Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A.

Mława

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A.

ppp

stara firma zud nowa jak wszystkie inne lawiruja jak moga nie jest to jak za czaso prl a po za tym pracownik dzwigpolu jest kontrolerem i prowadzi swuj biznes sklep wielobranzowy konkurent dla firmy i jak to ma sei rozwijac kazdy widzi swoj inters

Uważasz, że jeszcze nie wszystko powiedziano w internecie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A.? Zapraszamy na nasze forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A.