Opinie o Moto-Tech Piotr Brzóska w Gdańsk

3.7/5
Na podstawie 3 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Moto-Tech Piotr Brzóska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Moto-Tech Piotr Brzóska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Tech Piotr Brzóska w Gdańsk

Kondzio Nowy wpis

Mechanik jest tu w stanie dobrze zarobić? Pracowałem już w innym warsztacie ale szef ograniczał wydatki na wszystko. Tu człowieka docenią finansowo żebym znowu nie musiał się prosić o podwyżkę albo premie.

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Moto-Tech Piotr Brzóska w mieście Gdańsk? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Wadera Nowy wpis

Ja. Rok czasu straciłam na wędrówki po różnych warsztatach. Eksperymenty na moim aucie, jakie były stosowane, sprawiły że traciłam czas i pieniądze, a efektów nie było. A tu wreszcie uzyskałam pomoc. Pomalutku doprowadzają moje auto do perfekcji. Niestety przez poprzednich mechaników mają mega trudne zadanie, gdyż jest nieźle na mieszane w kablach, czujnikach itp.Niemniej już jest znaczna poprawa.To fachowcy godni polecenia, ludzie z pasją.

staszekftanek@gmail.com Nowy wpis

Bardzo polecam miła i fachowa obsługa Awarię w moim samochodzie usuneli bardzo szybko i niedrogo Jestem z Lublina, awarię miałem w Gdańsku Pierwszy raz zdarzyło mi się że mechanik zadzwonił do mnie i zapytał jak dojechałem (jeżdżę już 40 lat niezawodowo ale dużo) Polecam

Martyna Nowy wpis

Czy do pracy w warsztacie jest wymagana matura ?

raj

Ciekawe kto pisze te opinie bo ja mam zupełnie odmienne zdanie. Byłem dzisiaj z Picasso c4 bo wyskoczył o powiadomienie o awarii napinacza pirotechnicznego pasa. Komputer wyświetlił błąd B007A Rezystencja zbyt dużą wystarczy wypiąć kostkę pod siedzeniem i skasować błąd co zrobił mechanik be żadnej wymiany części . Nikt nie poinformował mnie o koszcie naprawy jak pisał poprzednik, kiedy zwróciłem uwagę właścicielowi, że to wygórowana suma 300 zł. zostałem zbesztany jak uczeń, że jak to jest za dużo to czemu sam tego nie zrobiłem, że oni się uczyli, płacą za program komputerowy 2000 zł, jak jestem taki mądry to dla czego nie piekę chleba sam tylko kupuję, że diagnoza komputerowa kosztuje itp.Takie mają podejście do klienta. Diagnoza profesora obojętnie jakie specjalizacji kosztuje około 200 zł. a ile musi się uczyć i ile ma praktyki i jak tu porównać te dwie profesje. '

raj
@raj

Sprawa jest załatwiona właściciel firmy podszedł do sprawy więcej jak profesjonalnie cały wpis jest już nieaktualny.Wyjasniam tą sprawę bo nie wiem jak usunąć mój wpis

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Moto-Tech Piotr Brzóska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH