Opinie o VARIANT w Kra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VARIANT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VARIANT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VARIANT w Kra

alleck

Niestety jest tak jak napisał TRYBUNAŁ. Jesli chcesz pracować w Ondo jako handlowiec to prędzej czy później albo Cię wywalą, albo sam odejdziesz. Zero szans na podwyżkę wynagrodzenia. Jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, a przy tym coraz więcej zarabiać to masz dwa wyjścia: przyjdź do Ondo popracuj ile się da i uciekaj do lepszej firmy, lub poprostu tu nie przychodź

@alleck

Posiadamy stabilny zespół handlowy, w ciągu ostatniego roku nasz dział handlowy został rozbudowany o przeszło 30%, zatrudniamy, nikogo nie zwalniamy, nikt się nie zwalnia, staramy się optymalnie dobierać ludzi, już na samym początku jasno komunikować im ich przyszłą ścieżkę rozwoju. Pozdrawiamy Zespół ONDO

gosc

a czy rozmowy są przeprowadzdzane tylko w jezyku Polskim czy moze być coś po angielsku:? i o co pytaja na rozmowach czy sa testy z wiedzy?

@gosc

Jesteśmy polską firmą, rozmowy przeprowadzamy po polsku, w zależności od stanowiska wymagamy znajomości języków obcych, informujemy o tym w ogłoszeniu. Pozdrawiamy Zespół ONDO

W przypadku firmy Variant/ONDO nie ma co liczyć na jakiekolwiek negocjacje płacowe w przyszłości. Nawet jeśli dostaniesz nowe (lub dodatkowe) obowiązki to szansa na to, że wynagrodzenie wzrośnie są bliskie 0.

masza

Bylam tam na rozmowie i bardzo zaluje straconego czasu. Zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wymagania maja jak w wielkich korporacjach a na dodatek nie byli w stanie zaoferowac 2000 netto... (hm..nie sadzilam ze mam tak duze wymagania!)

@masza

Na rozmowach o pracę nie składamy deklaracji płacowych, pytamy każdego z kandydatów o jego oczekiwania płacowe, dopasowując do siatki płac. Pozdrawiamy Zespół ONDO

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VARIANT? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
mechanik

sprzedajecie jeszcze oleje Petro-Canada, bo kiedyś dużo tego lałem do silników i były świetne?

Petro Canada
@mechanik

Owszem, sprzedajemy. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem na interesującym Pana terenie (usunięte przez administratora)

@Petro Canada

A od kiedy Państwa firma posiada przedstawicieli handlowych a nie " Doradców Handlowych bądź Doradców Techniczno-Handlowych "? :)

klient

Bo oni sami nie wiedzą co tam mają. Z wyłączeniem bajzlu :P Oleje może i dobre, ale każą na nie czekać jakby specjalnie dla mnie kopali za ropą.

Trybunał

Jak się pracuje w ONDO? Samochód - Hyundai i30 (oklejony) opłata za korzystanie w celach prywatnych 50 groszy za kilometr Telefon - NOKIA Lumia Komputer - każdy ma inny Podstawa - poniżej 2000 netto Premia - poniżej 5% od obrotu netto Pozapłacowy system premiowy, motywacyjny - BRAK Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji - BRAK Dopłaty do szkoleń - BRAK Możliwości awansu - BRAK System pracy - praca ciężka i trudna. Ciężka i trudna, bo tak ją nam organizują przełożeni! Składanie raportu, raportu do raportu to zdecydowanie absurd! Obsługa kilku systemów raportowania, zawiłe procedury, absurdalny "ład korporacyjny" dużo zbędnych kroków trzeba pokonać zanim osiągnie się zamierzony cel. A można by to skrócić do minimum. Firma handlowa, która stoi (usunięte przez administratora) do klienta. Traktuje się go po macoszemu. Ignoruje sugestie i prośby, olewa potrzeby. Klient ma kupić to co chce sprzedać firma, a nie to co mu jest potrzebne! Klient jest traktowany jako potencjalny oszust i przestępca. W sumie pracownik także. Zachowanie firmy niepoważne i żenujące. Godziny pracy? od 8 kiedy zaczynasz pracę OBOWIĄZKOWO do ... im później tym lepiej dla firmy. Oczywiście za nadgodziny nie usłyszysz dziękuję, ani nie zobaczysz ani złotówki na koncie. A nadgodziny wychodzą siłą rzeczy, bo pracujesz u klienta od 8 do 16, a później musisz raportować wyniki pracy w trzech formach (telefon, ERP, excel). Do tego musisz robić oferty, zamówienia i przygotowywać się do kolejnych spotkań. Niejednokrotnie praca w weekend. Zlecanie przez przełożonych zadań po 16 i na weekend to norma. Coś jeszcze pominąłem? Dopisujcie :)

kaska

Zima zdarza sie, że przyjmują np w oddziale w Trzebini na magazynie pracują 2 lub zaledwie 2

Zima

A czy wogole przyjmują do variantu kobiety na dział produkcji lub do laboratorium?

selfiee

No proszę to było do przewidzenia, brak umiejetności rzadzenia wkoncu sie odezwala:-)

vvvv

Co słychac w Variancie a przepraszam w Ondo :)? Podobno już nawet handlowcy się zwalniają?

neo

słabe zarobki do wykonywanej pracy do tego kierownik, który niczym się nie przejmuje wydaje tylko zdawkowe polecenia, kto pracuje krótko nawet nie wie o co mu chodzi,do tego brak empatii do pracowników,

śmiech na sali

"Szukamy ludzi otwartych, którzy widzą świat w jasnych barwach. Pracujemy traktując naszych pracowników na zasadzie partnerstwa. Dbamy o równowagę życia zawodowego i osobistego. Intensywnie szkolimy naszych pracowników. Dajemy możliwość spełniania własnych aspiracji przy realizacji strategii firmy. Oferujemy twórczą atmosferę pracy, w wielobranżowej organizacji." Komentarz? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...HAHAHAHAHAHAHAHAHA...niezły żart!

niski

Polecam nową markę kosmetyków Brumm i chemię Gunka i Pulsara, naprawdę dobre produkty

czytelnik gowork.pl

Tak sobie czytam i czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że Polska to kraj leni, nierobów i chamów. Nie ma firmy w tym kraju, której ktoś by nie oskarżał o największe zło świata. Żona mojego kolegi zawsze powtarza "jak żeś taki mądry i pyskaty, pochwal się swoimi osiągnięciami na polu prowadzenia własnego biznesu!" Pyskate gęby w mig się napełniają...i cisza. Ludzie nie po to zakładają biznesy, żeby przylazł jeden z drugim obiboków i zaczął pouczać, co to on by tam nie zrobil, ale nie zrobi, bo mu się w sumie nie chce...! Otwórz jeden z drugim swój biznes i pokaż swojemu byłemu pracodawcy jakim jest cieniasem! Masz jaja? Pewnie że nie!!!

kandydat

Komuś udało się przejść rozmowę rekrutacyjną na śląsk? W zeszłym tygodniu były rozmowy i już mnie skręca...ktoś wygrał?

Jasiek

Variant sie rozwija chyba raczej zwija.

ździsek

Anonim, połóż się to cię wydoją. Widać po twoich głupawych pytaniach, że robotny to ty nie jesteś. Chcesz zarobić to (usunięte przez moderatora)od rana do wieczora.

Handlowiec

Pracuję w VRT w handlu ( ponad rok ), w tej chwili firma zmienia się nie do poznania, wymieniają nam samochody na klasę wyższą i30 ;), dostajemy nowe telefony bez limitu rozmów ;), no i można całkiem nieźle zarobić ;), ale nie jest tak łatwo, aby utrzymać się, bo gonią ciągle za wynikiem. Pracowałem w kilku innych firmach i mogę powiedzieć, iż to co piszą poprzednicy, to chyba dotyczy innej firmy, nie ma szaleństwa, ale nie jest źle, zarząd nie wtrąca się do tego co robię, ale mój szef to co innego, wymaga, ale potrafi docenić. Wypłata na czas, środki pracy super !, atmosfera w dziale ok, nie chwalę przed zachodem słońca, ale oby tak dalej. W perspektywie poprzednich pracodawców polecam ( bez szaleństw )

qtas

Czasami widuję fabię vrt,więc pewnie przemysł w jakimś stopniu jeszcze obsługują. Szkoda firmy,bo wdrożyliśmy wiele fajnych produktów na rynek,ale wiecznie było mało i zbyt tanio.A gdzie reklamy,marketing?Nawet K2 znaczy Melle dawało radę,Platinum mimo miernej jakości produktów,była Amtra,Adwa,Parys i wiele wiele innych mniejszych firm,które do dzisiaj istnieją i mają się dobrze. A VRT upadł.Ostatnio widziałem osłony na szybę za 3zł,Textil Cleaner za 3,5.A nam kazano to upychać po 7zł netto,gdzie było to niesprzedawalne bo jakością na samym dole.Firmy mnie nie szkoda,ale szkoda fajnych ludzi,którzy musieli szukać pracy bo zostali zwolnieni mimo dobrych wyników,bo księciunio z góry miał wizję.A może trzeba było A6 spłacić i motocykl hm.

pozddlakk

nowy członek ma drogie auto na utrzymaniu to co sie dziwisz musza na premie skladac.jak wlasciciel trzymal wladze to variant byl szanowana firma ale jak sie daje wladze w nieodpowiednie rece to sie robi jak sie chce.Kk zwijaj zagle łajba lada moment zatonie;-)

Zostaw merytoryczną opinię o VARIANT - Kra

VARIANT