Opinie o DOMAREX S.C.

as

Żarty jakieś? Pracowalem. Będziesz co miesiąc prosić się o wyplate. Nie polecam zdecydowanie.

Aga
@as 15.05.2011 01:42

Drodzy Państwo, jeszcze nigdy nie spotkałam się, by ktoś "prosił o wypłatę" i jej nie otrzymał. W Domarex wynagrodzenie wypłacane jest ZAWSZE ostatniego dnia roboczego miesiąca. Widać to w przelewach bankowych. Ów @as chyba w opinii sprzed 7 lat na pewno nie ma racji.

Natalia

@Lilayy22, jeżeli pracownicy mają problemy, to chyba warto żeby próbowali je rozwiązywać bezpośrednio w firmie, tak jak napisałeś. Wspomniałeś w swoim poście również, że uważasz, że DOMAREX S.C. jest w Twojej ocenie dobrym pracodawcą. Co oprócz atmosfery, wpływa jeszcze na Twój odbiór tej firmy?

Lilayy22

Hmm... czytając te negatywne komentarze nie widzę ich odzwierciedlenia. Nie wiem jak było kiedyś, wiem jak jest teraz. Jest dobrze ;) Twierdzę, że w Domarex'ie pracują sami fajni ludzie, życzliwi oraz pomocni. Tworzymy zgrana ekipę ;) Jeśli ktoś ma jakieś zatargi to czemu wylewa swoje żale w internecie? Bo brak mu odwagi załatwić to twarzą w twarz? Wydaje mi się, że część komentujących pisze z żalu, bo albo sie nie sprawdził podczas pracy albo jego kandydatura nie została pozytywnie rozpatrzona w procesie rekrutacji. Ciężko o dobrego pracownika, kandydatur jest sporo, dlatego wiele aplikacji jest odrzucanych. Ludzie ogarnijcie się i weźcie sie za siebie ;) Wymyślona nazwa użytkownika nie zapewnia nam anonimowości, trochę kultury ;)

Natalia

@Andrzej, nie poszedł na spotkanie? Nie umówiłeś się na inny dzień? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Możecie napisać parę słów na temat pracy jako Specjalista ds. sprzedaży? Czy poszukiwani są pracownicy tylko z doświadczeniem?

Andrzej

Umówiłem się z Panią na rozmowę kwalifikacyjną ale Pani zapomniała o naszym spotkaniu. Może to i dobrze bo niezbyt dobre opinie ma ta firma.

Pimpom

Atmosfera fajna , z szefowymi można dojść do porozumienia w każdej sprawie . Praca odpowiednia dla osób kreatywnych i chcących się rozwijać . Umowa jest podpisana bez problemów a pensja zawsze ostatniego dnia miesiąca. Polecam .

Karolina

Drogi jgshxh876, nie jesteśmy "farsą", tylko legalnie działającą na rynku firmą. Płacimy podatki, zatrudniamy i tym samym dajemy miejsca pracy, ciągle się rozwijamy, zdobywamy nowe rynki zbytu. Tworzymy nowe projekty, mamy nowoczesne biuro z klimatyzacją, spełniające normy UE, nie mamy długów ani wierzycieli... Może warto zastanowić się, czy aby to Pan/Pani jgshxh876 nie jest "farsą"? Przepraszam bardzo, ale nie mogę zgodzić się na bezpodstawne obrażanie mnie i mojej firmy, za ciężko pracowałam i nadal pracuję nad jej rozwojem.

Karolina

Drodzy Państwo, pozwólcie że odpiszę na opinię Pana niezadowolonego, który w gruncie rzeczy był Panią niezadowoloną. Pani miała przyjemność pracować w naszej firmie przez 3 miesiące na podstawie umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy. Niestety umowa nie została Pani przesłużona z dwóch powodów. Pierwszym było nie wykonanie planu sprzedażowego, Pani podczas pracy używała komunikatorów do chatów, zamiast pracować. Zarzuca nadmierną ilość zadań, ale w gruncie rzeczy, żadne zadania nie zostały wykonane. Abstrahując od tego, prawdopodobnie przedłużylibyśmy umowę z tą Panią, gdyby nie drugi, jakże ważny powód. Otóż otrzymałam kilka uwag od zaufanych pracowników, że Pani ma skłonności o przywłaszczania nieswojego mienia. Parę razy została przyłapana na chęci schowania i wyniesienia produktów firmy, zawsze w ciemności, w kącie. Przez te sytuacje pracownicy firmy pilnowali koleżanki, by nie ukradła produktów przy wyjściu, co wiązało się z nieprzyjemnymi sytuacjami. To bardzo duża wada, której nie mogłam zaakceptować. Pani w opinii piszę o Panu, który podsłuchiwał, teraz być może Pani zrozumie, nie był to "pewny Pan" tylko Szef, i obserwował Panią, która codziennie w ciemnościach oglądała produkty firmy z ekspozycji przed wyjściem, a kolejnego dnia, produktu, któremu się przyglądała, by poznać jakość, nie było. Przykre jest to, że Pani miała wiele szans, dawałam jej wiele pomysłów, możliwości, by rozwinąć swoją sprzedaż. Niestety nie udało się, to wydawałoby się zrozumiałe, ponieważ po to zgadzamy się na okres próbny. Ale oskarżanie mnie o bezpłatny urlop czy pracę na czarno? Wszystko jest w Pani aktach, jak przyjmowała Pani wynagrodzenie i wypłatę urlopu. Szkoda "Pani niezadowolona"

shhh

No dobrze, ale czy niedługo będzie można znaleźć zatrudnienie? Przedtem to szukali kogoś na specjalistę ds. obsługi biura. Widocznie nie ma potrzeby pokazywać więcej ogłoszeń. Ja to bym się załapał, zwłaszcza, że atmosfera jest całkiem odpowiednia. Dzięki

Karolina

Drogi Panie, do dnia dzisiejszego pamiętamy Pana antypatyczną postać. Nieprzychylna postawa wobec współpracowników jak i kadry zarządzającej nie pozwala nam do dnia dzisiejszego o Panu zapomnieć. Staramy się jednak obrócić epizod z Pana udziałem w dobry żart. Dużo krzywdzących i nie prawdziwych informacji napisał Pan o firmie, ale rozumiem, że jest to rodzaj zemsty czy satysfakcji z obrazy pracodawcy, ponieważ nie chcieliśmy z Panem dłużej pracować. Przypomnę że współpracował Pan z nami na zasadzie firma/firma czyli B2B przez raptem 3 tygodnie, a wynagrodzenie otrzymał Pan przelewem po przekazaniu przez Pana faktury. Chętnie pokażę ciekawym, na jaką kwotę była faktura, jeżeli ktoś miałby wątpliwości odnośnie wypłaty wynagrodzeń. Współpracy nie przedłużyliśmy, ponieważ to Pan po wystawionej pierwszej fakturze przyszedł i zażądał podwyżki, oraz osobistego asystenta, bo jak Pan to powiedział, nie będzie Pan robił tak przyziemnych czynności... Posiadamy kompetentny, zgrany i bardzo lojalny zespół miłych i życzliwych osób, które lubią ze sobą pracować, a dla Pana niewątpliwie była to nowa sytuacja, widać było że nie przywykł Pan do kulturalnych zachowań. Wprowadzał Pan bardzo niezdrową atmosferę w zespole. Jako Szef, otrzymywałam kilkukrotnie zażalenia dotyczące Pana osoby, stosunku do pracy i kolegów. Pana rozkazujący ton, pewność siebie i traktowanie każdego, jako swojego podwładnego tym właśnie skutkowało. Jednym z komicznych przykładów zachowania tego Pana było przeprowadzanie podczas wykonywania pracy regularnych rozmów od potencjalnych pracodawców. Gdy zwróciłam uwagę, Pan w sposób arogancki odpowiedział mi, że jest przecież na okresie próbnym. Totalny brak kultury. W Domarex , każdy pracownik ma umowę, współpracujemy z dużą częścią pracowników od wielu lat. W zeszłym roku nasze zasoby personalne powiększyły się o kolejnych bardzo dobrych pracowników, których wynagrodzenie wypłacamy ostatniego dnia miesiąca, regularnie. Nigdy nie zdarzyły się opóźnienia w wypłatach czy systemach premiowych. Szanowny Internauto śledź nasze oferty pracy i śmiało aplikuj, na pewno się nie zawiedziesz.

abdk

@golano taki okres próbny trwa około miesiąca, więc to nie jest długo.

hami

romeik, są jednym z wiodących producentów tekstyliów domowych w Polsce, wieć i exportują równiez produkty, oferują pracę w biurze od 8-16 godziny, na poczatek umowa na czas próbny ,pozniej umowa o pracę.

romeik

na pewno wydaje mi się że skzolenia również są w ofercie jako specjalista ds. sprzedazy bezpośredniej, ale tutaj już chodzi bardziej o te wszystkie produkty na export jak widze.

lokkko

na pewno wspominając w ofercie o szkoleniach mieli na myśli to, że na bieżąco z nowości trzeba ludzi doszkalać i za to brawa dla nich, poza tym fajnie, że zatrudniają jednak na umowę o pracę a nie np. o dzieło

ryzyk

Raczej znajomość angielskiego nie jest niczym dziwnym, bo przecież zawsze można się doszkolić w tym zakresie. A wiadomo czy są jakieś kursy doszkalające w tym zakresie na specjalistę? Pozdrawiam

mozzil

@sol, co ciekawe to ogłoszenie na administracyjno-biurowego jest nadal dostepne. Wymagania jednak spore, bo to i wykształcenie wyższe, jak i doświadczenie 2 lata.

sol

no to teraz @tutsi akurat posuzkuja osoby na stanowisko pracownika administracyjno biurowego, wiec masz akurat mozliwosc zlozenia swojej aplikacji i coz powodzenia w dostaniu sie ;)

rrerre

@iko no wlasnie ja tez widzialem te ogloszenia o pracy najbardziej mnie chyba zainteresowalo to na stanowsiko specjalsity do spraw sprzedazy w Czestochowie

tutsi
@rrerre 14.12.2015 20:21

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , teraz również próbowałem się dostać na pracownika biurowego ale już było za późno

Zostaw opinię o DOMAREX S.C. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMAREX S.C.