opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4727)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4727)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    karina

    29.06.2016 15:41

    Inne

    jak szukacie pracy? chodzicie po centrach od sklepu do sklepu. bo o tylu ofertach piszecie, a jak bylam ostatnio u siebie na ursynowie to zadnych kartek nie widzialam.
    ReviewUserIcon
    pati

    01.07.2016 14:13

    Inne

    pisano o tym nie raz, nie dwa..internet!
    ReviewUserIcon
    sabina

    01.07.2016 13:16

    Inne

    zaproponowali mi etat tylko nie wiem czy sie decydowac bo mi by pasowalo tylko na jakies pol roku. potem do anglii chce jechac do sisotry jak sie juz sama zaklimatyzuje. powinnam sie zgodzic?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    30.06.2016 12:19

    Inne

    Tam szukaja do salonu, przynajmniej kilka dni temu widziałam ofertę w necie. Wiem, bo sama tak aplikowałam i czekam na zaproszenie na rozmowę. Zaczynam się niecierpliwić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.06.2016 15:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ala

    29.06.2016 18:08

    Inne

    Czy w wojasie są zniżki pracownicze?
    ReviewUserIcon
    Ponka

    29.06.2016 13:59

    Inne

    Poszukuja nowego kierownika do plejady w Sosnowu. Powiedzcie mi czy jakies doswiadczenie jest wymagane i czy dalej szukaja. W sumie to podsluchalam rozmowe stojac w kolejce, ze kogos szukaja.
    ReviewUserIcon
    wika26

    16.06.2016 15:06

    Inne

    na jakich warunkach zatrudniają w wojasie, tzn. jaki rodzaj umowy dostaje się na początek i na jak długi okres.
    ReviewUserIcon
    Motylek

    28.06.2016 15:55

    Inne

    Z reguly jest tak, ze na poczatek dostajesz normalna umowe, ale na okres probny ktory wynosi tzy miesiace. Nastepna umowa moze byc juz na czas nieokreslony lub znowu na jakis czas, i potem dostajesz trzecia na czas nieokreslony.
    ReviewUserIcon
    ola

    27.06.2016 15:51

    Inne

    czy aplikując do salonu powinnam posiada jakies doswiadczenie? jestem po maturze i szukam swojej pierwszej pracy
    ReviewUserIcon
    Alka

    07.07.2016 15:45

    Inne

    Spróbować sił możesz, bo przecież każdy zaczynał bez doświadczenia, aczkolwiek jakbyś wcześniej na podobnym stanowisku pracowała to by ci to raczej nie zaszkodziło.
    ReviewUserIcon
    malma

    15.06.2016 13:35

    Inne

    jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w wojasie? sa jakies etapy?
    ReviewUserIcon
    Larina

    27.06.2016 14:46

    Inne

    Nie wiem co wy macie z tymi etapami, bo jest tylko jeden w formie rozmowy. Standardowe pytania zadaja jak doswiadczenie, dojazd, praca zarowno w tygodniu jak i weekendy.
    ReviewUserIcon
    mariolka

    27.06.2016 13:33

    Inne

    kiedy beda jakies nowe przyjecia do krakowa?
    ReviewUserIcon
    renia

    01.07.2016 11:17

    Inne

    obecnie w kraku potrzebuja kogos na pelen etat do krokusa. oferte widzialam na pracuj, sprawdz sobie czy jest dalej aktulna
    ReviewUserIcon
    Malpeczka

    17.06.2016 12:59

    Inne

    Wiecie moze czy do jakies galerii w Wawie szukaja kogos do pracy w salonie. Interesowalby mnie rejon Ochoty, bo cala reszta to juz dla mnie za daleko.
    ReviewUserIcon
    onaaa418

    25.06.2016 21:25

    Inne

    Szukamy w Blue City :)
    ReviewUserIcon
    zuza

    24.06.2016 14:58

    Inne

    słuchajcie czy na sklepie panuje taki zwyczaj zatrudniania studentów na zastępstwa w sezonie urlopowym. akurat w ciągu roku ciężko mi wygospodarować czas na jakąś dodatkową pracę, a rok temu koleżanka się tak załapała na wakacje. fajnie by było trochę dorobić bo następny rok na studiach też taki hardkorowy może być i znowu nie dorobię :(
    ReviewUserIcon
    Bożena

    15.06.2016 15:19

    Inne

    Czy ktoraś z was wie do jakiego ch w Gdańsku potrzebują, znalazłam ofertę, ale już nie napisali czy szukają do alfy, przymorza czy osowa :)
    ReviewUserIcon
    tekla

    23.06.2016 15:28

    Inne

    też widziałam tą ofertę. szukają do osowa, w sumie w ofercie była zaznaczona lokalizacja. hmm może nie zauważyłaś.
    ReviewUserIcon
    jula

    23.06.2016 13:33

    Inne

    jak to jest z tą premią. w ofercie piszą o atrakcyjnych premiach więc się zastanawiam jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    gosiaczek

    22.06.2016 15:52

    Inne

    wiem, ze to niby banalne pytanie, ale jak zalecacie ubrac sie na rozmowe?
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    21.06.2016 14:19

    Inne

    Oferta do zakopanego na 1/2 etatu jest dalej aktualna?
    ReviewUserIcon
    Danka

    22.06.2016 13:01

    Inne

    W dalszym ciagu kogos szukaja, wiem bo mi sie oferta na olxie przewinela.
    ReviewUserIcon
    agustinka

    21.06.2016 16:48

    Inne

    w galerii mokotów dalej szukają kogoś na etat w pełnym wymiarze godzin? bo coś mi koleżanka, która pracuje w tym centrum mówiła, że na salonie żadna karteczka nie wisi.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    21.06.2016 15:41

    Inne

    Nie stresujcie się rozmową, ja byłam wczoraj i było całkiem okej. W sumie to byłam na dwóch i zdecydowałam się na drugą ofertę bo do tego smaego ch kolega jeździ autem więc mogę się z nim zabierać. Moje wrażenia po rozmowie pozytywne, a pytania standardowe typy czy jestem gotowa do podjęcia pracy, czy pasuje mi praca w weekendy itd. Czyli tak jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2016 12:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paula

    21.06.2016 12:36

    Inne

    Posyłam tylko cv. No chyba, że wytłuszczą, że chcą jeszcze lm to wtedy to i to wysyłam.
    ReviewUserIcon
    sasza

    17.06.2016 14:10

    Inne

    chodza sluchy, ze na hale w nt beda jakies nowe przyjecia. czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    eliza

    16.06.2016 16:30

    Inne

    czy do twierdzy w zamościu poszukują kogoś na cały etat czy na pół? bo szczerze wolałabym na cały niż na pół.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    becia

    08.06.2016 13:25

    Inne

    jest szansa załapać się na wakacje do sukcesji w łodzi? wracam domu na wakacje i przyjemnie by było trochę zarobić niż siedzieć w domu przez całe lato.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    03.06.2016 13:37

    Inne

    Czy jak nie mam skonczonych osiemnastu lat to moge sie o prace starac? 18scie dopiero w sierpniu koncze, a chce cos zarobic tymbardziej,z e koniec roku sie zbliza i juz luznej sie zrobilo w szkole.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    07.06.2016 15:23

    Inne

    Chyba bedzie Ci potrzebna zgoda rodzicow.
    ReviewUserIcon
    joasia

    07.06.2016 14:02

    Inne

    jak wyglada praca na salonie? sa jakies zmiany, przerwy? w poprzedniej pracy wymienialysmy sie z dziewczynami tak aby kazda miala przynajmniej jeden wolny weekend w miesiacu.
    ReviewUserIcon
    Turkawka

    31.05.2016 15:33

    Inne

    Zadzwonili do mnie dzisiaj z salonu i zaprosili na rozmowe. Jak powinnam sie ubrac? Styl codzienny czy bardziej elegancki
    ReviewUserIcon
    malwina

    07.06.2016 13:36

    Inne

    starasz sie o prace wiec powinnas wygladac schludnie, czyli stawialabym na bardziej elegancki styl.
    ReviewUserIcon
    trixy

    07.06.2016 11:42

    Inne

    kiedy na hale beda przyjecia. kto wie niech daje znac
    ReviewUserIcon
    zocha

    01.06.2016 10:17

    Inne

    czy doradca klienta w salonie firmowym wojas, a sprzedawca w salonie to to samo stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Judyta

    06.06.2016 14:11

    Inne

    Jedno i to samo stanowisko, tylko inaczej nazwane
    ReviewUserIcon
    kiki19

    06.06.2016 13:18

    Inne

    ile osob pracuje na jednym salonie?
    ReviewUserIcon
    diana

    06.06.2016 12:49

    Inne

    cv moge zlozyc w salonie czy wysylac lepiej na maila? jutro bede w victorii wiec moglabym przy okazji c zostawic.
    ReviewUserIcon
    mała

    02.06.2016 13:05

    Inne

    czy atmosfera w salonie jest taka "ą" "ę"? gdy czytam ogłoszenie i widzę, że szukają kogoś z wysoką motywacją wewnętrzną to się zastanawiam czy to dla mnie nie za wysokie progi :)
    ReviewUserIcon
    ela

    03.06.2016 15:31

    Inne

    a widziałaś inne oferty pracy? w każdej się takie zdania o motywacji, komunikacji i otwartości znajdują
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2016 10:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    q

    03.06.2016 13:17

    Inne

    Dokładnie, nagle gowork stał się forum o tematyce jak się ubrać na rozmowę :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.05.2016 14:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ula

    02.06.2016 13:49

    Inne

    na stronkach z ogloszeniami o prace jak olx czy pracuj. bardziej to się zastanawiam gdzie ty dotychczas pracy szukałaś
    ReviewUserIcon
    Sikorka

    02.06.2016 11:32

    Inne

    Czy ekipa w salonie jakoś dzieli się obowiązkami? W mojej poprzedniej pracy własnie tak było, że jedna byla na kasie, a następnego dnia na obsłudze i tak się zmieniałyśmy. Przyznam, że tak bym wolała bo przynajmniej praca nie jes taka monotonna.
    ReviewUserIcon
    hanna

    02.06.2016 10:09

    Inne

    czy do bonarki w kraku szukaja kogos na okres wakacyjny czy na stale? bo szczerze wolalabym sie gdzie na dluzej zalapac niz tylko wakacje.
    ReviewUserIcon
    jolie23

    01.06.2016 14:01

    Inne

    jak to jest z tymi premiami? w jaki sposob sa one naliczane?
    ReviewUserIcon
    lalalalal

    31.05.2016 15:24

    Inne

    z tego co wiem to szukają pracownika do galerii ken na ursynowie
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2016 12:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iwa

    30.05.2016 15:55

    Inne

    jest tylko jeden etap, przynajmniej jak się zatrudniałam to miałam tylko jedną rozmowę.
    ReviewUserIcon
    monia

    30.05.2016 13:22

    Inne

    wlasnie wrocilam z rozmowy i powiem wam, ze nie macie sie czym przejmowac. normalne pytania, rekrutowala mnie sympatyczna babka. aczkolwiek i tak sie nie zdecyduje bo musialabym dojezdzac z dwoma przesiadkami. teraz to jeszcze pol biedy bo cieplo, ale zima pewnie bym cierpiala.
    ReviewUserIcon
    natalia

    30.05.2016 11:58

    Inne

    w salonie obowiazuja jakies zmiany godzinowe, jesli tak to jakie?
    ReviewUserIcon
    Wojaska

    27.05.2016 23:21

    Inne

    Firma Wojas zadbala widzę o filtr:) jest idealnie
    ReviewUserIcon
    sanaska

    27.05.2016 15:59

    Inne

    jest jakies minimum wyksztalcenia ktore trzeba spelniac? bo nie wiem czy po szkole zawodowej i studium moge starac sie o przyjecie do sklepu.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.