Opinie o Tati Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tati Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tati Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tati Polska Sp. z o.o. w Kraków

Julia Nowy wpis

Czy więcej osób miało problem z otrzymaniem złego towaru? Czy to tylko jakieś pojedyncze przypadki, bo zastanawiam się czy u nich nie zamówić.

Maleńka Nowy wpis
@Julia

Zamówiłam sukienkę a dostałam bluzkę namiot ????

Magdalena Nowy wpis
@Julia

Nie zamawiaj. Z oszustami nie ma się co zadawać. Ani rzeczy ani zwrotu pieniędzy, firma nie ma nic wspólnego z uczciwym handlem.

Anonim Nowy wpis

Oszuści, otrzymałam towar inny niż był zamawiany, nie ma z nimi kontaktu.

Ja również dałam się nabrać. Zamówiłam rok temu 3-4 sukienki, a co dostałam? Niespodzianka! (usunięte przez administratora) Gdybym ich nie wyrzuciła to myła bym nimi podłogę. Na "sukienki" czekałam 2-3 miesiące. Straszyłam ich policją, aż przysłali te "sukienki", które w ogóle wyglądały bardziej jak koszule. Nawet kolory były inne niż sukienki króre zamawiałam. Chciałam je zwrócić ale firma zniknęła. Nic! Wyparowała! Nie polecam i nikomu nie będę polecać!

Robert
@Anonim

Nie miałaś możliwości zwrotu zakupionych sukienek? Nie ukrywam, że Twój komentarz na chwilę obecną strasznie mnie zainteresował, więc może sprecyzujesz, jak to dokładnie wyglądało. Czy nie jest czasem tak, że z każdego zamówionego towaru można zrezygnować?

Stella

To nie jest odpowiednie miejsce dla klientów gdyż to forum pracownicze

Czy po rozmowie w Tati Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
JUSTYNA

TATI TO TATIMODA (usunięte przez administratora) NUMER JEDEN NA RYNKU - ŻERUJĄ NA NAIWNOŚCI NOWYCH KLIENTÓW, BRAK PIENIĘDZY, BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU, BRAK TOWARU- NAWET SKARGA W US CZY NA POLICJI NIC NIE DAJE -NIE ZAMAWIAJCIE!!! I ROZGŁOŚCIE TO DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEŻCIE INNYCH W TEN SPOSOB FIRMA PADNIE

Robert
@JUSTYNA

Dodałaś negatywny wpis na temat zakupów w firmie Tati Polska. Mogłabyś napisać, jak trafiłaś w ogóle na tę firmę? Ciekawi mnie, czy zakupy w tym miejscu poleciła Ci znajoma, czy może sama znalazłaś ich ofertę.

@JUSTYNA

Czy możesz napisać dlaczego zgłoszenie policji nic nie daje? Też chciałabym to zgłosić ale może szkoda czasu?

Iwa

Witam ja zamówiłam sukienkę w marcu i do dnia dzisiejszego nic nie dostałam. Szczerze mówiąc to należałoby złożyć pozew zbiorowy przeciw tym oszustom albo naglosnic w telewizji.

@Iwa

Masz racje ja czekam od marca i nic nie otrzymalam ani towaru ani kasy

@Iwa

Chętnie dołączyłabym do tego pozwu. Do mnie trafił towar ale zupełnie inny niż zamówiłam czyli nieprzydatny. Pomimo składania trzykrotnego (w terminie) odstąpienia od umowy nie otrzymałam adresu, na który można by odesłać towar. "Firma" była wówczas w czasie przenosin do nowej siedziby.

oszukana

(usunięte przez administratora) zamawiałam sweterki a dostalam jakieś fartuchy, nie wiem jak to coś nazwać. Czekałam ponad 3 miesiące, prosiłm o anulowanie mojego zamówienia i zwrot gotówki, niestety dostałam jakieś szmaty i wszystko wyrzuciłam na śmietnik. Poprostu (usunięte przez administratora)

Anna Nan

14 02 2019 zamówiłam sukienkę w Tatimoda. po trzymiesięcznym oczekiwaniu, przyszła..... bezsensowna bluzka. Chcę ją zwrócić. Firma podobno w reorganizacji, więc nie ma gdzie Mnóstwo zapewnień o poważnym potraktowaniu klienta i możliwości zwrotu, towaru, którego nie zamawiałam. jak to możliwe, że nie ma bata na takich oszustów i wyłudzaczy.

Iwona

Ja również zostałam oszukana. Proszę o podpowiedź - powinnam zgłosić sprawę na policji w moim mieście czy w Krakowie?

Beata
@Iwona

Też bym to chciała zrobić allegro umywa ręce !!!! Firma pod wskazanym adresem nie istnieje !!!

Beata

Pod wskazanym adresem firma nie istnieje !!!!!!!

Dorota

Zamówiłam towar 13 lutego. W dniu dzisiejszym towar dotarł z tymże nie ten co zamawiałam. Zapakowali na odczep się takie badziewie, że ja szmaty do podłogi mam ładniejsze. Wysłana prośba o podanie adresu do zwrotu towaru pozostała bez odpowiedzi. (usunięte przez administratora)

Eliza

Ja też dałam się nabrać. Niestety nie czytałam opinii w Internecie. W marcu złożyłam zamówienie na ok. 180 zł. 20 maja przyszedł towar inny niż zamawiałam. Kontakt że sklepem to bezsensowne nieustanne maile z przeprosinami . Na przyklad 6 maja dostałam maila że ostateczny i nieprzekraczalny termin dostawy to 20 kwietnia A w ramach przeprosin gratis. Porażka!

axa

W dniu 25 lutego 2019 r. dokonałam zakupu towaru (ubrań) w serwisie TatiModa. Za zakupy zapłaciłam przelewem. Po pierwszej interwencji mailowej w dniu 4 marca 2019r. otrzymałam maila o treści „Pragniemy poinformować, że zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na nadanie paczki. Otrzymaliśmy bardzo dużo zamówień w ostatnim czasie i dlatego czas wysyłki jest wydłużony.” Po kolejnej interwencji w dniu 13 marca otrzymałam kolejną informację, o treści „Zamówienie zostało w całości skompletowane i w najbliższym czasie zostanie wysłane. Prosimy pamiętać, że regulamin naszego sklepu informuje o czasie dostawy, który może wynieść do 20 dni roboczych.” Po kolejnej interwencji, w dniu 19 marca otrzymałam wiadomość o treści „W związku z bardzo dużą ilością zamówień pragniemy poinformować, iż przewidywany termin dostawy przesyłki do Państwa to okres pomiędzy 25 a 29 marca 2019 r. Bardzo gorąco prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.” W dniu 2 kwietnia otrzymałam maila z informacją, że zamówienie zostanie zrealizowane do 20 kwietnia lub do końca kwietnia otrzymam zwrot pieniędzy. Niestety, żadna z tych obietnic nie została zrealizowana. Strona internetowa sklepu jest nieaktywna (https://tatimoda.pl/). Na ostatniego maila nie dostałam już odpowiedzi.

Józef

(usunięte przez administratora) Żądam od nich zwrotu pieniędzy a oni od dwóch miesięcy wysyłają informację , że zmieniają adres. Uważajcie bo jak czytałem zmieniają nazwy i dalej działają.

Mloda

Dzis otrzymalam przesylke i moje zdziwienie zamiast sukienki bluzka w dodatku tandetna nie dosc ze dlugi okres oczekiwania to wysylaja nie to co trzeba nie polecam dodxwonic sie tez nie mozna szemrana firma

Maria
@Mloda

Witam ja też zamówiłam 2 sukienki na lato a przysłali 2 małe bluzki. Oni chyba wszystkim tak przesyłki robią a potem się martwcie sami. Nie polecam

ania

(usunięte przez administratora) zakupiłam rzeczy w połowie lutego i do tej pory nic nie przyszło. Mimo odstąpienia od umowy nie odesłali zapłaconej należności.(usunięte przez administratora)

asia

Uważajcie na tą firmę. Zamówiłam u nich sukienkę na allegro, przyszła po długim czasie oczekiwania. I co ? masakra. Odesłałam ją i co?.... cisza. zero odzewu.... zero zwrotu kasy

Olka

Tatimoda to naciągacze.Kupilam rzeczy 2,5 miesiąca temu.Do dziś nic nie przyszło.Zmieniają nazwę firmy podobno i zaczynają działalność od nowa.Osobiscie nie polecam bo pieniądze na pewno bezpowrotnie utracone.

Terenia

Nie polecam. Czytam i myślę, że to jest ich sposób na zarobek. Zamówiłam sukienkę a po miesiącu przyszła tandetna bluzka. Koszmar.

agata.sokol@interia.pl
@Terenia

Dokladnie ten sam przypadek u mnie ...zamowiona suknia przyszla tandetna chinska bluzka...oszuści i tyle!!!

Sklep Tati Polska to to samo co Tatimoda. Prezentują na stronie ubrania, które po zamówieniu są zupełnie inne. Zamówiłam u nich koronkowe sukienki,otrzymałam bluzki masakrycznej jakości. W paczce brak paragonu i informacja o zmianie siedziby i braku możliwości zwrotu: Drodzy Klienci W związku ze zmianą reorganizacją i zmianą siedziby Firmy obecnie nie jesteśmy w stanie fizycznie przyjąć i procesować ewentualnych wymian i zwrotów. Realizacja wysyłki obecnych przesyłek zajmie nam jeszcze ok. 14-21dni roboczych i po tym terminie będziemy organizować nowe biuro i wtedy jak najbardziej będzie to możliwe zeby odeslac produkt dokonac wymiany/ zwrotu. Staramy się aby proces reorganizacji trwał jak najkrócej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Przestrzegam, nie róbcie zakupów.

Gosia
@Kasia

jak najbardziej pomocna-właśnie to samo przerobiła koleżanka z pacy w zeszłym tygodniu -szkoda ze nie poczytała opinii wcześniej zanim złożyła zamówienie

Zostaw merytoryczną opinię o Tati Polska Sp. z o.o. - Kraków

Tati Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Bosaków 5A
    31-476 Kraków