Opinie o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nitro-Chem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nitro-Chem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro-Chem w Bydgoszcz

@pracownik, Twoja opinia nie wnosi zbyt wiele do dyskusji, czy możesz rozbudować ją tak, by była bardziej przydatna dla innych użytkowników forum? Jesteś obecnie zatrudniony w firmie? Opowiedz proszę, jakie dostrzegasz wady i zalety pracy u tego pracodawcy. Może masz jakieś rady dla potencjalnych kandydatów?

Ogarnij się kobieto
@Karolina

Ja mam ! , dać sobie spokój najlepiej

Jan Kowalski

Jakie zarobki są na produkcji ? Muszą być pewnie wysokie za narażanie życia i zdrowia i pracę w szczególnych warunkach ? Bo że bardzo ciężka praca to czesciowo już wiem z opinii więc się nie zniechęcam bo chcę spróbować jeśli warto. Jest przynajmniej te 3000 netto podstawy ? Chodzi mi o normalne wynagrodzenie bez premii i świat bo wiadomo że takowe to niezbyt czesto są . I jaka jest atmosfera w pracy bo to też ważne czy wszyscy są np. równo traktowani , i czy nie pojawia się dodatkowy stres . I czy jest to praca bardzo skomplikowana ? Wartoyć CV ?

@Jan Kowalski

Bez przesady .... ani bardzo ciężka ani z narażeniem życia ... praca jak praca i tyle ...

Ola
@Jan Kowalski

Zarobki na produkcji nie są najgorsze , dużo też zależy od Ciebie jak sie wykażesz ,lekko nie jest ,ale na 3000 nie licz bynajmniej przez pierwszy rok pozdrawiam

Borys
@Jan Kowalski

Chyba brutto...i tymi opiniami to się lepiej nie sugerować , praca jak każda inna ? To chyba w biurze. Niezłe bzdury ludzie piszą można uśmiać się tutaj naprawdę

@Jan Kowalski, sądzę, że w dużej mierze wysokość wynagrodzenia będzie zależała od Twojego doświadczenia, a także indywidualnej rozmowy z pracodawcą. Czy pracowałeś już na podobnym stanowisku?

@Nowy, co masz na myśli pytając o warunki? Chodzi Ci o rodzaj umowy, zakres obowiązków? Doprecyzuj, proszę, swoje pytania, a na pewno innym forumowiczom będzie łatwiej na nie odpowiedzieć. Sądzę także, że wynagrodzenie zależy od kilku czynników. Może faktycznie warto postąpić tak, jak radzi @pracownik i dowiedzieć się wszystkiego bezpośrednio u źródła?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nitro-Chem? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Niwy

Witam chciałbym aplikować na stanowisko elektryk jakie są warunki i zarobki na ww stanowisku ?

@Niwy

trzeba się zgłosić do działu kadr z tymi pytaniami

Witam. Zainteresowany jestem praca w firmie na stanowisku elektryk, czy ktoś mógłby napisać jakie warunki i zarobki na ww stanowisku ?

@Stary pracownik, po nicku ciężko mi wywnioskować, czy już dłuższy czas pracujesz w firmie, czy może już nie jesteś tam zatrudniony. Możesz powiedzieć, jak się przedstawia Twój status? Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w Nitro-Chem? Czy można liczyć na rozwój i uzyskanie nowych umiejętności? Jaka atmosfera panuje między pracownikami, a przełożonymi?

@doktorek, dlaczego sądzisz, że nic dobrego nie można powiedzieć o tym konkretnym dziale? Napisz proszę, jakie sytuacje Cię spotkały. @pracownik, Twoja opinia różni się od poprzedniej, czy widzisz pozytywne strony pracy w tym zespole? Jaka atmosfera panuje wśród zatrudnionych osób? Zachęcam do komentowania, napiszcie proszę, czy pracownicy mogą dopasować grafik do swojej dostępności, oraz czy otrzymują premie uznaniowe.

@Karolina

Karolinka, a ty co, informatorów szukasz? To nie są tanie rzeczy.

Stary pracownik
@pracownik

Pracownik ogarnij się. Twoje prymitywne teksty nie pasują do tego serwisu. Nie masz nic do napisania to pooglądaj krajobraz przez okno zamiast bzdety wypisywać ... widać nic nie wiesz na temat tej firmy i tyle ...

@Ave, zapoznaj się z regulaminem portalu Gowork- nie powinieneś nikogo obrażać! Piszesz, że praca nie jest zła, co to dla Ciebie oznacza? Możesz wymienić plusy zatrudnienia u tego pracodawcy? Jakie kwestie są dla Ciebie najbardziej znaczące?

Robin

Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak z dojazdem z centrum miasta do zakładu? Nie sztuką jest kupować samochód aby potem to co zraobię w niego pakować (naprawy, paliwo itd.)?

Wika
@Robin

niektórzy pracownicy dojeżdżają sami póki co jest bus ,który zawozi Cię do roboty wszystko zależy od tego na jaki dział trafisz

Ave
@Robin

słuchaj gościu autobus sieciówka i jazda do roboty co moze jeszcze Cię przebrać na auto Cię nie stać bo jęczysz że paliwo i naprawy drogie ja w jedną stronę mam 15 km i nie płacze więc lepiej idz jako cieć do roboty moze kolega Cię weżmie za pare groszy widze wygodny jestes

zz
@Ave

Ogarnij się. Kolega zadał całkowicie normalne pytanie. Nie ma się co czarować, dojazd jest zły i jak ktoś bazuje na tej twojej "sieciówce", to będzie musiał kilka kilometrów dziennie pieszo przejść. Jesteś burakiem. OP - jestem pewien, że dogadałbyś się z kimś na swojej zmianie z samochodem.

Ave
@zz

sam jesteś burak wkurza Mnie takie jęczenie gościa o ksywce Robin ,jezdze codziennie autem i nie płacze że auto chleje paliwo jak głupie troszkę przesadziłem z tą odpowiedzią zupełnie niepotrzebnie praca nie jest zła trzeba mieć chęci i zacisnąc czasem zęby i do roboty serdecznie pozdrawiam

Lolek

Szukają handlowca od folii .... nie wiecie czy warto ???

Ww
@Lolek

Warto

@Ww

Nie warto.

Lolek
@Piotr

A znacie jakieś szczegóły ??

A czemu nie warto?

Kolega Piotra
@anonymous

Bo superfachowiec Piotr tak twierdzi . Nie wiedziałeś ?

On
@Lolek

Nie warto. Nie z tą ekipą. Szkoda zdrowia i nerwów.

doktorek
@On

Potwierdzam jak wyżej- można dowiedzieć się wielu pozytywnych opinii o nitrochemie, lecz nie dotyczy to wydziału folii.

@doktorek

Z tą złą opinią o wydziale folii to bym nie pezesadzał, pewne jednostki są.. mają zbyt wielkie mniemanie o sobie, ale w każdym zespole się takie znajdą lecz nie można po nich oceniać całego zespołu. Każde śodowisko się jednak oczyszcza, to też się oczyści.

Wodzianka
@pracownik

Racja ... niektórzy noszą nos wyżej od głowy a słoma z butów się sypie ....

Majk

Na produkcji praca jest bardzo ciężka , ekstremalnie wręcz , do tego poważnie duże ryzyko związane z wykonywanymi tam czynnościami , z tego co udało mi się zauważyć jest za mało sprzętu żeby odciążyć ludzi . Pracowników jest za mało zdecydowanie , na wielu stanowiskach powinna być przynajmniej druga osoba do pomocy. Nie każdy z nas jest Mariuszem Pudzianowskim niestety. Gołym okiem widać że nie zmieniło się nic w tym kierunku od wielu lat i to wymaga szczególnej zmiany. Starsi pracownicy widać dużo przeżyli już , widać że bardzo szanują swoją pracę i traktują ją poważnie tak samo jak Ja. Mimo tych nieprawidłowości uważam że firma Nitrochem jest pod pewnymi względami co dla nielicznych atrakcyjna , i można wiązać z nią przyszłość , ale do tego potrzeba kondycji , zdrowia , i sporej wytrwałości. Jeśli ktoś liczy na lekką pracę zatrudniając się tam , albo pracę w warunkach takich jak w wielu nowocześniejszych firm , to przeżyje spore zaskoczenie po zetknięciu się z rzeczywistością jaka tam panuje od lat. Jestem pewien że gdy firma tylko poprawi wymienione przeze mnie rzeczy zyska sobie w zamian za to bardziej doświadczonych pracowników co przełoży się pozytywnie na ich wyniki i wydajniejszą pracę całego zespołu. Polecam wdrożenie ankiet dla pracowników co można było by poprawić w naszej firmie - uważam że każdy na tym sporo skorzysta począwszy od nowo zatrudnionego pracownika , aż po same kierownictwo. Pozdrawiam wszystkich Pracowników Nitrochemu

Chemik
@Majk

Nie macie wrażenia że to wszystko pisze ta sama osoba...sama porusza temat . A potem sama na to odpowiada...

Chemik
@Chemik

A faktycznie, masz rację.

Chemik 2

No i ?

Majk
@Chemik

Najwyraźniej masz człowieku po prostu zbyt wybujałą wyobraźnie

Chemik 2
@Majk

Majk nie pękaj widocznie ktoś coś zazdrości. Napisałeś jak uważasz i git. O to chodzi w tym serwisie. Trochę idealistycznie ale napisałeś dużo prawdy.

Kropka

Witam. Chciałam zapytać jak mniej więcej wygląda trasa z pętli Kapuściska pod drzwi zakładu? Jest możliwość dojścia tam na pieszo? Jakiś chodnik czy coś?

@Kropka

Witam, z pętli Kapuściska dojedziesz Kropko do drzwi Zakładu autobusem linii 59. Musisz wyjść na przystanku Wulffa / Eberhardta a z niego widać już bramę. Jest też możliwość dojścia chodnikiem. Cały czas prosto od Wojska Polskiego.

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

@Zainteresowany

nieustannie...

Waldi

Po co zatrudniacie się do firmy wiedząc jaką pracę będziecie wykonywać!!

fafkulec
@Waldi

sęk w tym że własnie że nie mają pojęcia...

ELi 21

pracuje juz tam prawie rok jest ciężko , ale nie zawsze powiem tak nigdy nie zarabiałem takich pieniędzy często i gęsto trójka z przodu jedna zmiana zgrana ekipa jest dobrze oby bóg dał mi zdrowie i siłe żebym pracował jak najdłużej zaznaczam ,że nie jest to praca dla każdego czy deszcz czy śnieg czy -15 stopni poniżej trzeba robić ale pod koniec miesiąca człowiek jest w miare zadowolony wiadomu szału jakiegoś niema ,ale jest dobrze !!!!!!!!firma państwowa nie u żadnego frajera prywaciarza

Robert
@ELi 21

A jak dostać się na jedną zmianę?? Z tego co wiem teraz tylko poszukują na produkcję folii

@ELi 21 Fajnie, że wyraziłeś szerzej swoją opinie, a jak atmosfera pracy? Jak wyglądał Twój proces rekrutacji do pracy? Opiszesz go proszę? Może dzięki temu zaoszczędzimy komuś stresu związanego z rozmową o pracę.

@Piotr, @Ww, jeżeli decydujecie się na aktywność na tym forum, to proszę Was o dokładne przedstawianie swojego punktu widzenia innym użytkownikom. Wasze wpisy nie są przydatne, osobom, które starają się o zatrudnienie w Nitro-Chem. Dlatego proszę o ich rozwinięcie.

nadal jest miazga...

Znaczy co jaka miazga ??

@Nowy

kleo

@pracownik kolego napisz co to za stale dodatki i w jakiej sa one kwocie z gory dzieki pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nitro-Chem?

Zobacz opinie na temat firmy Nitro-Chem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nitro-Chem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nitro-Chem
2.9/5 Na podstawie 90 ocen.

Nitro-Chem