Samson Personal-Team GmbH

Opinie o Samson Personal-Team GmbH

J_ulka

Jedzie ktoś 18.10 do Erfurtu na komisjonowanie odzieży?

Jedzie ktoś albo już pracuje na magazynie z odzieżą przy granicy holenderskiej? Podobno sporo godzin tam jest a zależy mi na h, żeby na świeta zarobić. Z góry dzięki za informację!

Cześć, jak wygladają mieszkania? ile osób jest na mieszkaniu?

Cześć! Co możecie powiedzieć o pracy w okolicy Erfurtu? Na komisjoniwaniu odzieży? Jak praca,wypłata, mieszkanie?

@0123

A masz ogólnie jakieś doświadczenie?

@0123

Ja tez jadę w poniedziałek i jestem ciekawa

Cat
@xdominikav

Czy dostaliście jakieś informacje na temat zakwaterowania lub umowy? Razem z partnerem mieliśmy również jechać w poniedziałek, ale firma nie odbiera od nas telefonów. Chyba to niezbyt poważne podejście

vdominikax
@Cat

Tak dostaliśmy wszystkie informacje od agencji , musieliśmy się raz przypomnieć pani do nas oddzwoniła i powiedziała że ma pełno nowych osób na głowie .

vdominikax
@Alicja

Na magaznie nie mam doświadczenia

tak dostaliśmy wszystko dziś

Tak dziś dostaliśmy

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator z j. niemieckim - Praca w Niemczech oferowane przez firmę Samson Personal-Team GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
P98

Witam, mam wyjazd we wtorek do Peine na magazyn z odzieżą. Czy praca, warunki w mieszkaniu i wypłata są okej? Warto jechać z tą agencją?

Elek

Czy ktoś pracuje na magazynie ze sportowa odzieżą? Koło Erfurtu ?

@Elek

A coś konkretnie potrzebujesz wiedzieć na temat pracy tutaj?

@Alicja

Jak wychodzi wyplata tak plus,minus? Wiesz jakie są warunki mieszkaniowe ?

Ona

Jakby ktoś szukał pracy to polecam z moim chłopakiem jechać do Voerde, chociaż z tego co wiem rzadko mają tam miejsca już. Naprawde spoko praca. Praca bardziej dla tych osób co chcą zostać na dłużej.

TiM

Potwierdzam wpis od Xxx...też tam pracowaliśmy,zarówno Agencja jak i koordynator Wojtek wszystko profesjonalnie i bez żadnych zastrzeżeń mimo że krótko pracowaliśmy na dwóch projektach...sprawy rodzinne...to chętnie wrócimy,a co do tych źle piszą to pewnie jacyś kombinatorzy i obiboki którzy mają coś do zarzucenia sobie...lekka praca i luźna atmosfera ale trzeba pokazać że się potrafi i chce pracować,dziękujemy jeszcze raz Samson Personal...TiM

Xxx

Wraz z partnerem pracowaliśmy w Erfurcie na magazynie z odzieżą. Praca super. Naprawdę polecamy. Nie pracowaliśmy wcześniej przy tak lekkiej pracy na magazynie. Agencja wywiązała się ze wszystkich umówionych rzeczy. Także bez zarzutów. Koordynator Wojtek. Wspaniały człowiek. Ze wszystkim nam pomagał na miejscu. Nie mieliśmy z nim nigdy żadnych problemów. Podsumowując polecamy bardzo prace i agencje. Z powodów prywatnych musieliśmy wrócić do Polski, ale bardzo chcielibyśmy tam wrócić.

Asia

Czy pracuje ktoś w Dortmundzie na magazynie w tedi?

Ass Assn

Warto do nich aplikować ? Bo się zastanawiam nad wyjazdem.

Blanka

Pracuje ktoś w tedi na magazynie w Dortmundzie?

Hehe
@Blanka

Nie polecam tej agencji pracy. Starasz sie, pracujesz uczciwie. A potem zwalniaja z dnia na dzien. Wiedza o tym ze zostaniesz zwolniony kilka dni wczesniej. Ale oczywiscie dowiesz sie o tym ostatniego dnia pracy.

Ewelina
@Hehe

A może jednak był jakiś powód? Bo czemu mieliby zwalniać kogoś kto jest dobry?

Hehe
@Ewelina

a zaklad w ktorym pracowalismy zwolnil jednego dnia 30 osob chyba losowo a po dwoch tygodniach reszte polakow nawet tych co pracowali po 7 miesiecy. Taka polityka zakladu pracy.

nina
@Hehe

a czyli to nie agencja zwalniała, tylko zakład, pewnie robota się skończyła, też tak miałam kiedyś, trza pytać o inne oferty

S

Pracuje ktoś jako komisjoner w okolicach Dortmund? Proszę o wyrażenie swoich opinii

@S

Od tygodnia jestem w tej dortmundzie, nie jest zle. nie brakuje pracy

@Marcin

Jaka jest tam norma złożonych zamówień?

Aaa

Cześć Wam. Pracuje ktoś z Was w Dortmundzie na magazynie z Tedi? ;) i może powiedzieć coś na temat tej pracy i zakwaterowań?

Arbait
@Aaa

Tak, proszę pytać.

Nikkkkkk

Jak oceniasz pracę ?

kasia
@Arbait

poprosiłabym o wiecej inf, mogę podać meila :)

Lexerinne
@Arbait

Można zadać kilka pytań? Mogę podać maila lub nr telefonu

Proszę o jakiś kontakt

A

Hallo pracuje ktoś w Dortmundzie?

Arbait
@A

Tak, pracuje jako komisjoner na magazynie tedi.

Klaudia
@Arbait

Od dawna tam pracujesz? Jak oceniasz warunki mieszkaniowe? Transport do pracy jest zapewniony?

kasia
@Arbait

można prosić więcej inf na temat mam propozycję.

Aśka

Można prosić o opinię

@Arbait

A jakieś szczegóły na temat pracy?

#Przyszłypracownik

Cześć , może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w Dortmundzie jako komisjoner w Tedim ? ...jak mieszkania jakie zarobki na rękę . Jaka norma ? Z góry dziękuję !

Alicja

Ale to może tak sobie coś takiego ,,się okazać''? Nie ma podpisywanej jakiejś umowy przedwstępnej czy coś?

Mimi

Czy ktoś coś pracuje w braunschweig ? Proszę o opinię..

@Mimi

My jedziemy w tym tygodniu, jeśli tam pracowałaś, możesz napisać kilka słów jak było?

Erwin

Miałem okazję spróbować nawiązać współpracę z firmą, wyjechałem odrazu na drugi dzień po wcześniejszym ustaleniu że szybko zacznę pracę, na miejscu okazało się że niewiadomo kiedy będzie dla mnie praca, pani kordynator (usunięte przez administratora)Wprowadziła mnie w błąd nie mówiąc mi że jest tylko jeden klucz do pokoju przez co współlokator zmęczony po zmianie musiał na mnie czekać 3 godziny - Oczywiście zostałem uznany za winnego przez synka pani kordynator i domowników, oczywiście się zarzekałem się że słuch mam nie omylny i wiem co pani mi mówiła - to pikuś ale nie lubię jak ktoś mnie wprowadza w błąd i ciężko mu przyznać rację. (usunięte przez administratora)

arbvxz

Hej, pracował ktoś przy komisjonowaniu odzieży w okolicach Erfurtu przez ta agencje? czy warunki mieszkaniowe sa ok? ile wychodzi godzin w tygodniu? i czy wszystko w porządku?

@arbvxz

Godzin w tygodniu przepracowanych jest 40. Praca lekka, bez stresowa i ogolnie jest ok. A mieszkania rozne...... zalezy jak sie trafi raz lepiej raz gorzej. Korrdynator pan Wojtek tez spoko zawsze pomoze jak trzeba. Ogolnie ja jestem zadowolony.

Mariusz
@kolo

Mieszkania jak wyglądają? To są normalne mieszkania czy jak? Internet jest? Pokoje zamykane?

Mariusz
@kolo

A jak wyglądają mieszkania? Pokoje zamykane, internet jest? Ile wychodzi na wypłatę po pełnym miesiącu?

@Mariusz

Mieszkania w bloku. Internet jest. Pokoje zamykane

Antoni
@kolo

A ile osób w pokoju? Te pokoje są w miarę, w miarę czy bardziej takie kitki? bo jednak zalezy mi na wygodzie

@Antoni

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie...... mieszkania sa rozne jak i pokoje w takich typowych blokowiskach zdarzaja sie i klitki jak i wieksze pokoje. Wiadomo kto pierwszy ten zajmie lepszy pokoj a potem zostaja zawsze te najgorsze.

Rafał
@arbvxz

Wszystko ok polecam pracę i firmę

Pracus

Polecam. Warto jechac. Dobra praca

koles

Hej. Ile mozna zarobic czysto na reke przez agencje? Podzielcie sie kwota wyplat jakie dostajecie.... pozdrowionka

Nati
@koles

Ja pracowałam przez kilka miesiecy w Voerde i narzekć nie mogłam, tylko że mialam własną kwatere, tam akurat zarobki mialam w graniacach 1500-1700€ na rękę ale to tak naprawdę zależy od tego na jakim projekcie jesteś u nich.

Sylwia
@Nati

Hej, za kilka dni zaczynam prace w Voerde. Jak wygląda tam praca? Jest szansa na ewentualne zatrudnienie po okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Personal-Team GmbH - Frankfurt

• Jak się pracuje w Samson Personal-Team GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Personal-Team GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samson Personal-Team GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 22 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samson Personal-Team GmbH