Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

kolejkowicz

praca tu zmienila sie w jakis niesmieszny zart, non stop kolejka 400-600 osob, bo blokuja dekodery klientow, a potem my zbieramy pretensje, bo kto zaplaci za czas bez telewizji, ale oczywiscie zero wsparcia, tylko dowalenie tekstem typu ‚nie podoba sie to do domu’, albo pociski, ze nikt sie nie stara, bo umow nie robi tyle ile by sie podobalo xD „elastyczny grafik” nie jest juz w ogole elastyczny, kazda gala jest wmuszana (16h), a podobno w tygodniu jest brak miejsca xD niewazne, ze na gali moze byc 180 osob, bo w gale wirus wie, ze nie moze sie przenosic, jak jest tlum, ale w tygodniu wirus juz czuwa i moze byc nieco ponad 100 i dopisac sie nie mozna, „bo nie”. niedlugo bedzie trzeba robic zmiany po 24h, zeby wyrobic jakakolwiek norme godzinowa, bo ciagle nie ma miejsca, ale w weekend tez ludzi moze byc do oporu xD poza tym ktos kiedys podobno mial temperature wieksza niz 35,5st... PODOBNO. uciekajcie stad poki nie jest za pozno

BigQTaz
@kolejkowicz

Oszukiwałeś Klientów to Cie zwolniono.A na gale nie trzeba się dopisywać.Pozostałe informację wyssane z palca.Kolejki są co prawda,ale niedługo miną.Nie byłoby ich gdyby nie obostrzenia i mniejsza liczba miejsc.Powodzenia w szukaniu nowej pracy i życzę uczciwości na przyszłość.

Pinko
@kolejkowicz

Zgadzam się z Tobą.. pracuje akurat w plusie i śmieszy mnie to, że tak bardzo są przestrzegane restrykcje a jak przychodzi gala to musisz siedzieć z obcą osobą, która nie raczy nawet założyć maseczki, gdzie prosiłem i zgłaszałem na podeście na dole.. pozatym te ich termometry- jedne zawsze mega zaniżają a drugie zawyżają. Wielokrotnie była sytuacja, ze osoba u której wyszła korona kontaktowała się w bliskim stopniu z innymi a ani razu nie było to zgłoszone. W suficie w plusie są dziury , brakuje kasetonów wiec leci bardzo zimne powietrze, człowiek nieraz musi siedzieć w kurtce. Ostatnio tez parodią były bany za wybicie się ponad stan na przerwę w ostatniej minucie pracy.. Może zamontujcie więcej telewizorów żebyśmy widzieli ile osób jest na przerwie a nie trzeba chodzić na drugi koniec sali i tracić czas

kolejkowicz
@BigQTaz

@BigQTaz nikt mnie nie zwolnil dzbanie i nikogo nie oszukiwalem, wtf xD oszukujesz to sam siebie, ze masz taka doskonala prace i ze wszystko jest w normie, ale przykra rzeczywistosc jest taka, ze tkwisz w tym (usunięte przez administratora) bo sie zasiedziales i nie stac cie na nic lepszego, poza tym brzmisz jak rak z podestu albo jakis wieloletni wazeliniarz, wiec pozdro i dalej marznij sobie w (usunięte przez administratora) xD

Czy często w firmie Cyfrowy Polsat S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Odpowiedź

Co się zdarza?

Adrian1234

Zakończyłem pracę na infolinii miesiąc temu i chcę złożyć wniosek o postojowe...ale czy ono mi przysługuje? Nie mogę znaleźć NIPu firmy która jest na umowie „spółka TCC”. Czy ktoś wypełniał taki wniosek i np podał NIP Cyfrowego Polsatu? Jak to zrobiliście, mam mniej hajsu jestem w kropce...oprócz tego praca była ok

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cyfrowy Polsat S.A.?

Najgorszecallcenter

Na zlecenie minimalna, na firmę 2 zł więcej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyfrowy Polsat S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ciarka

Mam wrażenie, ze kierownicy z góry z plusa przychodzą i wychodzą z pracy kiedy chcą a przez 80% czasu w pracy siedzą sobie na przerwie czyli stoją na papierosku z innymi koordynatorami.. no a te 20% to zajmują się tym by kogoś na czyms przyłapać i wywalić do domu... ten ich wzrok gdy przechadzają się między boksami masakra ! Weźcie się do roboty i w garść! Powinniście nas wspierać, motywować a nie wywoływać strach w oczach

Obecny pracownik

Jestem co prawda teraźniejszym pracownikiem plusa a nie cyfrowego Polsatu ale plus oczywiście nie ma takiego forum z opiniami. Jest mi bardzo przykro jak firma traktuje ludzi, tym bardziej niektóre osoby zajmujące niby wyższe stanowiska, to jak się odnoszą do drugiej osoby, zero szacunku. Mówię min. O Panie R. I oczywiście Panie T. I Panie M. Bezsensu pozatym jest zatrudniać nowych pracowników, żeby na sile później pozbyć się starszych, doświadczonych. A procedury jakie obecnie obowiązują w rozmowach są chore, a uważaj jak raz zapomnisz o coś dopytać klienta to odrazu lecisz do domu i kończysz świadczenie usług nawet jeżeli jesteś za kogoś to jeszcze ta osoba ma duże problemy. Paranoja, stres i nerwica, którą mam przez tą prace...

Joly
@Obecny pracownik

Rafał koordynator to elektryk kultury zero. W Warszawie w corpo z takimi kompetencjami mógłby być co najwyżej szatniarzem. Solorz powinien wymienić ten egzemplarz.

Lobo
@Joly

Elektryk wysokich napięć już jeden po Toruniu chodzi może razem z nim stworzą drużynę marzeń

Sander

Elementarne łamanie praw w Plus kontaktowałem się z prawnikiem sprawa koordynatorów i ich łamanie praw pomiędzy podmiotami czyli firmami to jak przekazał mi prawnik ociera się o sprawę karną a nie tylko cywilną. Mam zabezpieczone nagrania z dyktafonu w telefonie. Kilka pracowników aktualnych Plusa też ma nagrania z dyktafonu.

Patryl

Nie polecam pracy w cp! Jeśli chodzi o podest 0 szacunku dla pracownika (Nie będę wymieniać kto) Ponieważ też są na podescie osoby które są spoko np ( pan W, pani I,) Ale poważnie ogarnijcie się bo myślicie że możecie wszystko. I trochę szacunku

Młoda19

Hej, ja ostatnio doświadczyłam bardzo niemiłej sytuacji ze strony jednej z kontrolerek jakości z dołu. Pani A wysłała do wszystkich swoich podopiecznych maila z pociskiem o niskim poziomie realizacji celu i informacją że można nas zwolnić za to. Zastrasza nas, że są inni chętni do pracy w Cyfrowym. Że możemy iść do pracy w biedronce, skoro nam się nie podoba. Ale jak dobrze wiadomo ja nie muszę sprzedawać, nie mam tego w umowie. W linku treść maila (usunięte przez administratora)

Hit

Praca sama w sobie do najgorszych nie należy. Wiadomo, że trafi się trudniejszy klient, ale taka już specyfika pracy z ludźmi. Warunki płacowe są w porządku. Możliwość zdobycia dodatkowej prowizji od sprzedaży działa motywująco. Praca uczy cierpliwości. Pracownicy są sympatyczni. Zawsze można porozmawiać, ale co do osób znajdujących się na stanowiskach nazwijmy to kierowniczych to już niestety porażka. Jest, jak mówią. Pan T i R zachowują się bardzo chamsko. Poniżają człowieka, który nic złego nie robi. Wydaje im się, że pozjadali wszystkie rozumy, a zachowują się prostacko wobec niczego niewinnych pracowników. Mam wrażenie, że chcą się wyżyć na konsultantach za swoje niepowodzenia. Pan T zamiast pomóc umie jedynie człowieka obrażać. Siedzi przed komputerem, a jego wielce absorbującym zajęciem jest szukanie sobie ubrań. Żenada. Standardy w ostatnim czasie też trudno wypełnić,za co jesteśmy odsyłani do domu.

Pracownik plusa

W mojej opinii praca w plusie (na górze cyfrowego) jest fajna. Fakt że są osoby męczące ale każdy ma inny charakter i tak jest wszędzie. Zdecydowana większość to jednak mili koordynatorzy po za wyjątkami. Co do współpracowników to super ludzie. Są plusy: możliwość zamian terminów, elastyczne grafiki na zlecenie, na firmę już mniej. Minusy to standardy które trochę męczą ale jak ktoś idzie na infolinię to trzeba się z tym liczyć. Czasami jak się zapominało to wywalali do domu ale to chyba na początku jak nowe standardy wchodziły. Obecnie już prawie w ogóle. Dobre prowizje, wystarczy sprzedawać

Oferta pracy Konsultant/Sprzedawca w Łodzi na ul.Puszkina 80 nijak ma się do rzeczywistości.Pani która rekrutuje tworzy atmosferę jakby to była praca co najmniej w ministerstwie a ,po przejściu tego etapu w dniu próbny człowiek się dowiaduje ,że jest to praca typu D2D. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) od samego początku,nie polecam na tam jeździć nawet na rozmowę rekrutacyjną po prostu to strata czasu.Pracownicy centrali cyfrowego polsatu przy ul.Puszkina 80 w Łodzi nie znają czegoś takiego jak punktualność umawiają się na spotkanie o konkretnej godzinie i nikt nie wychodzi do kandydata.Ważne informacje dotyczące miejsca pracy są ukrywane do samego końca po to żeby nikt się wcześniej nie wycofał.

Czy są obecnie prowadzone rekrutacje na konsultanta do cyfrowego Polsatu? Pozdro :D

Mala

Prawda ze potrafili obrzydzić tę robotę. Miałem wrażenie że tam nikt nad niczym nie panuje. Tzw kółko wzajemnej adoracji. Ogólnie nie wspominam ich dobrze, dziwni ludzie.

Proszę zajmijcie się wkońcu Panem Tomaszem z góry z podestu. Zero chęci pomocy, jedynie chęć poniżenia ludzi!

@Anonim

Będzie taniej ??

Ilona

Również mialam problemy z (usunięte przez administratora) dlatego musiałam się zwolnić z pracy. Sama praca mi się podobała. Ale zbyt dużo stresowych spraw jeżeli chodzi o tą osobę, niestety musiałam zrezygnować. (usunięte przez administratora)

J

Ja również miewalem problemy z Panem Tomaszem, osoba nieuprzejma w dodatku że praca stresuje to on też dodatkowo stresuje ludzi swoim nie kulturalnym zachowaniem, były sytuację ze zadając pytanie na konsultacjach rzucał słuchawka i nie udzielał pomocy

Fi

Czy są dostępne inne formy zatrudnienia niż student lub własna działalność?

Żaba

To prawda że teraz dają wyższą stawkę? Lepiej uderzać do Plusa czy Cyfrowego, ewentualnie czy są jakieś inne projekty?

Młody xyx
@Żaba

Teraz to nie robią szkoleń wcale

@Młody xyx

chyba szkolenia ruszyły

Nickk

Znowu zatrudniają w Toruniu? Potwierdzone info?

Proszę zróbcie coś wkoncu z niektórymi osobnikami z podestu z góry czyli plusa.(usunięte przez administratora) Osoby te zachowują się jakby byli niewiadomo kim a tak naprawdę zarabiają 1 zł więcej na godzinę.(usunięte przez administratora)

Aletojuzbylo
@Kasia

A co się stało?

Fakt
@Aletojuzbylo

Też bym znalazła kilka aparatów, którzy nad wyrost traktują swoje stanowisko.

Aletojuzbylo
@Fakt

a więcej szczegółów? bo rozważam złożenie cv, skoro tyle ludzi tam pracuje to chyba nie może być aż tak źle? ;/ supervisorzy są niemili ? ale coś konkretniej ?

tomsi
@Aletojuzbylo

Bo jest w tym sporo prawdy- tylu ludzi pracuje bo na prawdę jest niezle.Doswiadczyłam tam chyba wszystkiego. Czyli robisz co trzeba, przychodzisz rozmawiac i nie kombinujesz jak robic, zeby nic nie robic a zarobic to ze wszystkimi bez wyjatku zalatiwsz co chcesz. Probowalam tez kombinowac to wyszło mi to bokiem i tyle w temacie. Nikt bez powodu do nikogo sie nie czepia

awtng
@Kasia

Family Guya nie przebiją.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 11 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyfrowy Polsat S.A.