Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

przykre jest że ręka rękę myje....

klient oswiecim

cala ta firma to dno nikogo nie szanują, nie dotrzymują podpisanych umów. reklamy ich sklepów są wyrzucane bo nie płacą w terminie.Nowy wynajmujący reklam...zastanów się! stracisz majątek na telefony zanim ONI ci zapłacą

PIN

Jeśli zoe jesteś z Iławy to i tak nie domyślisz się kim jestem, bo byś sie zdziwił/zdziwiła,(usunięte przez administratora) z RTV :-))) Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)największego nieroba w naszej firmie :-)))

Tomek - 2012-01-21 19:24:06 Rozumiem, że nie ma szans na premie z tego co piszecie. Czy kierownik sam ustala ceny towarów szczególnie"śmieci" i czy jest z tego rozliczany? Jest jakiś system informatyczny do analiz zapasu i rotacji, komunikacji pomiędzy sklepami? Czy pracownikom przysługują jakieś super rabaty? Jaki jest system pracy, tygodniowe rozliczenie czasu pracy, czy równoważny czas pracy?W skrócie: Czasami, zawsze. Jest. Są super. Równoważny

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
rex

Boziu dzięki Ci że mam to już za sobą.......do następnej pracy nawet papierka z Domexu nie pokarzę,bo to wstyd :)

zoe

pin - 2012-01-02 11:49:27 U nas [usunięte przez moderatora] sprzęcie to codzienność szczególnie dzieje się to na działach RTV i IT. Zresztą nawet ostatnio przy obserwowałam chłopaczków jak to robili i szczena mi opadła!!! Dlaczego?? Bo klient który nawet sam nie krzyczy do sprzedawcy o obniżkę ceny sprzętu sam jest namawiany do tego oczywiście w zamian za pieniądze. I panie \\\\\\\"NICK\\\\\\\" to jest właśnie między innymi to okradanie tej firmy a już nie będę wspominała o przekrętach tych samych osób na różnego rodzaju promocjach [usunięte przez moderatora] Wydaje się to nieprawdopodobne prawda ale tak jest!!! Zgadzam się panie \\\\\\\"NICK\\\\\\\", że MediaExpert to jedna wielka rodzina, lecz w tej rodzinie utworzyła się jeszcze jedna rodzina która dosłownie perfidnie pasożytuje na(usunięte przez administratora) I przede wszystkim ja \\\\\\\"nie [usunięte przez moderatora] we własne gniazdo\\\\\\\", tylko po to piszę na ogólno dostępnym forum by przeczytały to osoby właściwe które coś w końcu coś zrobią z tymi osobami, które że już tak się wyrażę(usunięte przez administratora)nasz sklep w Iławie!!!Jak tak bardzo ci zalezy na firmie to oficjalnie powiedz kolegom co o tym myslisz [usunięte przez moderatora] a nie [usunięte przez moderatora] kopiesz dołki

cytat poprawka

Kierownik ma najniższą krajową plus premię od obrotu. Zapierdziel za wszystkich i opiernicz za wynik. Za nie wyrobiony plan PG, Przecinki ( stare szroty z magazynu), sprzedaż n-ki. Kary finansowe z premii za to że pada deszcz i jest mokro na sklepie itp. Kasa na jaką mogą liczyć w premii to 1500 złotych, łącznie od 1500-2500 zarabia kierownik tylko że tyra po 7 dni w tygodniu. Na pomoc RKS nie ma co liczyć bo on swego tyłka patrzy i wali po premii. [usunięte przez moderatora] . Ja nie mam szkoły ale lubię ganiać roboli i jak na podstawówkę to mi starcza 2 tysia bo resztę ukradnę a inne łości spłacą bo za inwenturę płacą wszyscy, więc nie ma spięcia przy dobrym wietrze można dorobić nawet i 5 tysia tylko to zależy od łosi na sklepie.

cytat

Tomasz - 2012-01-19 23:07:56 Czy ktoś może konkretnie napisać jakie w tej firmie są zarobki kierownika sklepu i jak liczona jest prowizja? Z góry dziękujęcyt:\(usunięte przez administratora)ma najniższą krajową plus premię od obrotu. (usunięte przez administratora) za wynik. Za nie wyrobiony plan PG, Przecinki ( stare szroty z magazynu), sprzedaż n-ki. Kary finansowe z premii za to że pada deszcz i jest mokro na sklepie itp. Kasa na jaką mogą liczyć w premii to 1500 złotych, łącznie od 1500-2500 zarabia kierownik tylko że tyra po 7 dni w tygodniu. Na pomoc RKS nie ma co liczyć bo on swego tyłka patrzy i wali po premii. [usunięte przez moderatora] . Ja nie mam szkoły ale lubię ganiać roboli i jak na podstawówkę to mi starcza 2 tysia bo resztę ukradnę a inne łości spłacą bo za inwenturę płacą wszyscy, więc nie ma spięcia przy dobrym wietrze można dorobić nawet i 5 tysia tylko to zależy od łosi na sklepie.\"

Tomasz

klikaczka

Byłem Pracownikiem Media Expert. Dawałam z siebie wiele. Więcej niż w poprzedniej pracy. Proponowałam zmiany, ale to nic nie dawało. Co z tego, że zespół był zgrany, gdy poniewierają Tobą, wykorzystują Cię, mamią, a nawet zastraszają (bo i to się zdarzało) przełożeni. Opłaca to się pracować w małych sklepach w mniejszych miejscowościach. Teraz Domex otwiera sklepy w większych miastach, gdzie klienci kręcą nosem, gdyż produkty są droższe o 25 procent. Pamiętam miny kierowników, gdy nawet najlepsi sprzedawcy sprowadzani do sklepu w którym pracowałam, dawali ciała. Ale oczywiście to była wina sprzedawców, i kasjerek, że sprzedaż jest niska. Dodatek, który podobno miałeś wypracowywać sobie sam, i tak zabierali, jeśli nie cały, to większość - bo w końcu wiecznie im było mało. Polecam zatrudnić się w firmie. Zobaczy Pan jak tam jest, od razu przeprosi Pan za swoje słowa.

Sunsay

ślepy i głuchy - 2012-01-14 19:33:04 kacper pomorskie - 2012-01-12 02:56:55 A ja sadze ze te opinie negatywne o wspolpracownikach wypisuja osoby zwolnione z pracyi staraja sie swoje frustracje i nie powodzenia zyciowe na tym forum publicznym rozladowac... Ja tez pracuje 6 lat w ME i i takich sygnałów nie widzialem.Ja tam też tam nic nie widze i nie słysze wszystko super. Trend jest taki: Im starsza załoga (mniejszy wskaźnik fluktuacji) tym bardziej zgrana, większe obroty ale i przekręty większe. I jak tu czytam to taki sklep w Puławach właśnie ma taką cudowną załogę :). Jak się będą trzymać razem to góra nic nie zrobi, a jak poleci jeden to wszystkich zwolnią (oczywiście razem=załoga+kierownik sklepu). Normalna rzecz u nas jest tak samo. Dobry kierownik potrafi jednak taką załogą pokierować tak jak tylko mu się widzi i tylko od jego intencji zależy czy będzie to najlepsza załoga w firmie czy nie. Ja pracę w media wspominam bardzo miło :).

ślepy i głuchy

icek

a jak wam się podobał prezent na święta :):):) kiedyś to chociaż bony dali na jakieś marne 50 pln...... a teraz słyszałem że fundusz socjalny amba zjadła :):):)

kacper pomorskie

nie fajnie

To dawaj na warmińsko - mazurskie to zobaczysz

dębek

Ja jestem pracownikiem tej firmy, czytając te posty co się dzieje w niektórych sklepach to jestem przerażony. Zastanówcie sie co wy robicie!! To jest okradanie firmy a za takie przewały to zwolnienie z pracy to jest łagodna kara bo jeżeli czyta to jakis dyrektor to tylko wspólczuć. Pozdrawiam wszystkich pracowników z ME a szczególnie Dębice.

nowy

Ludzie!!!tosz to Sodoma i Gomora!!!

Doktor Judym :)

Żądam powołania komisji do spraw skrytorabatowych mafiosów we wszystkich elektromarketach w Polsce !!! ;) [usunięte przez moderatora] , te posty tu wypisuja, co jeden to lepszy, a juz przodują w swej jakże glębokiej psychicznej chorobie forumowiczki o nikach - pin [usunięte przez moderatora] I ona... Same nazwy ników już wiele mówia o waszej pogłebiajacej sie chorobie psychicznej... :) Dziewczyny zamiast na forum sączyć jad zamówcie wizyte u psychiatry,lepiej wam sie to przysłuży :P Pozdrawiam

Sasanka

Pipa - 2012-01-02 09:46:42 Witam, czytając ostatnie posty jestem przerażona. Dlaczego? Już opowiadam. Czasami pomagam szukać pracy mojemu synowi i czytam różne posty dlatego postanowiłam napisać. Dwa tygodnie temu kupowałam TV w sklepie w centrum Puław. Na początku była bardzo profesjonalna obsługa ale później się zaczeło. Obsługiwał mnie Pan który nawet nie wyglądał jak sprzedawca tego sklepu ale widać było że pracuje w tym sklepie ponieważ inni ludzie którzy tam sprzedawali podchodzili do niego. (usunięte przez administratora)) Miałam spisane ceny tego modelu z innych sklepów konkurencyjnych i fakt wyszło tam najtaniej. Kupiłam ten TV, zrobiłam co ten pan chciał ale jeszcze jedna niespodzianka spotkała mnie przy kasie. Kolejka była taka sobie natomiast Pani która tam obsługiwała była tak zajeta rozmową przez telefon stacjonarny (chyba z chłopakiem) ze nie zwracała uwagi na ludzi wręcz odpowiadała chamsko do klientów którzy czekali w kolejce. U mnie w firmie taka osoba nie przepracowała by dnia czasu. Odwiedze napewno jeszcze raz ten sklep bo czeka mnie jeszcze jedne zakup.Witam Pisząc "zrobiłam co ten pan chciał" co miała Pani na myśli? Pytam ponieważ w tamtym miesiącu też chciałam kupić tam LCD i zaproponowano mi rabat w zamian za "łapówkę". Byłam zszokowana!! Nigdy więcej nie kupię u tych [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.