Franke

Opinie o Franke

biurowy

ludzie o co wam chodzi sami wypisaliście wnioski urlopowe siedem dni to nie tragedia zostaj wam jeszcze dziewiętnaście dni,żebyście mieli czas to wybrać nikt was nie zmuszał

Ksawery

W tej firmie ciągle im mało(usunięte przez administratora) Poza tym po co mamy tak zasuwać? Żebyście nas potem wysyłali na urlopy bo nie ma pracy?! Ciekawe czy biurowi również są na urlopach :)

Lord Vader

opisywanie rzeczywistości, którą dostrzegam, Panowie i Panie, to nie biadolenie, i tu wychodzą wasze kwalifikacje i wykształcenie, bo 5 tys., wartość, którą podaje się zawsze brutto, to zaledwie 3550 na ręke, i nie jest to taki znowu kosmos, też tyle mam,,, także proponuje naukę czytania ze zrozumieniem tekstu !! (usunięte przez administratora)I proponuje reedukacje zaczynać od siebie.

królo\'wa

jakość to jest żenująca za wyjątkiem kilku wariatów którzy myślą ze są artystami

5 tys HA,HA,HA,HA,HA,HA

Jak byś miał takie kwalifikacje,praktykę i umiejętności,wykształcenie ,trzymał jakość jak ci co niby zarabiają 5-tys też byś tyle samo zarabiał.Nie ma takiej rozbieżności stawek ale proponuję ci skoro się tak cenisz znaleźć coś lepszego na rynku pracy, życzę powodzenia.

derma

jakbys gosciu nie biadolil to tez mialbys 5 tys

adam

nie narzekajcie tylko cieszcie sie ze macie prace.Wezcie sie wkoncu do roboty i przestancie marudzic,ten kto chce pracowac zawsze zostanie wynagrodzony i zmotywowany,nieroby stale narzekaja.

gość

Witam na jakie zarobki może liczyć operator prasy krawędziowej ?

Polonez RS Turbo

A ja składam wszystkim kolezankom, tym fajnym i tym absolutnie nie fajnym, najlepsze zyczenia z okazji dnia kobiet. Zyczę pozytywnego patrzenia na swiat, obiektywizmu, rozsadku, zycia bez zbednych emocji, kultury osobistej, szczerego usmie (usunięte przez administratora) , bezstronnosci, szczerosci, pracowitosci, profesjonalizmu, kobiecosci, zyczliwosci. Dobra, a teraz idziemy na ciasto i kawe. (usunięte przez administratora)

Jan Nowak

Ja bym też nie narzekał jak bym miał twoją pensję dajmy na to 4900 plus mentorskie, plus premie, plus za konserwacje zbiornika z wazeliną, hehehe, ale wyobraz sobie że pracujesz za 2400 dostajesz przelew i 1700 to opłaty wszystkie jakie trzeba opłacić, i co (usunięte przez administratora)by cie nie strzelił, tym bardziej że widać to już gołym okiem że dyrekcja prowadzi politykę co rocznych obniżek pensji, gdzie inflacja co rok zjada od 3 lat po 5% a enteligencja, daje po 100 na piwo. (usunięte przez administratora)

mariusz w.

a ja tam nie narzekam,trzeba pracowac a nie stale zrzedzic jak to jest zle.Zarobki niezle przelozeni tez moga byc.

GUS

Obwieszczenie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 18 stycznia 2012 r. w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w grudniu 2011 r. Na podstawie art. 68 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 12 czerwca 2003 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2008 r. Nr 189, poz. 1159, z późn. zm.1)) ogłasza się, iż przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w grudniu 2011 r. wyniosło 4015,37 zł. Rosnące koszty utrzymania, sprawiają że powoli młodzi zaczynając odchodzic, do niemca za 2000 euro do angola za 1800 funtów, ciekawe ilu jeszcze ????

operator

Ta firma to konkretne dno. Rozbierznosc w stawkach po 3000brutto jeden ma 2 a drugi 5 a robią to samo. Wysluga lat sie liczy ale bez przesady. (usunięte przez administratora)

NEUTRAL

To się nazywa zarządzanie po polsku-hipokryzja, obłuda + uwielbienie dla nadwornych (usunięte przez administratora). Co za syf, mówiąc kolokwialnie. Często pojawiają się ogłoszenia o pracy w tej firmie, robimy kolejne podejście, sprawdzamy zawsze opinie. I nic tu się nie zmienia. Teksty brzmią wiarygodnie, na tle tych opisów o negatywnej barwie, te pozytywne są tak jaskrawo nieprawdziwe, że aż kują. Zresztą nie leży w naturze człowieka kadzenie, chwalenie się w próżnię. To co boli i uwiera, łatwiej jest wykrzyczeć. Jako neutral-obserwator wyrażam swoją opinię, pisanie jest dla Was formą autoterapii, nie dziwię się, ponieważ macie (usunięte przez administratora) w pracy. Zrywajcie się kto może.Powodzenia.

Boss

Wcale nie uważam praca jest zła ,ciężka wręcz pszeciwnie warunki dobre ludzie w porządku no wsumie większość wszystkich tak dokładnie to się nie zna.Ja osobiście na razie nie narzekam ale mogło by być troche więcej możliwości zarobienia,co poniektórzy trzepią nadgodziny w tygodniu soboty i niedziele Ci to zarobią nie to że to mi przeszkadza ale ja też tak chce móc zrobić chociasz część nadgodzin fajnie by było

Boss

Ciekawe jak firma chce podnieść produktywność skoro nie potrafią zadbać o to aby ludzie mieli co robić he..posprzątaj szafe,pomóż koledze,a czas i procęty uciekają.A co mają powiedzieć młodzi pracownicy mają 2500brutto a nawet 2200 zero nadgodzin sobut poraższka jak oni chcą ich utrzymać ludzie nie chcą robić za te pieniądze przyjmują ludzi którzy po raz pierwszy widzą spawarke i szkolą ich i co myślą ze po 3miesiącach będą mistrzami świata i będą dawać z siebie 100%za 1400zł na ręke!

motyl

TAK SOBIE CZASEM POCZYTAM- jest tu dużo racji.Szkoda,że nie czytano tych wpisów na 100LECIE FRANKE(usunięte przez administratora)

Gal

(usunięte przez administratora) idee że towar na magazynie to strata ;) teraz w fabryce powierzchni magazynowej jest wiecej niż produkcyjnej, hehehe, a oni dalej tworzą swoje literackie wizje, które skutkują spadkiem produkcji,.. ale sukces jest, tylko nikt nie dostrzega tego bałaganu który zaistniał i jest nie zauważalny ;), a jak juz ktos to widzi to cicho sza, byle nie głosno na ten temat bo sukcesów sie nie krytykuje, ale sza bo ktos zauważy i znów sie ktos bedzie musiał podac do .................. !

szukampracy

Czy aby pracować w firmie Franke trzeba posiadać uprawnienia spawalnicze, albo na wózek widłowy. Czy są jakieś stanowiska pomocnicze, gdzie wystarczą tylko chęci do pracy? Nie mam jakis specjalnych kwalifikacji,a chętnie zostałbym np. pomocikiem na produkcji. I jak wyglądają godziny pracy. Móglby ktoś mi powiedzieć? Szukam pilnie pracy

Jan Nowak

art. 152 par. 1 k.p. zasada wykorzystywania urlopu wypoczynkowego w sposób nieprzerwany. Oznacza to przede wszystkim nacisk na wykorzystanie przez pracownika tego urlopu w ''''''całości'''''', bez możliwości dzielenia go na mniejsze części. Mając jednak na względzie różne okoliczności, przepisy kodeksu pracy przewidują od tej zasady wyjątki. Jednym z nich jest reguła ustanowiona w art. 162 k.p., zgodnie z którą '''''''na wniosek pracownika """"" urlop może być podzielony na części. (nie musi)

Zostaw merytoryczną opinię o Franke - Gdynia

• Jak się pracuje w Franke?

Zobacz opinie na temat firmy Franke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Franke?

Kandydaci do pracy w Franke napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Franke