P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski

Malina

Ile płacą w ritexie dla kierowcy w systemie 3/1?

Kierowcy

Nie ma takiego systemu jest 21 do 23 dni w trasie i 6 dni w domu

@Malina

Zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki kariera https://www.ritex.legnica.pl/kariera/index.html oraz kontaktu z działem Hr w celu uzyskania konkretnych informacji na temat wynagrodzeń. Pozdrawiamy serdecznie.

Podroznik
@Malina

Tam minimum 7 netto ..dopytywałem wiec (usunięte przez administratora)u mnie zmniejszyli do 6500 netto i jeszcze przestoj mam..straszne czasy

Podroznik
@Malina

U mnie w aktualnej pracy to kiepsko szkoda ze w ritexie nie maja przyjec na pojedyncze obsady

Stach

7 netto w sumie to jak sie rozgladalem po firmach innych to nie tak zle

Stanislaw13

Witam czy jest rekrutacja na stanowisko kierowca miedzynarodowy z doświadczenie?

@Stanislaw13

Dzień dobry w kwestii rekrutacji zachęcamy do kontaktu z Działem HR pod numerem 767459219, który odpowie na wszystkie pytania. Aktualne oferty pracy można także sprawdzić na stronie www.ritex.legnica.pl w zakładce kariera.

Rafał

Czy firma prowadzi nadal rekrutacje na stanowisko Magazyniera? Z góry dziękuję za odpowiedź!

@Rafał

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik Magazynu. Kwalifikacje UDT raz umiejętność jazdy na wózku widłowym nie jest wymagana. W razie zainteresowania ofertą proszę kontaktować się z działem HR pod numerem 76 7459219

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.U. Ritex Waldemar Michałowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Mariusz

Dzień dobry, jaką oferują Państwo umowę?

@Mariusz

Pracownicy zatrudniani są zawsze na podstawie umowy o pacę. Zachęcamy do kontaktu z działem Hr- pod numerem 76 7459219

Daro

Witam ,chciałbym zapytać o pracę mechanika czy na miejscu cz na zmiany i czy są też wyjazdy i jak to wygląda ogólnie

Hugo
@Daro

Z tego co slyszałem to praca na miejscu .oni maja warsztat na strefie w lca. Jedna zmiana.chlopaki wychodza okolo 17 . Nie trzeba miec doswiadczenia przy ciezarowkach. Przyuczaja .z tego co wiem.to zarobkiw granicach 4 -5 netto w zaleznosci od doswiadczenia..najlepiej tam do nich zadzwonic ..ja wiem tyle co chłopaki opowiadaja

Johny

Podpisuję się pod tym... wszystko prawda.

Szogun

Kogo utrzymują kierowcy?! po koleji: aby utrzymywac pracowników biurowych trzeba mieć ładunki, a z tego co wiem to chyba pracownicy biurowi im je dają, aby jezdzic i utrzymywac całą firme to trzeba mieć auta, chyba że kierowcy mają swoje własne, a żeby auta jeżdziły potrzebni są mechanicy, WIĘC Z TYM UTRZYMYWANIEM TO TROCHĘ NIE HALO

Laden
@Szogun

Ty szogun idąc twoim tokiem myślenia to trzeba kierowców pozwalniać i dać szansę pracownikom biurowym i mechanikom to wtedy będą oni jeździć czy kto? Bez mechaników da się żyć są serwisy.

Kierowca X
@Laden

Zawsze Pan kierowca X, może sobie kupić ciągnik, może sobie kupić naczepę, może sobie kupić komputer, może sobie kupić internet, może sobie kupić dostęp do platform z ładunkami i może sobie założyć firmę X TRANSPORT COMPANY i być sam sobie szefem. :)

kierowca

Kolego my z chłodni też mamy obniżki

Kierowca xyz
@Kierowca X

takie bzdury co teraz napisałeś to świadczą tylko o jednym- widać i czuć język z biura.

Frigo
@kierowca

No chyba Ty masz. Dobrze popytaj kolegów.

SCANIA RITEX

Masakra w tych czasach dają 10 par rękawiczek JEDNORAZOWYCH na auto czyli po 5 par na kierowcę i 2 MASKI PYŁOWE na 3 tygodnie. Już kiedyś pisałem że wcale nie dbają o PRACOWNIKÓW którzy kilkanaście lat tu już spędzili.

Wiesiu

Najlepsza jest ta Angela i Ten MENEL .Zróbcie na firmie skarbonke i zucajcie im tam grosze żeby z banki się nie myli bo wstyd dla firmy jak (usunięte przez administratora) !!!!!

Kierowca @
@Wiesiu

Celebryci ha ha. Masakra jakaś

Studentka

kierowcy wy to lubicie sobie ponarzekać. Smarujecie na każdą firmę transortowa. wiecznie niezadowoleni.

Studentka

Kierowco to zmien prace. Proste.

student

Ci ze związków zawodowych zwykłe polecenie służbowe traktują jako mobbing, gdyby było tak źle to byś juz w tej firmie nie pracował, a z tego co piszesz, wnioskuję, że jesteś zatrudniony.

Albert
@Studentka

Na taką samą? Skoro wszystkie takie.

Lia

Od roku nie było ogłoszenia do asministracji czyli nie odchodza. A szkoda bo pracuję w innwj firmie i z checia bym przeszla Oni placa najlepiej na strefie..

Roxy
@Lia

Nie wiesz co piszesz, praca w Ritex to (usunięte przez administratora). Zero szanowania twojego czasu - masz być dostępny 24 na dobę. Jeszcze trochę i firma padnie. Uwierz mi nie płacą więcej niż w innych firmach. Dojazdy oczywiście do pracy na swój koszt. Pracowałam w administracji, dziewczyny uciekają jedna po drugiej. Atmosfera masakra. Tylko patrzą, żeby ci się noga powinęła. Kapujesz i się podlizujesz do szefa to jesteś dobrym pracownikiem. Nie ma z ciebie korzyści to tak ci umilą życie, że prędzej czy później sama/sam odejdziesz !!!

Lia
@Roxy

A to ciekawe . Mam koleżankę w spedycji tam to owszem ze względu na charakter pracy trzeba być dostępnym . Ale nie mówiła, żeby ktoś się zwolnił z administracji..z biura to nie odchodzą..strefa w Legnicy nie oferuje dobrych stanowisk

A ty znasz angielski, bo po polsku też kiepsko ci idzie . Czekamy na kolejny hate może wypowiesz się tym razem o innym dziale. Jako zwykły pracownik administracyjny dużo masz do powiedzenia. Wyciągam popcorn i czekam .

@Ewa

Widać Roxy daje wam popalić. Jakoś nie zauważyłem, że ma problem z polskim ??? Dotknięta pani z HR ???

XYZ

Dojrzałe to było. Pewnie odbiorcy wiadomości poszło w pięty.

Kierowca na pauzie

Sama napisałaś, że pracowałaś w administracji . Oj pomieszało się w głowce

@Franciszek

Widać przyjmujecie tylko hejty za opinie. Tu nic nie mozna napisać, bo przecież zlinczują człowieka za to ze się odzywa. Czytam wpisy , szukam pracy, śmieszy mnie to jak zafiksowany jest Roxy . traci to wiarygodnosć . szczerze w sumie norma poczytajcie inne wpisy na firmy ze strefy,.komedia, dobra lektura. ludzie to są jednak zawistni. Kto to jest Waldek? to musi być ten kierownik administracji skoro , roxy w administracji pracowała,

Roxy
@Kierowca na pauzie

A co ty jesteś adwokatem administracji ?? Od kiedy kierowcy trzymają z administracją ?? To tobie chyba się coś pomieszało.

@Ewa

Powiem Ci szczerze daj sobie spokój z pracą w Ritex. Płacą może dobrze, ale umowę masz na najniższą krajową. Reszta pod stolikiem. Chciałaś iść do pracy w Ritex, a nie wiesz kto to jest Waldek. Do twojej wiadomości to właściciel firmy. W administracji pionką płacą grosze, musisz mieć stanowisko żeby zarobić. Zarobki dobre w spedycji, ale nie masz życia prywatnego.

Podstawówka
@Franciszek

Podstawowe zasady ortografii - polecam się zapoznać. Chcecie zarabiać kokosy, a macie braki z podstawówki. Informuję, że liczba mnoga ma końcówkę -OM, nie -Ą.

@Podstawówka

Oj widać, że na bieżąco śledzicie wpisy. I co tak się boicie, że praktyki firmy ujrzą światło dzienne. Szefowa administracji trzęsie gaciami ?? Błąd zrobiony umyślnie, bo już wiem z kim piszę. To jedna i ta sama osoba tylko nick zmienia. Szefowa administracji ogarnijcie się. U was kokosy się zarabia nie bądź śmieszna. Weź się do roboty wreszcie !!!

Kierowca na pauzie
@Roxy

Nie jestem..ale stwierdzam fakt..ze nie wiesz co piszesz juz i stajesz sie niewiarygodna..a to ze odpisuje bo bawia mnoe wpisy sfrustrowanych ludzików..mi jak.cos nie odpowoada odchodze.mam na koncie kilka prac..ale jakos nie chce mi sie tracic energie na hejciki..lubie sobie poczytac bo to kobiety najwiecej mieszaja

Cajmer

Polowa z was tutaj to kierowcy którzy na pauzie zamiast odpoczywać to lata po stacjach restauracjach w poszukiwaniu darmowego Internetu tylko po to żeby im ułożyło i coś napisać czego boją się powiedzieć w biurze oficjalnie A na parkingu wielcy wojownicy co on nie zrobi jak zjedzie na bazę itd. Dlaczego nikt nie podpisze się z imienia nazwiska (usunięte przez administratora)

Uuulalala
@Cajmer

BRAWO !! Biorę popcorn i czekam na odpowiedzi bohaterów parkingowych opowieści. :D

Uchur
@Cajmer

Bohaterowie, piszę się przez H a nie CH

Hipiska

Hate to nie opinia

Czy teraz również są jakieś przyjęcia w firmie? warto składać dokumenty?

Xyz
@Paweł

To co widać na olx magazynier wynagrodzenie 4netto jak pisza to wydaje sie spoko kierowcy co weekend w domu i jakies biurowe.szkoda ze nie maja produkcyjnych przyjec

Nauczycielka
@Paweł

No właśnie spedytor. Wiem, że spoko płacą.

Nauczycielka

Myślicie, że nauczycielka z niemieckim ma szansę na spedycji?

Sam
@Nauczycielka

Dowiesz się jak wyślesz cv :-) slyszalem , że sprawdzają język. A ogólnie to robią płatne dni próbne żeby zobqczyc jak się pracuje

Magazynier

Jakie warunki trzeba spełnić na pracę na magazynie..podobno płacą3.5-4 netto

Marco
@Magazynier

Praca na 3 zmiany i na spokojnie 3.5 jak chcesz nadgodziny to i wiecej . Ogolnie polecam

Lesław
@Magazynier

Nawet za to że obsługujesz wózki.widłowe wysokiego składu masz premię.

Młody
@Magazynier

A przyjmują bez doświadczenia . Ja mam tylko udt nie pracowałem na magazynie

Stasiu
@Młody

Najlepiej zadzwonic i zapytac .z tego co wiem to placa najlepiej na strefie

Jakiś tam
@Marco

Marco,a ile z tego jest na umowie i wplacaja na konto a ile pod stołem?

Administracja

Jestem po Studiach Administracyjnych nie znam języka obcego. Czy są jakieś przyjęcia. Wiem, że ze znajomoscią angielskiego czy niemieckiego to lepiej się zarabia słyszałam, że z jakieś 4 czy 5 tys na rękę ciekawe czy to prawda

Lemur

Niech każdy się dowie co w tej firmie osoby siedzące na swoich czterech literach wyprawiają z kierowcami. Ogólnie odradzam wszystkim chcącym pracować w Ritexie. Firma tylko z zewnątrz dobrze wygląda.Reszta to zgniłe jajo. Pracownicy biurowi bawią się za zysk wypracowany przez kierowców. Kierowcy nie dostają żadnych profitów. W obecnym czasie firma nawet raz w roku nie jest w stanie zorganizować spotkania świątecznego dla wszystkich kierowców co w innych firmach jest to od dawna praktykowane. Zresztą trudne by to było, bo spedytorzy w tym roku mieli super zadanie. Utrudnić przyjazd do kraju na Wigilię większości kierowcom. Ludzie zamiast spędzić czas w gronie rodzinnym spędzą na parkingach, bo Ritex liczy zyski i nieważny jest dla nich czynnik ludzki. Dali ludziom bony na inwentaryzację do sklepów żony prezesa i myślą, że wszystko ok. Przyjęcia do pracy nie są uczciwe. W rzeczywistości to ściema. Ludzie są na siłę przetrzymywani za granicą do 4 tyg. i nie mają płacone za przebywanie powyżej 21 dni.Urlop to tylko kilka dni latem, pozostały w niewiadomy sposób znika. Tak więc sami zdecydujcie czy warto starać się o przyjęcie do takiej firmy jak Ritex. A co najważniejsze to firma jeździ głównie do Hiszpanii i Portugalii a auta nie posiadają klimy postojowej. Więc w obecnych czasach wygląda to słabo. Sami zdecydujcie czy jest to firma marzeń w której chcecie pracować .

Greg

Czy dobrze Was zrozumiałem? W systemie 3/1 przeciągają Was po 3-4 dni (w roku to 36-48 dni), za które nie macie płacone ani grosza? Wy, kierowcy, dobrze się czujecie pracując tam jeszcze?

Greg
@Greg

Gdyby firma była w porzadku to chociaż ten urlop zrobiłaby Wam płatny, także te ochy i achy przed kamerami to zwykła ściema.

Kierowca
@Greg

Tak kolego to prawda 2 lub 3 dni to z góry ustalone przez firmę to norma ,ale do tego ze pracujesz 21 +2 dni dochodzą jeszcze conajmniej 2 dni i do tego zamiast mieć wolnego tydzień tak jak jest w ogłoszeniu i naborze do pracy system 3 na 1 naprawdę nie istnieje ,pracujesz ile się spedytorem podoba i nikt nie ma z tym odwagi nic zrobić ,można tylko się zwolnić ,w firmie pracuje dużo osób za wschodniej granicy,pracuje również dużo ludzi którzy zrobili dopiero prawo jazdy czyli bez doświadczenia wiec gdzie im będzie lepiej. Ogólnie w firmie nie jest źle, są plusy i są minusy największym brak poszanowania!!! zasadą tej firmy i nie tylko jest brak spotkań integracyjnych wprowadzanie nowych rozwiązań,udogodnień,pisze tu o całkowitym braku kontaktu z filarem tej firmy który pracuje na wszystko KIEROWCA!!! a zapomniał bym napisać ze kadra i pracownicy biurowi dość często maja spotkania i wyjazdy w celu integrowania się(ha ha ) wiec myśle ze w niedługim czasie sami będą jeździć!!! Co do tej pary oczyma podwójnej? nie mogę nic napisać bo osobiście nie spotkałem ich na swojej drodze, skoro lubią pokazywać to co robią publicznie to pewnie firma tez będzie się starała traktować ulgowo.

Janusz kierowca

Koledzy kierowcy i przyszli pracownicy, piszecie Żr płaca na czas ok!!! bo co? bo musza gdyby tego nie robili sami by pracowali!!! pomagają w czym? ktoś napisał ze mu pomogli lecz nie sprecyzował wiec wnioskuje ze w niczym !!! napiszmy co firma daje i co obiecuje bo tutaj jest problem ale nie tylko tej firmy, pamietajmy nie sztuka jest pracownika pozyskać pracownika jest sztuka zatrzymać a to z tego co wiem w tej firmie jest ciężko dlaczego? bo tylko obiecują i nic więcej, urlop dwa tygodnie ? socjal? ludzie to są normalne rzeczy nie graniczące z jakimiś cudami !! sprawa jest prosta(coś mówisz dotrzymaj słowa ) nie wspomnę już o systemach pracy 3/1 to dopiero dziwactwo jak cię będą przyjmować to wszystko obiecają ,całe szczęście ze jest ten portal i mam nadzieje ze ludzie czytają.Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

Kierowcajanek

Jak 2 razy mnie przetrzymali to potem zjechalem wczesniej kasa sie zgadzala . Jezdzilem w gorszych firmach na dolnym slasku ci to dopiero (usunięte przez administratora). Tu przynajmniej jak zadzwinisz znproblemem to pomoga ale z urlopem w ciagu roku to słabizna 2 tydodnie w sierpniu i 2 tygodnie w grudniu

Józek
@Kierowcajanek

I co ze wcześniej zjechales? Dni pracy od tego się nie zmniejszyli. Z tym urlopem to chcesz czy nie chcesz a musisz iść... I to za darmo.... Ogłaszają sie ze płacą stałą 8000 a jak mija sierpien czy grudzień to na konto wpływa tylko polowa wypłaty... Cuda... Dodatkowa informacja ze jak Ci wypada twoje należące sie 6 dni wolnego w grudniu przed urlopem to zapomnij ze bedzie Ci za to płacone. Dostaniesz od frachtu. Ot takie cuda tu sie dzieją juz pomijając całą gwardie w biurze ????

Kierowiec
@Kierowcajanek

Ciekawe kto ci pomoze bo nawet jak masz problem z id to wielce obrazeni na Ciebie ze jestes nie udolny . Jak inny problem to kazdy odbija pileczke. W grudniu maja na ciebie wywalone bo jezdzisz za damski uj . Jesli jest az tak super to dlaczego od wakacji zwolnilo sie mnostwo ludzi . A zapytaj sie kierownika czy mozesz wyjechac jeden dzien lub dwa dni pozniej to nawyplacie odczujesz minus 500 pln za kazdy dzien. Czy wedlug przelicznika 23 bo tle jestes w trasie zarabiasz ponad 10 tys .

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. „RITEX” Waldemar Michałowski