem Heesung hehe, no coz i tak juz to nie aktualne.

Nieznajomy

Znacie moze lokalizacje tego zakladu w Mlawie? Jezdze szukam i nigdzie zadnego Heesunga nie ma. Napisali ze przenosza ale gdzie to juz nie podali, w strefie fabryk nie ma takiej o tej nazwie ;)

Aaa
@Nieznajomy

W Mławie to jest LG Elektronics

Koniec

To już jest koniec, nie ma już nic . Jesteśmy wolni możemy iść.......... Tylko ludzi tylko ludzi tylko ludzi ŻAL

ola

a u nas jak bm jescze robia czy koniec juz

Abc
@ola

KONIEC :-)

bergolio
@Abc

i co dalej???

Abc
@bergolio

WAKACJE i szukanie nowej pracy.

bergolio
@Abc

to co morawiecki zalatwil....????????

Nieznajomy

Ja właśnie w Mławie mieszkam i tutaj jest ogloszenie i szukaja, juz wiem co to fiszka dzieki, chociwz z tyle z Twojej wypowiedzi sie dowiedzialem. Nie to ze mam obrzydzenie do samych koreancow, ale kiedys sonie powiedzialem ze do LG na tasme nie pojde, co to jest 2000 brutto? Najnizsza krajowa, ale fakt chociaz umowa o prace, w planach mialem wyjazd do wiekszego miasta, narazie plan legl w gruzach i chyba bede musial przyjac oferte z tej firmy. Troche mam stresa bo w zyciu tam nie bylem, a wiekszosc co tam robi to ma doswiadczenie, LG i zaklady przylegle to prakrycznie jedyne miejsca pracy. Szkoda ze multisportu nie ma, a odpowiadajac Ci na pytanie po co mi to, a no to po to ze z taka karta na silownie mozna wejac za friko bez limitu ;) a normalnie karnet miesieczny koeztuje 99zl ;)

suck my cock
@Nieznajomy

pracujac w hs nie bedzie ci potrzebna karta multisportu bo "sportu" zarzyjesz od8 do 12 godzin przylince i padniesz na pysk zaraz po powrocie do domu a przy dobrych wiatrach dasz rade jeszcze przeleciec zonke tak ze zasniesz przytulony do cyca nie obawiajac sie ze sie nadzieje sie na obcego bolca :-))))

Boze coś polske....

fiszka to odcinek od pensji inaczej listek placowy pisany w jezyku PL ale w formie chińsko koreańskiej, u nas nie przyjmą ci bo się przenosimy zz produkcją do mławy, a pakietu multi sport chyba nie było, zresztą po co ci to sport możesz uprawiac poza pracą, jeżeli masz obrzydzenie czy owrzodzenie co do koreancow to idz do ruskich na bazar gaciami z pazdziochem handlowac pozdro:D

sram na islam
@Boze coś polske....

ruski lepszy niz zolty , czarny czy bezowy bo bialy przynajmniej

Nieznajomy

Witam wszystkich serdecznie, chcialem sie zapytac na temat pracy w tej ze firmie,zapewne wasz oddzial jest w innym miescie niz Mława, ale warunki pewnie podobne. Jaka tam atmosfera panuje ? Co robicie dokladnie przy tych liniach, co to sa te "fiszki" ? Przyznam ze u mnie jest pelno tych koreanskich zakladow w tym samo LG ale ja zawsze mialem jakies takie obrzydzenie do pracy przy tasmie, teraz nie widze wyjscia i wole dopytac pracownikow ;) Na OLX widnieje ogloszenie, umowa o prace i pakiet socjalny, czy w tym pakiecie znajdzie sie karta multisport ? Prosze o odpowiedz i bez uszczypliwosci co łaska ;) Pozdrawiam :)

:D mam

@Jak żyć

wiedzialem ze istniejesz :-)

stoma to log

oo i altanke masz... powodzi Ci sie

w altance

@Jak żyć

a czarny pas tez masz?

Jak chcesz to mogę wykonać leczenie kanałowe wiertłem udarowym za 49 zł netto

Jak żyć:D

niektórzy mieli w co drugim koronke bo to było trendy :D

@Jak żyć:D

koronke mieli??? nawet orzel nie mial koronki a co dopiero proletariat a te leczenie kanalowe to chyba nie w kanale???

dddddddddddd

co ty myślisz ze biuro ma tylko ciebie na glowie weź się za robote!:D

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.