Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Toruń

ChodzącaDepresja

O współpracy z Polsatem można powiedzieć wiele rzeczy pozytywnych jak i negatywnych Po pierwsze nie martw się czy Cię przyjmą. Ta firma stawia i będzie stawiać na ilość a nie na jakość. Umiesz mówić składnie? To świetnie bo płacą za mówienie. Jąkasz się i boisz rozmawiać? Trudno nie Ty pierwszy. Jak to mówiła legenda firmy TomaszP: Ta firma wiele wybacza i należy się jej za to szacunek Niektórzy mogą tutaj znaleźć szansę na pierwszy zarobek, dorobienie do emerytury/renty albo możliwość ratowania domowego budżetu przez najbliższe parę miesięcy. Będą też tacy których zniechęci forma zatrudnienia (działalność jednoosobowa lub dla o(usunięte przez administratora) Typowa zmiana u większości współpracowników wygląda tak samo. W ciągu 7 godzinnej zmiany która może się zacząć o 8 bądź też o 15 odbierasz telefony od klientów Plusa lub Polsatu. Temat rozmów jest tak niewymajający jak i nieskomplikowani są klienci dzwoniący na tę infolinię. Po chwili pracy większość tematów staje się tak jasna i monotonna że typowego współpracownika szybko zaczyna drażnić jak mało ambitne jest to zajęcie. Niektórzy się tym zniechęcą i poszukają innego zajęcia inni postarają się prowadzić te rozmowy jak najlepiej ze względu na prowizję. Przerwy między rozmowami przysługuje 6 minut na godzinę. Jak i czy uda Ci się to zagospodarować to Twoja sprawa. Firmę można podzielić na 4 podstawowe działy Pierwszym, najludniejszym działem jest infolinia ogólna Poslat Boxu. Dział ten cechuje się dużą niepewnością co do obowiązków pełnionych przez współpracownika. Prowizję zdobywa się namawiając klienta na zawarcie/aneksowanie umowy lub na tak zwany VAS. Problem w tym że to od Twoich opiekunów zależy czy będziesz zalogowana pod numerem działu technicznego czy działu sprzedaży, może być więc tak ze klienci sami będą dzwonić po umowę lub cały dzień spędzi się na słuchaniu pretensji niezadowolonych klientów. Będziesz zalogowana tak jaka jest aktualnie potrzeba i jak jest IM wygodnie. Próba walki z tą zasadą spotka się tylko z niechęcią ze strony góry. O wspomnianej górze nie zamierzam się rozwodzić, wystarczająco już zostało o nich powiedziane i nie ma co dodatkowo pluć żółcią bo to i tak nikogo nie obchodzi Drugi dział to dział windykacji. Rozmowy jeszcze bardziej monotonne. Prowizja potrafi być jeszcze lepsza ale tutaj problematyczny jest fakt że nie dla każdego. Roboty obfitującej w prowizję jest mniej niż współpracowników i jest ona rozdzielana.... dość nieuczciwie i stronniczo. Wielu współpracowników ma prawo poczuć się (usunięte przez administratora)przez los gdy słyszy jaka prowizja trafiła się osobom praktykującym kolesiostwo gdy samemu kolejny miesiąc z rzędu udało się wypracować tylko gadzinówkę. Wiele osób z innych działów myślało że windykacja to ziemia obiecana... osobiście odradzam ze względu na (usunięte przez administratora)atmosferę Trzeci dział jest związany ze sprzedawaniem przedmiotów z telezakupów. Dział bardziej kameralny a atmosfera o wiele bardziej normalna dzięki kierowniczce która ma w sobie więcej profesjonalizmu niż wszystkich 4 kierowników na ogólnej lub... cokolwiek to jest co pozostawił po sobie pewien (usunięte przez administratora)na windykacji Czwarty dział to infolinia Plusa. Dział który kierownicy postawili do pionu mimo początkowych problemów, minus jest taki że jeśli nie chcesz stać w pionie i w szeregu to jest to dział gdzie najszybciej możesz się pożegnać z resztą towarzystwa. Nie mniej jeśli chcesz po prostu dać z siebie trochę wysiłku to tutaj ponoć czeka najlepsza aktualnie prowizja Można też pełnić inne funkcje jak pozyskiwać numery dla windykacji, siedzieć ze słuchawką na nockach albo odpowiadać na reklamacje klientów. Nie ma co się nad tym rozwijać bo to praktycznie sama gadzinówka bez prowizji w zamian za trochę spokoju co jasno świadczy o istnieniu czegoś na wzór syndromu (usunięte przez administratora)wśród współpracowników skoro są gotowi zarabiać mniej na własną prośbę byle tylko mieć mniej ziewania ze strony góry. O górze powtórzę tylko że nie ma co opowiadać. Nie robią już nawet naboru tylko wola wziąć znajomą ze średnim doświadczeniem. Można tym wszystkim gardzić i marudzić, można też spiąć pośladki odpracować swoje i zabrać się gdzie indziej. Zaskakująco dużo byłych współpracowników po odrobieniu paru lat w tym miejscu może poszukać ciekawych perspektyw w takich miejscach jak Bydgoski Atos albo Eximo, Pracodawcy dobrze wiedzą że po Polsacie żadna praca nie jest Ci straszna. Jeśli zaś przepracujesz te przynajmniej dwa lata to zauważysz że połowa składu się już zmieniła. Możesz wtedy ulec monotonii i nabrać niechęci do wykonywanego zajęcia lub po prostu wyłączyć myślenie i bez większego już wysiłku wykonywać co masz do wykonania. Ważne by nie przejmować się tym co mają do powiedzenia osoby z góry ponieważ jasnym jest że płacone mają za marudzenie Ci nad uchem co najwidoczniej powinno Cię zmotywować.

Koszatniczka
@ChodzącaDepresja

Należy dodać że główną wadą tej firmy są inni pracownicy. Gburowaty podest, chamscy gówniarze na słuchawkach i masa syfiarzy. To co można czasem zastać w damskim kiblu przeraziło by rdzennych mieszkańców Indii. Poziom ucywilizowania niektórych osób nigdy nie zawitał do XXI wieku. Polecam zaopatrzyć się we własne słuchawki ponieważ współdzielenie ich z innymi grozi zapaleniem ucha

Robol

Nie polecam pracy w tej firmie , chyba że lubisz jak słuchają przez cały dzień twoich rozmów i nie daj Boże w jednej nie powiesz na temat paneli fotowoltaicznych albo czystej polski bo od razu masz telefon czemu o tym nie powiedziałeś i straszą cię zwolnieniem , dodatkowo na szkoleniach mówią że nie wymagają sprzedaży a później okazuje się że jest to obowiązkowe i również o to mają do ciebie problem .

Żeco
@Robol

Nie wiem co ty wygadujesz . Moja sprzedaż od roku to 10 umów co miesiąc i 70%feedback. Nikt sie na mnie nie wydziera ze za mało sprzedaje w sumie mam to nawet głęboko . Wystarczy z nimi dobrze porozmawiać .

Kamil
@Żeco

Zależy jakiego masz odsłuchujacego I do kogo należysz z podestu jeden ma źle drugi ma dobrze

Mariusz
@Robol

Czyli korpo-(usunięte przez administratora)standard w tego typu firmach nastawionych tylko na zysk za wszelką cenę.

XXX

Bo to szczera prawda

Żaba

Adam z podestu Plusa łamie wszystkie procedury dotyczące relacji firma firma . Powiem tak Adam z Plusa przez prawnika jest pozwany o 40.tys. narażenoe na straty. Oj Adamie Koordynatorze z Plusa będziesz załatwiłeś się na amen będziesz becalował i beczał.

Ciarka
@Żaba

A co to za akcja ? Akurat zawsze uważałam, ze Adam z nich wszystkich jest najbardziej normalny i na poziomie :(

Dexter
@Ciarka

Adam z Plusa nie z dołu ze szkoleniówki

XXx
@Dexter

No mi chodziło właśnie o Adama z plusa, ze akurat on wydaje się jedyny normalny z nich wszystkich

Kwiat
@Żaba

Witam, czy ktoś ma kontakt do Pana Adama to bardzo pilne, zostałam (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cyfrowy Polsat S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

XD

jedynym etapem jest szkolenie, nawet jeśli masz przeszłość kryminalną to nic nie stoi na przeszkodzie by dostać pracę XD

@XD

Super, świetna rekomendacja, czyli trafia tam sama śmietanka widzę :D A z czego te szkolenia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cyfrowy Polsat S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ćpunek kamilek

Nie polecam tego miejsca pracy każdemu, kto posiada jakiś potencjał intelektualny na robienie czegoś innego niż obsługa polusów z (usunięte przez administratora)wiosek. Mobbing, rasizm i homofobia na czele z nieludzkim chamstwem ze strony kierownictwa (tutaj to się nazywa podest bo ci nieudacznicy siedzą na podwyższeniu - stara jak świat zagrywka psychologiczna uwłaczająca godności pracownikom) to fasada z którą spotkamy się na początku. Brnąc dalej, pracując kolejne miesiące i poznając jak ta, za przeproszeniem firma, funkcjonuje - na psychicznym znęcaniu się nad pracownikiem i wymienianiu go na nowego. Na nieustannym generowaniu kontaktu ze strony klienta, na nienaprawianiu awarii zgłaszanych przez konsultantów i wodzeniem ich za nos tekstami o tym, że mamy kierować się tym, co jest w skrypcie. Festiwal hipokryzji, buractwa i obrzydliwego do granic seksizmu ze strony kierowników/kontrolerów to zwykła zmiana w tej firemce. To przestroga dla tych, którzy kiedykolwiek by się zastanawiali czy iść do obsługi klienta w tak nieprofesjonalnym towarzystwie - dostaniecie tylko depresji i zaburzeń emocjonalnych, za minimalną stawkę godzinową oczywiście - no chyba, że naciągasz ludzi na umowy - wtedy jest dla ciebie za późno :)

Kamil

Jeden z drugim na podescie nafukany... Myślą że wszystko mogą... Nie polecam nikomu tej pracy... Zamiast siedzieć j oglądać ubrania w tych komputerkach na podescie radził bym wziąć się za porządna pracę. Pozdrawiam środkowym PALCEM NAURAAAAA

Mateusz

Sprawdzaja umiejętności na rozmowie ?

robot cp
@Mateusz

nie no co Ty XD to jest praca typu robal, wiec nie musisz miec zadnych umiejetnosci oprocz zaawansowanej odpornosci na stres i bycia robotem

George
@Mateusz

Nie

Paulina

Zacznę od tego, że w "CP" pracowałam już jakiś czas temu. Odeszłam po jakiś 2 latach współpracy na umowe zlecenie. W mojej opinii dało się tam serio zarobić. Były dodatkowe pieniądze za wyższą frekwencyje i spoko prowizje za sprzedaż jeśli miało się do tego smykałke to dało się wystawić ładną fakturkę z ładną wypłatą. ALE.. Coś za coś. Dla pracownika,który szanuje siebie i swoje kompetencje ale rowniez dla ucznia, który podejmuje pierwsza prace, fakt, ze "przełożeni" siedzą faktycznie na podeście, kilka stopni nad innymi - jest kompletnie uwłaczający. Musisz podejść to metalowych barierek i patrzeć w góre na "przełożonego",który być może raczy poświęcić ci chwile uwagi i spojrzeć na ciebie z góry - w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jeżeli już da się jakoś przełknąć ten fakt, to kolejnym tragicznym aspektem jest fakt braku kultury ludzi,którzy są na wyższych stanowiskach typu: kontroler,kierownik,odsłuchujący. Prosty przykład : mój opiekun grupy/kontroler - jak zwał tak zwał, podczas Gali KSW, około godziny 24, wezwał mnie abym podeszła do podestu bo chce ze mną porozmawiać. Przy wszystkich kierownikach,innych osobach, wykrzyczał mi w twarze, że jestem naćpana ponieważ źle obsłużyłam jednego klienta - nie sprzedałam mu dostępu do galii ponieważ system sie zawiesił. Byłam wowczas w pracy od 7:00 do 24:00. Ta sama osoba,zaprosila mnie kiedyś na tzw. Podsumowanie miesiąca. Podczas podsumowan można było doznać zaszczytu posiedzenia chwile na podeście obok kontrolera i wysłuchania "ostrych opinii" z jego ust w stosunku do przepracowanego miesiąca. Ktoś zapytał go czy ma przynirść dla mnie krzeslo. Powiedział, że tak i ze mogą przynieść jedno bo w zasadzie nie jestem aż tak gruba aby potrzebne były mi dwa krzesła. Takich sytuacji są setki, tysiące biorąc pod uwage każdego kto spędził tam chociaż dzień. Z perspektywy czasu żałuję, że nie wniosłam sprawy do sądu. Bardzo żałuje. Człowiek ten powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania. Kolejną kwestią były odsłuchy. Odsłuchujący weryfikował kila wybranych rozmów. Jeśli popełniło się chociaż jeden bład to było do słuchania... Kolejnym argumentem negatywnym było sadzinie do stanowiska pod podestem za kare. Moja znajoma otrzymała kiedyś kare i siedziała pod podestem gdzie kazdy przełożony słuchał jej rozmów i się z tego śmiał. Przełożeni ogladaja w pracy mecze,skoki narciarskie, głosno kibicując co kazdy klient słyszy. Konczysz zmiane od 22:00 ale o 21:59 wpada ci klient? Trudno zostajesz i rozmawiasz. Nikt cie pusci cię predzej bo ostatni autobus ci ucieknie. Rozmawiasz z klientem i nie znasz odpowiedzi na jego pytanie? Spoko, mozesz wziąc konsultacje z przełożonym ale po 1. Dostajesz ochrzan jakim prawem tego nie wiesz i masz czelosc przeszkadzac im w nic nie robieniu, a po 2. I tak prawdopodobnie nie uzyszkasz odpowiedzi na pytanie bo ci ludzie nie maja pojecia w 90% zagadnien zwiazanych z Cyfrowym Polsatem.Powiem krótko - jesli zastanawiasz się czy isc tam do pracy to z samego szacunku dla siebie po prostu poszukaj czegos innego. A wszystkim przełożonym z podestu życzę aby stracili swoje posady i podjęli prace na etacie i aby ktos inny podchodził do nich w ten sam sposob w jaki oni podchodzą do innych od wielu wielu lat.

sanah

[sanah] Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi To cappuccino niesłodzone, będę fit Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił Gdzie Romeo był? Codziennie narzekałam - gdzie ten happy end? Me vibrato chciało dalej się wznieść Ja nie pytam już i wiem, o co chodzi mu A w mej głowie luz [sanah] Oo, ale jazz! Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Oh-oh-oh-oh-oh-oh Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta [Vito Bambino] Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na Insta - kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzban, teraz szansę ma inny kolo (Inny kolo) [sanah] Oo, ale jazz! Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Oh-oh-oh-oh-oh-oh Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta [Vito Bambino] Oo, ale blues! Nie mam siły się tak czuć Dziś poznałem co to chłód A ty chodzisz uśmiechnięta [sanah] Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta [Vito Bambino] Czy ty, ty, ty, ty nie lubisz mnie już? [sanah] Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,sanah,ale_jazz_feat__vito_bambino.html

radypracownikowinfo

praca Previous Next Luty 25, 2020 0 Komentarzy Aktualności Co czwarty pracownik z Polski codziennie odczuwa stres w pracy, a co trzeci przyznaje, że poziom napięcia w jego firmie jest bardzo wysoki. Relacje w polskich przedsiębiorstwach bardzo często są toksyczne, a mimo to temat ten wciąż nie jest popularny w debacie publicznej. Polecamy lekturę felietonu Piotra Wójcika (publicysty i felietonisty związanego z Krytyką Polityczną i Dziennikiem Gazetą Prawną), który ukazał się na naszym portalu instytutsprawobywatelskich.pl Te toksyczne relacje w pracy mogą być nie mniej dotkliwe niż niskie płace lub niestabilność zatrudnienia. Gdy człowiek wstaje rano lub przekracza próg firmy przepełniony lękiem, że znów zostanie ośmieszony lub zjechany z góry na dół przez przełożonego, to jego życia staje się zatrute także w dni wolne. Toksyczne relacje w pracy tworzą toksyczne relacje po pracy. Choroba mobbingu rozlewa się na inne obszary życia społecznego i zaraża nawet relacje towarzyskie lub społeczne.

lorem ipsum dolor ist amet

Where does it come from? Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32. The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham. Where can I get some? There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or non-characteristic words etc.

hmm

slaba praca za slabe pieniadze, ludzie co tam pracuja mysla ze jak zrobia 191 h to sa bogami zycia bo zarobia 3-4k lol

ANKAPODESTTOBIALYNOSXD

pozdro dla A. z podestu ktora jest troche za szybka XD ostatnio sie wozila z kulkom po plazie to mialem z niej beke jak jej glowa latala we wszystkie strony haha porobiona niezle

Szukająca_pracy

Cześć. Zastanawiam się nad pracą w call center, mam długie doświadczenie, ale z przerwa na urlop macierzyński. Jakie Call Center polecacie w Toruniu? Zależy mi na godzinach pracy do 16.00, dobre zarobki i spoko atmosfera? ktoś coś?

snickers

dla wszystkich myslacych o przyjeciu sie do cp - aktualnie czekamy na wprowadzenie zakazu oddychania. juz wszystkiego zabronili, a nasz cudowny kierownik t. przepracowuje sie i siedzi non stop na fejsie albo na roksie, natomiast kierownik p. jest niespelna rozumu. super ludzie, nie ma dnia, w ktorym ktos by nie sapał :) polecam serdecznie, ale omijanie szerokim lukiem. podest - jestescie najgorszym sortem „ludzi”.

arlena
@snickers

powiesz coś więcej? Czemu jest tak źle? Czego zabronili konkretnie?

karolina

Czy rekrutacja do polsatu jest obecnie prowadzona? Ogłoszenie wisi od 2 tygodni, ale nikt nie odpowiada..

Czy Cyfrowy Polsat S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Cpp

8-15 i 15-22, można pracować 8-22, które jest narzucone z góry bądź można siedzieć od 8 do 15 i dopisać się do 18/19/20/21/22. Jak się ma wolne to można też się dopisać na jakaś liczbę godzin ale co najmniej trzy. W gale się siedzi 8-24 bądź 15-24. Można się teoretycznie dogadać.

Anita
@Cpp

A czy istnieje możliwość pracy tylko w godzinach 8-15/16?

ya
@Anita

jest, ale jak dobrze się powyginasz

Pracownik miesiąca x

To jest jakiś przykry żart, że pan T z podestu czyli pan Tomasz cały czas pracuje. Pan T chyba cały czas aspiruje na stanowisko kierownicze, ale przez lata nie może się na nie dostać. Pan T interesuje się wszystkim i wszystkimi ale nie tym co trzeba. Potrafi zepsuć każdy piękny dzień, zniszczyć humor. Pan T tylko uchodzi za profesjonalistę w swoich fachu, ale nie udziela często poprawnych odpowiedzi na pytania zadane na konsultacjach bądź po prostu rozłącza się z braku wiedzy .

Zadowolony pracownik

Przerażają mnie Wasze wypowiedzi na temat firmy ???? jak tam bardzo Wam się nie podoba to zawsze można iść gdzie indziej na pewno płakać nikt nie będzie ???? a co do pracy mogę powiedzieć coś na ten temat po wielu godzinach spędzonych z klientami. Praca polega na pomocy klientom, którzy nie ukrywając są często rozszczeniowi i wyżyją się na pierwszej lepszej osobie, którą usłyszą po drugiej stronie. Jak ktoś nie lubię ludzi to zapewne nie będzie szczęśliwy w tej pracy więc warto znaleźć coś innego niż narzekać, ludzie na podeście też kiedyś byli zwykłymi konsultantami na słuchawkach, nigdy nie spotkała mnie jakaś niemiła sytuacja z trenerami. Gdy ktoś odwala lipę i myśli, że posiedzi 7h poklika, poklika i dostanie 4 tys na konto to z takim podejściem pewnie ktoś ma jakieś aluzje do takich pracowników. Grafik można spokojnie sobie ułożyć i się dogadać z innymi pracownikami. Kolejka na 400-600 nie wiem kiedy była widoczna ostatnio na tablicy ????‍♂️ chyba na jakieś gali ???? przełożeni zawsze służą pomocą chyba, że idziesz po pomoc w jakiejś oczywistej kwestii to nie ma co się spodziewać, że usłyszysz"powinieneś już to wiedzieć". Pracujesz 160h w miesiącu to możesz liczyć na dobre wpływy na konto wszystko zależy od indywidualnego podejścia. Jeśli rzeczywiście jest taki (usunięte przez administratora) jak niektórzy piszą to warto iść na sam szczyt wylać swoje żale niż pisać w internecie jak jest okropnie i nikt nie pomaga i poganiają z batem za plecami ????

Tylko jedno pytanie

Czy tam ciągle siedzi tytanka intelektu Żeśko?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 11 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cyfrowy Polsat S.A.