Hansa-Tex

Częstochowa

Opinie o Hansa-Tex

JAN JANECKI

Najfajniejsza praca na krojowni. Również na prasach, które należą do tego wydziału. Super brygadziści (Paweł,Marcin,Sławek,Sebastian). Fajna załoga we wszystkich grupach poza jednym facetem Ryszardem, który ma robotę gdzieś, jest największym obibokiem jakiego spotkałem. Jedyne co go pochłania w tej pracy to grzebanie w szmatach.

Tomek 2017 04 16

Zgadzam sie z toba Kamil to swinia gnoi ludzi jak sie tylko da a poza tym wykonujesz prace na kolanach a mniej zarabiasz od pan ktore obieraja szablony godzinami nic nie robia ale pieknie rozmawiaja z pseudo kierownikami .

młody

Ja tam pracuje od czerwca i jakoś nie narzekam co prawda umowy są dawane raz na miesiąc ale przynajmniej wypłata jest na czas. Co do samej specyfiki pracy to wszystko to zależy gdzie się trafi czy na szablony gdzie są zgrzewane i praca jest głównie w pozycji schylonej albo na klęczkach, ewentualnie praca przy stołach gdzie te plandeki są okuwane na gotowo do wysyłki do klienta. Co do zarobków to wszystko zależy od tego ile się sztuk plandek w danym dniu zrobi ponieważ praca jest na akord i wiadomo im więcej tym lepiej ale jeśli się pracuje w zgranej ekipie to te 3 do 3,5tyś zł na rękę można wyciągnąć.

Machomet
@młody 11.11.2016, 21:08

Młody ,ja 15 lat temu zarabiałem 2 tys do 2,3 a ty się szczycisz że zarabiasz po takim czasie 3,0 tys. Prawdziwym to był ''Olek'' nie ten cienki bolek Pawełek ,nie macie zielonego pojęcia o Hansie tex

mielczar161
@młody 11.11.2016, 21:08

Chyba z wszystkimi sobotami i niedzielami...

ledek
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że opinie raczej macie podzielone co do pracy w firmie. Ja z checią bym sie przkonał na własnej skórze jak tam jest, tym bardziej, że pracowałem już w podobnej firmie i wiem jak obsługiwac teo typu maszyny.

black

Praca tam to najlepszy sposób żeby stracić nerwy i zdrowie, brak szacunku dla pracownika i jego pracy a to wszystko za marne grosze ,już mniej się narobiłem w odlewni żeliwa za ciut większe pieniądze. Radzę omijać tą firmę z daleka.

alan

Jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem,zatrudnienie przez worka-2 tyg szkolenia (na szkoleniu wydaje się że trafiłeś do super pracy) po 2 tyg już szybko zmienisz zdanie,pracuje się parami co tydzień z kim innym,zazwyczaj uczeń trafia na starszego pracownika a że ten chce zarobić goni strasznie co za tym lecą przekleństwa w stronę nowych pracowników,brak jakiej kol wiek pomocy itp.praca akordowa także trzeba nieźle zaginać,przez 8 godzin 5,5 jesteś na kolanach lub w jakiejś innej dziwnej pozycji:),ludzie którzy są zartrudnieni przez hanse zarabiają dobrze,przez worka max 1300 zł :) podsumowując nie polecam,aaaa jeszcze dodam co 2 tyg przychodzi po 10 osob nowych z czego jak po szkoleniu zostanie 2 to jest super :)

Piotrek

a cos wiecej mi mozesz powiedziec na temat hansa-tex

Przepracowałem tam kilka lat i polecam.

Zostaw opinię o Hansa-Tex - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hansa-Tex