Wod-Chem S.C. Pralnia

Częstochowa

Opinie o Wod-Chem S.C. Pralnia

M

ktos napisl prawde ale to nie wszystko bo moznaby bylo jeszcze duzo o nich napisac

Ja

Nie wierze w to co czytam, kto to pisz!!!. Rodzinny [usunięte przez moderatora] pracy,pracownicy traktowani jak śmieci albo gorzej,płaca to najniższa krajowa za taką harówę w nie samowitej temperaturze.Ogólnie syf,kiła,brud i smród,karaluchy,szczury i różne inne insekty.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i.

Ktoś

Potwierdzam bardzo dobre warunki pracy nikt nie goni pracuje się swoim tempem pracy polecam bardzo!!!Jedynie wujek troszke DZIWNY:D:D

Zostaw opinię o Wod-Chem S.C. Pralnia - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wod-Chem S.C. Pralnia