Opinie o Donata Zajączkowska Zakład Wykonywania Pomiarów Emitor w Opole

counter
5 122 23 5 1
Ania Nowy wpis

Chyba uważacie, że manager tej firmy mógłby być lepszy w swym fachu? Co byście chcieli, aby się zmieniło w jego pracy?

anonim Nowy wpis

Królfaraon Nowy wpis

Już bardziej zaangażować się nie da, można tylko mniej. Uważaj więc co i do kogo piszesz. To ty zaangażuj się w pracę nad swoimi niedostatecznymi umiejętnościami menedżerskimi, a wówczas rzeczywiście będzie lepiej, bo gorzej już być nie może. Pracownicy się z ciebie śmieją.

Tak10Nie

Łukasz Nowy wpis
@Królfaraon

Czy jesteś pewien, że swój wpis adresujesz do właściwej osoby? Forum http://GoWork.pl jest odwiedzane przez wiele różnych osób. Są to często kandydaci do pracy, obecni pracownicy, a nawet właściciele firm. Dlaczego uważasz, że ta niektórym pracownikom brakuje kwalifikacji? Może warto im po prostu pomóc w rozwijaniu kompetencji.

wwwww

Ciekawe czy Pani Teresa wchodzi na konto Pani Donaty i daje jej jako ocenę jedną gwiazdkę żeby nie miała za dużo?

Tak22Nie

@wwwww

W jednym zdaniu trudno o trafniejszy rys psychologiczny tej persony. Szkoda że sama zainteresowana nie wyciągnie z tego żadnych wniosków.

Tak15Nie

Tomasz

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o zarobkach oraz jaką umowę proponują?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grzegorz

Może czasami trzeba spojrzeć na swoja prace i postawę ?

@Grzegorz

Doskonałe zalecenie. Zważywszy na techniczną naczelną funkcję, stały autokrytycyzm byłby wskazany. Na przeciw siebie masz przecież w biurze na co dzień doskonały wzorzec w postaci Pani Donaty - wystarczy chcieć jedynie, choćby ukradkiem podejrzeć czy nawet wprost zapytać mądrzejszej koleżanki, może na początku zawstydzi Ją tego typu pytanie, ale na pewno pomoże ci po starej znajomości. POWODZENIA !

Tak13Nie

Zuza

Super firma. godna polecenia!!!

Tak3Nie

@Zuza

Tak to prawda - Pani Donata jest godna polecenia, ale tylko Pani Donata, bo ta druga pani wraz z jej wyselekcjonowanym przybocznym inwentarzem już zdecydowanie nie. Co gorsza pani numer dwa robi wszystko żeby zburzyć to co Pani Donacie jako solidnej firmie udaje się stworzyć.

Tak18Nie

Królfaraon

Gdyby to Pani Donata była głównodowodzącą Emitora nadal bym tam pracował z niekwestionowaną korzyścią dla tego przedsiębiorstwa. Uważam iż słowa te dotyczyć mogą zdecydowanej większości znanych mi Exemitorowców i wcześniej czy później doświadczą ich znaczenia obecni pracownicy, którzy, jeżeli tego jeszcze nie widzą po nieznacznym upływie czasu - staną się jak najbardziej gotowi do wyrażenia podobnej opinii.

Tak26Nie

V
@Królfaraon

Ach, gdyby dołączyć do tego fakt, że kierownikami byliby ludzie z kilkuletnim(!) doświadczeniem pracy laboratoryjnej/pomiarowej, odpowiednim wykształceniem, a przede wszystkim podejściem do swoich współpracowników na zasadzie "jedziemy na wspólnym wózku", a nie traktowania podwładnych jak robactwa, to już w ogóle byłaby bajka!

Tak20Nie

Bardzo mądra, kompetentna, miła, sympatyczna, Szefowa. Praca z nią była cennym doświadczeniem. Przeciwieństwo tej drugiej.

Tak32Nie

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

W

Świetna menadżerka i organizatorka pracy.

Tak18Nie

Stary Wyga
@W

A jakie warunki spełnia pani Donata że można ją nazywać "dobrą menadżerką". Bo chyba coś uszło mojej uwadze podczas pracy w Emitorze? Kolejną kwestia jest nazwa tego pracodawcy, nie ma takiego tworu jak ZWP Emitor Donata Zajączkowska gdyż pani Donata jest jedynie mniejszym współudziałowcem z swoimi 33% udziału.

Tak8Nie

w
@Stary Wyga

Bardzo miło było z nią pracować. Zawsze uśmiechnięta, zawsze pomogła, doradziła, przeciwieństwo tej drugiej.

Tak16Nie

uważny obserwator
@Stary Wyga

Szanowni Państwo od jakiegoś czasu całkiem przypadkiem trafiłem na stronę i z czasem rozbawieniem a częściej zniesmaczony czytam wpisy na "oficjalnej" stronie Emitor s.c i Dzięki "subtelnym" wypowiedziom powstały kolejne dwie strony jakby dwa obozy, po co? Jaki ktoś ma w tym cel? Gdyby nie wpis że powstały nowe nikt by pewnie na to nawet nie zajrzał. Skoro nie ma firmy ZWP Emitor Donata Zajączkowska to dlaczego się tu udziela sz/cie? Co do procentów pozwolę sobie przytoczyć art. 867kc który mówi: "przepis ten stanowi, że każdy wspólnik jest uprawniony do równego udziału w zyskach i w tym samym stosunku uczestniczy w stratach, bez względu na rodzaj i wartość wkładu" Wobec powyższego Pani Donata może mieć nawet 1% i jest nadal wspólnikiem a "mniejszy współudziałowiec to określenie mające byt w spółkach S.A. i Sp. z o.o. przy spotkaniu akcjonariuszy czy udziałowców. Wspomniane 33% to udział wniesionego wkładu, zobowiązań i wartości majątku spółki w przypadku jej rozwiązania czyli krótko mówiąc tyle % zostanie po spłacie zobowiązań i sprzedaży majątku. Prawo głosu niezależnie od % ma takie samo :) A co do menedżerowania, znam wielu ludzi po szkołach, szkoleniach, z certyfikatami (tych bez też) i są zwykłymi burakami z którymi nie da się współpracować. Skoro są wpis/y że Pani Donata jest dobrą menedżerką widocznie spełnia warunki a czy skromne 67% większego współudziałowca również na takie miano zasługuje? Pytam nie bez powodu ponieważ gra w komentarze zaczyna obierać kierunek tylko jedną stronę a powinny być ocenione rzetelnie dwie. P.S. Skoro nie ma jakich tworów jak ZWP.... to "strony" sztucznie stworzone powinny zniknąć i być jak najszybciej zgłoszone do moderatora gowork Pozdrawiam

Tak6Nie
@W

Pani Donato - serdecznie Panią pozdrawiam !!! - jest Pani prawdziwym i niestety jedynym światłem tej Firmy. Ciemnych raf, meandrów, wirów oraz wargatków sanitarników zasadniczo nie pozdrawiam.

Tak17Nie

@Stary Wyga

A mojej uwadze to nie uszło ponieważ moim zdaniem prawdziwy leadership jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu chamstwa. Pamiętam takiego jednego co był swojego czasu nadzorcą Emitora nazywał się kurtoszkołacz czy coś takiego, dużo ryczał jak "krowa co mleka nie daje", a tak naprawdę potrafił jedynie koszulką wytrzeć kondycjoner od środka i zrobić o tym prezentację, dorobił się także dwóch kontynuatorów o podobnym poziomie elokwencji i merytoryki. Niestety (usunięte przez administratora) jest chwytliwe, a prawdziwa kultura subtelna. Z tego banalnego powodu prawdopodobnie nie zauważyłeś walorów Pani Donaty.

Tak17Nie

Stary Wyga
@Królfaraon

A to przepraszam, nie było pytania...

Tak11Nie

A

Bardzo miła i sympatyczna osoba, lubi pogadać.

Tak20Nie

Stary pracownik
@A

Byłaby świetną szefową, ma dobry kontakt z pracownikiem, niestety niewiele może ponieważ nie pozwalają jej.

Tak27Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Donata Zajączkowska Zakład Wykonywania Pomiarów Emitor - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Donata Zajączkowska Zakład Wykonywania Pomiarów Emitor
5/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Olimpijska 6