Opinie o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nitro-Chem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nitro-Chem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Młody

Zakład produkuje materiały wybuchowe jak pracujesz przy ich produkcji to pracujesz 6 godz

Młody

Dla mnie też jest ok. praca 6 godz i o 12 godz po robocie

Dorn

Ja jestem zadowolony , pracuje pół roku. Jak się starasz to podwyżka i awans możliwy dosyć szybko

Fajna atmosfera , spokojna praca, płaca na czas. Firma godna polecenia

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nitro-Chem? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
foliarz

Mówisz z lat 70-tych ??? Lepiej iść do marketu ??? albo do prywaciarza i pracować za grosze na czarno ??? Nitro-chem płaci mało ale i mało wymaga od pracowników taka płaca jaka praca.

Timo

hmm folia to ten niewypał, który przynosi straty?

były foliarz

cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byly foliarz

no to super. zapewne pisal to ktoś z kierownictwa. gratuluje elokwencji

Foliarz

Wszystko super , atmosfera super, zarobki super, kierownictwo super

Vicroy

A opisze ktos prace na wydziale folii spozywczej? Jacy ludzie sa tam? Jakie zarobki i oczywiscie jak z kierownictwem

marcin

bez komentarza pozostawic trzeba tez zarzad tej firemki. Przestrzegam wszystkich przed praca tam.

nowy.
@marcin

napiszcie coś więcej...ile z tych 1400-1600 faktyczbie jest na rękę...i co z tym zarządem ? da sie tam w ogóle pracować ?

pracownik miesiąca

Sama praca jest taka jakbyś pracował w firmie z poprzedniego stulecia.Sytuacja w firmie niby lepsza a atmosfera coraz gorsza.Brak podwyżek od czterech lat aroboty coraz więcej.

Viceroy

Witam a ktoś opiszę jak wygląda sama praca w nitrochemnie?

pracownik 2

Panie Robol, zastanów się Pan co piszesz. Chcesz sobie poszczekać to do polityki wędruj, bo tak, podcinasz Pan gałąź na której długoletnią karierę uskuteczniasz.

pracownik 2

Sam jesteś przydupas i pierdzisz w stołek. Skumaj, że na tym forum to nic nie zdziałasz, a jak se tą gałąź, Panie Specjalisto podetniesz, to ciekawe gdzie robotę znajdziesz ?

ramzes

Zakład jak zakład... oni udają, że płacą, a ludzie udają, że pracują... a efekt tego taki... produkcja idzie, jest popyt to i zbyt jest, kasa wpływa do firmy, firma płaci zawsze na czas. Jest robota to przyjmują, nie ma, to zwalniają... jak wszędzie..(usunięte przez administratora)

pracownikww

W dupach siĘ wam chyba poprzewracało z dobrobytu!! Z tego co wiem to kolejka chętnych do pracy w tej firmie jest długa więc jak wam się nie podoba to spadać. Może jak banda zawistnych nierobów odejdzie z tej firmy, to wrócą i premie i dobra atmosfera! Ja jakoś pracuję, robię swoje, nie zajmuję się cudzym życiem i nie narzekam na wszystko i wszystkich. Zawsze mogę odejść jak coś będzie nie tak, bo nie siedzę tu za karę. Wy również macie wybór. Pewnie wiele firm tylko czeka, aż złożycie CV.. POWODZENIA

pracownik 2

ciekawe...pracuję w nitro jakieś 5 latek i się naoglądałem ... ale czego ? chamstwa, olewactwa, nicnierobienia i malkontenctwa i to nie u kierownictwa. zasady są proste .. mam swojąrobotę to jąrobię, jak mi się nie podoba to szukam lepszej, firma płaci i daje pracować a na to czy i kiedy padnie to jestem za krótki. 5 lat temu nikt by nie przypuszczał, że zachem padnie a teraz co ? ... ale jak ktoś kto był za cienki nawet, żeby w nitro przetrwać a teraz jest wielce mądry i taki odważny na anonimowym forum ? jestem gdzieś na dole hierarchii i co ja wiem, żeby krytykować górę ? nic więc się nie wymądrzam i to samo w Nowym Roku radzę Paniom i Panom zajadłym forumowiczom, znawcom polityki handlowej, zarządzania i psychologii ...

nie pracownik

Do pracownika, jak tak wszystko jest nie tak to po co tam siedzisz marnując czas i jak się domyślam talent, musisz spróbować sił w korporacji, tam jest dopiero super. O

stary

Dokładnie Nitro-chem to firma ,która płaci zawsze na czas , nigdy nie było problemów z terminem wypłaty , firma która ma socjal , narzekają ci którzy uważają,że do pracy wystarczy przyjść. w Nitro-chemie zmiany i bardzo dobrze bo dzięki temu firma ma szanse sie utrzymać na tak nie przychylnym dla firmy bydgoskim pozachemowskim rynku.

Mietas

Co tu się porobiło, jakaś loża malkontentów, forum dyskusyjne z personalnym atakiem na jakiegoś "blondasa". Drodzy internauci, wasze ostatnie posty obnażają brak zrozumienia charakteru tego portalu. Zaczyna się tu robić bałagan za waszym udziałem. Co szukajacego pracę i wiedzę o firmie, mają obchodzić zajawki do blondasów czy innych decydentów różnego szczebla tej bygoskiej . manufaktury. Masz jakieś urazy OK, ale nie foruj ich na síłę katując nimi otoczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nitro-Chem?

Zobacz opinie na temat firmy Nitro-Chem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nitro-Chem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nitro-Chem
2.9/5 Na podstawie 90 ocen.

Nitro-Chem