Domex S.C. Firma

Opinie o Domex S.C. Firma

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Domex S.C. Firma? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

SZCZEPAN

(usunięte przez administratora)NIE PLACI PIENIEDZY

brygada bulgarska
@SZCZEPAN 28.08.2016 09:31

tak to prawda daje tylko zaliczke robisz 3-4 miesiace i sam odchodzisz dla niej dobre i to

EL GORDO

NIE PLACA NA CZAS 3 MIESUACE OPOZNIENIA LUDZIE STRATA WASZEGO CZASU

Jak wyglądają zarobki w firmie Domex S.C. Firma ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Domex S.C. Firma - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domex S.C. Firma