Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

sprawa

Buahaha 1600 na reke za rozwiazywanie krzyzowek a te jeszcze narzekaja. Docencie co macie!! Ja sie nie zwalniam chocby nie wiem co

ruda
@sprawa

dokladnie, ja tez sie nie ruszam leciutka praca, kaska wpada zawsze w terminie

Xyz
@ruda

Opolaty za mieszkanie i media 800 zl zostaje drugie tyle. czy na te czas 800 zl na 4 tyg zycia to wystarczajaco? Nie mówiąc o przyjemnościch typu kosmetyczka, fryzjer itd i nie przyjemnościach - dentysta, lekarz , apteka...

@ruda

Jaka kaska??? Żenada i wstyd pracować dłużej za tę "kaske". Ciągły stres, odpowiedzialność materialna, praca niebezpieczna---brak jakiejkolwiek ochrony, kompletny brak rozwoju. Wypłata, która pozwala jedynie na bardzo mizerne zaspokojenie podstawowych potrzeb. Praca dla emerytów i studentów, dla reszty_ wegetacja,!!!!!

Czy jest szansa na umowę o prace? Ile macie za godzinę na zleceniu?

ruda
@1234

no jest umowa o prace....

Dogorynogami

Witam czy firma za zastępstwa wypłaca nadgodziny czy tylko dodatkowo te 30zl? Jest to dla mnie nie jasne. Jak wyglada praca w rzeczywistości? Ile mozna maksymalnie zarobić jeśli mamy jakieś zastępstwa ? Jesli pracujemy 9,5 np przez 4dni w tygodniu to nie da sie wypracować 186 godzin w miesiacu. Jak to jest? Zastanawiam sie nad podjęcia pracy w tej firmie

Mika
@Dogorynogami

Na temat pracy i wynagrodzenia musisz rozmawiać z kompetentnymi osobami.Jako wieloletni pracownik Fortuny nigdy nie zdradzam swojego wynagrodzenia ponieważ jest to moja prywatna sprawa.Zadzwoń do firmy i po prostu zapytaj.Nie kieruj się opiniami na forum ponieważ ile ludzi tyle opinii.

@Dogorynogami

Firma za zastępstwa stara się nie wypłacać nadgodzin a oddać dzień wolny. Za takie zastępstwo dostajesz dodatkową kasę w zależności czy pracujesz na swoim punkcie mniej na innym więcej. Praca polega na przyjmowaniu zakładów od klientów, drukowanie ofert, sprzątaniu, ogarnięcia zamówień na punkt, pilnowanie tego aby się w kasie zgadzało. Realnie nudy bo coraz mniej klientów na punktach stacjonarnych. Zarobek to najniższa + premia za brak absencji oraz dodatki za zastępstwa na dniach wolnych, czyli w zależności ile i gdzie się je miało.

kali
@Pogodny

nie brzmi jak praca w kamieniołomie jak można byłoby wnioskować po wcześniejszych wpisach

@kali

Bo praca nie jest ciężka, lecz nudna. Ja rozumiem, że na początku się fajne wydaje czytania, krzyżówki, i w miarę luz, ale im dłużej tym to wszystko człowieka bardziej męczy psychicznie, bo o fizycznym narobieniu to nie ma tam mowy.

malas

Lubię atmosferę w FORTUNA zakład bukmacherski za: swietna firma

salam
@malas

pokrętnie to napisales ale zgadzam sie :D swietna firma, latwa praca wynagrodzenie ok

@salam

wolne żarty

tina
@salam

Też tak twierdzę jest super pod każdym względem.

Xyz
@tina

Uwazasz ze wynagrodzenie tez super? Za prace w weekendy - niedziele po 9 godz i swieta po 7 godz? 1600 zl to takie super wynagrodzenie?

@Xyz

Nie narzekam na wynagrodzenie ogólnie jest ok wcześniej pisałam że mam sponsora a tu pracując to mam na drobne wydatki. Chciałam jeszcze nadmienić że dzisiaj przy środzie znowu mamy awarie czyli plan sprzedaży w łeb.

@Tina

Ha ha ha wybitny ten sponsor, skoro tak bardzo cię kocha i pozwala Ci siedzieć w niedzielę i w święta w pracy po tyle godzin. Ja rozumiem, że jakoś trzeba sobie pewne braki rekompensować (np. dobrej pracy), ale są granice!

tina
@Pogodny

Chwila ale wolnych dni też jest co 2 niedziela i sobota akurat mi to pasuje mam fajną koleżankę zamieniamy się jak potrzebuje wolne nie ma problemu oby tak dalej trzeba się dobrać to wtedy chce się pracować .Pozdrawiam i życzę dobrej atmosfery.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
TTD MICHALIK
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
Zygmunt III Faza

Ile dni w tygodniu robicie? Przerwy macie? Serio taka lipa z kasą? Na ile czasu pirwsza umowa? Zlecenie czy o pracę? Najlepszego w Nowym Roczku i upragnionych podwyżek!

@Zygmunt III Faza

Widać, że dosyć poważnie interesujesz się podjęciem pracy w FORTUNA zakładzie bukmacherskim i poszukujesz w związku z tym konkretnych informacji o tym pracodawcy. Jakiś czas temu wypowiadał się tu użytkownik @lady, który zdaje się sporo wiedzieć o funkcjonowaniu tej firmy. Mam nadzieję, że zechce Ci wszystko wyjaśnić. Wysłałeś już do nich swoje CV, czy może już dostałeś propozycję pracy?

@Zygmunt III Faza

W tygodniu robisz 4-5 dni po 9,5 godz. Chyba ze ktos ma chorobowe czy urlop to nieraz 9dni pod rzad jeden wolny i znow maraton :)Przerwe masz jak nie ma ludzi a w weekendy masakra jesli trafisz na punkt bez zaplecza a chcesz zjesc to szykuj sie ze nad toba stanie 3dziadkow zeby popatrzec czy dobrze przezuwasz. Umowa na 3mce potem 3lata potem na stale. Wyplata niecale 1600zl chyba ze masz zastepstwa utarg zrobiony itp to z 1800......

@Ania

Jestem pewna, że swoją wypowiedzią pomogłaś użytkownikowi @Zygmunt III Faza. W związku z tym należy Ci serdecznie za nią podziękować. Widać wyraźnie, iż Twoja wiedza na temat FORTUNA zakładu bukmacherskiego jest spora. Od kiedy tam pracujesz? Wspomniałaś o podstawowym wynagrodzeniu. A czy dostajecie jakieś fajne dodatki pozapłacowe?

@Maja

Pracuje 6 lat. Dodatki od planu sprzedazy- malo realne i od menagera ale daje temu kogo lubi wuec lipa jedynie zastepstwa 30zl za dzien ????

@Ania

Są biura, kancelarie, urzędy, sejm, senat..... I wiele innych prestiżowych miejsc pracy. Dlaczego tam nie pracujesz.?Może byłoby lżej, a i kasa lepsza. Można także zejść na inny biegun-rzucic robotę i zająć się żebractwem. Podobno też można z tego się utrzymać a wolności masz nieporównywalnie więcej-pracujesz ile chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Rozważ to. Szukaj szczęścia w różnych miejscach. Pozdrawiam.

@Obserwator

Nie pozdrawiają i nie udzielają więcej takich rad. Poradzę sobie bez nich(Nic nie wnoszą!!!!) Udzielę Ci porady.. polemizuj sam ze sobą , a być może będziesz spełniony.

he
@Ania

Ania sprawdź w słowniku słowo polemika i hipokryzja

@Ania

Czemu nie idziesz jeść na zaplecze aby dziadki cię nie mogli obserwować? Z tego co mi wiadomo nie wolno jeść i pić przy biurku na stanowisku pracy. Pomijam że to nie kulturalne to jeszcze można zniszczyć mienie pracodawcy lub papierowe dokumenty. Masz przerwę to z niej korzystaj we właściwy sposób. Odejdź od okienka i zajmij się jedzeniem, a potem obsługuj ludzi z pusta buzia i czystymi rękami. A jeśli pracujesz w czasie przerwy, aby podlizac się niektórym klientom to do kogo masz pretensje? Nie jesteście zmuszani przez pracodawcę do pracy w czasie przerwy.

@Obserwator

Czy Ty masz wszystkich w domu? ..??? Myślę że Nie!!

@Obserwator

No z tym się nie zgodzę, bo zaraz klienci wydzwaniają na hotline ze skargami itp. że się nie obsługuje. A potem masz opiernicz od menadżera, którego twoja przerwa nie interesuje tak naprawdę.

Relka
@Pogodny

Pogodny prawo Marfiego dopada wszystkich (jak akurat odejdziesz od stanowiska to ktos przyjdzie,jak akurat oddalisz sie na jedna chwile od telefonu to ktos dzwoni itd) więc daleka byłabym od rozczulania się nad babeczką której największym problemem jest to że ktoś sie patrzy jak przeżuwa. Ja bym chciała mieć takie problemy

Sisi

Nie chce mi się ciągnąć wątku bo dyskusja gdzie każdy ma racje mija się z celem. Zgadzam się z obserwatorem, jako pracownikowi jasne że nie wszystko się podoba ale tyle ile poczytam czy to książke czy czasopismo jakieś jak nikogo nie ma, to pogadam sobie ze stałymi klientami, tyle moje. Pozdrawiam szczególnie niezadowolonych

@Sisi

Sisi ma to niby swój plus, że poczytasz itp. ale w momencie gdy Ty siedzisz i czytasz ludzie zarabiają normalne pieniądze i korzystają potem z życia a nie zastanawiają się na czy starczy im do pierwszego. Tak, wiem na upartego można z tego i odłożyć, ale to się mija z celem, żeby marnować swoje życie w taki sposób.

Tina

Super tak dba się opracowników, dlatego jest rotacja trzeba się liczyć że lepiej nie będzie firma nie czyta naszych postów możemy tylko między sobą ponarzekać trzeba się zastanowić czy wogóle coś mówić wytrzymałości dla wszystkich pracujemy dalej pozdrawiam.

@Tina

Rotacja pracowników zawsze może mieć różne przyczyny. Dlatego dobrze byłoby, jakbyś postarała się nie upraszczać tej kwestii. Wiemy już, że pracujesz w FORTUNIE zakładzie bukmacherskim. Powiesz nam, od jak dawna sprawujesz tam swoje obowiązki? Czy pracodawca ten zatrudnia osoby, które poszukują jedynie tymczasowej pracy?

@Maja

Tak właśnie pracuje i czekam cierpliwie może będzie lepiej pracuje przeszło 2lata jest super nie narzekam ale pensja mogła by być większa dobrze że akurat klientów nie ma dużo tak że lużik ale nie powiesz że rotacji nie ma może? Napewno pracujesz albo pracowałaś bo często dyskutujesz i wiesz jak jest.

@Tina

No jasne lepiej ponarzekac na forum i do klientów zamiast zwrócić się z tym do pracodawcy. Nie pisz ze narzekasz między sobą bo narzekasz na publicznym forum do którego każda (usunięte przez administratora) ma dostęp. A nierzadko wyjawiacie informacje poufne-zarobkach, procedurach.... Pracodawca powinien was pociągnąć do odpowiedzialności za takie coś. Nikt tu nie musi,, wytrzymać,, jak napisałaś. Praca jest dobrowolna. Niewolnictwo skończyło się w przeszłych wiekach. Nie dziw się że klienci was nie szanują jak sami o sobie piszecie wprost że jesteście nieudacznikami bo męczycie się ale pracujecie za te marne grosze i za tyle pracy. Znajdzie sobie lepsza i przestańcie robić taka opinie normalnym pracownikom którzy też tam pewnie pracują. Macie mentalność jak w więzieniu-nic nie zgłaszać, z nikim nie współpracować, pracodawca to nasz wróg. Lepiej wyzalic się do klientów. I jeszcze przypominam że jest to forum dla potencjalnych pracowników a nie kubeł ściekowych na wasze frustrację. Do potencjalnych pracowników mam taką radę - idźcie sami i spróbujcie. Firma nie zatrudnia na przymus. W każdej chwili można się zwolnić w cywilizowany sposób. Nie słuchajcie ludzi którzy myślą że życie i praca wygląda jak w serialach telewizyjnych. A teraz ci którym się to nie spodobało możecie mnie pocałować w....... D...łoń. Pozdrawiam.

@Tina

Czy aby na pewno jest dobrze ze nie masz klientów?Uważasz że taki luzik będzie trwał a ty będziesz siedzieć i czekać na podwyżkę? Jak firma się zorientuje że punkt nie przynosi dochodu to go zamkną a ciebie zwolnia lub przeniosą tam gdzie będziesz miała co robić.

@Obserwator

Nie pisałam że czekam na podwyżkę wręcz mi to pasuje i jestem zadowolona bo jak nadmieniłam wcześniej mam lużik, powiem jeszcze że mam sponsora tak że mi wystarczy na kieszonkowe a praca jest dla mnie przyjemność ????

@Obserwator

Przestań grozić i się mądrzyć. Na tym forum są mądrzejsi od Ciebie ,więc nie usiłuj nikogo pouczać.

@Obserwator

Sama się pocałuj!!! Zmień ton i przestań nas pouczać. Trochę kultury.

qwert
@Ania

przestańcie się kompromitować bo aż się przykro robi

Bronek Komorowski

Zmień pracę. Weź kredyt.

@Bronek Komorowski

?????????????skąd takie rady.? Zmień forum.

E
@Obserwator

Najlepsze dla pracodawcy to utajnianie zarobkow, premii itd. szczególnie zainteresowani są ci co płacą minimalną.

Ale...
@Obserwator

Tajemnica wysokości zarobków jest tradycją, nie prawem (chyba, że pracownik podpisywał specjalną obustronną klauzulę wraz z umową o pracę). Więc ujawnianie wysokości swojego wynagrodzenia nie jest w łamaniem prawa.

@Ale...

Posłuchaj pseudomadralo, Fortuna jest firmą która zatrudnia setki kasjerow. Ujawniając swoje zarobki ujawniasz jednocześnie zarobki innych osób pracujących na tym stanowisku co ty. Rozporzadzajac swoją wolnością pomysl o wolności innych. Albo jesteś tak mało inteligentna (y), albo wogole nic nie rozumiesz. Może jesteś egoista i w tyłku masz prawa koleżanek i kolegów do ochrony swoich zarobków. Nie działaj na szkodę innych mając na względzie siebie i swoje prawa

@E

Poczytaj sobie prawo. Pracodawca ma obowiązek utajniac zarobki pracowników. Ci co płacą dużo też.

@Ania

Nikomu nie grozę tylko ostrzegam i informuję o faktach. Widzę że świadomość tu niektórych ogranicza się tylko do własnego portfela.

@Obserwator

Nie ma takiego prawa! Nie może tylko wyjawić ile zarabia konkretna osoba! A stwierdzenie, że kasjer w firmie fortuna zarabia najniższą krajową + premię za brak absencji nie jest żadnym naruszeniem przepisów. Następna sprawa to bardzo dobrze, że różne osoby podają ile płaci dana firma, bo to daje ludziom, którzy szukają pracy i chce im się poszukać ile można zarobić u konkretnego pracodawcy a to ważna informacja przed złożeniem CV. Nie każdy jest fanem rozdawania swoich danych na prawo i lewo!

Tina

Witam wszystkich przy poniedziałku i jak wspominałam wcześniej mamy znowu awarie czyli mogę powiedzieć po cichu lużik.

fereer

U mnie akurat średni ruch, więc nie narzekam, a nawet polecam. Na luzie

Natka
@fereer

nom, dokładnie

Tina

Czy też macie często awarie,? Chyba chodzi tu o plan sprzedaży w każdym miesiącu są awarie po kilka godzin klienci idą do konkurencji jak mamy wyrobić premie. Coś jest nie tak ????

Bbbbbbbb

to prawda, dranie, po co w ogóle cokolwiek dali.. Wejże sie Aaaaa

Ccccc
@Bbbbbbbb

niby coś dali a tak właściwie to obniżyli nam zarobki...w zeszłym roku i to tylko od lipca nasze pensje były wyższe od minimalnej krajowej o 200zł/wliczając oczywiście premię za brak absencji/ W 2019 nasze zarobki są już tylko o 100zł wyższe od minimalnej krajowej i to tylko dzięki wspomnianej premii. Nic... tylko trzeba życzyć powodzenia firmie przy szukaniu chętnych na wolne wakaty

Dddddddffffffffffffggggg
@Ccccc

A petycja pracownicza podpisana?

Dddddddffffffffffffggggg
@Bbbbbbbb

A petycję podpisałaś?

@Dddddddffffffffffffggggg

Jaka petycje? Ale z tą pensja to jak jest teraz jest krajowa 2150

Akna

jestem w tej pracy juz ladne kilka miesiecy i nie mysle narazie o zmianie. Pozdrawiam

@Akna

@Akna To świetnie, bardzo się cieszę z tego powodu. Zdradź nam proszę, czym się konkretnie zajmujesz w FORTUNA zakład bukmacherski. Jak wygląda w tym miejscu system wynagrodzeń oraz premiowania - możesz nam to pokrótce wyjaśnić?

Za dużo wiedzy szkodzi
@Maja

Maja, dziwię się że nie wiesz ze pracownicy nie powinni ujawniać w jaki sposób są premiowani i za co. To są informacje wewnętrzne często związane z odpowiednimi działaniami marketingowymi wobec klientów. To nie są informacje dla osób postronnych. Czemu klienci mają wiedzieć za co mamy premię. Wydaje mi się że pracownicy nawet podpisywał takie deklaracje poufności w których jest właśnie o tym mowa. Może niektórzy pracownicy sobie tego nie życzą. Tak więc nie podpuszczaj ludzi do takich zwierzen. Jaki masz w tym interes? Wykonujesz swoją pracę na tym forum?

qwert
@Za dużo wiedzy szkodzi

w zasadzie to tak. Maja to moderator tego profilu, pracuje dla goworka i zarabia na podpuszczaniu jak to zgrabnie określiłaś, a jak jakiś pracownik to analfabeta i nie umie czytać albo nie widzi różnicy między pamiętnikiem a publicznym forum to sam sobie winien

50 zł.wstyd dla firmy

Aaaa

Witam. Jak tam się Wam drogie koleżanki i koledzy podobają nasze aneksy do umowy? Jest szał, trzeba gdzieś zainwestować, taka podwyżkaaaaa.....

szersze view

mam wrażenie że wam się wydaje że wszyscy mają lepiej niż wy. Sprawia to wrażenie jakbyście byli trochę oderwani od rzeczywistości. Pracowałam w fortunie i myślałam że jest ciężko więc po pierwsze zamiast się nad sobą rozczulać zmienłam pracę. Podjęłam działanie żeby coś zmienić w swoim życiu skoro tamto mnie nie satysfakcjonowało ... teraz pracuje w biurze niby mam 8h w umowie i co z tego, skoro mam tyle na głowie że nie mam szans się wyrobić z pracą w tym czasie i nie ma uproś siedze nadgodziny bo terminy gonią. Stres i duża odpowiedzialność. Na wolnym też muszę być w ciągłym kontakcie i tak wygląda normalnie praca wszędzie. Nie jest to wprost powiedziane ale niektórych rzeczy nie trzeba mówić bo są oczywiste że tak to wygląda. Wolne nie wolne ma być zrobione na czas, masz być w kontakcie i masz coś porobić zdalnie tak jest przyjęte wszędzie! i jak myśle że ale mój szef ma dobrze a ja tu sobie flaki wypruwam to patrze na swojego brata, który ma firmę i zarabia dużo więcej ode mnie i sam sobei szefem, ma nienormowany czas pracy itd brzmi jak marzenie ale gość nie ma życia. On myślami cały czas jest w pracy, zawsze jest jakiś niezadowolony pracownik, klient, cały czas coś a to jego interes i on to musi opanować. Więc ludzie pzrestańcie tęsknie wzdychać patrząc jak innym jest dobrze a wy takie biedaczki

Www
@szersze view

Wracaj do Fortuny sa wakaty...

szersze view
@Www

zamiast płakać w poduchę zrobiłam coś ze swoim życiem i teraz na profilu swojej aktualnej też nie wypisuję jak mi ciężko :]

Sebastian

Jak wyglądają obowiązki tu? Można się czegoś nauczyć i rozwinać skrzydła, czy raczej nie?

Xxx

Dziewczyny czy wiecie coś na temat karpiowego w tym roku?

Ola
@Xxx

Tak. W nowej pracy (dzięki Bogu, że odeszłam od tych dziadów) 1200 zł już na rękę.

Fortunka...
@Ola

Może jak rzucimy papierami z wypowiedzeniem, to zaczną nas szanować! Czas zmienić pracę a pezesika zapraszam na punkt do pracy! Wesołych Świąt i odważnych decyzji!

@Fortunka...

Takie rozwiązanie polecam każdemu kto sobie na to może pozwolić. Jeżeli nie to pracować i szukać czegoś innego. Zdrowych i spokojnych Świąt oraz zmiany na lepsze.

dorosli ludzie

Kazdy jest kowalem wlasnego losu i sam kieruje swoja droga kariery wiec za przeproszeniem teraz grymaszenie na forach ze jest do kitu jest zalosne, kazdy podejmuje decyzje ze swiadomoscia ze niosa one za soba jakies konsekwencje, nikt nikogo nie zmusza do pracy wiec o co w ogole teraz afera ..

@dorosli ludzie

Zgodzę się, że każdy raczej świadomie wie co podpisuje, ale te wszystkie niedopowiedzenia przed podpisaniem umowy są bardzo nieuczciwe. Na rozmowie nikt nie wspomina, że cały czas trzeba być pod telefonem, bo w każdej chwili można się spodziewać tego, że gdzieś trzeba będzie kogoś zastępować. Praca w święta, w które nawet nie ma czego grać też do rozsądnych nie należy.

@dorosli ludzie

Śmiało można Ci przyznać całkowitą rację. Twoje podejście jest bez wątpienia zdroworozsądkowe. Jak rozumiem - jesteś pracownikiem firmy FORTUNA zakład bukmacherski już od pewnego czasu, a zatem sporo wiesz o sposobie jej działania. Powiedz w takim razie, czy są tam skłonni do zatrudniania osób z niewielkim stopniem niepełnosprawności?

lady

Łooo trochę śmiech że mało płacą a w pracy tak nudno hahaha, jak poważnie traktować takie argumenty. Pracuję w fortunie i lawiruję między śmiechem a płaczem jak czytam o co niektórych pretensjach

@lady

Widzisz, jeżeli bawi Ciebie siedzenie cały dzień w pracy i do tego lubisz tam być w święta, niedziele itd. za całe 1530 złotych do ręki to cieszy mnie Twoje szczęście, ale jak ktoś ma trochę oleju w głowie to szuka pracy trochę bardziej rozwojowej. Ja na szczęście już niedługo żegnam się z tą firmą i naprawdę czas w niej spędzony uważam za stracony. Jednak wolę mieć święty spokój i wiecznie nie zastanawiać się gdzie wyląduję na swoim dniu wolnym lub podwójnym, bo wszędzie brak ludzi.

Miki
@Pogodny

Popieram...bez przesady żeby święta pracować..ciekawe czy szefostwo jak by im przyszło siedzieć w święta w pracy by poszło chore to jest czas spędzony w gronie rodziny a niecałe pracy

Asia

Witam! A jak z niedzielami w fortunie? Od nowego roku ma ograniczony być handel w każdą niedzielę..w fortunie też się nie pracuje ?

@Asia

fortuna to nie handel, tylko usługa więc tak naprawdę to możesz pracować cały rok. Dlatego nie polecam i jeszcze pamiętaj, że niedziela to skromne 9h siedzenia.

lucy
@Asia

Asia, powiem ci tak, jak chcesz pracować od 8-16 pon-pt to raczej polecam ci prace w jakims biurze. Tutaj grafik różnie wygląda jak nie ma kto pracować to sytuacja jest jaka jest ale pracuje już jakiś czas i się nie czuję się przemęczona

@lucy

A zatem, powołując się na Twoją relację, należy stwierdzić, że pracując w firmie FORTUNA zakład bukmacherski trzeba być dosyć elastycznym. Jednak na pewno znajdą się osoby, które chętnie rozpoczęły by tam pracę. Wiesz może, na podstawie jakiej umowy są tam zatrudniani nowi pracownicy?

@Pogodny

No to faktycznie przerąbane...gdyby nie te niedzielę to bym się pokusiła..przecież to nie CPN żeby było otwarte w święta..chyba nie ma kto się za to wziasc

@Asia

Niestety Asiu niedziele, większość świąt, i długie godziny pracy (w sensie, że dłużą się dni czasami niemiłosiernie). Dodatkowo mało atrakcyjne wynagrodzenie i często nieciekawi klienci.

dobre
@Pogodny

czas sie dluzy jak nie ma co robic. Za duzo pracy zle za mało to sie nudzi w pracy, mało atrakcyjne wynagrodzenia, też pracuje, mogło być lepiej ale bądźmy realistami - adekwatne do obowiązków a klienci - zgadzam sie, powinna byc bramka i selekcja klientow, tylko wolni bogaci i chetni do ozenku z kasjerka. pozdro

widzimisię
@Maja

na podstawie umowy o pracę. Jeżeli chodzi o elastyczność to warunek konieczny!! Nagle może się okazać, że dzień wolny już dniem wolnym nie będzie i co gorsza takie sytuacje mają miejsce coraz częściej. Urlop lun nagłe l4 w tej firmie czasem jest katastrofą bo nagle szukanie zastępstw bo przecież punkty muszą być otwarte.

@dobre

No bądźmy poważni, czas się dłuży bo zmiany są za długie i jest coraz mniej klientów . Wynagrodzenie jest śmieszne i to jest fakt, że taka "poważna" firma reklamująca się gdzie się da płaci najniższą krajową i oszczędza na pracownikach, wodzie, ogrzewaniu, artykułach biurowych i wszędzie gdzie można koszt obniżyć choćby o złotówkę. Co do klientów to nie oszukujmy się, bo mamy do czynienia z ludźmi często nie do końca normalnymi, pijakami , brudasami itp. W przeliczeniu na jednego normalnego klienta przypada jeden z wcześniej wymienionych. A no i dołóżmy do tego, że menadżerowie by chcieli abyśmy byli na każde skinienie palcem i zawsze na wszystko się godzili. Umowa kasjera a obowiązki: sprzątaczki, księgowej, ochroniarza, konwojenta i wreszcie kasjera.

@dobre

Sztuką jest dostrzeżenie pozytywnej strony konkretnego pracodawcy. Dlatego świetnie, że Tobie to się akurat udało. Ponadto trzeba powiedzieć, iż masz bardzo zdroworozsądkowe podejście do niektórych kwestii. Długo już pracujesz w firmie FORTUNA zakład bukmacherski? A czy nowi pracownicy zarabiają na podobnym poziomie, co Ci nieco bardziej doświadczeni?

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski