Opinie o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nitro-Chem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nitro-Chem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Kandydatka

Jestem zainteresowana podjęciem pracy na stanowisku spechalisty ds. Kadr i płac. Jak atmosfera a tym miejscu, jak zarobi, ktoś coś może więcej napisać :) ile w ogóle jest osób zatrudnionych.

Na szczęście

Żyjemy w Polsce. A tak wszędzie to jest w Bydgoszczy, a może na Kapuściskach, Wyżynach czy może w Fordonie albo gdziekolwiek indziej? Nie wyobrażam sobie, że ktoś może posiadać wiedzę jak jest wszędzie. Stan czasoprzestrzeni sami tworzymy swoim zaangażowaniem, nadzieją, lękami, przekonaniami, kompetencjami i całymi sobą, także lenistwem i działaniem które z tych przekonań wynika. Tak jest wszędzie-to jest kultura społeczeństwa środowiska organizacji-od najmniejszej - rodzinnej, zawodowej, społeczności lokalnej do tej zwanej Polską. Wszystkiego dobrego z okazji 75.

Nick8

Dzień dobry tak na początek jakie są zarobki w waszej firmie napiszę ktoś czy to tajne?

@Pracodawca

Firma od lat oferuje bogaty pakiet socjalny i szereg benefitów pozapłacowych. Data 10.02.2022 r. to data zamieszczenia wpisu, wszystkie wymienione świadczenia nadal obowiązują, a więc nie ma konieczności aktualizacji. Zmianie ulega jedynie wysokość świadczeń, ale takie informacje przekazywane są tylko naszym Pracownikom.

Natalka Nowy wpis

dzień dobry. z partnerem widzieliśmy na stronie ofertę pracy dla mistrza automatyki. Większość wskazanych warunków spełnia, w szczególności wymagane 5 lat doświadczenia. Czy wiadomo jakiej mniej więcej podstawy wynagrodzenia mol by przy nich się spodziewać?

@Pracodawca Nowy wpis
@Natalka

Informacje na temat wynagrodzenia można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Na etapie składania ofert pracy nie udzielamy informacji na temat wynagrodzeń. Zapraszamy do aplikowania.

Marian spod Fordonu Nowy wpis

To jest niepojęte że do kierowania taką firmą został powołany akwarysta. To się nie mieści w głowie. Tyle szkód narobił ten amator i wstydu w USA. Ta firma powinna być najlepszym pracodawcą w regionie. A jest...

Nick8

@Nick8

Dzień dobry, na wszystkie pytania odnośnie zarobków, trybu pracy czy świadczeń socjalnych odpowiadamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania.

@Nitro-Chem

Co jest tego powodem, że jednak odbywa się to indywidualnie? Czy chodzi o te wspomniana wcześniej tajność czy jednak świadczenia są dostosowane do poszczególnych stanowisk czy tez stażu pracy?

Jeśli chodzi o benefity i świadczenia socjalne ich opis znajduje się na stronie internetowej www.nitrochem.com.pl w zakładce KARIERA. Pozostałe kwestie omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej.

@Nitro-Chem

Witam, a te benefity to jak często są aktualizowane? Od dwóch lat nic w ich zakresie się nie zmieniało? Po prostu zauważyłem, że na stronie widnieje przy nich data 10.02.2022 r. a ja to jednak chciałbym być na bieżąco

@Pracodawca Nowy wpis

Nie wiem czy można zamówić te klocki hamulcowe o które ktoś teraz niedawno dopytywał ale czy można prosić o opinie z pracy młodszego laboranta? Została dziś wystawiona oferta na taki portal. z treści wiem już, że staż w lab wcale nie jest wymagany. możecie więc ocenić aktualne przeszkolenie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nitro-Chem? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Passat@gmail.com

Czy można zamówić klocki hamulcowe do Youngtimerów? Podobno w waszej hurtowni jest łatwo dostępne. Najlepiej oryginalne.

Czy możecie chociaż skonkretyzować atmosferę w dziale IT? widzę, że o bardziej szczegółowych sprawach można się już dowiedzieć na samej rozmowie, kiedyś jednak pisano, że atmosfera może być słabsza. Czy do teraz taka jest? w IT zdarzają się częste rotacje czy jednak raczej starsi stażem pracownicy się zatrudniają?

Informatyk zakładowy

Dzień dobry, Widzę że jest ogłoszenie na stanowisko Informatyka. Czy są gdzieś dostępne informacje jak obecnie w firmie wygląda struktura działu IT, ile osób tam pracuje i jakie są wewnętrzne role. Czy można liczy na konkurencyjne zarobki pokroju Atosu, Asseco, Sii, Fujitsu, czy raczej bardzie zarobki w stylu urzędów? :)

@Informatyk zakładowy

Dzień dobry, na wszystkie pytania związane ogłoszeniem na stanowisko Informatyka odpowiemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania.

Z ostatnich opinii już wiem, że raczej nie poznam tu zarobków dla młodszego aparatowego, bo raczej na rozmowie dowiem się co i jak. mimo wszystko czy jest tu może ktoś kto się zatrudnił teraz niedawno i oceniłby warunki? warto byłoby się przyjąć? jak wdrożenie teraz wygląda?

Czy urlop w Nitro-Chem jest płatny 100%?

Urlop wypoczynkowy jak również pozostałe rodzaje urlopów pracowniczych są udzielane i płatne na zasadach prawa pracy (kodeksu pracy oraz odpowiednich rozporządzeń).

Łukasz
@Nitro-Chem

Jakie badania pracownik musi przejść na stanowisko apartowy produkcji?

@Łukasz

Kandydat na pracownika zobowiązany jest wykonać profilaktyczne badania lekarskie wstępne na podstawie otrzymanego skierowania na badania uwzględniającego czynniki pracy. Natomiast pracownicy już zatrudnieni zobowiązani są do wykonywania profilaktycznych badań lekarskich okresowych na podstawie otrzymanych skierowań na badania również z uwzględnieniem czynników pracy.

Pati

Widziałam odpowiedź odnośnie tego, że na produkcji nie ma możliwości na zachowanie elastyczności względem grafiku. Czy podobnie jest tez w ważne dni jak na przykład święta? Nie da się wtedy przypadkiem z kimś podmienić? I czy jakieś drobiazgi można było otrzymać z ich okazji?

@Pati

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana ofertą pracy na stanowiskach produkcyjnych zapraszamy do złożenia aplikacji. Jeśli tylko będziemy zainteresowani współpracą odezwiemy się do Pani i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, na której zostaną wyjaśnione wszystkie szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania względem trybu pracy oraz świadczeń socjalnych.

Słyszałem, że pracownicy produkcji pracują na trzy zmiany. Ktoś wie, w jakich godzinach?

@Paweł

Dzień dobry, pracownicy Wydziału Produkcji pracują na 1, 2, 3 zmiany (ruch ciągły: 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00) lub 4 zmiany (ruch ciągły: 06:00 – 12:00; 12:00 – 18:00; 18:00 – 24:00; 24:00 – 06:00).

@Nitro-Chem

Witam, czy jakkolwiek elastyczność może być w tym przypadku zachowana? Mam na myśli sytuacje gdyby ktoś dogadał się z równoległym pracownikiem z innej zmiany. Byłoby to opcjonalne?

Dzień dobry, pracowników obowiązują sztywne godziny pracy. W pracy na produkcji nie ma możliwości zastosowania elastycznego czasu pracy.

Cześć, jest parę ofert teraz na stronie, widzę po wpisach, że nie tylko ja teraz praca się interesuje, powiedzcie mi po jakim czasie się awansuje? Chodzi mi konkretnie o to, że są teraz dwie oferty, jedna dla speca od sprzedaży a druga dla starszego speca. Czym konkretnie warunki będą się różnic? Proszę o porównanie

Dzień dobry, jeśli jest Pan zainteresowany ofertą pracy na powyższych stanowiskach zapraszamy do złożenia aplikacji. Jeśli tylko będziemy zainteresowani współpracą odezwiemy się do Pana i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, na której zostaną wyjaśnione wszystkie szczegóły.

@Nitro-Chem

Czy to oznacza, że awanse są możliwe czy raczej nie skoro na dwa odrębne stanowiska prowadzone są teraz przyjęcia? podobna kwestia interesuje mnie względem tej oferty u Państwa – Kierownik Działu IT, z góry musze podkreślić, że niestety ale kwalifikacji jak na razie mi brakuje… Kiedy można spodziewać się ofert ogólnie do działu? I czy osoby z zespołu tez mogą stać się Kierownikiem?

Dzień dobry, awanse w strukturach spółki "Nitro-Chem" S.A. jak najbardziej są możliwe i wiążą się również z objęciem stanowisk kierowniczych. Jeżeli prowadzona jest rekrutacja zewnętrzna na dane stanowisko i wskazane są wymagania na stanowisko oznacza to, że spółka zainteresowana jest współpracą z konkretnym kandydatem spełniającym te wymagania. Jeżeli nasz pracownik spełnia te wymagania jak najbardziej może aplikować i będzie mógł uczestniczyć w rekrutacji. W sprawach dotyczących rekrutacji prosimy o śledzenie ogłoszeń na naszej stronie internetowej w zakładce „Kariera” oraz na naszym profilu na Facebooku. Tam też każdorazowo wskazywane są wymagania na danym stanowisku, zarówno jeśli chodzi o wykształcenie jak i doświadczenie zawodowe.

Rafi

Witam jakie są zarobki na początku młodszy aparatowy

@Rafi

Dzień dobry, w sprawach dotyczących zarobków, informacji udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych na danym stanowisku pracy.

Witam serdecznie. Proszę o bieżącą opinię z pracy laboranta. W ostatnim czasie nie widzę aby ktoś bezpośrednio odnosił się do pracy na tym stanowisku a na stronie widnieje oferta, wiem ze jest już nieaktualna ale pytanie czy będzie szansa na kolejne przyjęcia? jak wygląda rozmowa i warunki na miejscu? warto czekać na kolejne ogłoszenie?

Kandydatka

Bart
@Kandydatka

Nie polecam obecnie pracy w tej firmie z powodu ciągłego donosicielstwa, jeden drugiego jest wstanie utopić w łyżce wody.

Zainteresowana
@Kandydatka

Sama jestem ciekawa, ale nie ma tu chyba osoby, która by udzieliła takich informacji ze strony firmy? Nikt nie odpowiada na pytania kandydatów.

@Bart

A od kiedy taka sytuacja zaczęła się tworzyć, jaki powód? Pytanie też czy chodziło wtedy o jakiś konkretny dział? Teraz jaka atmosfera występuje? W którym obszarze pracuje się najlepiej i czemu?

Izabela

Każdego nie testowałam to nie wiem ale w sumie czemu w tym tak musi być, to reguła? Jaka tu jest struktura jeśli o przełożonych chodzi, nie ma nikogo kto mógłby zająć się atmosferą od tej strony?

Na szczęście

Czy w przyszłym roku będą poszukiwane osoby na stanowisko technolog chemiczny? Czy maja szanse dostać się tam osoby z świeżym dyplomem ukończenia studiów ?

@Adam

Dzień dobry, w sprawach dotyczących rekrutacji prosimy o śledzenie ogłoszeń na naszej stronie internetowej w zakładce kariera oraz na Facebooku. Tam też każdorazowo wskazywane są wymagania na danym stanowisku, zarówno jeśli chodzi o wykształcenie jak i doświadczenie zawodowe.

Albert

Były podwyżki inflacyjne 1000zł, ale tylko dla tych co mają umowę na czas określony!! niektórzy robią dwa lata, a nie dostali nic ! ludzie się buntują, chcą składać wypowiedzenie! wykonują tą samą pracę, skandal. Rozumiem, że nas z umową na czas określony inflacja nie dotyczy ?

@Albert

Dzień dobry, podwyżki inflacyjne tzn. ich wartość oraz warunki przyznawania to wynik porozumienia zawartego ze Związkami Zawodowymi.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nitro-Chem?

Jaca

To zależy od stanowiska.

@Jaca

Tak dużo tych stanowisk tu mają do obsadzenia, że ich po prostu nie wymienisz? Ile w sumie? I dasz mimo wszystko znać na które mnie przyjmą na spokojnie bez jakiegokolwiek doświadczenia?

Nie będzie dobrze

Wybory prezesa ustawione i zmanipulowane, wszystko ułożone politycznie, gość który został wstawiony na gotowca dyktuje ludziom procedury o mobbingu czy inne g rodem z pgz; blokuje inwestycje w spolce a wszystko po to jak najwięcej kasy wypompowac ze spółki do pgz

Realista
@Nie będzie dobrze

Wprowadzenie procedury mobbingowej to obowiązek pracodawcy. Proponuję zapoznać się z Kodeksem pracy. Miłego dnia!

Zielony orzeszek
@Realista

Anty-mobbingowej:) Procedury mobbingowe to skutecznie i w praktyce wprowadzał ptak ...

Zz
@Nie będzie dobrze

Jest przecież związek zawodowy. Jeżeli to co mówisz to prawda to jego rola jest nagłaśniać i protestować gdy jest działanie na szkodę spółki. Po co on jest jak nie oo to?

żółtek
@Zz

I co z tego, że jest związek zawodowy!!!! My mamy nawet 3 związki i co? i (usunięte przez administratora)nic nie robią, szkoda gadać. Są ostatni do pomocy pracownikom.

robol
@Nie będzie dobrze

Ludzie chyba czas uciekać z tej firmy!!! Pracownicy czują się zaszczuci, są wzywani bezpodstawnie na dywanik do Prezesa. Zarząd zbiera haki na ludzi, jakieś listy z nazwiskami krążą po firmie. Ludzie się boją, czyżby o to chodzi???? ludzi przestraszyć żeby byli bardziej zdyscyplinowani? Pracuję w tej firmie już od 12 lat i takiej atmosfery nigdy nie było.

leśny duszek
@Nie będzie dobrze

Na wydziale słyszeliśmy o tych listach, podobno było ich kilka......nie rozumiemy co nowy Prezes ma na celu? Jakieś donosy przychodzą, faktycznie atmosfera do kitu!!!

real
@Realista

Dokładnie w dzisiejszych czasach trzeba się skupić na porządnym wykonywaniu obowiązków pracowniczych na każdym z działów aniżeli skupiać się jedynie na podbijaniu karty we/wy oraz załatwianiu swoich prywatnych spraw w czasie pracy.

freaky
@leśny duszek

Zapewne ma na celu pozbyć się pracowników ,którzy mieli lub nadal mają pozytywną zażyłość z wcześniejszym prezesem.

ptok
@freaky

Czyli blondi

farciarz
@freaky

Mnie się wydaje i wszystko na to wskazuje, że swoimi poczynaniami dąży do rozwalenia tej firmy. Pracujemy tu od wielu lat i niejeden prezes przewinął się przez naszą firmę, ale jeszcze nigdy nie było człowieka, który tak jawnie i z taką determinacją niszczy ludzi. Kolega znalazł jakiś wpis w internecie pracownika z Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych, gdzie urząd prezesa piastował nasz nowy Prezes i opinia była bardzo negatywna........nie miałem kontaktu i nie chcę mieć!!!

św.Mikołaj
@farciarz

Odnoszę wrażenie, że aktualny prezes zarządu spółki wprowadza do zakładu atmosferę lęku i niepewności. Pracownicy są traktowani instrumentalnie. Pan przyszedł z zamiarem zniszczenia tej firmy i zapewne odczujemy to już nie długo wszyscy.

torx
@farciarz

Najgorsze jest to ,że jest w tym dobry. Kupił sobie związki zawodowe opowiadając o swojej szczodrobliwości ,Kupił sobie członków rady nadzorczej (nie ukarał jednego z nich za ciężkie przewinienia BHP) i może robić sobie co chce. Traktuje firmę i ludzi jak prywatny folwark. I to wszystko zgodnie z prawem. Atmosfera w firmie jest nie do zniesienia .To zwierzę tak skłóciło i zastraszyło ludzi ,że strachem śmierdzi już na bramie wjazdowej. Jest tam pięć miesięcy i co wniósł pozytywnego do tej firmy???Zapytajcie pracowników Szkoda ,że nie działają programy mobbingować które tak huczne ogłaszał główny właściciel firmy Polska Grupa Zbrojeniowa. Nie jestem na szczęście pracownikiem tej firmy a jedynie współpracuje z nią. Ten zakład zmienia się z dnia na dzień i jest to zasługa wielu pracowników. .Ale na pewno nie tego prezesa

Moher
@św.Mikołaj

Prezes jedynie chcę w toczyć nową świeżą krew po to aby mało ambitni zabrali się w końcu do roboty.

goll
@Moher

Szkoda ,że metodami NKWD. Mam tylko nadzieję ,że odpowie za to co zniszczy w tej firmie. Za rozwalenie zachemu nikt też nie odpowiedział. A zrobiły to zarządy ze związkami. Facet za wszelką cenę chce wpuścić na teren swoich znajomych i swoje zaprzyjaźnione firmy. To jest naturalne po to tu przyszedł. Poprzedni prezes robił dokładnie to samo zatrudnieni sami znajomi królika a na roboty mogliliczyć koledzy z gminy białe błota Oby nie rozwalił tego co funkcjonowało .Z tego co słyszałem już zamówień jest mniej jak w tym roku Może szanowny menadżer zaczął się tym interesować. Jako były pracownik i udziałowiec liczę na dywidendę.

SiSi
@goll

Każda sitwa robi zawsze tak samo czemu tak się dziwicie? Nowy menago wyczyści w swoich strukturach jemu nieprzychylnych pracowników.

Higins
@goll

Może nowy w końcu zabierze się za system premiowania chociażby w dziale handlowym.

kot
@Moher

Nowa krew to by się przydała w radzie tej firmy. Ciągle te same osoby. Stary generał jako przewodniczący i rafałek co się zna na wszystkim. I co wybór nowego zarządu to klapa .Czas na dobrą zmianę.

@kot

przypomnę, że te same osoby są wybrane przez pracowników naszego zakładu. Nikt nic z tym nie robił jak Pan Rafałek przed wyborami chodził i opowiadał bzdury ile to on zrobił dla firmy. Jedyne co zrobił to kupił przyczepę za cenę złomu a wyjechał prawie, że nową. Nikt wtedy nie pytał, jak to się stało, że kupił złom, podobno wyremontował dodam na terenie zakładu bez zgody przełożonego i sobie wywiózł. Gościu dostał niejedną naganę ponieważ min. znieważał swoich kolegów i łamał przepisy regulaminu a Pani kierownik kadr nie dopilnowała terminu odpowiedzi od wniesionej nagany!!!!! macie rację są równi i równiejsi!!!! a Pan Prezes o wszystkim wiedział i nie wyciągnął żadnych konsekwencji, wiadomo dlaczego..... wiceprzewodniczącego RN się nie rusza!!!!!

@Moher

Nową krew????? nie załamuj mnie "Moher" szczucie ludzi, traktowanie ich jak śmieci nazywasz "mało ambitnymi"? ogarnij się proszę. Żaden Prezes ( a już na pewno nie gościu który jest w naszej firmie od kliku miesięcy) oczernia ludzi i nazywa ich oszustami, kombinatorami, kłamcami bez podania jakichkolwiek dowodów!!! co to ma być? czasy komunizmu za nami!

na emeryturze
@torx

nie nie...nie kupił związków zawodowych, to związki zawodowe same się sprzedały!!!! jestem byłym na emeryturze pracownikiem i jako wieloletni członek solidarności przypomnę tym młodszym jak to obecna pani przewodnicząca sprzedała poprzedniczkę. Wtedy wiele osób się wypisało z takiego związku. Teraz widać, że działa podobnie, sprzedaje "swoich" ludzi. Najśmieszniejsze jest to, że prezes myśli, że ona jest taka dyskretna:):):) a jakimś cudem zaraz po wyjściu z gabinetu Pana Prezesa cała firma wie...

@torx

Masz rację, jest w tym dobry............ widzę, że ludziom się ulało i dobrze. Może w końcu trzeba coś zrobić zanim faktycznie rozwali tę firmę? ludzie! prasa i telewizja czynią "cuda".

nikos
@wyga

Moim zdaniem nic się nie stanie. W końcu to nie jest przypadkowy facet, tylko ktośu nadał go. Był konkurs, a że tylko jeden kandydat się zgłosił, to nie jego wina przecież. Zaczął od związków. Zjednał sobie przewodniczącą, jedynego związku, który uznaje. Ten tłumok oczarowany słodkimi słowami robi co gość chce. Ciekawe, czy zachwycił się pięknym wyglądem ciuchów z lumpeksu i sadłem co się nich wylewa. Jeszcze do niedawna broniła pracowników, jakieś mediacje-konfrontacje prowadzili. Dziś cisza. Możemy być pewni, że związki postąpią jak chce dyr. nacz. Jak ktoś bedzeie zagrorzony to nikt go nie bedzie bronić - wszyscy się boją.

@wyga

Jeśli to ten sam gość, co zbiera złom po zakładzie - co innego waży, a co innego wywozi to nieźle. Strasznie się wk.....kiedy po remoncie złom został sprzedany zanim zdążył sie do niego podłączyć. Zresztą nie tylko złom zbiera.

Seyf
@nikos

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Stara się poprostu poznać produkcję od podszewki w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Twor
@Seyf

W poprzednim miejscu pracy potrafił sobie zjednać ludzi. Zagrożeni są Ci którzy mają za dużo za uszami.

pracownik3
@Seyf

Właściwy człowiek na właściwym miejscu? wiemy, że (usunięte przez administratora) są wszędzie ale daruj sobie takie teksty. Od pewnego czasu widzimy w dyrekcji kto i ile razy przychodzi do Prezesa. To są te same osoby. Brakuje Ci wiedzy na temat tego jak się zachowywał w poprzednim miejscu pracy to po pierwsze, a po drugie zagrożeni są ludzie, którzy mają coś do powiedzenia i potrafią to zrobić prosto w twarz..

pracownik3
@nikos

ale pojechałeś nikos!!! faktycznie cała firma się śmieje i za jej plecami obgadują jej sposób bycia i wygląd ale nie to jest tu najważniejsze, najważniejsze jest to, że od przewodniczącego oczekuje się przede wszystkim dyskrecji i pomocy a tu tego nie ma. Ta osoba nie potrafi trzymać języka za zębami a dodatkowo to co usłyszy jeszcze przeinaczy. Przykre to:(

@Seyf

człowiek, który chce poznać produkcję od podszewki??? naprawdę........ ej (usunięte przez administratora) rozumiem, że jesteś tym człowiekiem, który od kilku miesięcy drepczesz po dyrekcji....... i co? jest rezultat!

@nikos

Nikos BRAWO!!! za odwagę. Dość tych obłudnych tekstów o Pani przewodniczącej związków zawodowych Solidarność. Proszę Panią, niech Pani w końcu odejdzie. Czy Pani może spojrzeć sobie w lustro? niszczy Pani wieloletnich pracowników, którym wmawiała Pani, że jest Pani oddana. Jestem załamany, że tyle lat byłem w tych związkach!!! tak tego nie zostawię.

@nikos

Wiecie, że w dyrekcji jest więcej osób, które donoszą nowemu Prezesowi??? Pani Aniu...... dużo dobrego na święta.....

@DZIAD

myślę, że to może być ten sam gość!

(PiS)
@wyga

Prasa i telewizja sprzedana to do kogo pójdziecie? W cuda nie wierzcie chyba, że u Ojca R.

Ptak
@(PiS)

Do rydzyka do już jeden były prezes jeździł i jakoś nie pomogło ... widocznie za mało firmowej kasy tam zostawił

PIS2
@(PiS)

Są jeszcze media co do których możemy pójść, proszę mi wierzyć. Już niejedna stacja jest zainteresowana poczynaniami nowego prezesa. Cieszę się, że są ludzie, który chcą walczyć o sprawiedliwość, ale przede wszystkim o firmę, którą wiele z nas sami budowali.

@pracownik3

to dlaczego nie napiszecie na tą przewodniczącą skargi do głównej sekcji? ona nie może być bezkarna! co to za przewodnicząca która działa na niekorzyść pracowników i swoich członków? nie rozumiem tego.

Ciekawy
@DZIAD

kolego lub koleżanko podaj więcej informacji, kogo powinniśmy omijać szerokim łukiem z dyrekcji? (usunięte przez administratora)

Cyber
@Ciekawy

Cyberpunk 777 namierzył Ciebie blondasku.

Goxc
@wyga

Kadry są na bardzo słabym poziomie, bo tak było w zusie....

Urób
@Higins

Nic nie zrobi wiadomym jest, że już wszyscy z tego działu wspaniałe jego urobili.

Hoffer
@Cyber

Czy to ta sama big blondi co chodzi krok w krok za każdym nowym prezesem?

snooki
@Hoffer

tak, to ta sama BIG kadrowa, która próbuje nowych sil z nowym prezesem:):):) Pani nie ma klasy...:(

goow
@Goxc

trafna wypowiedź! dobrze wiemy, że w ZUS-ie poziom obsługi jest kiepski..... szkoda tylko, że trafił on do naszego zakładu.

my live
@Hoffer

kochani nie całe kadry są złe w tej firmie! uszanujmy ciężką pracę młodych i tych pracujących od niedawna:) Pani M i Pani S jest ok! dajmy im szansę. Reszta.........?

Tutsi
@my live

A która to jest Pani M?

Tłit
@Tutsi

To ten sam blondasek co popala z wice.

stary wyga
@Tłit

nie to nie jest ten sam "blondasek" co popala z wice!!! najwidoczniej nie znasz gościu osoby pracujące w kadrach!!! wejdź sobie do pokoju nr 5 a będziesz wiedział, kto tam pracuje!!! nie siej fermentu, tylko pisz fakty.

Łyka
@DZIAD

Pani Ania to główna donosiciela na wszystkich a dodatkowo wprowadza swoją niekompetentna rodzine na wysokie stanowiska

juhu
@(PiS)

nie gadaj tak bo dużo bambrów z pod torunia pracuje w NCH

Krasnoludek
@Łyka

Jak tam Pani Aniu, na kogo dzisiaj Pani doniesie ? Może warto by w końcu zająć się praca,a nie sprawami kadrowymi kto na jakie stanowisko ma trafić. Nie rozumiem dlaczego Pani dział ma taki wpływ na zajmowane stanowiska. Może czas w końcu odejść na emeryturę ?????

Chemia
@Krasnoludek

Ale ktoś ma ból dupy....haha

Yes
@wyga

Niszczy ludzi i firmę, rozwalił handel, zatrudnił łaski bez znajomości angielskiego taki obecnie jest handel brak nowych umów czy kontraktów, boi się konfrontacji z pracownikami, tylko wydaje gruba firmowa kase na prawnika z warszawy i kolacje niby służbowe zalewane morzem alkoholu, takue to rządzenie mamy

Koło
@Yes

Uśmiałem się… „stara” specjalistka z działu handlu bardziej dbała o interes klienta niż firmy. Nie wspomnę o jej zażyłych relacjach z niektórymi klientami ( niekoniecznie zawodowych ). Teraz widać u niektórych ból (usunięte przez administratora) bo brak nowych kontraktów raczej firmie nie grozi.Wydatki prezesa..haha proponuję żeby zobaczyć na jakie koszty naraził firmę znawca ryb.

Jojo
@Koło

Zażyłe relacje to ma Łysek z pracownicami handlu i marketingu, zresztą na mieście więcej pań go zna...

ABSURD
@Koło

Co Ty człowieku wypisujesz??? Wszyscy, którzy pracują w tej firmie więcej niż ok 2 lat, czyli od wyboru nowego prezesa Łysakowskiego doskonale wiedzą jakie zmiany zaszły, ile osób z kadry kierowniczej i nie tylko złożyło wypowiedzenie bądź zostały zmuszone do opuszczenia tej firmy! Przypomnę, że piszę o osobach, które były związane z tą firmą nawet 20 lat. Prezes niszczy i nadal będzie niszczył tę firmę. Rozwali ją doszczętnie jeśli go nie wyrzucimy!!!. Informacja dla tych, którzy może nie wiedzą, znalazły się odważne osoby, które nie boją się i zaczynają walkę z panem prezesem. Osobiście trzymam kciuki za Was!!!!! brawo!!!. Wszyscy, którzy zostali przez pana prezesa oczernieni, mobbingowani, zastraszani itp....powinni wystąpić z powództwa cywilnego do Sądu o odszkodowanie.

ABSURD
@Yes

I Tu się zgadzam. (usunięte przez administratora) pieniędzy poszło z Nitro-Chemu na przegrane rozprawy i odszkodowania dla byłych pracowników, którzy wygrywali swoje roszczenia na pierwszych posiedzeniach!!! Poziom obecnego Handlu w firmie faktycznie jest tragiczna i tu nie mam na myśli starej ekipy, niestety nowe twarze kompletnie się nie znają na handlowaniu asortymentem wyprodukowanym w naszej firmie. Osobiście nie interesuje mnie co pan prezes robi poza godzinami pracy ani z kim, pozostawiam to jego sumieniu ale interesuje mnie wydawane przez niego firmowe pieniądze. Może Rada Nadzorcza powinna się temu przyjrzeć.......... Oczywiście, że boi się konfrontacji z pracownikami przynajmniej z tymi silnymi osobowościami. To najgorszy prezes w Nitro chemie jaki Spółce się trafił. Na taczkę z nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patrycja P
@Zz

A jaka jest Solidarnosc w zakładzie i jaka przewodnicząca?

@Patrycja P

Zakładowe Związki Zawodowe, dbają o pracowników, zawsze wnioskują o dodatkowe benefity. Naprawdę, nie można się do niczego przyczepić :) Co do Przewodniczącej, to jest to kobitka z jajami, dba o pracowników, zawsze pomocna i wie jak rozmawiać z ludźmi. Pani Ela jest bezpośrednia, a to cecha, która jest niezbędna na takim stanowisku. Jak to mówią liczy się efekt pracy, a tu zawsze „plan” wykonany na 110% więc brawa dla niej ????

Zenek

Na czym polega praca przy foli Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nitro-Chem?

Zobacz opinie na temat firmy Nitro-Chem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nitro-Chem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nitro-Chem
2.9/5 Na podstawie 90 ocen.

Nitro-Chem