Opinie o Viccallo La La Piotr Kapelan w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Viccallo La La Piotr Kapelan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Viccallo La La Piotr Kapelan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viccallo La La Piotr Kapelan w Kędzierzyn-Koźle

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Viccallo La La Piotr Kapelan? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lala

Podpisuje się pod wcześniejszymi opiniami

Koko
@Lala

O prosze a mysl.. Ze sie polepszylo ????????????????

Vcg Nowy wpis
@Koko

Tam się nigdy nie polepszy .Taki człowiek się nie zmieni .Zniszczy człowieka .Szczerze piszę .,przeszłam piekło w tej pracy

Ddrtu

Nie polecam, stres, manipulacja i mobbing

: /
@Ddrtu

Jest to nieprawda . ????

Jarosław
@: /

Skoro twierdzisz, że nie jest to prawdą to może zechcesz wyrazić swoją szczegółową opinię na temat tego pracodawcy? Bardzo by było miło móc przeczytać coś merytorycznego na temat tego pracodawcy. Mogę na Ciebie liczyć?

:/ Nowy wpis
@Jarosław

Janse odpowiem na wszystkie pytania dotyczące firmy :)

Dolvf

Omijajcie tego człowieka z daleka, zniszczy wam nerwy, zastrasza, grozi zwolnieniem mimo starań pracownika, nie da się z nim współpracować..

xd Nowy wpis
@Dolvf

kłamstwa

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Viccallo La La Piotr Kapelan? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamila

To prawda ze pracownicy maja grozone ze się ich zwolni?

Zostaw merytoryczną opinię o Viccallo La La Piotr Kapelan - Kędzierzyn-Koźle

Viccallo La La Piotr Kapelan