Samson Personal-Team GmbH

@Praca

Tak spoko jest. Dobrze zorganizowane

Honorata
@Nn

Coś więcej oprócz tego że jest spoko? W jakich godzinach się pracuje? Ile jest zmian? :-)

Cześć, proszę o pomoc, szukam informacji o pracy w Dortmundzie w Tedi, za parę dni mam zacząć pracę i mam lekkie obawy czytając opinie tej agencji

Kolorowa

Witam jak wyglada praca w Dortmund komisjonowanie art domowych? Czy wypłaty sa na czas?

Piki

Hej ktos pracowal w tedi dziewczyny? Jak zarobki ? Ile wychodzi na miesiac na czysto?

Hej
@Piki

Hej . Podaj e-mail napisze . Bo tez chce jechać

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator z j. niemieckim - Praca w Niemczech oferowane przez firmę Samson Personal-Team GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
kasia

pracował ktoś na magazynie w Dortmundzie i może powiedzieć coś o warunkach, godzinach ? oraz jak z językiem (oferta przy komisjonowaniu artykułów domowych) .

Ggg
@kasia

Właśnie. Zamierzasz tez jechać? Jestes już,??

Hej
@Ggg

Hej podaj maila napisze do ciebie bo tez chce jechać w weeknd tam.

Praca

Hejj pracował ktoś w kauflandzie lub tedi w dortmundzie? Polecacie? I jak z warunkami na zakwaterowaniu . Pozdrawiam

Batman

Nie polecam tej agencji pracy, mało profesjonalne podejście. Po odmowie oferty z naszej strony Pani zachowywała się jak obrażone dziecko. Jeśli macie takie podejście do klienta już na wstępie, to cieszę się, że współpraca z wami zakończyła się już na rekrutacji. Zdecydowanie nie polecam.

El verano

Odradzam. Wyplata 20-tego, ale gdy 20 wypada w niedzielę, nie dostaniesz kasy w piątek, dopiero w poniedziałek. Tragedia. Ale kary biorą, jak nie pójdziesz do pracy w sobotę. 80 euro

Bożena
@El verano

A te soboty za które biorą kary jak ktoś nie przyjdzie to jakaś nadgodzinowa praca poza tym schematem 40h na tydzień? To w umowach jest wpisane że taka kara jest za absencję w sobotę?

Ziko

Hej mogę prosić o opinię praca we Frankfurcie przez Workprofi. Z góry dziękuję

Dawid

Pracował ktoś przy kablach w Ludwigsfelde? Bo wybieram się w przyszłym tygodniu.

Magnolia

Hej, dziś dostałam ofertę pracy w Schönefeld, komisjonownie spożywki - pracuje ktoś tam i może sie wypowiedzieć na temat pracy? Z góry wielkie dzięki!

Schönefeld
@Magnolia

Również dostałam z partnerem ofertę pracy w Schönefeld na Komisjonowanie. Jeżeli ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy, jak i zakwaterowań to będę wdzięczna :)

Mała
@Schönefeld

I jak? Wiadomo jak praca wygląda? Jest w porządku wszystko?

nowy

Witam, czy jedzie ktoś do Friedensallee 19 w okolicach 16 stycznia?

A
@nowy

My mamy jechać ale na dortmund do pracy a nie wiem czy ta oferta jest w ogóle prawdziwa. Znacie nie jaką Julie Walczak ? Niby rekrutuje do pracy z tej firmy?

Xxoo
@nowy

Ja jade 19.

Rafał
@Xxoo

I ile ci zaproponowali kasy na kontrakcie? Czy dopiero umowę będziesz podpisywał na miejscu? Napisz jak jest z dojazdem. Firma organizuje czy trzeba samemu?

Xjaxja
@Xxoo

Hej, możesz coś opowiedzieć o tej pracy? Pracujesz tam jeszcze?

@A

jadę z chłopakiem w niedzielę od pani asi

S
@pracownik

Hej, czy zaczęliście prace? Jak to wyglada? Proszę o odpowiedz

Malina

Witam, mam prośbę proszę o opinie (szczerze) jak wygląda praca przez Samson na nocne zmiany na magazynie w Lipsk. Jakie zarobki i czy kasa na czas oraz jakie warunki zakwaterowania (cena 100€ wydaje się niska jak na jakieś normalne warunki). Z góry dzięki ????

Zygzak
@Malina

Nie pisze konkretnie o tej firmie ani o tej pracy ale ogólnie zakwaterowanie jest już wliczone w zarobki tej pracy. Jaka stawkę tam dają godzinowa? Jak 10.45 brutto to nie powinni już w ogóle nic nie pobierać za zakwaterowanie.

@Malina

Na nockach jest luz, kasa zawsze na czas, mieszkania zawsze są spoko. Odkąd pracuje w tej firmie nie narzekałam na mieszkania.

Operator

Witam, pracuje może ktoś jako operator wózka w okolicach Lipska? Chodzi o czołówki - praca ogólnie spoko? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

Koluniu
@Operator

Też mam jechać w przyszłym tygodniu i jestem ciekawy jak to wygląda.

David

Witam czy ktoś pracuje na płytach i książkach w Lipsku bądź okolice?można jakiś kontakt żeby pogadać jak tam jest?

Natka
@David

Ja pracuje z chłopakiem od paru miesięcy w Lipsku i nie narzekamy, wiem ze koło Lipska mają jeszcze jeden magazyn ale tam przymują bodajże samych facetów na wózki i produkcje.

Zda
@Natka

@Natka jak wyglądają zarobki na miesiąc, szatnie w pracy ? Miejsce na przerwy ?

@Natka

A pracują tam jeszcze inne agencje?Jakieś normy są?jaka atmosfera w pracy?

Czy jest tu jakas chętna niekonfliktowy dziewczyna chętna na wyjazd w nast tygodniu do pracy do Lipska?

Sama nie wiem

O co chodzi z tym koordynatorem,bo mam jechać na Lipsk na książki ubrania i chyba mam obawy haha.a to wszystko przez "nijakiego Olka"

@Sama nie wiem

Hej i jak wyjechałaś do tego Lipska?

paaraa

Witam! Ktoś pracuje w Lipsku na magazynie z płytami CD/DVD? Ciekawi jesteśmy zarobków na rękę po odjęciu mieszkania oraz standardu zakwaterowania?

Witam. Pracował ktoś w Schönefeld przy komisjonowaniu art. żywnościowych przez tą agencję ? Mogłabym prosić o jakieś opinie ?

Sandzia

Witam czy pracuje ktoś w Schönefeld przy : komisjonowanie art. zywnościowych z sprzedaży internetowej za pomocą Gestellu (wózka z skrzynkami za pomocą skanera). Mogę jakieś opinie, informacje o tej pracy ? Pilne!

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Personal-Team GmbH - Frankfurt

• Jak się pracuje w Samson Personal-Team GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Personal-Team GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samson Personal-Team GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 22 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samson Personal-Team GmbH