Opinie o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nitro-Chem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nitro-Chem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Nie pracuje długo , ale mam pierwsze wrażenia , praca spokojna , przyjaźni ludzie , pomagają się zaakceptować i wciągnąć w obowiązki, może zarobki nie powalają ale firma stabilna i płaci na czas.

Stary

Absolutnie nie zgadzam sie z tą opinią. Widocznie pracownik miesiąca nie jest pracownikiem wydziału folii. Kierownik może i wymagający ale w porzadku. Pracuje tam może nie dość długo ale to co tu wypisują negatywnego o folii nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Michal

A co na folii? Tam slyszalem ze coraz.lepiej?

pracownik tygodnia

Po zakładzie jeździ darmowy bus, który przewozi ludzi z bramy Zachemu do pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nitro-Chem? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ciekawski

A osoby bez samochodu mogą tam jakoś dojechać komunikacją miejską czy czeka spacerek od pętli Kapuściska?? A praca na produkcji jest na 3 zmiany?? Weekendy pracujące??

pracownik miesiąca

Już zaowocowały ,są premie , podwyżki , roboty masa, możliwość rozwoju , jest coraz lepiej

nowy
@pracownik miesiąca

a wiecie coś jak jest na tzw. folii, tam też coś się zmienia ??

@nowy

na folii tragedia jest :( na starych wydziałach jest dużo lepiej

bolo

tragedia ??

@bolo

Na folii jest tragedia , kierownik zapatrzony w siebie robi z ludzi niewolników , Jak pracować w Nitro to tylko na wydziałach nie związanych z folią

pracownik kwartału
@pracownik miesiąca

chcesz zobaczyć niewolika to idź do prywaciaża...

nowy

chodzą słuchy, że podobno się w nitro znacznie poprawiło ... podobno jakieś nowe zamówienia i roboty w pip....a da się tam z kierownictwem dogadać ??

Praca przy MW , więc pracujesz 6 godz

pracownik miesiąca

Firma w której przychodzisz do pracy , robisz swoje i idziesz po 6 godzinach do domu nie zabierając roboty do domu. Jak jesteś mało ambitny pracujesz tak do emerytury pod warunkiem że firma wytrzyma wolny już w tej dziedzinie wolny rynek.Jak jesteś ambitny i się starasz jest szansa że pójdziesz wyżej i zarobki też. Ogólnie jak na dzisiejsze warunki na rynku pracy to w Nitro-chemie jest dobrze i warto tam pracować.

tryb awaryjny

Mam pytanko. Ile można zarobić na stanowisku elektryka bądź automatyka?

maniek

A kto to jest wielka trójca?

ktoś

to firma, dla której jej dobro jest sprawą drugorzędną. Liczą się układy, krycia i inne zagrywki. Czyli taki mały polityczny k...dołek :)Jeśli to akceptujesz, to możesz tam pracowniku spędzić reszte życia w miłej nieświadomości. A jeśli chcesz nie daj Boże chcesz awansować to nastaw się na bycie w układach. Tyle

forte

te pozytywne komentarze to chyba pisza przyd...... wielkiej trójcy

Krzys

Pracownik-spróbuj zachorować to zobaczysz swoją "super" podstawę na koncie. Mi chodzi tylko i wyłącznie o fakt, iż praca w takich warunkach jest nieadekwatna do zarobków. Pamiętaj, że to jest praca w warunkach szkodliwych, a nie praca w "sanatorium".

dokładnie ... najwyraźniej coś komuś nie pasuje, że takie bzdury pisze....w N-Ch umowy są na pensę zasadniczą....reszta dodatków wchodzi w wynagrodzenie brutto i jest w pełni ozusowana i opodatkowana. dodatkowo mamy karty płatnicze lunch+ visa elektron doładowywane comiesięcznie 8pln netto za każdy przepracowany dzien....dodatkowo są bonusy: wczasy pod gruszą, dopłata do kolonii dla dzieci...premie świąteczne itp....razem tych dodatkowych bonusów jakieś 1000-1500 brutto rocznie...w zależności od poziomu zysku bywa nagroda roczna - można liczyć ok 1 dodatkowej pensji ale nie zawsze .... ponadto premia kwartalna bywa nie stała też uzależniona od roku ....

sasha grey

nie zapomnij dodać "Krzysiu", że do tej podstawy 1500/1600 masz dodatki za pracę przy tym co się tam produkuje, za zmianowość, ruch ciągły i nocki, ... czyli na produkcji 1600 + dodatki + kartki => spokojna 2.000,00, nie wspomniałeś, że gwarantują pełen socjal dla pracownika i dzieciaków... dodatkowo umowy o pracę, nie jakieś śmieciowe. Jaki market Ci to obecnie da?? Jak chcesz pracować, to miejsce dla Ciebie, jak liczysz na łatwe pieniądze, to spróbuj na "uliczną pandę".....

Krzys

Zauważyłem, że skasowaniu uległa dość duża liczba nieprzychylnych komentarzy :P Jeśli chcesz wiedzieć coś na temat zarobków to napiszę krótko-nie spodziewaj się cudów, obecnie proponują 1500-1600zł brutto (to nie jest błąd-pracujesz 6h jak nie ma produkcji). Policz sobie ile z tego masz na rękę. Kpina z ludzi. Jedyny plus to taki, że dają bony żywnościowe w postaci 8zł za dzień pracy co da 160 parę złotych miesięcznie. Firma niby z tradycjami, a zarobkami z Chińskiej Republiki Ludowej.

Byly

Mlody, nie wiem jak długo na folii jesteś ale łba nie urywa. Wiecej odpadu niż towaru. Wot eksperymentalna manufakturka. Ale życze Ci powodzenia.

Młody

Folia była na postoju bo był okresowy remont instalacji więc nie wprowadzaj zamieszania.

Ptok

Folia w ostatnim czasie więcej na postoju jak produkuje. W tej firmie za dużo pionu specjalistów od świeżego powietrza, przechowalnia emerytów cywilnych i mundurowych nie wspominając o niewspółmiernej liczbie laborantek do potrzeb produkcji tej małej manufaktury.

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nitro-Chem?

Zobacz opinie na temat firmy Nitro-Chem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nitro-Chem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nitro-Chem
2.9/5 Na podstawie 90 ocen.

Nitro-Chem