Iga Osiak Forteam

Opinie o Iga Osiak Forteam

Chill

Generalnie pensja słaba ale praca dość lekka, także tragedii nie ma. Luzna atmosfera ale to nie praca dla kogoś kto chce dobrze zarobić. Jak utrzymują was jeszcze rodzice i chcecie sobie dorobić 1000-1500 zł to polecam.

@Chill

Fajnie ze tyle rzeczy Ci się podobało szkoda ze przestałeś przychodzić po 2 tygodniach. Bez Ciebie to już nie to samo Pozdrawiam

Tomku 2 tygodnie pracy to nie miesiąc

tomek
@Dorota

pracowałem dokładnie 21 dni

@tomek

Tomku ale w tym liczysz 3 weekendy czyli 6 dni bo jak wiesz my na weekendach nie pracujemy. Dodatkowo ostatnie 4 dni Cie nie było i już nie przychodziłeś. Czyli za 11 dni Pracy - za pół miesiąca otrzymałeś prawie 1500 zł . Ale jeszcze raz dziękuję bo było miło i cieszę się że tyle rzeczy Ci się podobało klimat, lekka praca, ludzie Pozdrawiam serdecznie

@Dorota

Wiem ile przepracowałem i było to dokładnie 21 dni ale część dni nie dostałem pieniędzy bo brakło mi trochę czasu do talka. Także nie kłam że byłem 11.

Nie zgadzam się, jest to kolejne wcielenie tej samej Osoby :-) A podstawa jest 1800 zł coś dziwne masz te informacje Uważam że jest to bardzo dobra praca dla Osób z doświadczeniem jak i bez doświadczenia tylko trzeba się nauczyć Na start ma się mniejszy plan i łatwo wyrobić premię, czyli szybciej zaczynasz łapać premie na początek 95% Osób wyrabia spokojnie premie i to spore wartości, oczywiście są tacy co mają kosmiczne premie ale mają większe doświadczenie. Myślę że zarówno Osoba z doświadczeniem, jak bez niego da sobie radę. Wystarczy normalnie pracować i w 7h dziennie można 3000 zł na rączkę zarobić i zawsze ma się stałe fajne godziny pracy, bez zmian itd

Dokładnie jest tak jak napisałeś, premii praktycznie nikt nie wbija plus jeszcze te potrącenia za dniówki to się okazuję że średnie wynagrodzenie w tym biurze to (usunięte przez administratora)zł. NIE POLECAM.(usunięte przez administratora)

ricardo
@Monika

Dokładnie tak jak pisze Monika, w samo sedno, premii nikt nie wbija a od podstawy są potrącenia, baza to dramat.

@Ania

Podstawa to 18,30 brutto za godzinę pracy ale pod pewnymi warunkami, jeśli ich nie spełnisz to twoja podstawa wynosi 0 zł brutto. To nie pisz o podstawie 1800 zł bo to nie prawda.

Warto wiedzieć
@Monika

Art. 212 Kodeksu Karnego, mówi że zniesławienie, to pomówienie, poniżające w oczach opinii publicznej lub narażające na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Karą za taki czyn jest grzywna lub ograniczenie wolności; jeżeli natomiast zniesławienia dopuszczono się w mass mediach, w tym w internecie, kara jest surowsza, ponieważ oprócz grzywny lub ograniczenia wolności może także przyjąć formę pozbawienia wolności do 1 roku.

Chcę dla Was pracować

Cześć. Ile najczęściej pracownicy wyrabiają czasu rozmów każdego dnia?? Czy to jest na granicy tych 2h, czy jest to raczej powiedzmy 4h/5h, a nie wyrobić tych 2h można jedynie z lenistwa????

rybacki
@Chcę dla Was pracować

Generalnie każdemu zdarza się nie wyrabiać tych 2h i każdy ma obcinaną podstawę z tego tytułu. Mi z podstawy (usunięte przez administratora)zostało (usunięte przez administratora), także te ich (usunięte przez administratora)zł netto którym reklamują w ogłoszeniu na OLX to kwota za 2 miesiące pracy, szkoda że tego nie dopisali. Prezentacja którą wysyłają to kwoty i ilości sprzedaży wyssane z palca, nikt tam tyle nie zarabia. Szkoda nerwów i czasu na marnowanie w tym miejscu.

Dzięki rybacki
@rybacki

No szkoda, że młodzi ludzie dają się tak wykorzystywać. Takie praktyki są nielegalne. Kiedy w końcu ktoś z tym coś zrobi? Wierzyć mi się nie chce, że 9 lat to już funkcjonuje. A szkoda. Trudno, szukam pracy dalej. Dziękuję...

Człowiek z doświadczeniem
@rybacki

Heeeee no zabawne i to bardzo. Stek kłamstw, ponieważ zastanów się sam/ sama czy 2h rozmów na 7h pracy to dużo :-) Czasem się zdarzy że Ktoś zostanie 10 czy 20 minut dłużej w pracy ale to dlatego że zrobił sobie godzinną przerwę obiadową Ja sam jestem takim przykładem i od ponad roku ani razu nie miałem dnia bez toka a codziennie 1h poświęcam na obiadek

@Człowiek z doświadczeniem

Człowieku z doświadczeniem, czyli tak średnio ile masz czasu rozmów dziennie?

Dalej drążę

3x zapytałam o czas rozmów i za każdym razem temat został odwrócony, to mi w zupełności wystarczy ????????

@Chcę dla Was pracować

Przeciez to kwestia indywidualna. Cza który trzeba wyrobić to 2h możesz to zrobić w 2h ale masz na to 7 takie trudne ?

@Rycerz ortalionu

Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie. Czytanie ze zrozumieniem takie trudne?

kushi

ja również dostałem coś ok 1200 zł za cały miesiąc pracy, dobrze że chociaż ta kawa jest bo w domu z taką wypłatą to na kawe sobie już nie będe mógł pozwolić.

@kushi

Kawa pyszna to fakt, a czemu tylko pół miesiąca byłaś skoro masz 1200 zł Szkoda że Cię cały miesiąc nie było zdrówka dla wszystkich

@kushi

przepracowałem cały miesiąc, dokładnie 140h i dostałem 1200, nie wiem dlaczego twierdzisz ze pół. Uważajcie na tych ludzi, ostrzegam wszystkich.

@kushi

jasne jasne, kłamstwa i tyle ale spokojnie kłamca poniesie konsekwencje :-) nie da się kłamać i myśleć że nie będzie konsekwencji dobrego dnia

Klaudyna

Dzień dobry Warunki do pracz przyzwoite Jest to bardzo mala firma i nie ma tam żadnych innych pieniędzy niż się samemu wypracuje Podstawa tylko pod warunkiem wykonania planu a z tym możne być rożnie Podsumowując Praca dla osób mogących liczyć na wsparcie rodziców lub bogatego męża.Pozostali unikać.

Alan
@Klaudyna

Siema, nie wiem skąd ta opinia. Przecież podstawa jest gwarantowana i nawet jak się nie ma planu to i tak jest 1800 zł netto A realizacja dodatkowych wartości to dodatkowa premia. Premie nie jest trudno zdobyć wiec konkretnie jest. Bogaty mąż czy bogaci Rodzice to też fajna sprawa. Ważne aby byli zdrowi, pieniądze można samemu zarobić i to dobre jak się człowiek postara. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia.

Kapsel od butelki

Witam Cie, jestem normalnym pracownikiem i pracuje już długo i znam jak wygląda ta praca, jak wyglądają warunki, i jak wygląda podejście w firmie do pracowników. Dlatego nie zgadzam się z tym co piszesz i nie wiem czemu działasz świadomie na szkodę firmy i piszesz takie kłamstwa. Nie wiem czemu Ci zależy na tym aby działać na szkodę tego miejsca, gdzie naprawdę dużo Osób znalazło swoje miejsce i dobrze zarabiają. Duże premie, jasne zasady, nielimitowane przerwy, konkursy, 7h dziennie bez zmian i z wolnymi weekendami takich miejsc w Krakowie jest jak na palcach jednej ręki. Właśnie dlatego lubię to miejsce. Nie wiem czy jesteś z konkurencji czy o co chodzi ale pisanie takich kłamliwych komentarzy to nie jest normalne i zapewnie wiesz to bo co chwilę jedna Osoba czyli Ty pisze te komentarze. A mam zamiar bronić tego miejsca i powiem Ci więcej nie jestem sam w tym bo wiele Osób w biurze będzie negować Twoje kłamstwa, bo się z nimi nie zgadzają. Namawiamy też właścicieli aby skierowali sprawę na tory prawne bo jeżeli Ktoś świadomie działa na szkodę firmy swoimi kłamstwami to powinien odpowiedzieć za to i myślę że ta historia będzie miała taki finał. Szczerze powinnaś przemyśleć swoje postępowanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju ducha i zdrowia

Kapsel od butelki

Nie każdy na świecie to Marcin, ale masz rację że Ty wypisujesz brednie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego

@Alan

Nie ma żadnej gwarantowanej podstawy, żeby dostać "podstawę" trzeba spełnić określone warunki.

@kushi

Podstawa jest gwarantowana 1800 zł i nawet jak się nie ma sprzedaży i było cały miesiąc to jest 1800 zł Kłamstwa że nie ma podstawy są działaniem na szkodę firmy i skończą się w sądzie do zobaczenia

@Konkret

Podstawa jest gwarantowana i wynosi 1800 zł Informacje znajduje się na umowie Brak haczyków - prosto i na temat Dodatkowe premie przy sprzedaży

@Konkret

nie prawda, była by gwarantowana jakby nie było dodatkowych wytycznych żeby ją otrzymać, nie opatrznie zapomnij wygadać 5 min talka to się okaże że siedzisz w pracy za darmo.

Kapsel do butelki

jak się było 1/3 miesiąca w pracy i nic nie robiło to tak może być. Pytanie czy za 1/3 miesiąca to nie za dużo dostałaś/dostałeś Farmazony jakich mało, 1800 zł to jest GWARANTOWANA podstawa jak się chodzi do pracy

Józef z nazaretu

A świstak siedzi i zawija je w sreberka 900 zł za cały miesiąc może jeszcze miałeś codziennie 2h talka plus robiłeś po 5pkt dziennie. Już nie bądźmy hipokrytami nawet jeśli dostałeś te 900 zł to się ciesz bo nie słyszałem zeby ktoś 900 zl dostal za cały miesiąc 1800 to jest minimum kiedy masz zrobiony plan podstawowy 8 codziennie wygadany czas rozmów przeciez wszystko jest w umowie

Józef z nazaretu

Nie wiem co mam Ci przelać bo nie jestem szefem ForTeam jesli byłeś w każdy dzień i zrobiłeś talka i minimum planu czyli 24 pkt to nie wiem jakim cudem zarobiłeś 900 zł :) ja zawsze dostawałem tyle ile zrobilem a, że najgorszy w tym nie byłem to zawsze było to minimum 2500 na rękę

Józef z nazaretu

XD No nie bardzo jeśli Ci to pomoże mam na imię Aleksander. Dziwne jest to, że każdą pozytywną opinię ma pisać szef xD rzeczywiście Marcin nie ma nic lepszego do roboty niż pisać do trolli którzy wzięli sobie za ambicje zniszczyć opinie firmy bo nie potrafią zapracować na godną wypłatę.

@Kapsel do butelki

,1800 NIE JEST GWARANTOWANE, gwarantowane by było jakby nie było dodatkowych wymogów aby dostać podstawę. podstawa to 18,30 zł brutto i żeby to otrzymać należy spełnił kilka warunków zapisanych drobnym drukiem w umowie.

Hejka

Pracowałam w biurze przez kilka miesięcy zanim pozmieniały mi się plany na życie i musialam się przeprowadzić, ale jeśli chodzi o moje doświadczenia związane z pracą i ludźmi to mega na plus. Czasami człowiek był zmęczony psychicznie rozmowami przez telefon, bo nie zawsze trafiło się na klienta z dobrym humorem, ale wystarczyło dać sobie chwilę, odpocząć i sie nie przejmować. Nie rozumiem wrogości niektórych, szefostwo i koordynatorzy okazywali zawsze dużo wsparcia w każdej sytuacji.

@Hejka

I to jest obiektywna opinia i szczera

@PRACOWNIK

Jak ma być szczera to niech padnie informacja o dniówkach w których siedzimy w pracy za darmo, bo tak są takie dni w których braknie wam kilku minut i siedzicie w pracy za darmo. Podstawa jest uzależniona od kilku czynników także polecam dokładnie wczytać się w umowę bo jest tam kilka haczyków.

@kushi

tak a największym jest to że w pracy trzeba pracować :-)

Ogółem to większość opinii o tej firmie jest nieprawda, pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i nigdy nie spotkałem się jakimiś problemami pienieznymi, zawsze miałem wypłacane wszystko do 25, czasami wcześniej jeżeli 25 wypadał w weekend, jeżeli chodzi o sprawy tt to jeżeli ktoś nie potrafil wygadać 2h na 7h pracy i wychodził nie robiąc go to nie miał zaliczanej dniówki (w umówie na 1 stronie jest to jasno napisane), jedynym największym minusem były bazy gdzie cześć kontaktów nie była już w play albo miała już doradców, jeżeli chodzi o atmosferę w pracy była naprawdę okej, nielimitowane przerwy, sam decydujesz kiedy pracujesz żeby zrobić swoje. Ogólnie minusami była prezentacja która troszkę jest przekłamana pod względem ilości punktów które się uzyskiwało, bo wartości punktowe były kompletnie inne niż deklarowano, ogółem mówiąc podstawę zawsze się otrzymywało, jeżeli nie zrobiłeś nic ponad plan to nie było premii tyle w temacie.

room

niestety ale nie zgadzam się z tą opinią, jedyna prawdziwa informacja w tej opinii to informacja o słabych bazach i przekłamanej prezentacji z wynikami których nikt tam nie osiąga. Obcinanie wypłaty, jakieś wytyczne do spełniania aby dostać jakiekolwiek premie.

Obiekt
@room

W pracy trzeba pracować, no tragedia ... Chyba trzeba mieć trochę poczucia odpowiedzialności za to co się robi Jak znajdziesz pracę gdzie płacą a nie trzeba pracować to daj znać :-)

@Obiekt

Dokładnie, jeżeli pokażesz mi prace gdzieś gdzie płaca za samo siedzenie to daj znać:)

FIKUMIKU

Nikt nie mówi o płaceniu za siedzenia ale za brak 10 czy 15 minut talka nie wypłacić komuś za całą dniówkę 7h to jest przesada. Ja lubię pracować za pieniądze, może jestem dziwny i nie lubię za darmo więc może dlatego nie podobała mi się praca w tej firmie. Jak ktoś lubi pracować za darmo lub za połowę minimalnego wynagrodzenia to oczywiście polecam pracę w tej firmie, z pewnością będziecie zadowoleni :)

@room

Nikt tam nie osiąga?? Przecież są pracownicy którzy wykręcają tam niemałe wyniki, i dodam że są to osoby które przychodziły tam nie mając pojącia o pracy na słiuchawce,a teraz pracując 7 godzin dziennie,mając nielimitowane przerwy i generalnie luz,wyciągają lekko po 5tyś zł. Oczywiście są też osoby które zadowalają się pensją na poziomie 2tyś,ale to tylko i wyłącznie ich sprawa, że nie chcą wiecej zarobić. Firma nie nakłada Ci żadnego górnego limitu wypłaty. Będziesz chciał zarobisz 2tysiące,będzie chciał bardziej to zarobisz 3.

qwerty

Na twoim miejscu nawet nie chciało by mi się poświęcać czasu na pisanie nieprawdziwych informacji na temat tej firmy i pensji którą da się zarobić.

Fajny

Serio jest normalnie w tej pracy, jakieś brednie jedna Osoba wypisuje. Kasa na czas i mega spoko wypłata jak za 7h. Atmosfera i wsparcie Koordynatorow też eleganckie

Pozdrawiam

Fakt kawa dobra, ale wypłata też jak się jest cały miesiąc dobra.

Pozdrawiam

Rzeczowa opinia Osoby która pracowała pół miesiąca pozdrawiam

PRACOWNIK

Zgadzam się spokojnie można 4000 zł / 5000 zł zarobić na rękę ale oczywiście nie za siedzenie i patrzenie w monitor

kushi

a to ciekawe, ja również pracowałem w tej firmie i napotkałem się z problemami pieniężnymi, zresztą nie tylko ja, zwolniło się nas 4 osoby po otrzymaniu pierwszej wypłaty nikomu się nie zgadzało.

Pani G

Pracuję prawie 60 miesięcy Nie mogę złego słowa powiedzieć, pieniądze zawsze się zgadzają i są na czas Ludzie w pracy są fajni i pomocni. Jest czas aby się z nimi poznać :-) Nikt nie stoi nad głową i można się zorganizować samemu. Ludzie mają do siebie szacunek, jak jest dobra atmosfera to się lepiej pracuje Z doświadczenia swojego mogę powiedzieć że da się zarobić spore pieniądze

Michał władca Trollic

Znowu Trolica na horyzoncie Jędrek dawaj widły będziem gonić :-) Jak zwykle stek kłamstw i nic więcej czyli standardy leśne

@Pani G

Potwierdzam i moje ponad 2 lata są najlepszym dowodem na to

PRACOWNIK

Chciałem ostrzec wszystkich przed firmą forteam, nie zostało mi uczciwie wypłacone wynagrodzenie, brakuje kilkuset złotych a według szefostwa wszystko jest ok bo twierdzą że "trzeba było czytać umowę ze zrozumieniem". Ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

@PRACOWNIK

Nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji a pracuję ponad 2 lata. Konkurencja już nie wie co wymyślać - kolejna historie wyssane z palca Miłego dnia

Igor

Praca jak dla mnie spoko. Pracuje już kilka miesięcy. Kwestia wdrożenia się i chęci nauczenia się nowych rzeczy. Spokojnie da się zrobić 2500 bez większego wysiłku. 7h dziennie zachęca no i praca od 10 dopiero więc jak dla mnie extra. Atmosfera w biurze luźna i swobodna. Wiadomo nie każdego trzeba lubić :P Przełożeni są pomocni i w miarę mili. Możliwość korzystania z zaliczek bardzo zachęca na początku pracy. Generalnie polecam! :-)

Merytoryczny

A Kto ma pisać jak nie Ludzie co pracują ? Trolle co są z konkurencji tak jak Ty ?

Pozdrawiam

Jaki Marcin - paranoje masz. Jacy ludzie uciekający ? Żyjesz w Matrixie - wszystkiego dobrego

Ostrzegający

Ostrzegam potencjalnych kandydatów do "pracy" w tej firmie, ruszyła rekrutacja. Poprzedni ludzi odeszli po zobaczeniu wypłaty. Ogłaszają się na olx Projekt PLAY - Dzień Dobry - Opiekun Klienta -tylko 7h. Szkoda że ja nie widziałem opinii zanim się tam zatrudniłem.

Sprawiedliwy
@Ostrzegający

A świstak siedzi i zawija sreberka Kłamstwa i celowe działanie na szkodę Firmy W Pracy jest spoko pod względem klimatu i kasy A tymi fałszywymi komentarzami proszę sobie głowy nie zawracać. Może konkurencja a może zakłamana Osoba. Pozdrawiam wszystkich w biurze

kaszka
@Sprawiedliwy

(usunięte przez administratora)neguje wszystkie opinie które oddają obraz pracy w tej firmie, szkoda że każde słowo prawdy jest od razu krytykowane przez samego szefa. Myślę że da to każdemu do myślenia zanim przyjdzie tu pracować.

amaretto

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, chyba że chcecie skończyć z wypłatą na poziomie (usunięte przez administratora)netto. Praca po 7h dziennie ale jeśli braknie Ci 1 min do zrobienia talk time to dostaniesz od nich za ten dzień okrągłe zero. Sztucznie udawana dobra atmosfera o która dba kilku pupilków szefostwa. Zresztą każdy przekona się po pierwszej wypłacie, nie bez powodu rekrutacja trwa tam nie przerwanie bo ludzie są tam z reguły do momentu pierwszej "wypłaty" o ile w ogóle można nazwać te grosze.

@amaretto

Wrócił nasz ulubieniec ???? minute tak ciężko wydzwonić ? Dziwne robie po 2.5h talka i jakoś problemu nie ma po za tym zawsze można się dogadać z koordynatorem pracuje tu już rok czasu i nie widziałem pupilków szefa każdego Marcin jak i Iga traktują równo

Roman
@amaretto

Czy taka sytuacja zdarzyła się tylko raz w Forteam? Czy ktoś inny mógłby się odnieść do tego, jak to tu jest? Opowiedz coś więcej na ten temat bo aż ciężko w to uwierzyć...

Misiek
@Roman

Konkurencję chyba boli że są firmy takie jak ta, gdzie Ludzi się szanuje i nie muszą podnosić ręki żeby iść na siku. Ja sobie chwalę luźny klimat i swobodę pracy to że mogę sobie robić przerwę kiedy chce i ile chce

amaretto
@Roman

no generalnie to nie jest mój odosobniony przypadek, praktycznie każdy ma obciętą podstawę. Poproszę resztę ludzi aby opowiedziała tu o swoich doświadczeniach z pracą w forteam. Stracony czas, szkoda że czują się bezkarni i nie wypłacają ludziom kasy za ich prace.

anka
@amaretto

Potwierdzam słowa amaretto, każdy ma obciętą podstawę, ta kwota 1800 zł netto jako podstawa jest kwotą nie realną w tej firmie, potwierdzić to może kilkanaście osób które znam. Szkoda czasu na prace w tymi miejscu.

Kacper
@anka

Ale kłamstwo, jak się chce to można spokojnie zostać w wydzwonić jak Komuś brakuje. Wyzwanie 2h w ciągu całego dnia pracy zrobić :-) śmiechu warte Polecam pracę dla większości Osób a 1800 zł na rękę to jest gwarantowane. Jak się ruszy ręką to spokojnie można zrobić 1000 zł premii. tak więc 2500 zł - 3000 zł na konto można zgarnąć przy 7h i wolnych weekendach. Dodatkowo czasem są konkursy. Teraz jest hulajnoga, telewizor, telefon i robot sprzątający do wygrania Prawie rok pracuję i szczerze jak Ktoś nie jest w stanie wydzwonić 120 minut w 7h to chyba dlatego że zrobił sobie przerwę od 10 do 16 i w 1h wydzwonić 2 może być trudne :-) pozdrawiam Wszystkich normalnych

Fajny

Podesłać wydruk z konta ???? Na luzie taka kasa i to ponad połowa zespołu

obiektywny

W tej pracy można zarobić raz bardzo dużo a za drugim razem niewiele. Wszystko zależy od tego jakie są efekty naszych działań. Żeby uzyskiwać dobre wyniki trzeba być skoncentrowanym i skupionym na tym co się robi. Za siedzenie w pokoju socjalnym nikt nie płaci. Liczy się to co jest sprzedane. Jeśli ktoś myśli że za samą obecność w pracy się obłowi to koniecznie musi znaleźć inny sposób zarobku niż praca w handlu ;)

Krakowiaczek

Ciekawe czy któraś z negatywnych opinii była napisana przez pracownika ktory pracowal dłużej niż jeden miesiąc ja pracuje tu już ponad rok i jakoś dziwnie zawsze mam wszystko na czas i tak jak jest w umowie a pupilkiem szefa nie jestem ????

Krakowiaczek

Wątpię ale okej niech Ci będzie nie wiem kiedy zmieniłem imię może przypadkiem inaczej mnie ochrzcili

Markowski

Polecam wszystkim zainteresowanym dobrze wczytać się w umowę i przeanalizować wszystkie wymogi aby osiągnąć tam jakąkolwiek premię. Bo potem mimo zrealizowania jakiegoś wyniku skończycie bez premii i z nie pełną podstawą która i tak jest na najniższym możliwym poziomie. Nigdy do końca nie będzie pewni ile zarobicie, w biurze panuje taka udawana atmosfera luzu, niby jest ok ale kierownictwo właśnie na to liczy, czekają że braknie ci kilku minut do czasu rozmów i cyk pracowałeś 7 godzin za darmo. Bazy z klientami to jakaś tragedia, ciężko na nich coś jeszcze ugrać bo 85% klientów ma już zaneksowane umowy a tym co nie maja to musimy proponować oferty droższe niż mają, to akurat nie wina forteam a play bo oferty kiedyś były tańsze przez co ciężko namówić klienta do przedłużenia umów. Jedynie co dobrze wspominam to dobrą kawę ale ja wole normalną wypłatę a nie nielimitowaną kawę. Jak ktoś liczy że zarobi tam te "sławne" 2500 zł netto z ogłoszenia to mocno, powtarzam mocno się przeliczy. Odradzam zdecydowanie pracę w tej firmie.

loris

Pracowałem w tymi miejscu do momentu otrzymania pierwszej wpłaty, okazuje się że podstawa którą oferują nie jest wypłacana w całości. Spróbuj nie wygadać talka a oni pięknie nie wpłacą Ci całej dniówki. Ja rozumiem jakby wypłacili wtedy za 5 czy 6 godzin ale pracować cały dzień za darmo? Cieszę się że dość szybko otworzyły się mi oczy i już mnie tam nie ma. Szefostwu jest na rękę żebyśmy nie zrobili talka bo chodzimy wtedy do pracy za darmo. Nie polecam. Te pozytywne opinie pisane są przez szefa, kto tam pracował ten dobrze o tym wie.

@loris

opinia oddająca w 100% sytuacja w tym przedsiębiorstwie. Również pracowałam i nie mogłabym nikomu polecić. Rekrutacja trwa tam non stop, co daje do myślenia.

???
@Monika

nie wydagadnie talka równa się z nie wywiązaniem się ze swoich obowiązków Liczycie na 5k po trzech tygodniach pracy w nie pełnym wymiarze? Czy może 5k za picie kawy i jaranie fajek?

Kłamstwa jak zwykle i kolejne wcielenie Trollicy Cóż leśne zwierzaki tak mają że lubią kłamać

nomad1
@Michał

Napisz co tu jest kłamstwem niby? co mam nagrać rozmowe z Państwową inspekcją pracy aby mieć dowód? nie wypłacanie minimalnej stawki godzinowej nie zależnie z jakiego powodu jest nie zgodne z prawem.

@nomad1

Czyli co uważasz że można przyjść do pracy i nic nie robić. Przesiedzieć 7h i uważać że wszystko jest dobrze ?? Naprawdę jest bardzo słabe to co piszesz i jeszcze słabsze jest Twoje podejście do pracy i życia. Zrobienie 2h przez cały dzień to nie jest problem, chyba że się na wszystko narzeka

Victor

Jaka czarna magia. Kolejny raz kłamliwe opinie i ukazujące wątpliwy poziom piszącej. Jaka całkowita zależność premii indywidualnej od 5 różnych warunków eeeeee Kłamiesz i kłamiesz, Ty nigdy z nami w Zespole chyba nie pracowałaś patrząc na to co piszesz Natomiast jeżeli 2h rozmów na 7h pracy to dla Ciebie za dużo to powinnaś iść gdzieś gdzie będzie stał Ktoś Ci nad głową i będziesz miała 5 minut przerwy na godzinę, a nie tak jak tu jest że masz nielimitowane przerwy i tylko 120 minut do wykonania. Ja bardzo lubię ten system bo mogę się sam zorganizować a nie czekać aby dostać 5 minut przerwy. Pracuję ponad rok już i powiem Ci że praktycznie Wszyscy dostają premię. Przecież przychodzi się do roboty aby zarabiać i masa ludzi tu pracuje już bardzo długo. Na miano Trolicy trzeba sobie zasłużyć i zapracować i Ty naprawdę ciężko na to pracujesz. Totalne brednie po raz kolejny wypisywane przez słabą Trolicę z głębokiego ciemnego lasu gdzie już nawet płynąca woda woli zawracać z tego zakłamanego rejonu

Victor

Tak tak kolejne kłamstwa, jak to w świecie Trollingu :-) Negatywne opinie to twoja sprawka Trolicoo

ciekawa

kto jest faworyzowany?

BoKuraSięŚmieje

Prawda prawdzie nierówna. I w zasadzie każdy swoją prawdę ma. Trochę zaangażowania i czas rozmów można zrobić. Owszem bywają trudniejsze dni, ale wtedy trzeba poprostu bardziej przycisnąć. W tej pracy wiele zależy od nas samych, od podejścia do klienta czy tego jak sprzedajemy. Wiadomo, ze jak burcze do sluchawki i jestem anty to mala szansa na pozytywny odbiór. Oferta sprzedażowa jest różnorodna, i żadko zdarza się by Klient miał pełen full usług, zatem zawsze można z taką a taką ofertką zadzwonić Dla mnie pozytywna atmosfera to duży plus. Jeżeli mam z czymś problem to poprostu pytam, i nie usłyszę, "że już to przerabialiśmy". To, że pewne warunki trzeba spełnić by wpłata była fajna to normalne w każdej firmie. Duży plus za to, że nawet jesli czasem są jakieś braki to nie skreślają człowieka odrazu tylko starają się pomóc przez indywidualne lub grupowe szkolenia.

Joanna
@Victor

Czy mogłabym dowiedzieć się trochę więcej na temat wspomnianej premii w Forteamie? Ile wynosi i od czego dokładnie jest uzależniona? Jakie normy trzeba wypracować aby spokojnie móc na nią liczyć?

Rycerz w ortalionie

Jak się komuś nie chce pracować to nie dziwne że podstawy nie potrafił wyrobić. Według mnie jedna z lepszych prac w dzisiejszych czasach gdzie co 2 miesiące jest lockdown.

jeku
@Rycerz w ortalionie

fakt, do najlepsza praca do 1400 zł na rękę w mieście.

@jeku

Jakoś nigdy nie dostalem niżej niż 2500 więc nie wiem o co Ci chodzi. Jak szukasz wakacji zamiast pracy to idz na socjal?

jonasz

nie polecam nikomu pracy w tym biurze: - udawana miła atmosfera którą ma zapewnić kilka pupilków szefa- - nie wypłacanie pełnej podstawy - obcinanie premii

lucy
@jonasz

jacy znowu pupilkowie? o kim mowisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Iga Osiak Forteam - Kraków

• Jak się pracuje w Iga Osiak Forteam?

Zobacz opinie na temat firmy Iga Osiak Forteam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iga Osiak Forteam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 20 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iga Osiak Forteam?

Kandydaci do pracy w Iga Osiak Forteam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iga Osiak Forteam