Opinie o Jolanta Hnaupek Baza Sokołowska w Kędzierzyn-Koźle

Emilia Nowy wpis

Ile u Jolanty Hnaupek mogą zaproponować specjaliście do obsługi sklepu internetowego? Z ilu osób składa się ten dział w firmie?

Małgorzata Nowy wpis

Baza Sokołowska to antykwariat internetowy, oferujący nie tylko sprzedaż książek, ale też możliwość skupu używanych książek w formie online. Czy jest na forum jakaś osoba, która sprzedawała im swoje księgozbiory? Uważacie, że zaproponowana cena jest atrakcyjna?

Mirek

W lutym 2020 zamówiłem książki na kwotę 54.96 złotych. Paczka przyszła na czas (paczkomat I-Post, Szczecin), książki czyste, niektóre prawie nówki. Zero problemów, zero zastrzeżeń. Może inni mają inne doświadczenia, w moim przypadku było pozytywnie. Mam wciąż paragon fiskalny (04.02.20) i wspomniane książki, wiec mogę dodatkowo potwierdzic swoją opinię zdjęciami. Mirek Krawczyk

Uczciwy Paweł Nowy wpis
Klient
@Mirek

Mirek,Malgorzata,jolanta....w jednej osobie...i ta uprzejmosc,cos w rodzaju "najmocniej przepraszam"-wszyscy opiniujacy dobrze wiedza ze na na gwork'u nie mozna zamieszczac zdjec. Post scriptum - zaluje bardzo bo chetnie bym wrzucil to co dostalem

Małgorzata Nowy wpis

Dostawa zgodnie z zamówieniem, pomimo, że w trakcie zamknięto punkt, w którym miałam odebrać zamówione książki. Przesłano na nowy kontakt do odbioru. Książki zgodne z opisem, stan i opakowanie bez zarzutu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz-Niegdys staly klient

Krystyna-nie podbijaj rekrdu na opini.Oszusci i tyle. Towar za kilka stów smierdzacy i zaplesnialy.Poczytajcie komentarze na allegro. Nie chca oddac kasy a baba po drugiej stronie telefonu zakłamana i nieuczciwa.Zaslania sie szefem a za chwile mężem.

jolanta
@Tomasz-Niegdys staly klient

mam inne doświadczenie. Dostałam książki w dobrym stanie i bardzo szybko.

Krystyna

Szybko,konkretnie i na temat. Problem z błędnym zamówieniem został rozwiązany błyskawicznie. Polecam bardzo.

Kupujący z Allegro

Sprzedają książki na allegro... no dobra nie sprzedają a naciągają!!! Zapłaciłem za książkę w dniu zamówienia na dane do wysyłki, które mi przesłali mailem...no i tyle widzieli i książkę i pieniądze. Teraz żałuję, że nie skorzystałem z PayU, bo przynajmniej wpłata przeszłaby przez allegro i mieliby ją czarno na białym. A tak ze sprzedającym żadnego kontaktu, na wiadomości nie odpowiada, a telefonu nie odbiera!!! ODRADZAM!!!

Bardzo zly sprzedajacy

(usunięte przez administratora) i zdecydowanie nie polecam! Opowiadają że za książki od 1zl do 10zl a po przyjeździe na miejsce za wszystko daja grosze i niemal kradną książki! Liczyc nie potrafią, mówią 260 a faktycznie wpierniczyli do siatek 300 ksiazek.I oczywista jak podliczysz to może po 40groszy ci za książkę dali i kierowczyna znawca wpisuje tak nieczytelne że pewniepotem kłamie że zapłacił więcej bo wszystkie cyfry pisze tak samo....że przeróbka możliwa hak zloto!

Dlaczego twoim zdaniem warto starać się o zatrudnienie w firmie Jolanta Hnaupek Baza Sokołowska w miejscowości Kędzierzyn-Koźle? Dodaj komentarz i opisz nam twoje doświadczenie zawodowe związane z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Hnaupek Baza Sokołowska - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jolanta Hnaupek Baza Sokołowska
1/5 Na podstawie 1 ocen.