Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

ludzik

Praca nie jest specjalnie skomplikowana, umówmy się nie wymaga obszernej wiedzy, raczej cierpliwości bo ludzie są jacy są ale ta cecha generalnie przydaje się w życiu. Osoba zaradna da sobie radę na spokojnie

@ludzik

Dużo osób chwali tu firmę FORTUNA zakład bukmacherski jako pracodawcę, a należysz do nich i Ty. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy nadal jesteś tam pracownikiem - zdradź Nam to w takim razie w swoim kolejnym poście. Czy oprócz pensji podstawowej pracownicy mają szansę na premię?

@Maja

jest premia za brak l4 oraz premia na wyrobienie nadwyżki planu sprzedaży. Dodatkowe świadczenia są za zastępstwa w swoim dniu wolnym oraz ewentualne wygrane w konkursach sprzedażowych. Czasem coś skapnie od managera

@widzimisię

Można zatem powiedzieć, że ów system premiowania jest bardzo uczciwy. To tylko dowodzi temu, iż firma FORTUNA zakład bukmacherski dba o swoich pracowników. A czy dłużej pracujące osoby mają jeszcze jakieś dodatkowe dofinansowania, na przykład do wczasów?

mambo

tragedia;-)

JA

"prawda" pomyliłeś obgadywanie z mówieniem prawdy. (usunięte przez administratora) to prawdziwy obraz klientów fortuny. Oczami trzeba świecić przed garstką normalnych klientów. Druga kategoria to podsluchiwacze, a później same błędne numery spisane z oferty.

Pogodny
@JA

Zgadzam się w 100% procentach. (usunięte przez administratora)

taram

Fortuna to nie jest miejsce, z którym wiążę przyszłość, tylko powiedzmy "okres przejściowy". Może dlatego bez zbędnego wczuwania się mogę powiedzieć, że szału nie ma ale dramatu też nie. Jak jest duży ruch, to jest źle bo za dużo, jak nie ma, to nuda; ciągle w zamknięciu źle, ale jakby ktoś mi kazał w deszczu pracować, albo biegać w jedną w drugą stronę byłoby jeszcze gorzej. Nie ma co się roznamiętniać bo nie ma nad czym

@taram

Ale to chyba dobrze, że są takie miejsca pracy, które będą odpowiednie dla osób poszukujących jedynie tymczasowego zajęcia - na przykład dla studentów. A sam pracujesz w firmie FORTUNA zakład bukmacherski, czy już postanowiłeś się z nią pożegnać? Jeśli wiesz coś o ewentualnej rekrutacji, to daj nam znać.

@Maja

Maja, ale firma nie chce osób na chwilę tylko na nieco dłużej

@Maja

Maja, o co chodzi z tą rekrutacją? szukasz pracy? znasz kogoś kto szuka?

@widzimisię

Ja nie szukam tam pracy. Ale być może inni obecni na forum byliby zainteresowani rozpoczęciem pracy w FORTUNA zakład bukmacherski. Może powiesz Nam w związku z tym, na jakie stanowiska mają obecnie wakaty?

@Maja

na stanowiska kasjerów w różnych miejscowościach. najlepiej zadzwonić do firmy i się popytać gdzie dokładnie

Alka

Już nie pracuje w Fortunie ale dobrze wspominam ten czas. To była moja pierwsza praca, spokojnie dawałam radę łączyć ją ze studiami. Dla mnie to było całkiem wartościowe doświadczenie. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że praca jak praca, nie jest szczególnie skomplikowana, a najwięcej zależy od ludzi, którzy przychodzą. Jasne, że były dni kiedy myślałam, że (proszę nie brać tego na poważnie) ale że pozabijam co poniektórych ale im jestem starsza tym mniej mnie szokuje bezczelność ludzka. Pamiętam jak znajomi opowiadali swoje doświadczenia w gastronomii (bo w takim charakterze pracowała większośc znajomych na studiach) to w Fortunie było bajkowo :) osobiście mogę polecićjako pracodawcę ale jak mówiłam, wszystko zależy od ludzi na jakich się trafi i indywidualnych predyspozycji.

@Alka

@Alka To ważne, żeby poznać pracodawcę zarówno od tej pozytywnej, jak i negatywnej strony. Jak widać Ty potrafiłeś w firmie FORTUNA zakład bukmacherski znaleźć dobre aspekty pracy w niej. Wspomniałaś, iż byłaś tam zatrudniona w trakcie studiów - to na jakie mniej więcej wynagrodzenie mogą liczyć osoby, które jedynie tam dorabiają?

@Maja

wynagrodzenie jest takie same dla wszystkich a obecnie połączenie studiów z pracą jest prawie niemożliwe

@widzimisię

@widzimisię Dobrze, że zechciałeś mi odpowiedzieć. Ale z Twoim stwierdzeniem można polemizować - bardzo dużo osób łączy studia z pracą i radzi sobie z tym nadzwyczaj zadowalająco. Czy zatem wiesz coś na temat ewentualnej rekrutacji w FORTUNA zakład bukmacherski?

Jeszcze pracownik.
@Maja

Połączenie pracy ze studiami w Fortunie, zależne jest w moim odczuciu wyłącznie od naszego współpracownika na punkcie oraz menagera, który może pójść nam z grafikiem na rękę. W innym przypadku jest to raczej niewykonalne, bo zmiany są tak skonstruowane, żeby punkt był otwarty a siedzi się tam długo. Studia zaoczne dają większą szansę na pogodzenie z pracą, dzienne są moim zdaniem niewykonalne. Dodatkowo problem leży w tym, że nie każdy przełożony pójdzie nam na rękę i będzie układał grafik pod nas. Kolejny argument na nie, to coraz mniej ludzi chcących tam pracować za te grosze i brak życia osobistego spowodowany brakami kadrowymi (ciągłe zastępstwa, prośby o przyjście itp.). Pozdrawiam, Jeszcze pracownik.

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
widzimisię

Moje sugestie dla FORTUNA zakład bukmacherski: więcej poszanowania dla Naszej pracy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie wprowadzać podziałów

niko

Nie mam tu z nikim problemów.

Maja

@Kama Masz rację - wiedza o danej firmie przed rozpoczęciem tam pracy jest bardzo istotna. Ale już postanowiłaś wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w firmie FORTUNA zakład bukmacherski, czy jeszcze z tym czekasz? Proszę, żebyś informowała nas na bieżąco o podjętych przez siebie decyzjach.

Maja

@Rosa W ogólnym rozumieniu na pewno należy przyznać Ci rację. Jak to jednak ma się konkretnie jeśli chodzi o pracodawcę, jakim jest firma FORTUNA? Wiemy już, że praca tam Ci odpowiada, ale może zdradziłabyś nam coś więcej? Za co jesteś odpowiedzialna w strukturach firmy i na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniona?

Kama
@Maja

hm wedlug mnie z perpsektyw osoby ktora szuka pracy to chyba wazna informacja bo tak to wiadomo czego od danej pracy sie spodziewac i jak sie powinno do niej podejsc. pozdrawiam

Rosa

Trzeba miec podejscie do ludzi i podchodzic do tego tak, ze kazdy jest inny i robic swoje. Ja tam jakos specjalnie nie marudze.

Maja

@Rajka Wiec można sądzić, że firma FORTUNA zakład bukmacherski chętnie przyjmuje osoby, które poszukują jedynie dorywczego zajęcia? Na podstawie jakiej umowy jesteś tam zatrudniona - masz umowę o pracę, czy umowę zlecenie? I jak to jest z ubezpieczeniem? Proszę, żebyś uzupełniła swoją wypowiedź o te kwestie.

Rajka

Normalnie. Myslalam, ze przyjde tu na chwile bo akurat szukalam czegos, ale nie narzekalam wiec zostalam. Doswiadczenie z klientami juz mialam, wiec to byla tylko kwestia wejscia w temat. Zwykla praca.

Maja

@Nisia Dziękuję za Twój głos w sprawie tego pracodawcy. W jakim charakterze i jak długo już tam pracujesz? Mówisz, iż jest to dobre miejsce na nabycie doświadczenia zawodowego - a czy firma FORTUNA jest w ogóle chętna do zatrudniania takich osób? Jeśli tak, to na jakie formy umowy mogą one liczyć? Bardzo proszę, abyś w następnym wpisie uwzględniła właśnie te kwestie.

Nisia

Co do samej pracy to wedlug mnie jest roznie. Raz lepiej raz gorzej, duzo zalezy od tego jacy ludzie sie trafia danego dnia tak naprawde. jesli chodzi o zbieranie doswiadczenia to praca nie jest zla.

asioch
@Nisia

Dobrze ujete, generalnie powiem ze w tej pracy nie ma wiekszej filozofii

Ilona

Znamy pojęcie,nikt tu nie jest idiotą jak piszesz!ZWOLNIJ SIĘ I POWODZENIA !!!

jolka

to faktycznie Amerykę odkryłaś BRAVO! litości kogo ty tutaj uświadamiasz.Człowieku z choinki się urwałeś myślisz,że my nie mamy mózgu,wiadomości???Halo ziemia do marsa!!!Spadnij na ziemię i pisz na trzeżwo!!!

Jola
@Ilona

To Ty się zwolnij @zamiast radzić komuś. Żal Ci że ktoś prawdę pisze? Żałosne,,!,,! Wstyd.

Zosia
@jolka

No pewnie że nie masz wiadomości. Nie popisuj się !!!!!!

Atletka

Mareczku, a ty pracujesz w fortunie, żeby takie głupoty (usunięte przez administratora)? Bo jak nie masz pojęcia na jakiś temat to się z łaski swojej nie wypowiadaj.

Atletka
@Ilona

Ilonka, ty z zarządu? Nie krzycz tak, złość piękności szkodzi :)

Www

Jak na taka duza firme i takie przychody to wstyd ze placa najnizsza krajowa

Mika

Akwamaryna !!!po studiach to w Fortunie 90 % pracowników,na ulicy co drugi po studiach,w Biedronce,marketach siedzą po studiach więc to żadna rewelacja!!!pracowałaś też w Fortunie po studiach jak wielu innych.Mów za siebie bo to ,że tobie było żle nie znaczy ,że innym!

Ok

Niedługo nowy rok moze jaksies zmany beda na lepsze...

Akwamaryna
@Mika

Mika nie ekscytuj się tak i czytaj ze zrozumieniem. Gdzie napisałam, że pracowałam po studiach w fortunie, hmm? No pokaż mi ten fragment :D te statystyki to też chyba sobie z (usunięte przez administratora) wzięłaś, bo w moim mieście byłam jedyną studiującą osobą na kasie. Było tak - studiowałam zaocznie, jednocześnie pracowałam w fortunie, po zakończeniu studiów znalazłam pracę w zawodzie i pożegnałam się bez żalu z tym burdelem. Żal (usunięte przez administratora) ściska? ;*

Violka
@Akwamaryna

POWODZENIA!!!Wszędzie dobrze gdzie nas niema!!Wieczny student -gratulacje w innej firmie!

Akwamaryna
@Violka

*"nie ma" jak już. A ten wieczny student to skąd ci się wziął? :D

Anika

Roznie ludzie mowia, ale dopiero jak sie sprawdzi na sobie i to mozna dojsc do wnioskow. Ja tam pracowalam juz dlugo i niektore rzeczy mnie irytowaly, ale chodzilo glownie o ludzi bo czasem przychodzili tacy kaprysni, ale potem pojawiali sie tacy co zawsze pogadali, zamienili pare slow i wtedy czlowiekowi robilo sie jakos lepiej. Dla mnie praca jak praca. Mialam gorsze doswiadczenia w innych miejsciach, a tu do pracy sie przyzwyczailam i bylo to juz w sumie dla mnie wygodne. Zmienilaam prace wraz z nowym miejscem zamieszkania, ale patrzac z perspektywy to nie mam zlych mysli.

dabii

Praca jak kazda inna tego typu. Mam na mysli prace z klientem. Jednym sie spodoba, drugim mniej. Ja akurat uwazam, ze wcale nie jest jakas zla, z ludzmi niemilych syutacji tez nie mialam, wiec dlatego nie bede wypowiadac sie zle. Czasem moze mozna byc lekko zirytowanym, ale to kwestia tego ze duzo ludzi w ciagu dnia sie tam przemieszcza i czasem jest spory ruch. tak to tyle.

Iza
@dabii

Fajna praca a na podwyżki zawsze się czeka i ja także czekam!

@Iza

Tylko niektórzy czekaja juz 10-15 lat ;-)

Sarson
@anonymous

No to chyba zalezy bo ja takiego doswiadczenia np nie mialam.

Rydzek

Ja tam bylam jakis czas, jeszcze przed przeprowadzka do innego miasta i ja tego czasu nie wspominam wcale jakos zle. To tez kwestia podejscia do osob, ktore sie obslguje. Trzeba miec dystans.

medzior
@Rydzek

No nie mozna brac do siebie wszystkiego to na pewno. Rozni ludzie sie trafiaja. Najwazniejsze to robic swoje. Nie narzekam jakos specjalnie na ta prace.

Lica

To forum jest do dzielenia się konstruktywnymi opinami i ja powiem szczerze, ze to wcale nie bylo dla mnie az tak zle doswiadczenie. akurart jesli o mnie chodzi to bylam tam kilka miesiecy , gruszek na wierzbie mi nie obiecywali i sama sie tego nie spodziewalam. Praca sama w sobie nie jest jakas ciezka i na tym mi najabrdziej zalezalo. Co do atmosfery to wszystko zalezy od ludzi i od tego jaka sie ma postawe w stosunku do nich. Jak dla mnie bylo po prostu znosnie.

jagodzianka
@Lica

dokladnie, praca jak praca, szalu nie ma, ale masakry tez nie.

Olek

Niektórzy to potrafią najlepiej narzekać! Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest również problem!!

@Olek

Jesteś prawdziwy Oluś.

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski