Franke

Opinie o Franke

bp

Ja cie krece widze ze firma ratuje życie coraz wiekszej liczbie nieudaczników bo kto takie brednie pisze jak wy. Co to jedno franke na swiecie inni juz lepiej tez płacą. Jednak rozumiem tych co maja umiejętności na poziomie " franke " trzymta się spudnicy dalej - ludzie sukcesu normalnie. A slyszalem ze wlasnie z jednym pojechali - 3 lata za puzno.

jepeto

jak teraz to wygląda w firmie

Michal

Ja sobie chwale prace we Franke,przelozeni wporzadku,mozna niezle zarobic,firma kąkretna i rzetelna.Ja ktos jest leniem i nierobem jak niektorzy co tu pisza to zarabiaja marnie.

Alina
@Michal

widać jest konkretnym murzynem i nie znasz polskiego języka

Wesowy

Zawsze można ogłosić strajk. A no tak zapomniałem, wy tylko potraficie w internecie się spinać.

Wsowy

Ktoś już doniósł do Inspeckji Pracy, że każą pracować w święta?

Tetris
@Wsowy

Szukaja tam teraz ludzi ???

Prod

Produkcja będzie zasuwać w święta a biurowi będą odpoczywać 11 listopada. Pracować na elite plebsie.

NieFrajer

Słyszałem parobki, że robicie 11 listopada na 3 zmiany. Aż tak wam sie podoba w tym Franke?

stanko

Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na jakieś premie do tego.

Wasili

Nam ukraincom nie przeszkadza praca. Mozemy

Olo
@Wasili

JA bym tak też mógł 8 godzin podpierać stół i blaszki zaokrąglać, ale firma bogata stać ich na pensje, spoko sa w firmie przodownicy pracy którzy robią 200 % za poklepanie po plecach i możliwość ucałowania pierścienia, ;))) nadrobią, wierzę w nich !!!

@Wasili

wyjazd z Polski !

Przepracowany

Nie chcą płacić godnej stawki, to zatrudniają Ukraińców. Atmosfera coraz gorsza, niedługo do toalety nie wypuszczą poza regulaminową przerwą. Tzw. majstrowie to tylko nadzorcy, gonią do roboty i szukają haków na wszystkich. Nie polecam.

WS

Dobre zarobki, przełożenie potrafią docenić prace pracowników. Polecam wszystkim zainteresować się pracą dla Franke.

Lk
@WS

Ta jasne

ciekawski

witam pracuje tam jeszcze Lechu zwany stożkiem asior od Kaizenów co pomysły ludzi opychał niemiaszkom przez co zawrotną karierę robił , w życiu nic nie wymyślił poza trzecią zmianą dla wszystkich .

Orlen

Zgadzam się z BP, patologia zarządzania przez majstrów, niektórzy nie powinni zajmować tak szczytnego stanowiska. Bezczelność i arogancja z elementami narcyzmu, można upaść niżej kolego BP. System wynagrodzeń jest taki że kilkuletni pracownik ma identyczną a nawet niższą pensje od nowego, na start dać tyle żeby upokorzyć pracowników którzy dali już tej firmie przez kilka lat coś od siebie ? czy brak wyobraźni osób decydujących o kasie, nie sądzę . Ciekawe jakie jest stanowisko kogoś z firmy, może warto zabrać się za tą sprawę, Rada Pracownicza od czego jest ? słabe to wszystko, taka fajna firma a brak ludzi na odpowiednich stanowiskach.

BP

Podzielam opinie rpp jezeli jeszcze tam siedzicie to pretensje do siebie. Niedlugo sami do stolow stana i na wzajem beda sie motywowac i gloryfikowac w kóleczku wzajemnej adoracjii. Panowie badzmy szczerzy ta firma to czysta patola. Jestem az ciekaw jak nisko mozna jeszcze upasc.

Rpp

Ta firma to jest totalna porażka. Majstrowie zaganiaja to pracy i wyrabiania norm których nie da się wyrobić. Ludzie się zwalniają. A oni ciągle nowych zatrudniają. Teraz nawet nikt z Polaków nie chce tam robić to oni Ukraińców zatrudniają pewnie za 14 zl brutto. Nie polecam tej firmy.

Zapor

Witam w tej chwili ide do firmy dzwonili do mnie z ofertami pracy i mam sie wstawic na probki prosze wasz napiszcie mi cos konkretnego o tej firmie na (usunięte przez administratora). Chcialbym wiedziec jacy tam sa ludzie itp.

Ochroniarz

Zamiast palić papieroski i plotkowac byście pracowali ty wyrabialibyscie z produkcją. Wiec nie narzekajcie. Nie jest źle.

@Ochroniarz

A co Ty niespełniony policjancie mozesz wiedziec o tym czy jest zle czy nie? siedzisz sobie w budzie i patrzysz czy pracownicy wjezdzajacy do firmy pokazuja identyfikator, a wyjezdzajacym zagladasz do bagaznika bo przeciez kazdy jest potencjalnym zlodziejem. Ochroniarze to chyba najbardziej irytujace (usunięte przez administratora) w tej firmie, a jeszcze maja czelnosc sie wypowiadac na temat pracy na produkcji lub magazynie.

HARUŚ

Do tego mają telewizje.

Czerwonka
@HARUŚ

Oni to nawet w dzień sobie śpią teraz.

rudy

Nie masz co polecać , trzeba być idiotą żeby zasuwać w takim 3 zmianowym kołchozie za 3 tysie i jeszcze ci majstrowie sama wazelina.

Maciej

Nie polecam tej pracy. Słaba atmosfera w pracy panuje, krzyczą na ciebie jak nie wyrobisz określonych obowiązków których i tak nie da się wykonać w regulaminowym czasie. Cały czas narzekają. Jaki (usunięte przez administratora) tam panuje !!!

Gal

poraża mnie błyskotliwość co niektórych gości, .................. hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Franke - Gdynia

• Jak się pracuje w Franke?

Zobacz opinie na temat firmy Franke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Franke?

Kandydaci do pracy w Franke napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Franke