Opinie o Nitro-Chem

Karolina

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w Nitro-Chem, to na stronie internetowej firmy pojawiło się nowe niedawno dodane ogłoszenie w sprawie pracy jako specjalista ds. sprzedaży i logistyki. Pracodawca oferuje m.in profesjonalne szkolenia. Jak one wyglądają w praktyce. Czy podnoszą kwalifikacje pracowników? W poprzednich wpisach poruszyliście kwestie premii. Czy zostaną lub zostały Wam wypłacone?

Czarek

Podobno premie płacili ostatnio. Ciekawe czy to prawda czy plotki?

anonymous

Witam z tego co wyczytałem opinie o firmie są różne jednak zarobki jak i również przedział od 1600 do 2800 nie ogarniam sytuacji trochę

Pytajnik

Witam. Czy za pracę w sobotę, niedzielę płacą 100%. Jak płacą za dni świąteczne?

maurycy

Podobno jakieś premie kwartalne są i zyski wypłacane, prawda to?

@maurycy 01.08.2017 14:19
Podobno jakieś premie kwartalne są i zyski wypłacane, prawda to?

Prawda to.

Karolina

@Śorda, pakiety socjalne chyba są dodatkami w umowie? Piszesz o weekendach, czy są obowiązkowe? Jak wyglądają godziny pracy, pracuje się na zmiany? Czy praca w systemie?

Wrotek

a jak wygląda system socjalny? czy jest dofinansowanie do wczasów lub kolinii dla dzieci?

Śorda
@Wrotek 19.05.2017 07:29

Jak masz chrapkę na socjala, to najpierw rok musisz napierniczać worami tak ok. 16 000, tak to jest 16 ton na zmianę, po roku grucha, pietrucha, bo wcześniej się nie należy. 36 miesięcy umów na czas określony, bo tak można, a w tym czasie nie obejmują Cię żadne podwyżki. 1600 pln brutto szału nie robi plus dodatki za szkodliwość, niedziele i święta, trucie się. 2k zeta masz na łape. Ja jestem zdegustowany, mam ucho na inną robotę. Pozdro dla P. Marty, bo pewno czyta.

Chemik

Widać koleżanka z kadr nerwowa i do tego niegrzeczna....I wszystko wie najlepiej...

Koleżanka
@Chemik 23.04.2017 19:54

Koleżanka 'z kadr' chyba wie skoro widzi wypłaty.

kolega
@Koleżanka 24.04.2017 11:40
Koleżanka 'z kadr' chyba wie skoro widzi wypłaty.

może koleżanka z kadr wie....taka praca i na dodatek jak widać lubi wszystkich o tym informować....

Chemikbdg

Dzisiaj byłem na rozmowie, powiem że warunki wyglądają dobrze. Pani w kadrach zaproponowała mi min wypłatę 2800 brutto plus dodatki 140-160 zł miesięcznie na wydanie w lokalach w mieście system 4brygadowy po 6h i trzyzmianowy po 8h. Powiedziała 2800brutto minimalnie, by nie obiecywac za dużo, ale mówiła że to bywa różnie.

ktoś tam
@Chemikbdg 18.04.2017 17:08

Mi też obiecała, że będzie lepiej, z następną umową i zdanym egzaminem. Powiedziała.

ktoś

Jak nie hodowałeś rybek, to nie masz układów ;-(

Kamil

Witam Nitrochemowców. Dostałem własnie propozycje pracy w firmie (produkcja) i zastanawiam sie czy sie zdecydowac na zmiane pracy. Przy zmianie pracy to zawsze ryzyko bo idzie sie w nieznane :) Czy moze mi ktos napisac jak wyglada sytuacja firmy i czy warto zaczynac tam prace Nie bede ukrywal ze kwestie finansowe tez sa wazne :)

Tiko
@:) 08.04.2017 00:21
Ciężko powiedzieć. Wszystko zależy gdzie trafisz ;)

...na "łuskownie" hehe.

ktoś tam

No teraz to tak

Witam. Jak wygląda w Nitrochemie ZFŚP? Chodzi mi dokładnie, w jakich kwotach można otrzymać "wczasy pod gruszą"

olaf
@ktoś tam 05.04.2017 00:17
A co to za "przypadki"?

Administracyjne. Są jeszcze niekompetentne osoby, które nie powinny zajmować żadnych stanowisk związanych z kierowaniem ludźmi bo się po prostu na tym nie znają i wprowadzają nikomu niepotrzebny chaos.

ktoś
@olaf 05.04.2017 11:06

Znam osobiści takie przypadki administracyjne, zwłaszcza pierwszego kontaktu ze świeżo przyjmowanymi pracownikami

Chemik

A cóż to za zmiany?

czikitta

Nawet bardzo duże. Oby nie na gorsze ;)

Marcin chemik

Co tam ciekawego słychać? Podobno zmiany, zmiany, zmiany... Oby w końcu na lepsze

Krzysztof

Akurat do pakowania lub/i układania kartonów z TNT nie potrzeba żadnego dyplomu ze szkoły /uczelni kształcącej chemików...ale życzę powodzenia, może trafi się coś bardziej wymagającego od strony intelektualnej

@Krzysztof 13.03.2017 16:13

zatem rodzi się pytanie na jakie stanowisko miałbym szanse?

Mkbewe

A kogoś po szkole chemicznej chętnie przyjmują, w końcu warto by wykorzystać dyplom technika chemika ;P

@Pracownik 10.03.2017 07:55
Posiadanie dyplomu "technika chemika" jest BARDZO dużym atutem kiedy planujemy zatrudnić się w NITRO-CHEMie. W firmie...

a to w moim przypadku nie jest problem, bo szkołę skończyłem kilka lat temu.

@Mkbewe 10.03.2017 16:37
a to w moim przypadku nie jest problem, bo szkołę skończyłem kilka lat temu.

W takim przypadkuku najlepiej będzie jak wydrukuje Pan CV i podejdzie do działu kadr. Powodzenia

Zenek

Witam, jestem mgr inż. ochrony środowiska, ponadto przez pewien czas pracowałem jako analityk technologiczny zajmując się technologią depolimeryzacji tworzyw sztucznych, chciałbym zapytać czy istnieje możliwość zatrudnienia w Nitro-Chem???

Nero

Gdyby było tak super to wszyscy zwolnienie z Zachemu juz by tam pracowali

@Nero 04.01.2017 21:17
Gdyby było tak super to wszyscy zwolnienie z Zachemu juz by tam pracowali

NITRO-CHEM cały czas szuka ludzi do pracy. Niestety tylko do pracy więc Zachemowcy odpadają.

nitrochemowiec

znaczy w siedzibie głównej ;)

Zainteresowana

Gdzie znajduje się ta kancelaria ? W firmie ?

@Zainteresowana 04.12.2016 16:55
Gdzie znajduje się ta kancelaria ? W firmie ?

tak. w dziedzinie głównej.

Zainteresowana

Gdzie można złożyć cv do waszej firmy ? Pilnie szukam pracy od zaraz

@Zainteresowana 23.11.2016 11:19
Gdzie można złożyć cv do waszej firmy ? Pilnie szukam pracy od zaraz

najlepiej na nitrochem@nitrochem.com.pl. Można też podejść do kancelarii ogólnej firmy lub do sekretariatu wydziału folii tworzywowych.

Piotrek

No wlasnie, bo jedni pisza ze 1600 brutto a inni ze 2tys netto i premie kwartlane. Ciekawe jak jest?

xyz
@Nitrochemowiec 20.04.2017 07:23
Napisałem że może wpaść. To nie jest reguła. To że Ty o tym nie wiesz to nie znaczy że tak nie było....

Nigdy nie wpada podwójna pensja. No chyba, że ktoś zarabia 700zł brutto

@xyz 20.04.2017 16:21
Nigdy nie wpada podwójna pensja. No chyba, że ktoś zarabia 700zł brutto

Nie siedzisx w kadrach to sie nie odzywaj !

Zenek

A jakie sa zarobki?

Keenen

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Praca całkiem ok i na folii i na innych wydziałach!

Sławek

Cześć. Obecnie pracuję (miesiąc) w jednej firmie produkcyjnej, ale chcę się stamtąd ultonić. Słyszałem od znajomego, że nitro-chem szukali jakiś czas temu ludzi na produkcję. Czy to jest aktualne? Jeszcze jestem ciekaw, czy to prawda, że zmiany są po 6 godzin ze względu na jakieś zagrożenie. Pozdrawiam.

@Sławek 26.10.2016 15:51

NITRO-CHEM cały czas poszukuje pracowników. Najlepiej takich, którzy nie ulatniają się po pierwszym miesiącu z pracy.

romek

No dobrze, ale kierowcy jakie mają średnie zarobki?

M.K.

Już znów robi się pomalutku kaplica. Nitrochemowiec nie ściemniaj z tym tak dobrze !!! Lepiej powiedz jak było rok temu. Zus nie zapłacony komornik siedział . Wypłaty tylko w podstawie a i czasem z poślizgiem. I to nie pierwszy raz. A teraz ta afera rozkręcana przez media o Misiewiczach w nitro-chemie.

nitrochemowiec

Azja, wyślij cv na triniflex@triniflex.com.pl z drobnym dopiskiem "go work". CV trafi we właściwe ręce. System prowizyjny, poziom wynagrodzeń, warunki pracy handlowców ustalane są indywidualnie i na forum się niestety tego nie dowiesz. Jedno co pewne to można naprawdę dobrze zarobić a praca mega ciekawa. Polecam

Nitrochemowiec

Obecnie poszukiwani handlowcy. Cv zawsze warto złożyć bo często do pracy brane cv z archiwum

Nitrochemowiec

Pracuję 13 lat. Nigdy nie było obsuwy.

Wrzos

Witam jestem mgr inż ochrony środowiska chciał bym podjąć prace w nitro chem czy mam szanse na jakaś posadę nie liczę od razu na super etat od czegoś trzeba zaczać

@Wrzos 11.09.2016 19:12
poszedł meil

i jak tam kolego wrzos .... praca się podoba ??

polo
@Wrzos 30.08.2016 08:49

"chciałbym" pisze się razem, magistrze inżynierze!!!

Kasia

A jakie to wymagania np ?

Kasia

@Kasia 27.06.2016 19:13
Witam a czy wogole zatrudniaja tam kobiety ?jesli tak to na czym ta praca polega i jak mozna sie tam dostac do pracy?...

Firma zatrudnia kobiety i mężczyzn.

ramzes

premia kwartalna, jak sama nazwa mówi jest co kwartał... negatywy to zapewne pracownicy, którym nie powiodło się w firmie... ale spoko... jest jeszcze "biedra", można na kasie posiedzieć i bułki powykładać, no i "McD", tam przecież tylko frytki się smaży i kasa leci... premia jak sama nazwa też mówi jest nagrodą... niestety trochę trzeba popracować, nie ma nic za darmo...

pracownik miesiąca

Praca jest ok.Płace jak wszędzie tyle ,że są na czas nie ma jakiś poślizgów , zaliczek czy tłumaczeń , teraz nie mam dam jak będę miał .Nitrochem płaci na czas, do tego kartki profilaktyczne do tego premie kwartalne i jak się ktoś stara jest zauważony i ma możliwość na szkolenia awanse. Atmosfera dobra. Jeżeli ktoś chce zacząć od dołu i piąć się w górę , rozwijać się i pracować to Nitrochem to dobra decyzja

sławas

No to nie będziesz miał połowy sukcesu. Zarobki dno i jak nie poddasz się tzw. "układowi" to nie żyjesz. Firma rodem z PRL.

sławas

Sławas
@foliowiec 15.04.2016 15:48
a ty sławas skąd się urwałeś ?? 2000-2500 netto i premie kwartalne 500-1500brutto, to takie dno ?? idź do prywaciaża to na pewn...

prywaciarz pisze się przez "rz", a poza tym to 2000 nawet w Biedronce zarabiają.

foliowiec
@Sławas 18.04.2016 11:41

to dlaczego jeszcze ciebie tam nie ma ?? na pewno tam sie sprawdzisz, panie mądry

Nowy

Nie pracuje długo , ale mam pierwsze wrażenia , praca spokojna , przyjaźni ludzie , pomagają się zaakceptować i wciągnąć w obowiązki, może zarobki nie powalają ale firma stabilna i płaci na czas.

Stary

Absolutnie nie zgadzam sie z tą opinią. Widocznie pracownik miesiąca nie jest pracownikiem wydziału folii. Kierownik może i wymagający ale w porzadku. Pracuje tam może nie dość długo ale to co tu wypisują negatywnego o folii nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Michal

A co na folii? Tam slyszalem ze coraz.lepiej?

pracownik tygodnia

Po zakładzie jeździ darmowy bus, który przewozi ludzi z bramy Zachemu do pracy.

Ciekawski

A osoby bez samochodu mogą tam jakoś dojechać komunikacją miejską czy czeka spacerek od pętli Kapuściska?? A praca na produkcji jest na 3 zmiany?? Weekendy pracujące??

pracownik miesiąca

Już zaowocowały ,są premie , podwyżki , roboty masa, możliwość rozwoju , jest coraz lepiej

@bolo 13.12.2015 23:47
tragedia ??

Na folii jest tragedia , kierownik zapatrzony w siebie robi z ludzi niewolników , Jak pracować w Nitro to tylko na wydziałach nie związanych z folią

pracownik kwartału
@pracownik miesiąca 16.12.2015 17:08

chcesz zobaczyć niewolika to idź do prywaciaża...

nowy

chodzą słuchy, że podobno się w nitro znacznie poprawiło ... podobno jakieś nowe zamówienia i roboty w pip....a da się tam z kierownictwem dogadać ??

Praca przy MW , więc pracujesz 6 godz

pracownik miesiąca

Firma w której przychodzisz do pracy , robisz swoje i idziesz po 6 godzinach do domu nie zabierając roboty do domu. Jak jesteś mało ambitny pracujesz tak do emerytury pod warunkiem że firma wytrzyma wolny już w tej dziedzinie wolny rynek.Jak jesteś ambitny i się starasz jest szansa że pójdziesz wyżej i zarobki też. Ogólnie jak na dzisiejsze warunki na rynku pracy to w Nitro-chemie jest dobrze i warto tam pracować.

tryb awaryjny

Mam pytanko. Ile można zarobić na stanowisku elektryka bądź automatyka?

maniek

A kto to jest wielka trójca?

Zostaw opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nitro-Chem