Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

poludnie

albo jestes nieudacznikiem który nie sprzedaje ubezpieczeń albo jesteś kimś z centrali. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego "dobrze?" Dlaczego zabierają nam kasę za coś na co sprzedawca nie ma wpływu a do czego klient ma prawo? Jeszcze trochę i będziemy płacić za toner i papier do sklepowej drukarki.

poludnie - 2012-02-25 14:01:53 Nie wszystko zalezy od Ciebie. Cieszysz się, że sprzedałeś ZP czy inne ubezpieczenie a w kolejnym miesiącu zabierają Ci za nie kase, bo okazuje się że klient z niego zrezygnował(ma do tego prawo, o czym jest informowany w umowie). Na chwilę obecną nie oplaca się sprzedawać ubezpieczeń bo i tak firma zabierze Ci w przyszłym miesiącu kase za nie. Za niedługo dojdzie do tego, że będziemy dzwonic po klientach którzy kupili ubezpieczenie i będziemy prosić aby z niego nie zrezygnował. Żenada!i bardzo dobrze, szkoda że tak późno!! cwaniakom dziękujemy! moim zdaniem do jeszcze powinni pozwalniać z roboty co w niektórych sklepach a i może wyżej bo to było ewidentnie naciąganie firmy, no ale cóż u nas jeszcze niektórzy za przekręty awansują....

poludnie

Tomek - 2012-02-17 11:26:14 Biorąc pod uwagę profesjonalną rekrutację, to sądzę, że cala reszta też będzie ok. Z tego co wspominali o kasie to jestem mega zadowolony, nie sądziłem, że tyle można dostać. Zobaczymy co będzie dalej, boję się jedynie kradzieży ze strony niezadowolonych pracowników. Wszystko zależy od Ciebie, a na który sklep aplikowałeś? Pozdrawiam

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

tomek - 2012-02-15 22:27:48 Dlaczego twierdzicie że wszystko się zmieni po pierwszej wypłacie? Czyżby umowa o pracę była na "wodzie pisana:? Umowa jest OK. Ale po pierwszej wypłacie sam ocenisz czy warto. Jeżeli masz wygórowane wymagania za którymi nie idą umiejętności to szybko zmienisz pracę, ale jeżeli będziesz umiał wycisnąć wszystko ze swoich pracowników przy jednoczesnym ich zadowoleniu (trudna sztuka ale da się :)) to i z wypłaty będziesz zadowolony. Z reguły to właśnie pierwsza wypłata jest motywująca albo demotywująca do dalszej pracy a nie jak większość myśli atmosfera pracy.

tomek

Tomek - 2012-02-06 18:15:39 Piszecie tutaj bardzo źle o tej firmie. Byłem na rozmowie i zaproponowano mi kierownika salonu za całkiem dobre pieniądze (2 razy większa stawka niż piszecie). Rozmowa mega profesjonalna. Nieco mijają informacje jakie dostałem na rozmowie od tych tutaj. Ciekawy jestem jak to się zmieni po kilku dniach pracy.Po kilku dniach nie zmieni się nic, więc się nie martw. Zmieni się po pierwszej wypłacie :).

rex

Tomek - 2012-02-06 18:15:39 Piszecie tutaj bardzo źle o tej firmie. Byłem na rozmowie i zaproponowano mi kierownika salonu za całkiem dobre pieniądze (2 razy większa stawka niż piszecie). Rozmowa mega profesjonalna. Nieco mijają informacje jakie dostałem na rozmowie od tych tutaj. Ciekawy jestem jak to się zmieni po kilku dniach pracy.no jasne że obiecują złote góry:):) a Ciebie nie zastanowiło że w czasie kiedy rośnie bezrobocie mają wakat na takim stanowisku?

ble

Tomek - 2012-02-06 18:15:39 Piszecie tutaj bardzo źle o tej firmie. Byłem na rozmowie i zaproponowano mi kierownika salonu za całkiem dobre pieniądze (2 razy większa stawka niż piszecie). Rozmowa mega profesjonalna. Nieco mijają informacje jakie dostałem na rozmowie od tych tutaj. Ciekawy jestem jak to się zmieni po kilku dniach pracy.diametralnie :P

ziom

W kazdym ME pracownicy robia takie przekrety ze hej. Cos ten kontroling slabo działa bo ja slyszalem jak mozna dorobic do pensji i to nie malo Zreszta widze ze klienci tez tu piszą i wiedza o co chodzi a ze zgadzaja sie na to, to ich sprawa. ja napewno bym na to nie poszedl to co pracownicy tej firmy wyprawiaja

irena

fajne sklepy majom, takie ładne i durze

zajka

A co się dzieje z (usunięte przez administratora)????

pin

g.w. - 2012-01-27 11:32:09 jestescie (usunięte przez administratora)tyle wam powiem... niemam poco sie bronic ani atakowac bo wszystko samo wyjdzie w praniu a takowe pewnie sie szykuje... jak masz cos do mnie to moze odwazniie powiesz mi to w oczy anie(usunięte przez administratora)za plecami bezpodstawnie ... nawet mnie to nie (usunięte przez administratora) nie wygrasz a znizac sie do takiego poziomu... pass. obiecuje ze jak juz wyjdzie a wyjdzie kto to to czapka spadnie bo wypisywac prawnie sankcjami bzdury i pomowienia NIEMOZNA. POZDRAWIAM (usunięte przez administratora) g.w.zobaczymy zobaczymy, ale wszystko okaże się już na dniach :-) Pozdrowienia dla normalnych z ME Iława bo w takich ludziach z naszej firmy jest siła :-)

jjjjjjjjjjjjjjj

a gdzie nie robią????????????????????? nie tylko w ME:)

Tora

Przecież już na jesieni (usunięte przez administratora)Myśleliśmy, że on już nie jest pracownikiem firmy Domex.

g.w.

[usunięte przez moderatora] . niemam poco sie bronic ani atakowac bo wszystko samo wyjdzie w praniu a takowe pewnie sie szykuje... jak masz cos do mnie to moze odwazniie powiesz mi to w oczy anie jak (usunięte przez administratora)za plecami bezpodstawnie ... [usunięte przez moderatora] znizac sie do takiego poziomu... pass. obiecuje ze jak juz wyjdzie a wyjdzie kto to to czapka spadnie bo wypisywac prawnie sankcjami bzdury i pomowienia NIEMOZNA. POZDRAWIAM (usunięte przez administratora)br /> g.w.

m1ku

Sledze od dluzszego czasu ta zacieta dyskusje z iławy jaka \"pin\" wyraza i stwierdzam z przykroscia ze zoei wielu innych ma racje... Jesli wiesz cos i jestes tak przekonana o swoich racjach to powiedz o tym swoim wspolpracownikom i przelozonym a nie szczekasz jak maly piesek na formu.Nie masz dosc dziewczyno juz? Gdybys ze mna pracowala juz dawno bym sie postaral o zwolnienie dyscyplinarne za psucie wizerunku firmy, bo przeciez to robisz na forum publicznie. Dobry pracownik za jakiego sie uwazasz zalatwil by to dyskretnie i rozwaznie.Nie zycz nikomu zle bo kij ma dwa konce. [usunięte przez moderatora]

PIN

G.W. niedługo polecisz (usunięte przez administratora) i wszyscy o tym wiedzą :-) ja sama już nie mogę się doczekać tej chwili kiedy (usunięte przez administratora) współpracę z naszą firmą :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.