Samson Personal-Team GmbH
Profil oficjalny - płatna współpraca
Samson Personal-Team GmbH
Profil oficjalny - płatna współpraca
Opinie
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
16.04.2024 22:04
Były pracownik
03.03.2024 13:28
Kandydat
03.01.2024 20:51
Kandydat
01.02.2024 19:02
Pracownik
08.02.2024 20:44
Pracownik
28.01.2024 17:06
Kandydat
24.01.2024 13:02
Kandydat
20.01.2024 00:06
Pracownik
09.01.2024 18:35
Kandydat
17.01.2024 08:41
Kandydat
17.01.2024 14:43
Kandydat
02.01.2024 16:46
Inne
10.01.2024 20:58
Kandydat
15.01.2024 03:28
Kandydat
09.01.2024 10:42
Były pracownik
09.01.2024 22:59
Inne
07.09.2023 15:52
Kandydat
28.12.2023 04:26
Pracownik
29.12.2023 09:03
Były pracownik
06.12.2023 00:51
Pracownik
21.12.2023 19:41
Inne
20.12.2023 13:23
Pracownik
05.12.2023 17:10
Kandydat
19.12.2023 21:27
Pracownik
28.11.2023 20:42
Kandydat
27.11.2023 18:46
Inne
13.11.2023 19:29
Kandydat
03.11.2023 01:04
Były pracownik
13.11.2023 10:43
Były pracownik
20.10.2023 19:28
Inne
02.11.2023 23:53
Były pracownik
20.10.2023 19:44
Kandydat
05.10.2023 13:29
Pracownik
19.10.2023 11:53
Kandydat
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Samson Personal-Team GmbH?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
16.07.2023 23:13
Kandydat
17.10.2023 16:59
Były pracownik
18.10.2023 13:11
Pracownik
Wywiadu udzielił/aTori
03.10.2023 15:59
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?
Pracowałam na stanowisku magazyniera. Zajmowałam się komisjonowaniem, czyli kompletowaniem zamówień na magazynie.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?
Kończyłam zlecenie od firmy na jednym magazynie i miałam mieć załatwiony drugi projekt. Zajechałam do wskazanej miejscowości i oczekiwałam dokładnego adresu, jednak nie otrzymałam go. Koordynator i rekruter zerwali ze mną kontakt, a pracownica infolinii wprost powiedziała mi, abym przestała do nich wydzwaniać dała i znalazła nową agencję. Tak samo potraktowano mojego partnera. Gdybyśmy nie mieli znajomych w Niemczech, nie mielibyśmy nawet załatwionego noclegu, na szczęście sobie poradziliśmy.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 4000-6000 zł netto.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź
Absolutnie nie poleciłabym pracy w tej firmie, ponieważ kontakt z koordynatorem i rekruterami był bardzo utrudniony, do tego obiecywali złote góry, jednak obietnice nie miały pokrycia w rzeczywistości. Po skończeniu pierwszego zlecenia, miałam mieć załatwiony od razu drugi projekt, jednak zostałam z niczym.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Niestety nie było żadnych możliwości rozwoju.
Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Nie było żadnych szkoleń.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?
Atmosferę oceniam negatywnie. Agencja pracy nie powinna urywać kontaktu z osobami, którym obiecuje nowy kontrakt. Komunikacja z koordynatorem i rekruterem powinna być sprawniejsza, a składane przez nich obietnice dotrzymywane.
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.
Niestety po pierwszym zleceniu nie dotrzymano dalszych ustaleń. Zamiast dopilnować ciągłości mojego zatrudnienia i załatwienia nowego kontraktu, przedstawiciele firmy zablokowali mój numer telefonu i urwali ze mną kontakt. Tak samo postąpiono z moim partnerem, który również był u nich zatrudniony. Kiedy dodzwoniliśmy się na inną infolinię, usłyszeliśmy, że mamy dać sobie spokój i skorzystać z oferty innej agencji. Zostaliśmy bez pracy, mimo umówienia się na kolejny kontrakt.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Sugeruję szkolenia dla rekruterów, aby nauczyli się rzetelniej przedstawiać oferty pracy oraz sprawniej komunikować się z pracownikami. Zabrakło mi informacji zwrotnej i dotrzymania ustaleń, nawet jeśli z jakichś powodów agencja nie miała dla nas od razu kolejnego kontraktu, można było nas poinformować o tym wprost i postarać się znaleźć coś dla nas jak najszybciej lub w kulturalny sposób zakomunikować, byśmy skorzystali z oferty innej agencji.
08.08.2023 15:58
Były pracownik
20.08.2023 18:05
Były pracownik
20.09.2023 09:28
Pracownik
30.08.2023 16:07
Kandydat
24.08.2023 14:49
Kandydat
21.08.2023 22:43
Pracownik
15.06.2022 19:22
Były pracownik
26.01.2023 09:57
Były pracownik
31.07.2023 22:29
Kandydat
28.06.2023 13:30
Kandydat
14.04.2023 12:42
Były pracownik
21.05.2023 13:08
Pracownik
23.05.2023 19:44
Pracownik
07.05.2023 16:56
Kandydat
19.04.2023 13:05
Kandydat
19.04.2023 23:38
Pracownik
13.04.2023 13:43
Kandydat
13.04.2023 20:20
Pracownik
10.06.2019 15:15
Inne
13.10.2022 19:10
Były pracownik
08.04.2023 22:13
Były pracownik
04.04.2023 09:06
Kandydat
01.03.2023 14:03
Kandydat
02.03.2023 19:04
Były pracownik
27.03.2023 11:06
Kandydat
15.03.2023 08:45
Kandydat
07.03.2023 18:14
Kandydat
14.02.2023 10:48
Kandydat
01.03.2023 12:39
Były pracownik
01.03.2023 20:38
Pracownik
24.02.2023 20:30
Były pracownik
25.02.2023 06:03
Pracownik
21.02.2023 09:01
Kandydat
21.02.2023 20:54
Pracownik