Samson Personal-Team GmbH

Opinie o Samson Personal-Team GmbH

Zyga Nowy wpis

Pracowaliśmy razem z moją dziewczyną w Fiege - magazyn niedaleko Erfurtu. Sama praca okej, ludzie w porządku. Wypłata - bez szału, nie warto. Mieszkanie tragiczne. Stara hala po warsztacie samochodowym przerobiona na pokoje, gdzie w trakcie remontu już wrzucają ludzi, mimo, że nie ma ogrzewania, prądu brakuje w połowie hali po włączeniu czajnika.(usunięte przez administratora) Dwie łazienki na 10 pokoi. Policzcie sami ile osób :) + jedna kuchenka. Koordynator opowiada tylko każdemu bajeczki, że jutro inne lokum, jutro koniec remontu i inne takie. Do samej pracy (mimo wcześniejszych zapewnień, że będzie blisko) było 30km. Totalnie nie polecam, szkoda nerwów i pieniędzy na takie agencje.

asdf Nowy wpis

14,5 euro brutto / godz. + nadgodziny dodatkowo 25%. A to dla operatora wózka widłowego bocznego. Z polskimi lub niemieckimi uprawnieniami. Czytam też o zakwaterowaniu. Ale chcę dopytać, czy mieszkałbym sam, i ile ono kosztuje? Na forum było w jednym z komentarzy, że 150 euro bez wyjaśnienia, czy tygodniowo, czy jak.

anxxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Hej dostałam propozycję pracy w Braunschweig. Czy ktoś może coś wie o tym projekcie lub sie wybiera?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Samson Personal-Team GmbH podczas okresu próbnego?

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator z j. niemieckim - Praca w Niemczech oferowane przez firmę Samson Personal-Team GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Kinga

Hej, był ktoś na magazynie Ikea w Dortmundzie? Były jakieś problemy? Jak z wypłatami? Nam mówiła 13.5 eur za godzinę a po przeliczeniu wychodziło ok. 2tys euro - 150 za zakwaterowanie

@Kinga

Za nocleg sami odciągają z wypłaty czy samemu trzeba to opłacać? W ile osób się mieszka, da radę prosić o nocleg jednoosobowy? Daleko jest od miejsca zamieszkania do pracy? Kasę przelewają w terminie?

Alexs
@Kinga

A w jakim terminie się wybierasz?

Robertm
@Kinga

13,50 brutto, to na rękę ci wyjdzie Maks 1400 - 1500 - zakwaterowanie. I to oczywiście jeśli masz 1 klasę podatkową. Odliczyć od tego jeszcze jedzenie i koszty paliwa to szczerze zostanie z tysiąc

@Robertm

A wychodzi się czasem mniej niż tysiąc? Może jest opcja tańszego noclegu? Jedzenie firma zapewnia, chociaż jakiś posiłek podczas pracy czy wszystko we własnym zakresie?

Odradzam

HAHAHA to jest tak ze jak nie ma pracy na magazynie to odsyłają cię do domu kiedy chcą,(nawet na starcie). Możesz siedzieć i nie zarabiać a za mieszkanie odciągają ci pełną kwotę. O darmowym jedzeniu i dopłatach zapomnij ???? a twoje zarobki są uzależnione od przepracowanych godzin. Nie zapomnij o wysokim ubezpieczeniu

@Odradzam

A ile za mieszkanie trzeba płacić miesięcznie? Jak komuś zależy na lepszej kasie to może od początku sobie zastrzec, że chce pracować więcej godzin lub brać dodatkowe zmiany?

Witam gdzie można znaleźć aktualne oferty? Czy opłaca się wyjeżdżać przez tą agencję i czy potrzebny jest samochód ?

Xo

Hej,czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie znaleźć aktualne oferty lub podać numer do agencji? Numer który znalazłam na internecie od kilku dni jest zajety/poza zasięgiem

Kandydatka

Cześć pisze w sprawie pracy w fenix'ie czy ktoś już jest na zakwaterowaniu jak to wygląda czy mają kawalerki, a jeśli nie to chociaż czy mieszkania są w miarę okej? Oraz sama praca jak wygalada czy się podoba ? Pracuje przez samson na innym projekcie , ale będą zwolnienia i chcemy się dowiedzieć czegoś więcej żeby może w razie czego przejść na inny projekt.

Krzysztof L, Wiola G

Polecamy pracę w Samson Personal TEAM! Spędziliśmy 2 miesiące na projekcie w straussie (trochę krótko, ale trafiliśmy niestety na końcówkę). Jeśli chodzi o pracę bardzo przyjemna, ludzie dookoła pomocni i życzliwi, koordynatorzy zawsze uśmiechnięci. Najlepszy projekt na jakim byliśmy. Jeśli chodzi o mieszkanie - 6+! 100 euro od osoby za całe mieszkanie dla jednej pary, w bardzo wysokim standardzie z całkowitym wyposażeniem. Kontakt z biurem bardzo dobry, koordynator Adam zawsze chętnie pomaga, z officem też problemów nie było. Podsumowując polecamy pracę z tą agencją!!! Pozdrawiam :)

Kndydatka

Cześć czy wie ktoś coś może więcej o projekcie na magazynie odzieżowym w Fenix'ie? Czy faktycznie pracuje się tam również w każdą sobotę, oraz jak wygląda sytuacja z mieszkaniami?

@Kndydatka

Też wybierasz się 21 do pracy do fenixa? Masz jakieś dodatkowe informacje dotyczące samej pracy itp? Wybieram się z kolegą i nie wiemy w sumie czego oczekiwać ????

Bartek

Prosiłem o zdjęcia zakwaterowania, ale niestety Pani powiedziała, że ich nie ma i najprawdopodobniej nie dostanie, więc z tym też może być różnie

Szef
@Bartek

Podobno fajna, łatwa przyjemna robotka i mieszkania też są dobre.

@Dominika

Ja też jadę razem z mężem i nic nie wiemy na temat pracy w Fenixie i na temat zakwaterowania.

Nikolaxx10
@@Dominika

Dostał ktoś już informacje podsumowujące?

Nowa praca

Witam, pracował ktoś na magazynie Fenix? Proszę o opinie

Kndydatka
@Nowa praca

Czy pojechaliście na ten projekt?

Niko1810
@Kndydatka

Też z chęcią się dowiem coś na temat tego projektu :)

@Nowa praca

Ktoś coś wie o tym projekcie? Wybieram się z kolegą za tydzień, ale mamy mało informacji na temat samej pracy i warunków ????

Zzz

Przyjechaliśmy z chłopakiem do pracy w listopadzie. Już w pierwszym tygodniu pracy słyszeliśmy pogłoski, że pracownicy agencyjni będą zwalniani. To nie wszystko. Przepracowaliśmy ledwo miesiąc i nagle faktycznie dostaliśmy rozwiązanie umowy. Przed świętami. Wypłaty do 15 dnia roboczego, a wrócić jakoś trzeba. Zaliczki na podróż powrotną nie otrzymałam. W biurze niedoinformowanie, nikt nic nie wie i o informacje trzeba się dopraszać.

Xxx
@Zzz

A do jakiej pracy pojechaliście z tej firmy jeśli można wiedzieć? I czy mieszkania były okej?

Nowa

Czy ktoś pracował lub pracuje na magazynie Ikea w Dortmundzie i może się wypowiedzieć jak tam jest?

Daria
@Nowa

Jest super atmosfera ludzie polecam bardzo

Ewa Gozdzikowska
@Nowa

Ja pracowałam nie długo przez agencję Samson i uważam że to uczciwa agencja , sami do mnie dzwoniłi żeby jeszcze jakieś pieniądze mi wypłacić , Pani Joanna jest bardzo porządku

#monia

Przyjechaliśmy do pracy z agencji Samson jakieś dwa miesiące temu i od samego początku były problemy jak nie z warunkami zamieszkania które były raczej nie za dobre to z załatwianiem wszystkich formalności . Koordynatorka Iwanka na każdy problem odpowiada nie wiem lub inni mają gorzej albo dzwońcie sobie do biura , dodatkowo nie wiem jakim cudem jest koordynatorką bez znajomości języka niemieckiego i umiejętności komunikacji z pracownikami. Po dwóch miesiącach zwolnili 50 osób z fiege logistic i wszyscy zostali bez pracy przed świętami bo nie mają projektów żeby przenieść chociaż połowę z ludzi. Zdecydowanie odradzam współpracy z tą agencją gdyż ta współpraca jest jednostronna.

krzyś
@#monia

Witam dostałem propozycje pracy w magazynie odzieży w Erfurcie wyjazd 3-01-2024 ,czy to w tej firmie były te zwolnienia???? Jak wygląda sprawa nadgodzin,można pracować w soboty??? Ile można zarobić max na rękę. O spanie się nie pytam bo to pewnie loteria

Wixa

Pracuje ktoś w Voerde na magazynie przemysłowym? Chciałabym realne informacje co pracy i mieszkań. Bo aż strach aplikować żeby nie żałować?

Ktoś
@Wixa

Pracuję już pół roku w Voerde. Najlepszy projekt jaki mógł się trafić. Mieszkania też super, duże.

@Ktoś

Na mieszkaniu można mieszkać samemu? Napisz jakie są koszty i sam zarobek, żeby sobie to policzyć i przemyśleć?

Johnny

Mam dobre doświadczenia w pracy z Samson Personal. Kasa zawsze na czas, dobry kontakt z biurem, na miejscu spoko koordynator Ariel. Polecam!

Para - magazyn Mönchengladbach

Kontakt z agencją na + ! Przed wyjazdem bardzo miła pani Marika wszystko nam objaśniła. Na miejscu mieliśmy nawet fajne zakwaterowanie (150€/os) typu kawalerki w centrum miasta, 10km od miejsca pracy, z internetem. Pracowaliśmy po 9h i ogólnie rzecz biorąc nie było tak źle. Atmosfera ogólnie jest spoko, lecz dwa pierwsze dni byłam przyuczana przez dwie starsze kobiety i podejście tych pań do mnie (nowego pracownika) było makabryczne. Na szczęście przydzielono mnie do całkiem innego stanowiska. Koniec końców, usłyszeliśmy niejednokrotnie w pracy że byli z nas bardzo zadowoleni. Wystarczy tylko pracować:) Minus że wynagrodzenie agencja wypłaca dopiero około 20-stego. Całość oceniamy pozytywnie!! Gdyby nie nagłe sprawy w PL to byśmy zostali na dłużej. :)

@Para - magazyn Mönchengladbach

Hej, te 150 euro to tygodniowa opłata? Coś oprócz tego pobierają jeszcze, np. za dojazdy? Bo 10 km to całkiem sporo, zastanawia mnie czy trzeba ze swoim autem jechać. Jeśli chodzi o te podejście do praconików na miejscu, koordynatorzy są w stanie wspomóc? Czy po podpisaniu umowy ciężko ich złapać już?

Nika

10 km to dużo? Ludzie w tej agencji jeżdżą po 30 km w jedna stronę do pracy i tak potrzebne jest auto na wyjazd. 150 na miesiąc

@Nika

A jakie były zarobki w tej robocie? I na jaki czas zawierana umowa o pracę? Zastanawiam się, czy to może być praca na cały rok, że tak powiem?

@Para - magazyn Mönchengladbach

Czyli taka kawalerka była przeznaczona na jedną osobę czy więcej? :) I w niej również prywatna łazienka? A czy praca na tym na magazynie zawsze była w tych samych godzinach? Czy jest to praca zmianowa? :) No i zastanawia mnie jeszcze, skoro byli z Was zadowoleni, to można w tej firmie dostać jakąś premię, choćby nawet za zaangażowanie? :)

Arbeit

Hej, czy ktoś pracował jako tłumacz na magazynie? Najlepiej, bez doświadczenia, ale nie musi być. Czy polecacie pracę, czy niekoniecznie? Jaki język niemiecki jest wymagany, mam na myśli, tutaj poziom znajomości języka niemieckiego.

Paula

Witam, wypowiedzenie ubezpieczenia z AOK, ktoś ma doświadczenie ?

Pytanko

czy ktoś może pracuje w lipsku ? praca na magazynie z perfumami i kosmetykami ktoś wie jakie warunki pracy i mieszkaniowe .

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Personal-Team GmbH - Frankfurt

• Jak się pracuje w Samson Personal-Team GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Personal-Team GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samson Personal-Team GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 22 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samson Personal-Team GmbH