Iga Osiak Forteam

Opinie o Iga Osiak Forteam

Ktoś

Nie chciało Ci się, zostałeś zwolniony, masz pracę jak dyrektor zarządu w międzynarodowej firmie, to Twoja sprawa ale nie kłam i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Samej podstawy jest 1700 jak się cały miesiąc jest w pracy, nawet jak by się nie sprzedało żadnej umowy. 2500 zł jest spokojnie osiągane jak się normalnie pracuje i ma trochę chęci i motywacji żeby coś zrobić. Jak wolisz pracować gdzieś, gdzie stoją Ci nad głową, wydzielają herbatę i musisz klikać przerwę żeby iść siku to Twoja sprawa, ale zwyczajnie nie kłam. W pracy jest naprawdę dobrze. Jak się Ktoś postara to spokojnie można ta kwotę przemnożyć. Masz nielimitowane przerwy i dużo luzu w pracy. Możesz mieć to gdzieś ale nie kłam bo to zwykły hejt i bezczelność. Ja już trochę pracuję więc mogę już coś powiedzieć

Ktoś

Jakie szefostwo jaki marcinku??? To jest paranoja. Jeżeli ktoś zaczyna pracę w połowie miesiąca to dostaje kasę za pół miesiąca. A jak ktoś zaczyna na początku miesiąca to ma kasę za cały miesiąc. Myślę że logiczne i normalne. Hejter to Hejter nawet kosztem prawdy. Myśl sobie co chcesz, ale nie obrażaj nikogo i nie kłam.

rob
@Ktoś

Nie mogę czytać już dalej tych kłamstw, nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie, skąd tyle negatywnych opinii na temat Waszej firmy? Rozumiem że wszyscy kłamią a jedynie Ty mówisz prawdę? Wnioski proszę wysunąć samemu. Przestrzegam wszystkich przed rozpoczęciem pracy w tej "firmie", chyba że lubicie pracować za grosze to wtedy nawet mogą ją polecić, są specjalistami w obniżaniu wypłaty.

Szuflada

No, szkoda, że nie miałaś dyktafonu, możnaby się wtedy do czegoś konkretnego odwołać Czekam już dwa lata na ten cyrograf, żeby wejść w układ ale kurcze coś mi nie wychodzi Może ta szydercza opinia to w końcu zmieni, chyba, że to dlatego, że nie należę jeszcze do masonów

Anka

Praca jest w porządku. Typowa biurowa praca ale fajnym systemem 7h dziennie i 120 minut czasu rozmów. Prosty system premiowy i łatwy do osiągnięcia więc można zarobić. Jak się jest normalnym i przychodzi do pracy aby pracować to bez problemu da się dobrze zarobić

hahahaha

6 tysięcy? jesli dodamy pensje 4 pracowników to może się tyle uzbiera ale brutto oczywiście. (usunięte przez administratora) Do nowych pracowników: Poczekajcie na pierwszą wypłatę to przejrzycie na oczy!

TrollOff

Znowu kłamstwa i kłamstwa. Jedna wielka ściema Wszystko co jest napisane jest naiwna próba prowokacji. Trolica staje się nudna i coraz mniej zrozumiała

Macieg poganiacz Troli

Jak zwykle i standardowo kłamstwa i nieprawda. Trolice tak mają :-) Leśny stworek i tyle Idź się napij z kamiennego kubeczka bo dziś gorąco

Kris

Brednie i kłamstwa pełną gębą, znowu Trolluś kłamie i (usunięte przez administratora) Jak zwykle wszystko wyssane z palca i totalnie oderwane od rzeczywistości Jak Komuś brakuje 5 minut to może zostać i je dorobić tak jest od zarania dziejów Myślę że Pani złośliwa zapłaci za swoje kłamstwa i bezpodstawne oskarżenia :-)

Sprzedawca

Jest to moja pierwsza praca i uważam, że bardzo dobrze trafiłem. Wypłata zawsze tego samego dnia miesiąca (jeśli wypada w weekend to jest wypłacana w piątek przed nim). Co do pensji, to każdy kto chce zajmować się kontami i usługami klientów powinien potrafić wykonać proste działania matematyczne i wyliczyć sobie swój zarobek (wliczając w to też dni nieobecności/spóźnienia/dni bez wyrobionego czasu rozmów itp). Jak w każdej pracy jest do wykonania plan miesięczny. Opiera się on na sprzedaży kilku usług innych niż przedłużenie numerów. Realizowany jest on jednak całościowo przez cały zespół, więc każdy może się w czymś wyspecjalizować i dorzucić do puli czegoś więcej czegoś mniej. Atmosfera w pracy jest świetna i każdy służy pomocą bo oczywiście na samym początku jest ona bardzo bardzo potrzebna, szczególnie tak jak to było w moim przypadku - zaczynając pracę bez żadnego doświadczenia.

xyz

Czytając te wszystkie negatywne komentarze nie mogę przejść obok tego obojętnie. Główny zarzut w negatywnych opiniach opiera się na wypłacie po pierwszym miesiącu pracy gdzie 99 procent szkoleń zaczyna sie w połowie miesiąca. Pierwsze dni to czyste wprowadzenie, a następne tygodnie pracy są dosyć luźne. Mianowicie nikt nie jest wrzucany na głęboka wode tylko stopniowo oswajany i przygotowywany do rozmowy z klientem. Wiadomo, że pierwsza wyplata jest słabsza- wpływa na to wiele kwestii. Natomiast jak komuś zalezy, przetrwa ten pierwszy miesiąc oraz przyłoży się do wykonywanej pracy to następne wypłaty z miesiąca na miesiąc będą coraz to lepsze. Ile z siebie dasz tyle zarobisz- moim zdaniem najlepszy i najrzetelniejszy system wypłat. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy pod względem sprzedaży jest Wojtek oraz Bartek- najlepsi koordynatorzy z jakimi mialam przyjemność pracować. Atmosfera w biurze- mysle, że każdemu zalezy na tym aby chętnie przychodzić do pracy i czuć się w niej dobrze. Iga oraz Marcin perfekcyjnie o to zadbali :) Jeżeli ktoś zarzuca niska wyplate w tej firmie to powód jest tylko jeden- lenistwo. Nikt nie może zarzucić ze szkolenia są na niskim poziomie i nic nie dają. Argument że slaba baza? Nie żartujmy ;).

Powiem tak 90 procent negatywnych opini z tego co wiedzę to A) to osoby które albo są mega przytrzymane albo nie wiedzą co piszą (więc jeżeli tu pracowałeś to raczej nikt za tobą nie teskni) B) nigdy tu nie pracowały i też dobrze jeszcze by ktoś stracił czas na poznanie ciebie C) udawaleś kogoś ambitnego i chciałeś zarobić nic nie robiąc, lecz czekasz na zimę aby rozwinąć skrzydła w odśnieżaniu bo na nic więcej cie nie stać

W zdrowym ciele

Firma jak najbardziej na plus. Wsparcie od każdego pracownika jak i od szefostwa na najwyższym poziomie. Wszystko przejrzyste. A przede wszystkim super atmosfera. Nie omijają żadnego święta czy to tlusty czwartek czy mikołaj. Stół Zawsze zastawiony. Kasa Zawsze na czas nie rozumiem negatywnych opinii. Daje mocną piątkę

@W zdrowym ciele

Z tym akurat zawsze prawda, że w każdą okazję jest masa dobrych rzeczy w pokoju odpoczynku i można zrobić sobie zaj... kawę z takim syropami jakich nawet w Starbucks nie mają

@Stały pracownik

tak tak, szef by chciał żeby ludzie pracowali najlepiej za samą kawę :) to nie średniowiecze, niewolnictwo się skończyło :) ale się uśmiałem z tą kawą :) potem rachunki za mieszkanie też mam opłacić pyszną kawą i syropami?

@Romero

Oczywiscie ze kawą oplacic mieszkanie, przeciez jakos stali pracownicy tez musza sie utrzymywac- niczym innym niz pyszna kawusia to robimy! :)

Romero

Wyraziłem swoją opinie na temat pracy u was i dlatego że ona nie jest Ci na rękę nazywasz mnie trolem? Czyli rozumiem że można wypowiadać się na wasz temat tylko pozytywnie bo jeśli powiem jaka jest prawda to zostanę zwyzywany od troli?

to przykro w takim razie ze dostales taka wyplate, uprzedzam ze nie pracuje od ,,poltora miesiaca'' a nigdy takich cyfr nie zobaczylam na koncie, nawet po pierwszym miesiacu :) wystarczy pracowac :)

Jako osoba ktora niestety musiala z pracy zrezygnowac przez nagly wyjazd postanowilam ze wyraze swoja opinie Bardzo dziwia mnie komentarze dotyczace pensji, czy ludzie piszacy je, nie wiedza ze aby zarobic w sprzedazy trzeba chciec i w miare umiec sprzedawac? Ze 2500 to srednia ktora zarabiaja pracownicy, ktorzy nie maja planu (ktory jest do zrobienia) gdzies i choc troche sie staraja? Prace bardzo milo wspominam, towarzystwo, atmosfere oraz super szefostwo ktorzy są codziennie w biurze i odpowiedzą z usmiechem na twarzy, na kazde pytanie lub watpliwosci jakie moze miec pracownik. Koordynatorzy zawsze służą pomoca a gdy trzeba doradzą Na pewno gdy wrócę do mojego miasta zawitam kolejny raz w w forteam Osobom ktore tak narzekaja na pensje po pierwszym miesiacu, polecam bardziej sie przyłożyć do kolejnej pracy ktora znajdziecie, bo niestety w zadnej za siedzenie i nierobienie nic, nikt wam nie zaplaci :)

obiektywnie

Jaki nick, taka opinia. Wszystkie negatywy jakie tu widzę, są moim zdaniem bardzo przesadzone. Nie znam jeszcze pracy, która nie miałaby jakiegoś minusa. Jeden spełni się na magazynie, inny na sluchawce i tyle. Jeden woli zarobić stałą pensję miesięczną bez szału, a drugi woli pracować w miejscu, w którym zawsze można mieć więcej. I takim miejscem jest to biuro. Tu nie można zarobić mniej niż ustalona podstawa, ale za to więcej? Jak najbardziej :) Nie zgadzam się z opiniami, że od dobrego pracodawcy pracownicy nie odchodzą. Niech mi ktoś pokaże jedno miejsce, skąd nigdy nikt nie odszedł, a stawiam piwo. Ja też rozumiem, że skoro ktos odchodzi, to jest niezadowolony, nie idzie mu i okej. Ale takie wyolbrzymianie jak tu czytam to troche zabawne :D Dla mnie miejsce bardzo pozytywne, wiadomo nie dla kazdego. Ale co do szefostwa - sprawiedliwi, wyrozumiali. Jak ktos leci w kulki, a potem narzeka ze jak cos chcial to tego nie dostal i dlatego szef jest taki zly, to moze lepiej pracowac... Nigdzie? :D Bo nigdzie nie ma tak, ze robimy co chcemy, a szef jeszcze po glowie pogłaska i da premię :) Malo gdzie jest tak fajna atmosfera, a trochę miejsc pracy mam za sobą.

Obiektywnie

Jacy my? Piszesz do mnie jakby to byla moja firma, ja sie wypowiadam jako osoba pracujaca tutaj... Dobra wszystko rozumiem ale dajcie spokoj z ta paranoja ze wszyscy co tu pisza cos innego niz negatyw to fake opinie. Czyli co, nie moge miec dobrego albo neutralnego zdania bo od razu jestem jakims fejkiem? Duzo tu jest osob ktore pracuja od dawna to one rozumiem nie moga sie wypowiedziec ze sa tu dalej bo im pasuje bo od razu to fejki? Niezle macie w glowach..

Obiektywnie

Nie chce mi sie marnowac czasu na tlumaczenie jak do sciany. Bardzo bys sie zdziwili/a ze to nie on. Ale nie w moim interesie ani obowiazku te kwestie wyjasniac

Obiektywnie

Selfie mam ci wyslac na dowod ze nie jestem Marcinem? XD Co cie boli, ze mają jeszcze pracowników zadowolonych ze współpracy? Bez powodu nie siedzą tam niektóre osoby rok dwa trzy i więcej. Chyba, że to też fejki albo roboty zaprogramowane żeby udawać pracowników xD przyjdz do biura u zapytaj kto jest zadowolony kto nie to ci kazdy odpowie prosto w oczy skoro tak bardzo sie upierasz przy swoim. Rotacja jest, ale pamietaj o drugiej polowie ludzi ktora byla dlugo przed toba i zostala na dlugo po tobie. Wypowiedz osoby ktora przyszla i po miesiacu odeszla bo nie zarobila od razu 5tys i jest obrazona na caly swiat i pracodawce ma sie niewiele do rzeczywistosci. A nazywanie czlowieka zlodziejem i oszustem to juz jest przegiecie. I nie. Nie pisze tego Marcin. Jestem tu z ciekawosci, a odpisuje nie dlatego, zeby podbudowac firme, tylko dlatego ze nie lubie takich skrajnosci. Nigdzie nie jest idealnie, ale tu na pewno nikt nikogo nie okrada z jego pieniedzy. A jak zaczynacie prace w polowie miesiaca gdzie pierwsze dni sa niepelne i sie uczycie a chcecie juz od razu za miesiac wdrozenia dostac bog wie ile i nie poczekacie cierpliwie do kolejnego miesiaca w ktorym faktycznie zarabiacie to idzcie na bezrobocie bo takie zachowanie jest ponizej krytyki. Byl problem do szefostwa to trzeba bylo z nimi wyjasnic wziac wyciagi z ksiegowosci i listy obecnosci w pracy i sie rozliczyc i pozegnac a nie robic bojkot na caly internet. Dorosli ludzie. Zycia nie znacie....

ania

Czy może się z Tobą jakoś skontaktować? też zostałam przez nich oszukana, mam kilka pytań.

polkowski
@ania

Odział psychiatryczny nr 7 sala 12 łóżko 4 odział ciężkich przypadków i patologicznych kłamców :-)

Obiektywnie

HA HA A to nie jest tak, że podpisujesz umowe zlecenie, gdzie masz wykonywać ZLECENIE a twoim zleceniem jest wydzwonić 2h dziennie? I sam sie podpisujesz pod umową że się do tego obligujesz? Czyli, ze od teraz idziemy kładziemy się w pokoju i o 17wychodzimy a i tak mają zapłacić? ???? Czyli pracownik nie musi dać z siebie nic, a niech szef spróbuje nie zapłacić, to już ja mu pokażę? Dobra poważnie ludzie, bo człowiek wchodzi dla jaj poczytać opinie i no nie da sie bez komentarza zostawić tego. Nie pracuje jakos dlugo ale to moze dlatego jeszcze pamietam pod jakimi ustaleniami sie podpisywalismy na umowach....

Pogromca Trolli

Tak bo kłamiesz i ściemniasz tak że aż mech zżółkł przed chatką Trolla czy Trollicy Musisz poczytać czym jest opinia bo zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością

Jakub

Zaskakujące ale większość osób piszących negatywne komentarze nie jest w stanie zrozumieć dlaczego mało zarabia. Otóż odpowiedź jest prosta - nie pracujecie. Podejmujecie się pracy która jasno i klarownie w warunkach umowy ma wypisane że premia oraz prowizja jest od sprzedaży a nie patrzenia w monitor i chodzenia na papierosa co pół godziny. Wystarczy trochę więcej chęci do pracy bo naprawdę nie jest ciężko kilkunastu klientom miesięcznie przedłużyć istniejące umowy a głównie na tym polega praca. Rozwiązanie jest proste - Jeżeli ktoś zamierza się zatrudnić i normalnie pracować czyli rozmawiać z klientami a nie pocztą głosową, słuchać rad trenerów oraz bardziej doświadczonych kolegów to o zarobkach rzędu 2500zł nie będzie nawet myślał bo tyle da się zarobić przez pierwsze dwa tygodnie a miesiąc ma ich cztery. Osoby rzekomo zarabiające 1200zł nie nadają się do pracy z systemem premiowym i powinny pomyśleć o zmianie branży a nie zniechęcać bardziej pracowite osoby.

@Jakub

Pracowałem w tej firemce ponad miesiąc i nie zgodzę się z niczym co napisał przedmówca. Kłamstwo i obłuda. To słowa które określają tę firmę. I pamiętajcie że jak nie wypłacili wam kasy za dni bez talka to sprawę należy zgłosić do PIP i nagle sie okazuje że jednak te pieniadze wam się należą.

Stały pracownik

Pracuję w tej firmie ponad rok, jeszcze ani raz NIE BYŁEM NIE ZADOWOLONY z wypłaty, ponieważ pracuję na nią świadomie i wiem, że jaranie petów na balkonie oraz gadanie, że nic nie ma w bazie mi jej nie zrobią, skoro macie czas pisać takie głupoty na tym portalu to macie też czas sprzedawać, a może nie macie chęci? I ostatnia kwestia, jeśli uważacie, że Marcin sam pisze tyle komentarzy to zalecam udać się psychologa, bo jestem przekonany, że ma lepsze rzeczy do roboty, powodzenia na innej drodze życia, oby przyszedł ktoś za was nowy, kto będzie zadowolony i wniesie coś do zespołu.

Stały pracownik

Nieprawdziwe Romku to jest twoje zgorzkniałe i zgniłe podejście do życia. Pełne zakłamania i złośliwości. Jak możesz patrząc w lustro wiedząc że całe życie kłamiesz ? Moja opinia jest prawdziwa i nazwa Nicka mojego jest nie przypadkowa

Oliwia

Zgadzam się w pełni z opinią przedmówcy. Przykro jest człowiekowi jak po miesiącu nie łatwej pracy dostaje wypłatę na poziomie 1000 zł. Rada dla potencjalnych kandydatów - poszukajcie innej uczciwej pracy z uczciwym szefostwem. Aż dziw bierze że w 2021 roku w dużym mieście takie firmy jeszcze mają rację bytu.

Ktos normalny

Nie zgadzam się z wypowiedzią obu osób, w sprzedaży sprawa jest prosta, ile zrobisz, tyle zarobisz, jeśli ktoś tego nie rozumie to niech nawet nie przychodzi albo zmieni sobie pracę, zrozumcie ludzie, że za picie kawy i palenie szlugów nikt nie płaci pozdrawiam.

Robert

Praca fajna i mega atmosfera. Nie rozumiem innych komentarzy płaczących o wypłaty jak na 7 godzin pracy można dobrze wyjść. Fakt czasem jest głośno ale da się do tego przyzwyczaić.Ogólnie to polecam wszystkim, 3 kafle można wyciągnąć bez problemu

Buzka

Zeby zarobić 3 kafle wystarczy sprzedawać, doskonale chyba wiesz ze jesli wyjdziesz poza narzucony plan miesieczny to wszystko co sprzedasz jest Twoja premia;) Niektorzy maja po 100 punktow miesięcznie, gdzie podstawa to 24 wiec to wcale nie jest trudne. Jesli nie potrafisz zarobić wiecej niz 1000zl to znaczy ze cos jest z Toba nie tak:) + jesli brakuje Ci 5 minut do talka to zostajesz chwile dluzej zeby je wygadać i masz dniówkę:)

Widocznie słabe masz konto jak Ci tylko 1000 wpływa albo taki z Ciebie sprzedawca :) Nie zszedłem nigdy poniżej trójki :-)

Bry

(usunięte przez administratora) z manią prześladowczą Marcinów - no śmiechu warte

Justyna

Witam. Pracuje tutaj już pół roku, zarówno pracodawcy, jak i pozostali pracownicy bardzo mili. Jeżeli chodzi o wdrożenie to na początku są szkolenia i nikt nie jest rzucany na "głęboką wodę". Koordynatorzy mają konkretną wiedze na temat produktów, które proponuje Play, także zawsze służą pomocą. Praca od poniedziałku do piątku od 10 do 17 i tylko 2 godziny dziennie trzeba wydzwonić, więc to nie jest dużo. A co jest fajne, że nie ma limitowanych przerw, można sobie w pokoju socjalnym posiedzieć i napić dobrej kawy :) Polecam

Pensje faktycznie są słabe, jesli sie leni a nie pracuje. Mozna tu wypracować sobie fajna wyplate, podstawa to 1800 ale bardzo łatwo jest dorobić sobie premie. Atmosfera jest super, czasem faktycznie jest hałas ale da sie wytrzymać. Ludzie sie zwalniają bo nie chce im sie wydzwonił 2 godzin, przez wiekszosc czasu mozna sobie siedziec, wychodzic na papierosa, kawe czy do sklepu. Od ciebie zależy w jakim czasie bedziesz dzwonił. Mozna dzwonic tak naprawdę z czym sie chce, najczęściej faktycznie zmniejszamy abonament klientom i nikt nie robi wałków. To mi sie bardzo podoba. Szefostwo jest super, sa mega mili i pomocni, dają zaliczki bez problemu i jesli wyjdzie ci mała wypłata to proponują zaliczke za nastepny miesiac wiec to na plus. Generalnie Bartek i Wojtek sa mega, jesli jestes pozytywnie nastawiony to nikt nie bedzie dla Ciebie chamski lub arogancki. Wiadomo, ze pieniadze mogłyby byc lepsze, jednak za taki system pracy gdzie mozesz miec nielimitowane przerwy i siedzisz cały czas na (usunięte przez administratora) wiadomo ze kokosów nie bedzie. Pracuje tu juz kilka miesięcy i nie planuje sie zwalniać.

Nie sadze zeby Marcin pisał o zarobkach w ten sposob, napisałam to bo nie rozumiem takiego hejtu na ta prace. Jesli Ci nie pasuje to sie zwalniasz, nie kazdy sie do tego nadaje.

Flowers

Dlaczego tutaj z dnia na dzień ubywa opinii?

Mariot
@Flowers

Gdyż opinie nie przychylne firmie są usuwane.

kolega Adama

Uśmiałem się - ale złośliwe kłamstwa. Wypłata jest naprawdę dobra, a atmosfera nie jest pozornie dobra ona taka jest naprawdę jestem dłużej niż 2 miesiące. Około 3000 zł można spokojnie zarobić przy odrobinie chęci wystarczy spojrzeć na rankingi wysyłane codziennie do wszystkich. Jak ktoś zarabia więcej niż inny to od razu pupilek - taka ludzka mentalność xD A może lepiej pracuje i bardziej się stara :) Jeżeli wmawiałeś klientom, że nie mają opiekuna to muszę cię zmartwić bo tak się nie robi. Ściemniasz, każdy odpowiada za to co napisze a w internecie nie jest się anonimowym - zapytaj kolegę informatyka. Chyba obstawię swoje 2814 zł z zeszłego miesiąca na to kto pisze te bajkowe i złośliwe historie :))

kolega Adama

Rekordowa nie, ale moja netto i nie śmiej się ze mnie. A ty dorabiasz tymi komentarzami? To chyba ci się nie wiedzie xD. Miałeś codziennie maila to wiesz że najlepsi mieli ok 5 tys netto i możesz sobie zaprzeczać jak ci z tym lepiej

kolega Adama

Jakie kłamstwo, piszesz świadomie nie prawdę to już jest mitomania. To zaprzecz jeszcze że w zeszłym miesiącu by konkurs na hulajnogę elektryczną, smartfona itp

Zostaw merytoryczną opinię o Iga Osiak Forteam - Kraków

• Jak się pracuje w Iga Osiak Forteam?

Zobacz opinie na temat firmy Iga Osiak Forteam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iga Osiak Forteam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 20 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iga Osiak Forteam?

Kandydaci do pracy w Iga Osiak Forteam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iga Osiak Forteam