Opinie o Renobud Trans Sp. z o.o. w Jasienica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Renobud Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renobud Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renobud Trans Sp. z o.o. w Jasienica

Końwalski

Zbyt długie trasy po 3 tygodnie...

Korzec Ryszard
@Końwalski

Witam @końwalski sprostowanie Pana wypowiedzi u nas dyspozycje samochodów są 6,12,16 - dniowe w trasie więc niewiem skąd pan wziął trzy tygodnie.

Witam, czy do dziś dla kierowców jest dostępny tylko system 16 / 5 tak jak wskazano na stronie? szukam właśnie zatrudnienia jako kierowca C+E, mam doświadczenie w międzynarodówce. Zastanawiam się jednak czy nie można liczyć na jeszcze inne warianty?

Końwalski Nowy wpis

Zbyt długie trasy po 3 tygodnie...

Krystyna Nowy wpis
@Końwalski

po 3 tyg? widziałam wzmiankę o dwóch weekendach w trasie. widziałam też określenie, że trasy podobno nie są długie a nawet poukładane. jest tak? opiszesz szczegóły odnośnie tej 3tygodniowej, o której piszesz?

Korzec Ryszard Nowy wpis

Ktoś

Firma ma sporo plusów jak również minusów. Z plusów można wymienić wypłatę na czas, przypisane auto do kierowcy, bardzo dobrego spedytora oraz miła atmosferę w biurze. Z minusów można wymienić słaba dniówka na solo 250 na zestawie 300, system wyjazdów bardzo długi (chociaż to kwestia dogadania, to akurat na plus) jako tako wymagają 2 weekendy w trasie. Kolejny minus dosyć stary tabor solówki iveco zestawy daf. Brak wyposażenia bhp (kamizelka rękawice) brak płynów do czyszczenia pojazdu. Szefostwo jak to szefostwo ma swoje humory, czasami w nerwach potrafią powiedzieć nieco za dużo, chociaż też się zdarza konstruktywna krytyka z której można wyciągnąć wnioski i wynieść coś dla siebie. Firma ma też system premii np 1000zl za 20 dni w trasie oraz inne, są też dodatki wyrowanwcze które mają dźwignąć trochę dniówkę ( w momencie zwolnienia nie wypłacają) co do innych premii nie napisze bo takowych nie miałem. Trasy poukładane, bardzo często było wiadomo dzień wcześniej co będziemy robić, trasy nie były długie średnio 300km więc bez gonitwy. Moja opinia jest neutralna nie będę nikogo zachęcał ani odradzał podjęcia pracy w tej firmie, najlepiej sprawdzić na własnej skórze i samemu wyciągnąć wnioski, mimo wszystko życzę sukcesu i opłacalnych frachtów.

Korzec Ryszard

Dziękujemy za przesłanie Pana opinii. Obecna sytuacja spółki jest bardzo dobra, o czym świadczą ciągłe zamówienia i kontrakty z kontrahentami. Spółka nie będzie wypowiadała się na temat byłych pracowników, albowiem nie jest to przedmiotem działalności tego portalu, dlatego pozwolimy sobie na tym zakończyć niniejszą wymianę korespondencji.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Renobud Trans Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Maniek

To już powoli zbliża się już 6 rok jak pracuję i widzę,że dzieje się coraz lepiej w firmie.Właśnie podpisaliśmy umowy na stałe zlecenia transportowe z dużymi firmami i chłopaki juz jeżdżą na Szwecję i Niemcy.Nowy kierownik Nikolas bardzo dobrze sobie radzi ze swoimi obowiązkami.No cóż więcej pisać,dobrze jest.polecam

Józio

Omijać firmę dużym łukiem.Firma nic nie oferuje,ani też nic sobą nie reprezentuje, zresztą jak szefostwo,a zwłaszcza Pan "kierownik".Taka osoba nie powinna zarządzać firmą, ponieważ nie ma odpowiedniego "podejścia"do ludzi(pracowników). Jeszcze raz, omijać firmę szerokimi łukiem.

Mariusz
@Józio

Na czym polega to nieodpowiednie podejście? Pokrzykuje na pracowników czy zawala ich robotą? Możesz wytłumaczyć?

@Józio

Pan kierownik już nie pracuje

@Maniek

Dla obecnej sytuacji w firmie co to tak naprawdę oznacza? Zaszły jakieś konkretnie zmiany w warunkach pracy? Co na to pracownicy?

Czy Renobud Trans Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę

Gracjan kierowca

Pracuje w tej firmie nie całe 2 lata i bywało różnie ale rok 2023 przyniósł duże a nawet bardzo duże zmiany w firmie Renobud i to zmiany bardzo pozytywne. Szefostwo postawiło na duży rozwój firmy. Zatrudnili kilka kompetentnych osób w biurze i dziale spedycji biegle rozmawiających w kilku językach, którzy znają się na swojej pracy a co za tym idzie ułatwiają pracę kierowcom. Bardzo fajnie współpracuje się z nowym kierownikiem w dziale spedycji Nikolasem, który po koleżeńsku i serdecznie podchodzi do każdego kierowcy.Trzymam kciuki aby taka atmosfera utrzymywała się jak najdłużej i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie.

@Gracjan kierowca

Czyli ile osób ostatecznie pracuje tu teraz w biurze i co z poprzednikami? Skoro taka kompetentna kadra teraz się tam zatrudnia jak to opisujesz to próg wejścia jest o wiele wyższy? Jaki konkretnie i ile za taką pracę teraz płacą?

Gracjan kierowca
@Krystyna

Pani Krystyno widzę ,że od dłuższego czasu mocno śledzi Pani losy firmy ,dlatego gorąco polecam wydrukować swoje CV i zglosic się na rozmowę kwalifikacyjną a szef napewno odpowie na wszelkie pytania dotyczące zarobków jak i warunkow zatrudnienia

Kierowca ce

Pracuje juz w tej firmie ponad rok dla mnie jest w porzadku praca poukladana po zmianie zarzadzajacego transportem pojawily sie nawet kółka pl-se poniedzialek wyjazd czwartek juz na bazie Wynagrodzenie placone za dniowki I na czas Z przyjemboscia moge polecic ta Firme

worker

Witam. Polecam pracę w tej firmie . Nastapiło sporo pozytytywnych zmian w ostatnim czasie. Indywidulane, ludzkie podejście pracodawcy do każdego pracownika bardzo ceni sie w dzisiejszych czasach. Wynagrodzenie zawsze na czas. Przyjazna atmosfera.

Dariusz n

Tak mnie nazwałeś, sam człowieku psujesz opinię tej firmy wydzwaniasz po byłych firmach pracowników jak jakiś agent FBI pracowałem w małej firmie u Marcina w której jeden pracownik ogarniał 8 aut w miedzynarodowym transporcie i dawał radę dorobił się od placu z klinca do pięknej firmy i nikogo nie oczernia nie szkaluje gdyby nie jakieś nie porozumienie pracował bym do dzisiaj,a ty szkalujesz ludzi w necie i szukasz winnych swojej poraszki zastanów się i daj mi w końcu spokój, a może musi Ryszard na ciebie wpłynąć, żebyś dalej nie psuł opini tej firmy, i ludzi którzy tam pracowali żegnam

Maniek

Nie wiem kto ma jakieś niemiłe wspomnienia o firmie.0 Pracuje tu już ,5 lat i dalej jeżdżę.,Jak by było źle to na pewno bym tu nie pracował .Porównując początki mojej pracy w firmie to w tej chwili jest kolosalna zmiana.Nie czekamy po kilka godzin na dyspozycję,załadunki mamy na bieżąco.Wiemy co będziemy robić następnego dnia Zarobki się poprawiły i dodatkowo mamy przyznawane dość wysokie premie za dobrze wykonaną pracę.Premie wywalczył Marek,których wcześniej nie było.Samochodów przybywa i nowych kierowców też.Jest fajnie,rodzinnie.Polecam ta firmę

@Maniek

No wprowadzone premie to pewnie mocniej motywują, a na jakich zasadach są przyznawane?

Byly
@Maniek

Maniek widać jakim jesteś pucybutem i(usunięte przez administratora) bo każda inna praca jako kierowca to kosmos dla ciebie bo komornik trzymie cię za jaja a tu wypłata pod stołem i może więcej nie słodź bo to nie jest smaczne i nie zgodne z prawdą ale nie którzy tak mają także powodzenia ale więcej nie słodź że jest rodzinnie itp

@Byly

To w takim razie co jest zgodne z prawdą?

Renobud Trans Sp z o.o.
@Byly

W kwestii nieprawdziwych i szkalujących opinii dotyczącej spółki Renobud Trans z siedzibą w Jasienicy spółka będzie kierowała sprawa do stosownych organów o naruszenie dobrego imienia.

Fenix
@Krystyna

Krystyna co ty na takie zastraszanie użytkowników tego portalu powiesz? Ja kiedyś dostałem od kolegi namiary odnosnie pracy w tej firmie ale skoro tak ludzi zastraszają no nie wiem czy to jest normalne

@Fenix

A o którą część Ci chodzi odnośnie tego całego zastraszania?

Krystyna

Bo mówiąc szczerze to raczej nie brzmi jak groźba tylko coś w rodzaju komunikatu, który co prawda może zdawać się niepokojący. Ale jeśli ktoś pisze prawdę to raczej nie ma się czego obawiać?

Były

Polityka firmy brak słów. Karzą jeździć po 3tyg w domu 4 dni by oddać pauzę i jeszcze powiedzą że nie możesz więcej mieć wolnego bo nagle mają ładunek. Oburzenie że chcesz zjechać do domu bo zjazd się nie opłaca, dziwne bo wiele firm robi tylko krajówkę i się opłaca. A potem się mszczą na pracownikach jak nie idzie po ich myślach. Szef by się zastanowił nad kierownikem jak prowadzi politykę firmy. Średnio nowy pracownik pracuje 2-3 miesiące i ucieka. Po zmianach płac brutto miało być ok 5-6k ale jest dalej najniższa krajowa. Dziękuję

Maja

A czy coś już działają w tej sprawie?

błąd w numerze

Opinia nie jest prawdziwa. Proszę o usunięcie wpisu GoWork. Numer jest wskazany do osoby, która nic nie wie o zawiadomieniu.

Były

Nie tak swietlanie jest i pse...o kierownik to też inna osoba co 2 lata temu zmienił się w drugą stronę i szkoda gadać

@Były

W jakim sensie zmienił to nastawienie? Bo widziałam właśnie jak się cieszyli z tej zmiany 2 lata temu, podobno było o wiele lepiej. To co się teraz niby dzieje?

Renobud Trans Sp z o.o.
@Były

Mareczek Phelix

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) unikac szerokim lukiem to co sie wyprawia w tej firmie to sa rzeczy ogolnieludzko niepojete nie polecam, naprawde strzezcie sie ludzie Marka

@Mareczek Phelix

"ogolnieludzko niepojete"? Aż ciekawa jestem co konkretnie pod tym sformułowaniem się kryje. Możesz to rozwinąć?

Firma mała, ale dla mnie idealna. Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Szefostwo owszem jest wymagające ale potrafi docenić zaangażowanie i odwdzięczyć się za nie. W biurze panuje rodzinna atmosfera, a nie jak w typowym "korpo" gdzie wiadomo jak bywa. Na zarobki też nie narzekam. Polecam !

Zofia

juz troche minelo od twojego komentarza wiec chcialam dopytac czy po nowym roku firma podniosla cos pensje?

U.T. Andrzej Piotrzkowski

Firma kant? Jakoś zapomnieli o mojej zapłacie za wyk usługę FV z 20-08-2020, a na forach wooow jaka super firma

zadowolony

Nigdzie nie jest idealnie, zawsze znajdzie się coś do zmiany ale najważniejsze, że mamy dobrego pracodawcę, polecam!

Pracownik Administracyjny Mare

Wbrew pozorom, nie jest źle. Pracuję w firmie od trzech miesięcy i jest normalnie, a nawet jest coraz lepiej ponieważ firma przechodzi poważną reorganizację. 80 procent załogi to długoletni pracownicy. Wynagrodzenia przyzwoite. Na busach normalna jazda, nie jakaś 24 godzinna bez spania. Czy występuję potrącenia?. A owszem, jak nierozgarnięty kierowca nie wyłączy w telefonie służbowym transmisję danych na terenie Szwajcarii, to kto ma zapłacić rachunek?.

Szofer
@Pracownik Administracyjny Mare

No tu w tym komentarzu właśnie zawarta jest cała prawda po zmianie kierownika na Marka to jest całkiem inaczej, wywalczył u szefa dodatkowe pieniadze dla kierowców i premie. Pozmieniało się i to na lepsze, nie żałuje, że przetrzymałem ten okres z poprzednim kierownikiem gdzie było nieciekawie, moje trudy zostały wynagrodzone :) odkond jest nowa załoga na biurze to wreszcie jest porządek i fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Renobud Trans Sp. z o.o. - Jasienica

• Jak się pracuje w Renobud Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renobud Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renobud Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renobud Trans Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 402
    43-385 Jasienica