Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

pani

JAkie biuro pośrednictwa współpracuje teraz z wrigleyem dzieki za info

Magda

Witam, slyszalam ze w Wrigleyu operatorzy na produkcji czesto maja wyjazdy integracyjne i kilkudniowe szkolenia w innych miastach. Jezeli tak to fajna sprawa, ale czy to prawda?

pan

witam kto prowadzi rekrutacje na produkcje w poznaniu obecnie

wrigley team

Moi drodzy , po pierwsze w firmie Wrigley należy rozgraniczyć zarobki na te , które mają pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę ( jest to zdecydowana większość pracowników fabryki)oraz zarobki pracowników tymczasowych (tutaj wynagrodzeniem zajmuje się agencja ) Pracownicy etatowi firmy ,w zależności od stażu pracy , nie ukrywajmy zarabiają godziwe pieniądze , oczywiście w zależności od zajmowanego stanowiska (operator , pomocnik , itd...) /pracownicy sezonowi nie mogą liczyć na takie wynagrodzenie , nie mogą także liczyć na pakiet socjalny . Z tego co się orientuję niezłe zarobki są na pakowaniu i tu w stosunku do produkcji jest przepaść finansowa .Praca jest zdecydowanie czystsza i spokojniejsza a tak jak napisałem warunki finansowe dla "starego " pracownika bardzo fajne , myślę ,że nie osiągalne w innych fabrykach na podobnym stanowisku . Co do atmosfery , to wiadomo , zawsze znajdą się osoby ,które będą krytycznie nastawione , jednak spora część pracowników bardzo pozytywnie wypowiada się o swoim pracodawcy .Ja ze swojej strony po dwunastu latach pracy , nie ukrywam ,że nie narzekam - a nikt mnie tu na siłę nie trzyma.Oczywiście zdarzały się lata gorsze , atmosfera się psuła , potem bywało lepiej , jednak kochani tak jest wszędzie ,- nie tylko w Wrigleyu :). Ze swojej strony polecam aplikować do firmy , ale tylko na stały etat ! ...broń Boże przez agencję :)

madzia
@wrigley team

Powiedzmy sobie ze dużo osób pracuje tam po znajomości na produkcji bo sa dobre zarobki i ciężko się dostać tak bezpośrednio w innych firmach tez w miare płaca bo sama pracuje w zagranicznej firmie i mam 3 przed wypłata na reke na produkcji i nie miałam znajomości dostałam się przechodząc rekruatacje a o wrigleyu słyszałam ze sa dobre zarobki itp. tak jak we wyborowej czy w tabacco tez dobrze płaca .

gość

Witam. Na jakie zarobki może liczyć pracownik sezonowy?

zz
@gość

Jak się nie obija, chodzi zawsze do pracy i czasem pójdzie na nadgodziny to 2 koła spokojnie.

Pablo

Heja wszystkim. Zależy na jaki dział się trafi. Ogólnie paca nie jest jakaś mega ciężka, tylko system czterobrygadowy...No i czasami może wypaść sobota na 12. Ogólnie wszystko jest w grafiku, więc może być tak: 3 dni na rano , dzień przerwy i 3 dni na popołudnie itp. Jeśli chodzi o rekrutację to prowadzi ją Randstad . Ogłoszenia są najczęściej na olx

ciekawy

Ponawiam pytanie czy ktoś mógłby chociaż ogólnie napisać jak jest we wrigley'u ?

ciekawy

Witam czy agencje prowadzą rekrutacje do pracy w wrigley'u ? jesli tak to na ile jest pierwsza umowa? jak wyglądają zarobki i atmosfera w pracy? po ile godzin dziennie się pracuje i ile w tygodniu? prosze o normalną odpowiedź z góry dzięki

kasia

Wszystko fajnie, wypowiada sie tu wiele osób, tylko mnie interesują konkrety: jakie są zarobki w Wrigley?

praca sezonowa jeszcze są miejsca? musze mieć ksiązeczkę?

Ciekawy

Hej, trochę poczytałem, ale nie doszedłem zbyt daleko bo się mięsem ludzie okładają. Gdyby ktoś (pracownik, były pracownik, albo zwyczajnie ktoś kto wie) mógł napisać jak wygląda dzień pracy PH. Będę wdzięczny jeżeli ktoś opisze warunki jakie Wrigley oferuje. Jakie auto i warunki korzystania z niego, i generalnie jakie są benefity. Proszę żeby nie pisać "Ciężko jest" bo to dla każdego oznacza coś innego. Jeżeli ktoś odpiszę to oczywiście bardzo dziękuję. PZDR.

jajo

Witam obecnie pracuje w bridgestone zarabiam okolo 3,5tys netto. Dostalem telefon z wrygley ze mam przyjsc na rozmowe moze ktos szczerze powiedziec jaki jest system pracy ile weekendow wolnych i jakie zarobki jako pracownik produkcji

Tomcio

Najlepsza jest ochrona w Wrigley-u :D

netka

Napiszcie jak w Wrigley wygląda kwestia grafiku.Czytałam,że już jest system 4 brygadowy.Co oznacza pracę także w święta.Pracujecie na 3 zmiany po 8 godzin. Czy istnieje możliwość zamiany dnia pracy na inny?Jak pracujecie?Np.miesiąc na 1 zmianę,miesiąc na 2 zmianę,miesiąc na 3 zmianę?Czy macie normy wydajnościowe i jakie?Jacy są leaderzy,mistrzowie zmiany?Jaka jest atmosfera?Kwestia stołówki pracowniczej jakie i za ile są obiady?Czy tylko dla pracowników Wrigleya?Czy pracownicy tymczasowi mogą z niej korzystać?Kwestia ewidencji czasu pracy.Macie czytnik identyfikatorów pracowniczych?Czy agencja RANDSTAD prawidłowo nalicza należność za wynagrodzenia?Agencja daje umowę zlecenie pewnie tylko ze składką zdrowotną?

Roman

Jest wakat ph na Śląsku. Co się stało z przedstawicielem ? Jak się pracuje na tym terenie i na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

gość

Rotacji nie ma praktycznie żadnej, teraz pojawiało się kilka ogłoszeń bo firma w całości przechodzi na 4 brygady więc trzeba było trochę osób zatrudnić. Jeżeli jakieś miejsce się zwolni czy coś co i tak najczęsciej biorą pracowników sezonowych.

asyk

hm pracuje tam kilka lat i znam tego pana R.K co rekrutował, żałosny. Zwykły ślizgacz ale za to potrafi nie źle dopierdolić no wiecie m....g i te sprawy!!!

Rekruter
@asyk

Znasz go, super. Elvisa też znasz? Pewnie wszystko wiesz najlepiej, i Wrigley powinien być Tobie wdzięczny, że raczysz tam pracować. Tak na marginesie to nieźle pisze się razem, no chyba, że to takie specjalne, tylko Twoje "nie źle"

aks

Czy wiadomo Państwu coś na temat rekrutacji, którą prowadzi wrigley pytam, ponieważ szukam pracy i jak to w życiu bywa gdzieś od kogoś słyszałem, aczkolwiek przeglądając neta nic nie widziałem. Pozdrawiam

gość

Nikt nie sciemnia, agencja pracy się zmieniła półtora roku temu i te 18 miesięcy było liczone od nowa więc niektórzy tak jak ja pracują tam 2 i więcej lat na sezonie

lol

A co ma Ci powiedzieć że możecie zrobić olewkę przyjmiemy wszystkich, oczywiście że mówią że miejsca są ograniczone bo dzięki temu ludzie bardziej będą się starać. Co do pracy 2 lata przez jedną agencje to ktoś tu nieźle ściemnia przepisy mówią jasno że możesz pracować co najwyżej 18 miesięcy u jednego pracodawcy przez agencję

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.