Franke

Opinie o Franke

pionier

A coś wam powiem, szanowni koledzy i kolezanki. Odbiegacie od sedna sprawy. Tu sie powinno pisac o pracodawcy, a najezdzacie na samych siebię. Zatem albo jestescie ciency tak jak was widze w pracy, albo jeden z was to pieniacz Rzeszut. Jeden z was brzmi jak Piszcz, ktory wiernie broni brudnej budy w ktorej mieszka. Poza tym widac tu wiele slow dzialu konstrukcyjnego, zreszta cienkich jak caly dzial. Cieniasy jestescie, jak baby ktore siedza w koleczku chrzania glupoty. Brzmicie jak frustraci ktorzy chca pokazac swoje..."pazurki" i wysilaja się całą rodziną na elokwencję, tak by strzelić posta, który wszystkim pokaże "jaki to ja nie jestem". Przypomnę wam, że nikt was tu nie trzyma. W każdej chwili możecie pójść do [usunięte przez moderatora] i powiedzieć, że nie macie ochoty na pracę we Franke. Droga wolna będzie w kilka minut. Dlatego przestańcie pisać jakieś pseudonaukowe wypociny psychoanalityczne i powiedzcie coś konstruktywnego, coś co będzie konkretne. Mówcy i psycholodzy z was żadni, dlatego skupcie się na tym co jest ważne. A co jest ważne to każdy z was powinien wiedzieć, nie raz o tym mówiliśmy... Pokażcie klasę i nie dajcie się wciągnąć w tępe dysputy, które mają narobić jedynie galimatiasu i odciągnąć uwagę waszą od ważnych tematów.

Lord Vader

[usunięte przez moderatora] wiem że trudno przyznać się do błędu, jak go się popełni ale jeszcze raz, zgodnie z definicją : Porównanie jest to zestawienie dwóch zjawisk ze względu na pewną wspólną im cechę. Występuje w nim połaczenie spójnikami: jak, jakby, niby, jak gdyby, na kształt, podobnie, etc. A ty stwierdziłeś jednym zdaniem: ( Najołeś sie jako Pies więc szczekaj ) ni z gruchy ni z pietruchy do niczego nie nawiązując ani porównując przysłowiowego psa. Więc wynika z twego tekstu, sugerujesz, że reszta kolesi to psy i mają szczekać. Czy to jest jak na razie dla ciebie jasne, ?? czy nie nadążasz. Dlatego zwróciłem ci uwagę że nie ładnie w stosunku do kolegów tak mówić. Ja bym w każdym razie tak do ciebie nie powiedział żebyś szczekał i tyle. A próby dorabiania ideologi do twojej gafy !!! że mi dasz 20 dychy i że widze same rzeczy negatywne to dziecinada z przedszkola :)))) i pieniactwo. Wytknołem ci tylko jedną ( 1 ) rzecz, wg mnie nie elegancką, a resztę co wypisujesz, co uważasz, czy kogoś lubisz czy nie i czy masz potrzebę podpisania się, to mnie nie rusza pisz sobie dowoli. A jak będe chciał zostać ekshibicjonistą to pojade na love parade, a nie będe słuchał egocentryka który nie wie co mówi, a właściwie pisze. I zgodzę się w jednym z tobą rozmowa nasza jest bezsensowna, ja o chlebie ty o niebie, ja że 1-a rzecz jest be, ty że widze same złe rzeczy i wiele innych ciekawych stwierdzeń z twojej strony, krzykacz, tchórz, stróś chowajacy głowę w piasek. Maciej pieniactwo się leczy i ADHD, ;)))))) LORD VADER

maciek.waldek

co bym nie napisał to i tak zanajdziesz coś co Tobie nie odpowiada. Nie zrozumiałeś porównania, a potrafisz widzieć tylko rzeczy negatywne , ale taka twoja natura. Ja pisze otwarcie i każdy wie kto to napisał . Zdobądź sie na odwage i podpisz sie, chyba że sie boisz. Mam nadzieje że nie jesteś jednym z krzykaczy by potem chować sie w ostatnim szeregu, a na obecną chwile tak to wygląda. Myśle że Dyskusja z Tobą nie ma sensu bo wielu rzeczy nie zrozumiałeś. Miłej pracy i "chowania głowy w piasek" - ( Chyba to zrozumiałeś).

Lord Vader

[usunięte przez moderatora]. myślałem że ty, proste rzeczy jesteś w stanie zrozumieć, ale w końcu nikt nie jest doskonały, ;))))) jak nie rozumiesz co tam napisałem, to ci napiszę otwartym tekstem. Po perwsze poczatek był adresowany do[usunięte przez moderatora]. jak było napisane, to chyba proste prawda, a druga część adresowana była do ciebie, że w pierwszej twojej wypowiedzi sugerujesz kolegom że najeli się do pracy jako psy i mają szczekać, jest to nie ładne w stosunku do kolegów których olewasz i niemądre w stosunku do samego siebie, bo świadczy o twojej głupocie że nie wiesz co piszesz ( Najołeś sie jako Pies więc szczekaj ). Myśle że teraz powinieneś zrozumieć, nawet to że najpierw padło pytanie dlaczego ,, najołeś się jako pies " a pózniej prośba żebyś przemyślał to co chcesz napisać abyś przypadkiem nie obrażał kolesi z pracy chociaż możesz mieć ich w nosie ;) i wice wersa, ale nie musisz się z tym egocentryzmem w nieładny sposób obnosić, bo sam się przedstawiasz w negatywnym świetle, a wydajesz się być sympatyczny.

maciek.waldek

Lord Vader - 2010-07-26 18:09:44 a ja chcialbym podziekowac pani dyrektor za 15 minutowe przerwy w czasie upałów, bardzo dobry pomysł, chwila oddechu się przydała. Chcialbym też odpowiedziec [usunięte przez moderatora]. na słowa: ,, KULTURY PANOWIE !!!'' że nie może liczyć w tym aspekcie cały czas na firme, :))) , jest kryzys, bilety do kina po 22 zł do nabycia w kasie SILVER SCREEN. I małe pytanie, prośba do [usunięte przez moderatora]. nie wiem dlaczego zgodziłeś nająć się jako pies ??? ;))))) bo kolesie na produkcji mówią że mają co innego wpisane w umowach, a że przy tym mają, co niektórzy, soczystą wymowę, to najwyżej troszkę plują na boki, ale seriia bolesnych zastrzyków nikomu nie grozi :))))) Także prośba, mówią że myślenie nie boli. Doprawdy nie wiem o co Ci chodzi, co ma piernik do wiatraka , albo prośba ,albo pytanie , zdecyduj sie. Jeśli nie stać Cie na bilety do Kina to podejdż to Ci dam na te bilety (wiecej wydaje na pierdoły). A co ludzie mają w umowach to mnie nie interesuje i tak większość ich nie przeczytała tylko podpisała i wrzuciła gdzieś w kąt. Jeśli ktoś nie rozumie porównań to nie moja wina. Myślałem że Lord Vader to postać inteligentna tyle tylko że z "ciemnej strony mocy" , a Ty chyba tym wpisem chcesz temu zaprzeczyć :)

Lord Vader

a ja chcialbym podziekowac pani dyrektor za 15 minutowe przerwy w czasie upałów, bardzo dobry pomysł, chwila oddechu się przydała. Chcialbym też odpowiedziec [usunięte przez moderatora]. na słowa: ,, KULTURY PANOWIE !!!'' że nie może liczyć w tym aspekcie cały czas na firme, :))) , jest kryzys, bilety do kina po 22 zł do nabycia w kasie SILVER SCREEN. I małe pytanie, prośba do [usunięte przez moderatora] nie wiem dlaczego zgodziłeś nająć się jako pies ??? ;))))) bo kolesie na produkcji mówią że mają co innego wpisane w umowach, a że przy tym mają, co niektórzy, soczystą wymowę, to najwyżej troszkę plują na boki, ale seriia bolesnych zastrzyków nikomu nie grozi :))))) Także prośba, mówią że myślenie nie boli.

Gal

ależ szczepanku baw sie, o to tu chodzi, ale nie dziw sie ze od czasu do czasu w trakcie pisania powstaje drobna literówka, niestety to nie doktorat, ale post na forum, ale jeśli z ciebie taki polonista, to prosze [usunięte przez moderatora] tylko dla ciebie twoj ulubiony wielokropek, ale mysle ze z tego tytulu dyplomu uznania od ciebie nie dostane, a jesli chodzi o wizyte z tobą u psychiatry, to niestety taki nowoczesny to nie jestem, ......... nie chodze z chłopakami, ............. powiem wiecej, zdecydowanie konsrwatywny, w tym wzgledzie jestem, wole kobiety, ....... A brakowi wiedzy nie powinienes sie dziwic, ......... przeciez ty wszystkie rozumy pozjadales, .......... ;))) dla mnie juz zabraklo, ....... A jesli pozwolisz, bo zapewne wiesz lepiej, to pisze o tym co mi sie nie podoba w firmie, ew o zachowaniach ludzi ktore sa nie eleganckie, ...... aby mogli sie zastanowic czy robia dobrze. Tak jak wiele opini mowi o tym, nie tylko moja, a jak wiemy w demokracji wiekszosc ma racje, ;))) a mowia, że co niektorzy postepuja nie przyzwoicie, oczywiscie nie wszyscy. Ale ciesze sie ze jako jedyny podjoles rekawice i dyskutujesz na forum na ten trudny temat. Może dojdziemy do ciekawych wnioskow :))) zobaczymy. Pozdrawiam szczepanka ;)))) PS o potędze nie marzę tylko o przyzwoitych ludziach, .......... ale to faktycznie chyba marzenia senne.

mKJ

Odrobiny odwali i szacunku nie mają [usunięte przez moderatora] i całe kierownictwo. Gdyby mieli przyzwoitość oraz jakikolwiek poziom kultury to nie byłoby szeptów, knucia na boczku i oznajmiania nam "ważnych" wiadomości w dzień ich realizacji. Kierownictwo jest nieodpowiednie, bez kultury, bez wiedzy, bez godności konfrontacji na równym poziomie. Traktują wszystkich z góry i bez szacunku. Zachowują się jak państwo na włościach. Marta taki daje przykład i tak wychowuje sobie "kadrę kierowniczą" - cwaniactwem i prostactwem. Firma bez przyszłości za tych rządów. Przez sześć lat mojej pracy nie było tu tak źle.

Mariusz Borzyszkowski

szczepan widzę ,że jesteś osobą inteligentną piszę tak nie dlatego, że stajesz po tzw.czarnej stronie czyli między innymi mojej stronie nie daj się sprowokować.Każdy ma swoje spostrzeżenia.

szczepanek

Galusiu, pobawię sie tylko dwoma Twymi ostatnimi postami. Nie wiem po jakiej "chali" chodziles wtedy kiedy ja, jak "insynułujesz" bylem na wagarach. Przyjmuję Twoją propozycje aby "pujsc" do psychiatry, ale tylko z Tobą. Bedzie ciekawie, chyba ze boisz się, że tam Cię "ukzyzuja". Widzę, że w haszach obeznanyś. Ale proponuje abyś częściej używał wielokropków w swoich wypowiedziach. Masz szanse w ten sposób zatrzeć swoją wiedzę (albo jej brak wlasciwie). Nie piszesz o problemach firmy tylko o swoich i chyba dlatego tak czesto domagasz sie dorośnięcia. Miłych snów o własnej potędze, życzę Tobie.

Ale ten dzia� handl;owy jest wydajny.

gal

Jedyny dzial ktory nie jest TOKSYCZNY to dzial handlowy.

laleczka

a wiecie ze kazdy telefon na biurku to zwykly podsluch, ciekawe czy nie ma ukrytych kamer. rozmowy na bank sa podsluchiwane. uwazajcie na to co mowicie

bodek

Pracowalem z ta ekipa pare lat w DELPHI , i powiem Wam ze to sa nieobliczlani ludzie. Nikt z obecnie pracujacych w Delphi do Franke nie przyjdzie poniewaz nie jest samobujca a za tych nierobow nie mamy zamiaru pracowac.

Zez

Niestety na pozytywna opinie trzeba sobie zapracowac. A prawda zawsze boli. A co do monitoringu wpisow to czegoz mozna sie po zarzadzie firmy wiecej spodziewac. Pozdrawiam

postronny

oj, wy durne robole, zabierzcie się lepiej do roboty! albo spadajcie do stoczni a potem na bezrobotne. ps radzę korzystać z kafejek internetowych, bo wasze kompy są pod obserwacją. A jednak, halowi klasy nie mają.....niewyedukowani, jak sto lat temu. i to się nie zmienia a szkoda! Zal mi was.

Michael

Skargi i zażalenia przyjmuje od poniedziałku do piatku w godzinach od 9.00 do 17.00 [usunięte przez moderatora] /> same superlatywy o wybitnych jednostkach, hehehehehe.

to bardzo dobra firma ja jestem zadowolony w wolnych chwilach siedze w kiblu i gram w gierki na komorce oby tak dalej a majstrom to dobrze jest wchodziÄ� w (usunięte przez administratora) i im ja lizac przynajmniej mnie nie gonia

nod

Jest wakat dla MO na konstruktora z chłodnictwa? Ciekawe czy go wezmie ?

anonimek

Panowie a wiecie cos o imprezie czerwcowej??Odbedzie sie wogole???Czy tez juz nam imprezke ucieli...

Zostaw merytoryczną opinię o Franke - Gdynia

• Jak się pracuje w Franke?

Zobacz opinie na temat firmy Franke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Franke?

Kandydaci do pracy w Franke napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Franke