Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Praca-Wrocław-Pilne!!!

Cześć:) Jestem byłym pracownikiem HS. Szukam pracownika na stanowisku Magazynier-Kierowca w firmie produkcyjno-handlowej. Praca we Wrocławiu na ul. Robotniczej, godziny 8:00-16:00 od pn.-pt. Bardzo miła atmosfera i gorąco polecam jeśli ktoś jest z Wro i chce dłużej popracować na spokojnym stanowisku magazyniera. Wymagania to kurs na wózki widłowe i oczywiście prawko. Cv na: monika.maciejewska@multimet.com.pl

Robert Wrocław
@Praca-Wrocław-Pilne!!!

Też jestem byłym pracownikiem HS może kiedyś się zgłoszę do pracy do was Monika mam uprawnienia na uprawnienia na platformy samojezdne prawo jazdy C+E

Robert Wrocław

Najlepszy zakład w jakim pracowałem 9 lat szybko minęło. Polecam wszystkim

ccccccccccccccccc

Pity już zostały wszystkim wysłane listem poleconym !

No i prosze ostatni a ja pitu nie dostałam.Jezeli do jutra nie dostanę zgłaszam do urzędu skarbowego niech płacą karę,bo muszą mi go dostarczyć do ostatniego lutego.

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pity już powinniscie mieć, neiktorzy dostali za podpisem od listonosza Mława je wysyła bylym wiernym pracownikom Heesunga

LubieKoty!

o fajnie a na której lince i gr robilas?:D

lubie koty!

z tego co wiem to w heesungu na dole maja produkować pół produkt baterii do aut reszta w nowym chem energy i na electronicsie maja wybudować nowa hale , albo w już istniejącej robic bo ponoc za rok tam już nie będą produkować pralek i lodowek.

one more time

czy wie ktoś kiedy przysla pity za 2017 rok?

@one more time

Mają czas do końca lutego

poldżerem jezdze:D

Irek no to się chłopie spozniles firmy już nie ma. the end

Irek

Mam zamiar aplikować. podpowiedzcie jaka atmosfera?

stiepan rzopa

jeśli przebimbaliscie już wszystkie pieniądze to trza bolka zapytać o numery w totka i wygrac 100 milionow

kazik

wałęsa oddawaj moje sto milionów!!!

Dominika Nowicka

Heesung była i jest porządną Firmą.To jest Good Company.Was & is Good Comapany.Pozdrawiam.Dominika Nowicka.

ddddddddddddddd

czy wiadomo co będzie w budynku Heesunga? dół przejal LG chem a co z górą... ? wie ktoś cos..?

tomcio
@ddddddddddddddd

ponoc jakis serwis beda robic tv chinczycy

CZAS ZAMKNĄĆ FORUM.HEESUNG MŁAWA POWODZENIA

30 wrzesień

30 września odeszła ostatnia grupa pracowników.Bodajże zostało tam kilka osób.Proponuje forum zamknąć bo nikt niczego nowego już nie wniesie.

Mag

Hej, czy ten zakład jeszcze istnieje? Pracują tam jeszcze ludzie? Będę wdzięczny z a odpowiedź :)

worker

po co to pytanie firmy już nie ma!... spozniłas się z tym pytaniem

Patrycja

@worker czy podzieliłbyś się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Heesung Electronics Poland? Czy podoba Ci się praca w tej firmie? Wiadomo, że wszystko zależy od stanowiska pracy, na każdym można spodziewać się innych warunków pracy.

worker

Gruszka siedzi na koncie. Wypłacili wszystko :)

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.