Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

M......

(usunięte przez administratora) Wysokość wynagrodzenia na żenująco niskim poziomie. Warunki pracy dramatyczne,(usunięte przez administratora)Zbyt długie godziny pracy wlekące się niemiłosiernie. Odpowiedzialność finansowa przy braku podstawowych środków bezpieczeństwa. Brak konwoju odbierającego gotówkę (trzeba samemu iść na pocztę). (usunięte przez administratora)Podsumowując, nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie. Małe wynagrodzenie obarczone dużym ryzykiem i brakiem czasu dla siebie. Pozdrawiam wszystkich, którzy pracują w Fortunie na stanowisku kasjera i zarazem życzę znalezienia lepszej pracy z godziwą wypłatą za trud w nią włożony.

Bee
@M......

moze wystarczy sprzatac po sobie?

M......
@Bee

A co niby ma tam pracownik sprzątać? Ściany ma odmalować? (usunięte przez administratora) Tu nie chodzi o bałagan zostawiany przez pracownika, tylko o to, że na punktach potrzebne są remonty!

fortunkaa
@M......

Przyznaję Ci słuszną racje złożyłam wypowiedzenie bo jest coraz gorzej takie upały były co z tego że napoje są ale nie ma gdzie schłodzić a z przerwami to było tak nie które punkty miały 20 mim.Firma nie dba o dobro pracownika .Dobrze napisałaś że punkty brudne na niektórych punktach koleżanki olewają sprzątanie po co sprzątać za takie pobory.Już mi się znudziła ta praca te 3 miesiące muszę wytrzymać pójdę trochę na zwolnienie lekarskie jakoś zleci.Pozdrawiam.

Kasia2201
@M......

To akurat prawda, w punkcie, w którym pracuje równiez warunki nie sprzyjają. Gumolit na podłodze cały zniszczony, ściany wymagają remontu, brak żadnego zyrandola tylko sama żarówka zwisa, w kącie stary piec kablowy, nawet nie ma toalety tylko trzeba chodzić do publicznej toalety. Warunki straszne...

Kasia2201
@M......

Z chęcią porozmawiam z kimś kto pracuje bądź pracował w tej firmie. A przede wszystkim o czasie pracy, ilość dni w tygodniu, weekendach, zwolnieniu lekarskim, urlopie itp. I przede wszystkim wynagrodzeniu za pracę.

Nicola
@M......

CO TY ZA BZDURY WYPISUJESZ?????Mamy piękny czysty nowoczesny punkt,jeżdżę do koleżanek na inne punkty i też mają ładnie.Doradca klienta zarabia dużo więcej jak najniższa krajowa .Myślę,,że żaden był z ciebie pracownik i dlatego kity ludziom wciskasz na tym forum.Zabezpieczenia na punkcie to tajemnica danego punktu a ty takie rzeczy wypisujesz????Szok,że taki ktoś pracował czy pracuje w Fortunie!!!

Nicola
@fortunkaa

Ja też się cieszę ,że odchodzisz!Myślę,że Firma powinna pozbywać się takich pracowników jak ty-po co sprzątać????a ręce myjesz chociaż???Masakra

Nikt
@M......

Właśnie to jest rozumowanie firmy to my mamy sprzątać tylko jak pytasz o podwyżkę to wtedy śpiewa że mamy takie same warunki jak kasjerka w banku, już widzę jak kasjerka pucuje stoliki dla klientów

Nikt
@Nicola

A Ty nie piszesz bzdur, doradca klienta zarabia dużo więcej ( żeby nie było 150zl brutto, to dużo więcej niż minimalna krajowa, zapomniałam że jeszcze bonus 100 za brak l4, bo za płacenie drugiemu pracownikowi nadgodzin firma będzie w plece dużo więcej)

Też pracownik - nie z centrum
@M......

Naprawdę tak leży ci na sercu wizerunek firmy? Jeśli by tak było to byś tu takich bredni nie pisał.

Zaskoczona
@M......

Już masz nową pracę? Mam nadzieję że już tam nie pracujesz.

kasia

czy na świdnice teraz szukaja potrzebuje info w miare szybko bo szukam pracy na juz, a mialabym blisko pozdrawiam

olipic
@kasia

z tego co wiem to nie, najblizej wałbrzych ale to ani nie bardzo blisko i też nie wiem czy szukają

olipic
@olipic

zawsze można przedzwonić czy coś

kasia
@olipic

równie dobrze mogę poprosić żeby wytypowano najbardziej niezadowolonego pracownika i poprosić żeby się zwolnił bo są inni chętni na to miejsce. ALe dzięki za radę

Ballia
@kasia

Hehe, jak dla mnie spoko :P

M

Hej,mam czy orientujecie się,czy szukają pracownika na terenie naesławiec-Lubań-Chojnów-Legnica? Pozdrawiam

sama praca jest naprawde ok

karcia
@Monika

raz lepiej raz gorzej ale ogolnie spoko

Miraja
@Monika

No wiadomo, nie każdemu się spodoba, ja potrzebowałam statycznej i spokojnej roboty z powodu kontuzji, więc dla mnie jest w porządku. Przydałoby się poprawić to i owo, ale nie będę narzekać, a na pewno nie tutaj, lepiej zgłosić komu trzeba a nie jakieś goworkowe podchody

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnica
ACTION Poland Sp. z o. o.
plvm3

Pracę w fortunie oceniam jako stabilną, bez większych zawirowań

mimi
@plvm3

aha a powiesz coś wiecej bo sie zastawiam?

poprawiacz
@mimi

Zastawiasz? :)

...
@poprawiacz

aleś się literówki uczepił...

owuco
@plvm3

wlasnie to poczucie ze nikt cie nie zwolni zaraz jest dla mnie mega wazna

Pytajacy

Może ktoś opisać jak wygląda praca na stanowisku Menedżer Regionalny

Bart
@Pytajacy

Tu się raczej nie wypowiadają osoby z takich stanowisk, głównie jednak kasjerzy

Yen
@Bart

też mi się tak wydaje

Kajek
@Pytajacy

Nie szukają nikogo na stanowisko managera. Uważam, że nie fair jest zatrudnianie osób z zewnątrz, żółtodziobów nie mających pojęcia o specyfice naszej firmy, zamiast dawania możliwości awansu obecnym pracownikom. Ale nie od dziś wiadomo, że fortuna schodzi na psy.

Xyz
@Kajek

Tez uważam ze pwinno byc jak dawniej ze wymagali minimum 2 lat w firmie taka osoba z zewnatrz nie ma zielonego pojecia o specyfice pracy na punkcie a to dosc istotne

Zgoda
@Xyz

Taka strategia ma swoje plusy i minusy, nie bez powodu ją zmienili

defiti
@Zgoda

pewnie masz rację

Pracownik1234567

Pracuję w Fortunie od kilku miesięcy. Jeżeli chodzi o samą pracę to na początku można się troszkę przestraszyć, jednak później jak się załapie system to jest zdecydowanie lepiej. Plusem jest to, że nie jest to praca fizyczna, atmosfera jest bardzo przyjemna, klienci jak to klienci. Wiadomo. Obowiązki nie są zbyt skomplikowane, a co za tym idzie wynagrodzenie też szału nie robi, niestety. Godziny pracy-tutaj zależy jak komu odpowiada, mi się podobają, choć przyznam, że idealnie nie jest. Niech nikt nie myśli, że to praca w systemie pn-pt 8-16. Nie jestem w stanie powiedzieć jak długo zostanę w tej firmie, bo jednak możliwości rozwoju nie ma, nie zapowiada się też, że będą jakieś podwyżki. Ciężko ocenić, może za krótko pracuję, żeby mieć wyrobioną bardziej konkretną opinię.

Mini
@Pracownik1234567

W sumie to mogę się podpisać po Twoimi słowami, bo z mojej perspektywy wygląda to podobnie w ogólnym rozrachunku - jest ok

Pelasia
@Pracownik1234567

nie no, kilka miesięcy chyba wystarczy, żeby opinie wyrobić, raczej nie powinno się nic pozmieniać o 180 stopni

nowy w świdnicy

Przeprowadziłem się niedawno do Świdnicy, już sprawdziłem, że jest jeden punkt sprzedaży. Mam nadzieję, że mili ludzie tu pracują bo myślę, że często będziemy się widywać :)

rosi
@nowy w świdnicy

raczej nie masz się o co martwić pod tym względem :)

marti

jak dla mnie spoko

Q12

Do @Babar (nie mogę dodać odpowiedzi pod postem) Dzięki wielkie za rozjaśnienie sytuacji :)

Babar
@Q12

Luzik, tylko skopiowałem to, co w ogłoszeniu stało, nie ma za co dziękować

Q12

Moge zadać pytanie odnośnie innego punktu niż Świdnica? tu jest największy zasieg i mam największą szansę na odpowiedź

Jarek
@Q12

Możesz. Oczywiście. To forum dla wszystkich.

@Jarek

Gdzie znaleźć oferty do konkretnego punktu? Chodzi o Kraków. Punktów to od groma, a zależy mi na tym, żeby zaczepić się do jednego z punktów, które mam w bliskiej okolicy. Czy można jakoś zaznaczyć przy wysyłaniu cv w jakim rejonie chcę pracować? Czy po prostu wysyłam na Kraków, a gdzie mnie wydelegują to już los szczęścia? Jak to wygląda?

Babar
@Q12

Pierwsza z opcji, którą podałaś. Przekopiuję ci tekst z ogłoszenia na pracuj.pl: "W treści wiadomości (pole dodatkowe informacje) prosimy o wskazanie jaka lokalizacja Cie interesuje."

Forti

Czy w Fortunie można pracować dorywczo albo awaryjnie żeby sobie dorobić?

kazi
@Forti

nie wydaje mi się, może na na 1/2 etatu jak punkt jest w jakimś markecie ponieważ tam dziewczyny pracują 12 h więc są 3 osoby zatrudnione, więc może być potrzebny ktoś do pomocy

Abrakadabra
@Forti

ja nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale proponuje ci zadzwonić i zapytać, to lepsze niż gdybanie tutaj, bedziesz mieć pełny obraz sytuacji

@Abrakadabra

Tak więc zrobię, dzięki

Cherry
@Forti

u mnie w punkcie jestesmy dogadani i tez nie pracuje jakos super dlugo zeby byc w jakies kryzysowej sytuacji ale w sumie to bylaby dobra opcja. Chociaz nie jestem pewna w sumie ze takiej opcji nie ma bo tak jak mowiłam jeszcze nie mialam takiej sytuacji

@Cherry

Mhm, dziękuję za odpowiedź

Belk

mam pytanie, może trochę niezwiazane z dyskusją, ale czy te godz otwarcia co są na google wyświetlane są prawidłowe? bo sa zaznaczone jakoś na pomarańczowo i nie mam pewnosci

paralela
@Belk

Tak zgadzają się ogólnie na stronie fortuny są godziny otwarcia wszystkich punktów wypisane jak coś

Lolly

Nie traktuje tej pracy jako spełnienia marzeń ale jak za siedzenie przeważnie na spokojnie że mogę poserfować po internecie czy coś tam to uważam że jest w porządku :)

seth
@Lolly

no przyzwoicie jest jak ktos sie spodziewa nie wiadomo czego to nie dziwi mnie, ze potem jest zawiedziony tu od razu chybia mozna przewidziec jak to wyglada i albo komus odpowiada, albo nie i wtedy nie wybiera takiej pracy

YYe
@seth

Teoretycznie masz racje ale najwyraźniej niektórzy mają inne zdanie. Może to wynikać z problemów ze zrozumieniem słowa mówionego, zresztą pisanego też. Jest tak jak można sobie wyobrazić

seth
@YYe

no tak, ogólnie mnie nie dziwi, że niektórzy mają inne zdanie, to zrozumiałe, że co człowiek to opinia ogólnie i nie każdemu musi pasować. Ale właśnie wydaje mi się, że nie da się wyobrazić tu nie wiadomo czego, tylko w miarę wiadomo jak ta robota może wygladać i z czym to się je

Juz
@seth

Każdy ma inne priorytety i tyle

pirek
@Lolly

jest nawet spoko

Ulcik

zatrudniłam się jakiś czas temu i przyznam, że bałam się jak to będzie po tym co tu się naczytałam, ale jest naprawdę w porządku, ja tam jestem całkiem zadowolona.

Martyyyy
@Ulcik

W sumie ja też, ale nie chciałam się wyłamywać z opinią, bo zaraz by mi ktoś wmówił, ze wcale nie...

Picado
@Martyyyy

No to wmawianie zdarza się akurat wyjątkowo często, wydaję mi się, że niektórym ciężko jest zaakceptować perspektywę drugiej osoby Wiadomo, że praca tutaj nie przypadnie do gustu każdemu, taka specyfika, ale ja nie rozumiem takiego wieszania psów i obsmarowywania w internecie jednak trzeba mieć na uwadze, że są i osoby, którym ta praca odpowiada i nie trzeba od razu starać się zmieniać ich opinii minusując komentarze i dopisując mnóstwo negatywnych taka moja obserwacja.

dybuk
@Picado

nooo, w punkt, powiem ci, w punkt... ja się zgadzam z tym co piszesz w 100procentach

kotyk
@dybuk

Teraz ktoś usilnie minusuje te pozytywne komentarze...klasyk Dlaczego nie pozwala się mieć ludziom pozytywnej opinii? Czaję, że nie trzeba być zadolowonym z pracy i o tym mówić, okej, zrouzmiałe ale ostatnio przybbiera to taką forme, że aż w oczy kłuje niby widzialy gały co brały i w ogóle, a mimo to część nadal się kisi w pracy, która im ni odpowiada, a potem ze złości trzeba sie wyżywać w internecie

Korek

Non stop ta sama śpiewka, że nieszanowanie pracowników, że mało płacą, że z klientami nidyrydy se poradzić tylko zastanawia mnie, skoro tak jest to czemu te opinie powielają cały czas te same osoby, może to nie wina pracodawcy a kiepskiego pracownika??? Najwyraźniej są osoby, którym praca się podoba więc nie ma tak źle

@Korek

Tak wybitna jest ta praca. Płacą najniżej jak można, godziny pracy pomyłka, skopane niedziele, święta itp. No a jaka możliwość rozwoju...

Korek
@Pogodny.

No i o tym właśnie mowie, chłopie zrozum, że nawet 1000 twoich opinii to nadal tylko jedna, twoja opinia

E220
@Korek

Non stop ta sama śpiewa, bo nic się nie zmienia, przychodzą nowi pracownicy i niestety pochwalić pracodawcy nie mają za co. Noo chyba że wypłata na czas, haha, bo tego się na pewno nie spodziewali. Zgodnie z przysłowiem jak Kuba Bogu

upsidedown
@E220

I że niby w którą z postaci się wcielasz bo jeśli w Boga to padnę ze śmiechu...

Lajka
@Korek

Klienci są ok. I masz rację - to wina pracowników. A konkretnie kierowników, starszych managerów i zarządu, który patrzy tylko na swój interes. No ale nie ma co oczekiwać nie wiadomo czego od ludzi(usunięte przez administratora)

Klara

Gdzie można znaleźć oferty pracy tylko nie na pełny etat tylko jako "pracownik rezerwowy", jest w ogóle taka możliwość?

Fellina32
@Klara

szczerze? nie widziałam takich ofert nigdzie, wiesz, to też zależy jaką masz dyspozycyjność, bo jak masz tylko być "na papierku", to nie wiem czy będzie to miało sens...

Ul4l4
@Fellina32

Też mi się nie wydaję, żeby była taka możliwość, ale najwięcej się dowiesz jak zadzwonisz czy tam podejdziesz, wtedy będziesz mieć jasną sytuację

pzdr

mój Boże co tu się wypisuje LOL

WOW
@pzdr

Przeglądam właśnie pobieżnie profil i ciesze się że nie jestem odosobniona w opinii, że ludzi tutaj chyba porąbało...

Crash

Plusy pracy w Fortunie: - spoko i kulturalni klienci (czasami trafi się jakiś burak, ale chamy są wszędzie, więc tego nie przeskoczysz), można się z nimi pośmiać, pożartować, ogólnie pomocni i życzliwi ludzie - czas dla siebie - oprócz tego, że tu pracuje, również się uczę, mam czas, żeby przygotować się do kolokwium, egzaminu, itp. - bardzo w porządku bezpośredni przełożony, w razie konieczności idzie na rękę, jest naprawdę ludzki i w porządku Teraz minusy: - coraz więcej obowiązków, wymagań odpowiedzialności względem kasjerów i nic w zamian, - presja jeżeli chodzi o plany sprzedaży, - wydłużanie godzin w święta - kiedyś do 14:30 i było ok. Teraz do 16:00, bo komuś się wydaje, że my nie mamy swojego życia i rodzin - życzę z całego serca każdej jednej osobie, która była za wydłużeniem godzin, żeby kiedyś w swoim życiu musiała pracować w święta, - niekompetentny starszy manager - nie ma zielonego pojęcia o naszej pracy, zero praktycznego pojęcia na temat tego co robimy, zresztą to nie tylko moja opinia, - stres związany z brakiem ochrony, cichego alarmu - brak "stażowego" dla osób, które swoje tu przepracowały, fikcyjne podwyżki tylko po to, żeby za kilka miesięcy wrócić do punktu wyjścia. Gdyby nie to, że mam naprawdę fajnych klientów, już dawno rzuciłbym tę robotę. Jak widzicie minusy stwarzają nie klienci, a przełożeni. I to jest przykre, bo to dzięki nam ta firma funkcjonuje, a oni kompletnie nie zdają sobie z tego sprawy.

Gosia

Chciałabym wyrazić SWOJĄ opinię na temat pracy w Fortunie i bardzo proszę jej nie komentować bo jak widzę co sie dzieje niżej to nawet nie chce mi sie dyskutować pewnie i tak sie zaraz jakis pogodny jeden z drugim powołany wypowie... pracowałam tak prawie równy ROK, 2017-2018, przeszłam tam z produkcji gdzie przez 12h stałyśmy przy taśmie i naparzałyśmy rękami non stop, brygadziści stali nad nami i wiecznie sie darli, zero premii, zero urlopu, wypłaty czasami przychodziły na czas, czasem tydzien po, dwa.... Wtedy też nie narzekałam specjalnie bo pieniadze koniec koncow byly i z wypalta meza dawaliśmy rade, co prawda jak do domu przychodzilam to sie ruszac nie moglam ale generalnie zawsze mialam swiadomosc tego, ze sama sobie jestem ''winna''bo bez wykrztalcenia gdzie moge pracowac. Wierzcie lub nie, ja wiem ze teraz jest rynek pracownika i wymagania wobec pracodawcow ciagle rosna ale na mily bog jestesmy w polsce i lamanie kodeksu pracy jest niestety na porzadku dziennym. I moze nie trzeba pracodawcy calowac po rekach za to ze tylko wysyla kase w terminie ale trzeba to wziac za chociaz maly plusik. Niestety pozniej doznalam urazu kregoslupa i zwolnili mnie bo nie bylam w stanie juz stac przy tasmie i i wtedy wlasnie zatrudnilam sie w fortunie. Bez zbednych komentarzy bardzo prosze ale ta firma mi jak z nieba spadla... praca wygodna, nikt mnie nie stresował, co prawda musialam sie nauczyc kontaktu z klientem ale łatwo to przyszlo, kolezanki mialam w porządku, kierownictwo bylo w miare mile i tu sprawdza sie zasada jak kuba bogu tak pan bog kubie, wyplata troche mniejsza niz poprzednio ale komfort pracy w ogole nie porownywalny, czasami jak sie nic nie dzieje to i gazetke mozna poczytac, mozna powiedziec ze w tej pracy to sie odpoczywa... Nie jest to zajecie najwyzszych lotow, codziennie robi sie to samo i nie trzeba byc do tego geniuszem, dlatego tez nie mozna oczekiwac gruszek na wierzbie i ze pracodawca bedzie was na rekach nosil ze przychodzicie do pracy. Bardzo jest mi przykro jak czytam te wszystkie brzydkie komnetarze bo to swiadczy tylko o nas polakach... ktorym jest wiecznie zle i ktorzy nie potrafia niczego docenic. Bardzo mi przykro jak widze ze kazda dobra opinie trzeba zgnoic bo ten kto jest pozytywnie albo chociaz neutralnie nastawiony to malo ambitny polmozg. Przeciez nikt nikogo na sile nie trzyma w zadnej pracy, jak sie nie podoba w fortunie to idzcie gdziekolwiek indziej, zobaczcie jakie tragiczne moga byc warunki... doszkalajcie sie i szukajcie ambitniejszych zawodow, ale nie kopcie pod nikim doklow na mily Bóg po co to wszystko?.... Jak ktos bedzie chcial to sie zatrudni w fortunie, jak mu sie spodoba to zostanie i moze napisze ze jest mu dobrze i ma do tego prawo. A jak sie nie podoba to sie zwolni i tez napisze ale niech to bedzie jeden konkretny komentarz, kulturalny i pomocny... Ludzie szkoda zycia marnowac na spam na goworku. Pozdrawiam

@Gosia

Mimo prośby o nie odpowiadanie, zrobię to z powodu, że czuję się trochę wywołany do tablicy. Współczuję, że musiała Pani robić na jakiejś produkcji z absolutnym brakiem szacunku do człowieka, ale argumenty za rozumowaniem, że w fortunie jest dobrze, bo tam było dobrze, nadal do mnie nie trafiają! Co do wypłat - plusem nie jest i nigdy nie będzie dla mnie jej terminowość bo to jest obowiązek pracodawcy, taki jak pracownika przychodzenie do pracy. Brzydki komentarz to w Pani rozumowaniu prawda, że tam jest trochę inaczej niż na rozmowie kwalifikacyjnej? Bo ktoś napiszę prawdę? Dziwne podejście.

#$%& !!
@Pogodny.

Słuchaj człowieku, kobieta jest po wypadku brzmiącym poważnie myślę sobie - no przekichane, babeczka ma problem- i to są problemy, jadę dalej i co? i taki frustrowany miękki ziomeczek pieprzy jak potłuczony - jak uważasz że za siedzenie na tyłku i pisanie o pracodawcy że jest taki śmiaki owaki za mało ci płacą to informuje cie ze z nfzetu też możesz udać się do psychologa! p. Gosiu dzięki za ten wpis, wiem że to źle zabrzmi- tak bardzo okrutnie ludzko- ale po przeczytaniu pani postu przypomina sobie człowiek co to znaczy problem...

#$%& !!
@Pogodny.

Chociaż nie, też masz problem- smutny samotny człowieku mieć tylko siebie i prace, której nie lubisz i lecisz z tą samotnością w sieci bez happy endu

Gosia
@#$%& !!

To ty masz problem człowieku.

@#$%& !!

Widzisz, masz bardzo wąskie spojrzenie na świat i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Po pierwsze - ja już tam nie pracuję. Po drugie - dziękuję za troskę o zdrowie. Po trzecie - myślisz, że kilka minut na gowork'u sprawia, że ktoś nie ma życia? Po czwarte - rozumie Tą Panią doskonale i współczuję wypadku. Po piąte - jesteś, jak zakładam osobą dość młodą, mieszkającą z rodzicami, której takie pieniądze wystarczają. Po szóste - "ziomeczków" to proponuję odpuścić, bo takie słowa wskazują raczej komentarz dziecka a nie dorosłej osoby. Pozdrawiam.

prawdziwa Gosia...
@Gosia

Chciałam tylko podzielić się swoją opinią tymczasem ktoś podszywając się pod mój nick szuka konflików z innymi użytkownikami, a nie to było moim celem. Cóż widać, że wypowiadać się tu może tylko garstka uprzywilejowanych... Szkoda. Pozdrawiam

@Gosia

Masz rację, nikt na siłę nikogo tutaj nie trzyma, ale wypisywanie przez niektóre osoby o karach za ujawnienie zarobków ( jeżeli pracodawca jest taki dumny z siebie ze tyle płaci w terminie to nie musi się wstydzić) śmieszy. Sytuacje nie płacenia w terminie może się zdarzają w małych firmach, ale nie opowiadaj bajek że w zakładach na strefach nie płacą w terminie i nie ma premii. Jeżeli pracujesz ponad rok, to nie da się nie zauważyć, że dostajemy info które później nijak się ma do rzeczywistości ( np info odnośnie progów do premii motywacyjnej, pamiętasz w jaki sposób miało być wyliczane? , szybko im się wyliczanie znudziło, ale już zapomnieli przysłać infa że dokonali zmiany)

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski