Opinie o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nitro-Chem. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nitro-Chem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro-Chem w Bydgoszcz

Nero

Gdyby było tak super to wszyscy zwolnienie z Zachemu juz by tam pracowali

@Nero

NITRO-CHEM cały czas szuka ludzi do pracy. Niestety tylko do pracy więc Zachemowcy odpadają.

nitrochemowiec

znaczy w siedzibie głównej ;)

Zainteresowana

Gdzie znajduje się ta kancelaria ? W firmie ?

@Zainteresowana

tak. w dziedzinie głównej.

Zainteresowana

Gdzie można złożyć cv do waszej firmy ? Pilnie szukam pracy od zaraz

@Zainteresowana

najlepiej na nitrochem@nitrochem.com.pl. Można też podejść do kancelarii ogólnej firmy lub do sekretariatu wydziału folii tworzywowych.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nitro-Chem? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Piotrek

No wlasnie, bo jedni pisza ze 1600 brutto a inni ze 2tys netto i premie kwartlane. Ciekawe jak jest?

@Piotrek

To wszystko zależy od wydziału lub instalacji produkcyjnej, na którym się pracuje. Bliżej jest natomiast do Twojej drugiej opcji.

@Piotrek

Piotrek. W NITRO-CHEMIE umowę podpisuje się na tzw. stawkę zasadniczą. Na początek to może być 1600. Do tego dochodzą różne dodatki w tym za pracę zmianową. Łącznie to wszystko daje tyle brutto, że na rękę ok 2 tys. zostaje. Do tego każdy ma przedpłaconą kartę płatniczą doładowaną 8zł netto za każdy przepracowany dzień. Premie motywacyjne raz na kwartał. Wysokości różne. Jak ktoś podpadnie jest 0 a jak się wykazuje to może wpaść podwójna pensja.

500+

premia kwartalna dla "robola" 500 - 700

@500+

Zależy na którym wydziale.

ktoś
@nitrochemowiec

Buhahaha podwójna pensja? Weź się ogarnij i takich bzdur nie pisz!

@ktoś

Napisałem że może wpaść. To nie jest reguła. To że Ty o tym nie wiesz to nie znaczy że tak nie było.

xyz
@Nitrochemowiec

Nigdy nie wpada podwójna pensja. No chyba, że ktoś zarabia 700zł brutto

@xyz

Nie siedzisx w kadrach to sie nie odzywaj !

Zenek

A jakie sa zarobki?

Keenen

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Praca całkiem ok i na folii i na innych wydziałach!

Sławek

Cześć. Obecnie pracuję (miesiąc) w jednej firmie produkcyjnej, ale chcę się stamtąd ultonić. Słyszałem od znajomego, że nitro-chem szukali jakiś czas temu ludzi na produkcję. Czy to jest aktualne? Jeszcze jestem ciekaw, czy to prawda, że zmiany są po 6 godzin ze względu na jakieś zagrożenie. Pozdrawiam.

@Sławek

NITRO-CHEM cały czas poszukuje pracowników. Najlepiej takich, którzy nie ulatniają się po pierwszym miesiącu z pracy.

romek

No dobrze, ale kierowcy jakie mają średnie zarobki?

M.K.

Już znów robi się pomalutku kaplica. Nitrochemowiec nie ściemniaj z tym tak dobrze !!! Lepiej powiedz jak było rok temu. Zus nie zapłacony komornik siedział . Wypłaty tylko w podstawie a i czasem z poślizgiem. I to nie pierwszy raz. A teraz ta afera rozkręcana przez media o Misiewiczach w nitro-chemie.

nitrochemowiec

Azja, wyślij cv na triniflex@triniflex.com.pl z drobnym dopiskiem "go work". CV trafi we właściwe ręce. System prowizyjny, poziom wynagrodzeń, warunki pracy handlowców ustalane są indywidualnie i na forum się niestety tego nie dowiesz. Jedno co pewne to można naprawdę dobrze zarobić a praca mega ciekawa. Polecam

Nitrochemowiec

Obecnie poszukiwani handlowcy. Cv zawsze warto złożyć bo często do pracy brane cv z archiwum

Nitrochemowiec

Pracuję 13 lat. Nigdy nie było obsuwy.

Wrzos

Witam jestem mgr inż ochrony środowiska chciał bym podjąć prace w nitro chem czy mam szanse na jakaś posadę nie liczę od razu na super etat od czegoś trzeba zaczać

@Wrzos

proszę przesłać cv na dwa adresy nitrochem@nitrochem.com.pl oraz triniflex@triniflex.com.pl

Wrzos

poszedł meil

@Wrzos

namierzę i w ciągu tygodnia dam znać. pozdrawiam

@Wrzos

i jak tam kolego wrzos .... praca się podoba ??

polo
@Wrzos

"chciałbym" pisze się razem, magistrze inżynierze!!!

A jakie to wymagania np ?

Witam a czy wogole zatrudniaja tam kobiety ?jesli tak to na czym ta praca polega i jak mozna sie tam dostac do pracy?

@Kasia

Firma zatrudnia kobiety i mężczyzn.

ramzes

premia kwartalna, jak sama nazwa mówi jest co kwartał... negatywy to zapewne pracownicy, którym nie powiodło się w firmie... ale spoko... jest jeszcze "biedra", można na kasie posiedzieć i bułki powykładać, no i "McD", tam przecież tylko frytki się smaży i kasa leci... premia jak sama nazwa też mówi jest nagrodą... niestety trochę trzeba popracować, nie ma nic za darmo...

pracownik miesiąca

Praca jest ok.Płace jak wszędzie tyle ,że są na czas nie ma jakiś poślizgów , zaliczek czy tłumaczeń , teraz nie mam dam jak będę miał .Nitrochem płaci na czas, do tego kartki profilaktyczne do tego premie kwartalne i jak się ktoś stara jest zauważony i ma możliwość na szkolenia awanse. Atmosfera dobra. Jeżeli ktoś chce zacząć od dołu i piąć się w górę , rozwijać się i pracować to Nitrochem to dobra decyzja

sławas

No to nie będziesz miał połowy sukcesu. Zarobki dno i jak nie poddasz się tzw. "układowi" to nie żyjesz. Firma rodem z PRL.

sławas

foliowiec
@sławas

a ty sławas skąd się urwałeś ?? 2000-2500 netto i premie kwartalne 500-1500brutto, to takie dno ?? idź do prywaciaża to na pewno cie potraktuje lepiej.

Sławas
@foliowiec

prywaciarz pisze się przez "rz", a poza tym to 2000 nawet w Biedronce zarabiają.

foliowiec
@Sławas

to dlaczego jeszcze ciebie tam nie ma ?? na pewno tam sie sprawdzisz, panie mądry

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro-Chem - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nitro-Chem?

Zobacz opinie na temat firmy Nitro-Chem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nitro-Chem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nitro-Chem
2.9/5 Na podstawie 90 ocen.

Nitro-Chem