neox s.c.

Kraków

Opinie o neox s.c.

Marek

To niezwykle ciekawe co pisze "PITER". Bardzo łatwo jest bluzgać pozostając anonimowym. Tu na forum jesteś anonimowym, Bo domyślam się że jesteś Piotr P. Taki mały palant co dokuczał kalekiemu windowemu i przez to wyleciałeś z hukiem! Krnąbrny i złośliwy. Jak podłym trzeba być żeby dokuczać kalece? Art: domyślam się kto jesteś, o ile kojarzę z Niepołomic ;-) Pracowałeś 3-4 miesiące, miło wspominam. Życzę powodzenia. DNT: Nie domyślam się kim jesteś ;-) Miło mi że dobrze wspominacie Moją firmę. Zawsze staramy się żeby warunki pracy i atmosfera była dobra. To dla nas priorytety. O tym że jest nie tylko dobrze ale i bardzo dobrze świadczy to, że 80% załogi to wieloletni pracownicy. Oddani i sumienni, a MY odwdzięczamy się tym samym. Pozdrawiam Was i dziękuję za dobre słowa. Marek

dnt

Pracowałem parę lat i mogę powiedzieć że praca w tej firmie przynosiła mi satysfakcję. Szefowie i ekipa w porządku tak samo jak i sama praca. @art ciężko po zaledwie paru miesiącach ocenić firmę.

art

Pracowałem kilka miesiecy.Ogólnie fatalnie, wyjechałem za granice szukać normalnej pracy.

piter

Pracowałem dość długo.Jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić jak to jest być ofiarą mobbingu to gorąco polecam firmę dla masochistów. O to definicja mobbingu dla tych którzy doświadczyli tego ale nawet o tym nie wiedzieli: mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).

Obiektywizm.
@piter 19.01.2016 15:16

Jaki mobing? W dzisiejszych czasach? Bajki opowiadasz? Każdy normalny człowiek złożył by wypowiedzenie i znalazł inna pracę w dwa dni. Zamiast pisac tu takie bajki, idź do specjalisty. Ps. Nie mam związku z tą firmą i nie znam jej. Jednak studiuje zagadnienia hejtu w internecie i konfliktu pracownik - pracodawca.

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie neox s.c.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o neox s.c. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neox s.c.