Iga Osiak Forteam

Opinie o Iga Osiak Forteam

Grzegorz

Witam, pracuję w firmie od dwóch lat, praca jest jak najbardziej godna polecenia ludziom którzy lubią kontakt z innymi osobami i chociaż trochę interesują się handlem, a nawet jeśli nie jest się przekonany do takiej pracy to cała kadra szkoleniowa bez problemu wszystkiego Cię nauczy. Praca jest bardzo elastyczna co można uznać za wielką zaletę, masz ochotę zrobić naprawdę dobrą wypłatę to po prostu dzwonisz, Play daje możliwość sprzedaży tak wielu różnych usług i urządzeń że nie jest to ciężką sprawą, a jeżeli chcesz złapać chwilę oddechu to śmiało możesz się udać na nielimitowaną przerwę. Współpracownicy są bardzo sympatycznymi osobami wśród których można szybko się odnaleźć i dzięki nim praca jest tylko przyjemniejsza. Koordynatorzy w tej firmie, to osoby które nauczą Cię wszystkiego od samych podstaw, mają wielką wiedzę na temat samej sprzedaży jak i również wszystkiego co możesz zaoferować klientowi, każdy z koordynatorów jest godny polecenia za starania i wysiłek które wkłada w pomoc pracownikom, trzeba również dodać że są to same sympatyczne osoby. Pracę oceniam na bardzo dobrą każdy może sobie w niej poradzić, zdobyć wiedzę oraz zarobić dobrą wypłatę ;D

Justyna

Witam. Pracuje tutaj już pół roku, zarówno pracodawcy, jak i pozostali pracownicy bardzo mili. Jeżeli chodzi o wdrożenie to na początku są szkolenia i nikt nie jest rzucany na "głęboką wodę". Koordynatorzy mają konkretną wiedze na temat produktów, które proponuje Play, także zawsze służą pomocą. Praca od poniedziałku do piątku od 10 do 17 i tylko 2 godziny dziennie trzeba wydzwonić, więc to nie jest dużo. A co jest fajne, że nie ma limitowanych przerw, można sobie w pokoju socjalnym posiedzieć i napić dobrej kawy :) Polecam

Pani G

Pracuję prawie 60 miesięcy Nie mogę złego słowa powiedzieć, pieniądze zawsze się zgadzają i są na czas Ludzie w pracy są fajni i pomocni. Jest czas aby się z nimi poznać :-) Nikt nie stoi nad głową i można się zorganizować samemu. Ludzie mają do siebie szacunek, jak jest dobra atmosfera to się lepiej pracuje Z doświadczenia swojego mogę powiedzieć że da się zarobić spore pieniądze

Pani G
@Nowy

Tak zawsze wolne

Mali Nowy wpis

Witam, jeśli praca dla telefonicznego doradcy byłaby faktycznie możliwa także z domu jak ktoś spytał jeszcze niedawno to czy normalnie otrzyma się sprzęt, na którym można pracować? niby jest wpisane zlecenie w ofercie, dlatego mnie to zastanowiło

Dora Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Dzień dobry. Czy praca na stanowisku" telefoniczny doradca klienta" jest pracą stacjonarną czy jest możliwość hybrydowego systemu pracy? @Pracodawca

Jak wygląda kwestia awansu w Iga Osiak Forteam? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Doradca Klienta?

Celina

Wpadła oferta pracy do cc, gdzie pojawiła się informacja, że osoby z doświadczeniem potrafią uzyskać 4000 zł - 5000 zł netto samej premii. Czy to prawda? Bo podstawa to 3 tyś., czyli trochę średnio, przydałaby się ta premia. Na początku jest zlecenie, a kiedy mniej więcej mozna się spodziewać uop?

Nowy wpis

@Celina

Witamy, Osoby z doświadczeniem uzyskują premie na takim poziomie, jeżeli ktoś doświadczenia jeszcze nie posiada to pomożemy i nauczymy wszystkiego, aby być jak najlepszym w swojej pracy. Współpracę rozpoczynamy od Umowy Zlecenie z pełnymi składkami oraz płatnymi dniami wolnymi. Kwestie zmiany umowy omawiane są indywidualnie, chcielibyśmy najpierw poznać Osobę oraz aby Osoba poznała Zespół. Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Czy Iga Osiak Forteam oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witamy, na początek Współpracy jest Umowa Zlecenie z pełnymi składkami i płatnymi dniami wolnymi zapisanymi w umowie. Kwestie zmiany umowy omawiane są indywidualnie. Chcielibyśmy najpierw poznać Osobę oraz aby Osoba poznała Zespół Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Normalna

Pracuje już 3 miesiące i mogę śmiało polecić. Największy plus to szkolenia gdzie ja nie miałam doświadczenia a szybko mnie nauczyli wszystkiego. Świetna atmosfera w biurze dzięki fajnym ludziom. Realnie można łatwo zarobić duże pieniądze, podstawa 3000 zł netto a premia 1400 zł spokojnie jest do wyrobienia, w drugim miesiącu miałam 1852 zł premii do podstawy. Praca ciekawa, wymaga nauki i chęci rozwoju swoich umiejętności. Brak systemu zmianowego i nielimitowane przerwy pozwalają się dobrze zorganizować w ciągu dnia. Polecam dla chcących normalnie pracować i dobrze zarabiać

Dorota

Widzę że otworzyli rekrutację na stanowisko Dorady/Opiekuna Klienta :) Może ktoś z was już aplikował i jest po rozmowie? Jakieś wnioski? :D Warto spróbować swoich sił? Fajnie by było, gdyby aktualni pracownicy się wypowiedzieli jak tam wam się pracuje?

Obecny Pracownik

Witam czy mogę prosić o mail do doradców Bartka /Kasi ? Obecnie się szkole w tej firmie Atmosfera spoko wszystko na plus poki co

@Obecny Pracownik

Witamy, można do nas napisać na adres mailowy kontakt@forteam.pl Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Ile jest zmian w Iga Osiak Forteam?

Witamy, nie pracujemy w systemie zmianowym. Godziny pracy są stałe, dzięki temu Każdy może wygodnie zaplanować swój dzień Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Chciałam zapytać jak długo trwa wstępne szkolenie i czy jest to dobre miejsce jako pierwsza praca.

@Kasia

Witamy, szkolenie wstępne trwa 3 dni po 2,5-3h dziennie. Jest to czas kiedy poznajemy produkt i uczymy się podstaw. Na tym stanowisku odnajdą się zarówno Osoby z doświadczeniem, jak i Osoby dopiero zaczynające. Nauczymy Państwa wszystkiego od podstaw tak, aby byli Państwo jak najlepsi. Stałe wsparcie Koordynatorów pomaga czuć się pewnie na tym stanowisku niezależnie od Państwa doświadczenia. Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Maria

Konsultant, po jakim czasie przechodzi z umowy zlecenia na umowę o pracę ? Jest ogłoszenie na to stanowisko ale zlecenie mnie nie interesuje, nie wiem czy wogóle jest szansa na etat tutaj? ktoś wie i napisze?

@Maria

Ana

Planuję złożyć cv w firmie. Chciałam zapytać jak długo trwa szkolenie i mniej więcej jak wygląda? Oraz czy jeśli praca jest do godziny 18 to wychodzi się równo 18 czy trzeba zostać dłużej? Ja dojeżdżam z poza Krakowa dlatego pytam o te godziny bo niestety muszę liczyć się z dojazdem. Będę wdzięczna za odpowiedź

Elżbieta
@Ana

hejka, minęło już 2 miesiące od twojej opinii :) daj proszę znać czy pracujesz i jak Ci się podoba praca :)

Emilia
@Ana

Wiesz może czy poszukują kogoś jeszcze? Chętnie złożyłabym cv. Mam doświadczenie.

@Emilia

Witamy, obecnie proces rekrutacji został zakończony. Zapraszamy do wzięcia udziału następnym razem. Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Abc

Jestem trochę zmieszana, ponieważ dostałam zaproszenie na szkolenie bez wcześniejszej rozmowy o prace. Miał ktoś taka sytuacje?

@Abc

Witamy, rekrutacja przeprowadzana jest zdalnie dla Państwa wygody. Jeśli chciałaby Pani uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt na podany w zaproszeniu numer telefonu. Pozdrawiamy Zespół ForTeam

Kamil

Mi się fajnie pracuje A to już prawie 2 lata Mają uczciwe i konkretne podejście do Ludzi Bardzo szanują Pracowników I jest niesamowity klimat w biurze Wymagają konkretnej Pracy ale zarobić można bardzo dobrze. Nigdzie się tyle nie zarobi jak na 7h pracy gdzie wymagają tylko 2h rozmów z Klientami

@Kamil

Fajne miejsce i jeszcze fajniejsi ludzie. Pieniądze dobre i zawsze na czas. Premie proste do wyrobienia. Polecam

Roman
@Marek

Dzięki za info, chociaż chciałbym, żebyś wspomniał coś więcej o tych premiach - od czego zależą i ile można dostać? Piszesz, że są proste do wyrobienia, więc liczę że wytłumaczysz co i jak skoro wiesz o co chodzi :D

Bronisław
@Marek

A ile jest tych premii skoro już o tym wspominasz? Kilkaset złotych, czy raczej można z tysiaka wyciągnąć? Napisz bo myślę o złożeniu CV i chciałbym wiedzieć ile kasy jest na rękę.

Jaki dress code obowiązuje w Iga Osiak Forteam?

olo

nie ma zadnego dress codu :)

Elżbieta
@olo

No ja np bardzo nie lubię takiego formalnego stroju :) Czyli ogólnie panuje luz w firmie?

Kolorowy Pan

Praca fajna, niektórzy ludzie fajni niektórzy mniej wiadomo nie każdy przypadnie każdemu do gustu ale mi się podoba bardzo polecam nawet jak czasem trzeba zostać chwile na tzw Nadminuty ale się to opłaca spisanym klientem

Nerd

Witam, mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia. Praca, ludzie, pieniądze a przede wszystkim klimat. Polecam

Kacper
@Nerd

Praca bardzo w porządku, największe premie jakie widziałem i dość łatwe do zrobienia. Wymagane jest 2h na 7h w biurze więc serio bez porównania lepiej niż gdzie indziej. Bazy ogólnie dobre ale nie perfekcyjne. Dobra ekipa w biurze

Roman
@Kacper

A od czego te premie zależą i ile konkretnie można zgarnąć? :D

KP

W firmie przepracowałem blisko trzy miesiące i odszedłem tylko ze względu na zmianę prywatnych planów. Wspominam ten czas bardzo miło, głównie przez przesympatyczną atmosferę w biurze i pozytywne nastawienie ze strony kierownictwa i koordynatorów. Każde pytanie i każda wątpliwość były rozwiewane w sposób jasny i rzeczowy. Jeśli chodzi o specyfikę pracy, to mimo mojego braku doświadczenia w sprzedaży, dość szybko się w niej odnalazłem oraz nabrałem wprawy, dzięki regularnym szkoleniom i podpowiedziom ze strony innych pracowników. Sama organizacja pracy, mimo pewnych (choć oczywistych) wymagań, opierała się głównie na pełnej swobodzie, jaką otrzymywał pracownik. Wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie właściwie już od samego początku. Premia adekwatna do wyników i realizacji planów, które - po wdrożeniu - nie powinny jednak stanowić większego problemu. Z mojej strony pracę w tej firmie mogę śmiało polecić.

Grzegorz

Klementyna

Super miejsce dla osób które się wstydzą bądź zaczynają pracę z klientem ponieważ tu klient nas nie widzi mozemy sobie go wyobrazić jak chcemy ja tak przełamałam się do kontaktu z obcymi. Super miejsce jeszcze raz i polecam każdemu kto szuka elastycznej pracy z możliwością fajnego zarobku

Sprzedawca
@Klementyna

Pełna zgoda. Bardzo łatwy kontakt z klientem i typ sprzedaży którego bardzo szybko można się nauczyć jeśli tylko się chce!

Zostaw merytoryczną opinię o Iga Osiak Forteam - Kraków

• Jak się pracuje w Iga Osiak Forteam?

Zobacz opinie na temat firmy Iga Osiak Forteam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iga Osiak Forteam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 20 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iga Osiak Forteam?

Kandydaci do pracy w Iga Osiak Forteam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iga Osiak Forteam