Opinie o obi.pl - Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Kielce

Obibok

Na pewno nie przejdzie jej to na sucho jak traktuje pracownikow. W koncu wiadomosc o tym co wyprawia dojdzie do dyrektora regionalnego

prosty człowiek
@Obibok

...no cóż w Nomi nie uczyli widocznie kultury...jak się awansuje za sprzedawanie informacji to niestety nie ma się predyspozycji do zarządzania załogą !!! A Dyr. Regionalny i tak o wszystkim wie... to jego ulubiony market ! Tutaj ludzie nie boją się zadzwonić i umówić na spotkanie poza sklepem aby opowiedzieć co się w tym sklepie wyprawia!!! Taka PRAWDA !!!

am

Kierowniczka (usunięte przez administratora)to zdecydowanie najgorszy kierownik/zastępca kierownika w ciągu okresu mojej pracy (ponad 5 lat). Ta kobieta nie szanuje pracowników, a jej prostactwo bije na odległość.

Obibok

Kierownica z ogrodu Pani A. to bezczelne babsko ktore chce sie pokazac górze, nie szanujac przy tym pracownikow dzialu ogrod. Jak mozna mowic ze ma samych nierobów, ze nic nie robia? Wstyd

prosty człowiek
@Obibok

...Koleżanka A. szanowała ludzi lub udawała, że szanuje jak była z nimi na dole... sprzedała swojemu koledze Dyr.K., że OGRÓD się żali, że jest ciężko i chce walczyć o lżejsze traktowanie i pisze prośbę do poprzedniego Dyr.A.K..... jak się skończyło ???? zwolniono dyr, parę osób, niektórzy poszli na L4 od psychiatry ...a koleżanka A. .... AWANSOWAŁA na z-cę kierownika :) Gratuluję !!!!

symulant

Jako były pracownik tejże wspaniałej firmy nie mogłem odmówić sobie przyjemności skomentowania tego co się w tym markecie dzieje. Zaczynając od "góry" to rzeczywiście jedyną moim zdaniem naprawdę kompetentną osobą jest dyrektor Ś., który jest nad wyraz drobiazgowy ale widać że dąży do tego, żeby działy prezentowały się bardzo dobrze. Nowy biały kołnierzyk czyli mister D. - haha bez komentarza zostawiam bo to nie ma sensu. Dysponent to fajna fuszka nie narobisz się a pieniążki pewnie niezłe więc żyć nie umierać. Stare kierownictwo na działach w większości spoko ludzie i tutaj złego słowa powiedzieć nie mogę, w szczególności v-ce kierownik budowlanki oraz kierownictwo z techniki. W. z Praktikera nie nadaje się na zarządzanie jakąkolwiek grupą ludzi co potwierdzają jego byli-obecni koledzy z Praktikera którzy znaleźli angaż w obi. No ale na układy nie ma rady i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Kierownica z ogrodu to ja nie wiem jakim cudem znalazła się na tym stanowisku bo z tego co mi wiadomo za długo tam nie pracuje, ale mogę tylko się domyślać jak się pięła po szczeblach kariery, śmieszne jest to że osoba która nie zna podstawowych zasad ortografii i popełnia błędy w banalnych słowach kieruje grupą kilkunastu ludzi to po prostu śmiech mnie ogarnia :D jeśli chodzi o zwykłych pracowników to rzeczywiście bardzo dobra atmosfera pomimo często nielekkiej pracy, oczywiście zdarzają się równie (usunięte przez administratora) które kapują ale to oczywiście wszędzie tak jest. Pieniądze kompletnie nieadekwatne do wykonywanych czynności. Dodatkowa kasa na święta (2x w roku) + podstawowa opieka medyczna. Dwa weekendy w miesiącu w pracy. Rotacja ludzi w markecie jest bardzo duża, przyjęcia-zwolnienia nie wiem jak często ale co rusz widać jakieś nowe twarze. Ogromne parcie na wynik, szkoda tylko że chcecie zajechać ludzi, bo przecież trzeba ciąć koszta na pracownikach, po co zatrudnić jeszcze kilkanaście osób żeby ludziom pracowało się lżej. Prawda jest taka że z roku na rok będzie co raz gorzej i dobrze o tym wiecie. Zacznijcie inwestować w pracowników i ich szanować w szczególności tych zasłużonych którym chce się jeszcze tam pracować. Po 6 miesiącach pracy miałem spore problemy ze zdrowiem i kiedy poszedłem na chorobowe to zostałem nazwany "symulantem". Szkoda strzępić ryja na te osoby więc z dobrego wychowania zostawię to w spokoju. Nie wiem jak z Mrówką ale do Castoramy nie macie podejścia, bo akurat tam pracownicy są szanowani i mają ochotę dawać z siebie wszystko, ale cóż niemiecka firma, to mówi wszystko za siebie. NIE POLECAM nikomu tam pracy na dłuższą metę, masz chęci do pracy to cię zatrudnią bo pula potencjalnych pracowników się zmniejsza, ale i tak po pewnym czasie za plecami dowiesz się czegoś o sobie od życzliwych ludzi i się odechciewa. Pozdrawiam wszystkich spoko ludzi, nie dajcie się przede wszystkim psychicznie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

WSTYD!!! Obi jako firma wgl nie szanuje klienta. NIe dosc ze na zamowiony towar trzeba bylo czekac okolo miesiaca to mimo ustalen ze ktos ze strony marketu sie odezwie o dostarczonym towarze to nie bylo zadnego odzewu. Nawet mimo ustalenia godziny odbioru nikt nie raczyl poinformowac o jakims spoznieniu czy czymkolwiek. Jedyne co to Obi dalo nr do kierowcy z zaopatrzeniem ktory rowniez ma wszystko w (usunięte przez administratora) WSTYD NAJGORSZY MARKET BUDOWLANY W KIELCACH!

Natalia

Zależy mi na pracy w OBI , wiem o firmie sporo dobrych opinii. Mam pytanie może ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o pracy dla dysponenta-pracownik ds. zamówień w Gdańsku, taką ofertę widziałam 16 marca?

byly pracus

Patrycja. Ja szczerze pisze co w tym bagnie się dzieje i doprowadza mnie do szewskiej pasji czytając same Niki . Pracuś, pracowity. Tam nie ma takich ludzi sami nieroby i cwaniaki jedyna osoba która jest odpowiednia to Krzysztof jedynie jemu na czymś zależy a pozostałe osoby siedzące na fotelach to porażka :-(. Od białych koszul do pokoju śmiechu (dysponenci).

Obik
@byly pracus

ha ha ha ktoś musi robić, żeby reszta się śmiała ha ha ha

Patrycja

pracus, dlaczego tak twierdzisz, masz inne doświadczenia z firmą OBI?

Pracowity

Podobają mi się takie firmy jak OBI a ponieważ tu pracuję więc jest pełnia zadowolenia. Fajni ludzie pracują.

pracus

Ale propaganda aż przykro pewnie te wszystkie posty piszą Dysponenci bo co maja z nudów robic to piszą głupoty. Zamiast pisać kłamstwa niech za prace sie wezmą.

Pracuś

Świetna firma, ludzie by tylko narzekali a to nic nie daje.

Ajx

Polecam w obi były teraz dla każdego podwyżki po 350zł do tego na każde święta 400zł

chętna

są u was wolne miejsca na ogrodzie ?

Grześ

Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla doradcy klienta w Krośnie? Ile można tam dostać podstawy na rozpoczęcie? Myślę, że premia lub dodatek to są? Taka firma jak OBI to dla mnie super miejsce.

Nowy pracownik?

Witam serdecznie wszystkich. Znalazłem ogłoszenie na stanowisko doradcy klienta/sprzedawcy w dziale technicznym( elektronarzędzia i maszyny) w Kielcach . Jak wygląda praca na tym stanowisku i na jakie pieniądze można liczyć? Pracy się nie boję, doświadczenie w branży nie małe, ale przed aplikowaniem CV wolę zapytać Was Pracowników jak to od środka wygląda:) z góry dziękuję i pozdrawiam

Jak dobra firma to nie ma zbyt dużo ofert pracy! Szkoda że tylko w Zabrzu maja zapotrzebowanie na ludzi. Wiem, że praca nie należy do najlżejszych ale to jest taka branża. Taka duża firma i znana daje większą stabilność i spokojna pracę a to przecież ważne

zenon

mam pytanko ile teraz zarabia doradca klienta na start. w Rzeszowie zaproponowali 2500 brutto? jak się pracuje na dziale technika jako doradca klienta? pozdrawiam

Heniu

obi jest Świetnym pracodawcą pod warunkiem,że pracujemy na Stanowisku : dysponent, kierownik, zastępca dyrektora, dyrektor, dyrektor regionalny. Uwaga! Brak wolnych etatów do 2030.

Pracuś
@Heniu

Ja myślę, że zazdrość przez Ciebie przemawia. Jedni są stworzeni do pracy a drudzy do nadzoru, tak ten świat funkcjonuje. Pracując dobrze mamy szansę na awans!!!

topielec

a (usunięte przez administratora) się powoli przelewa

Gosia
@topielec

nic sie nie przelewa nie pisz bajek, tak dobrze jak teraz to nigdy nie było. Przyznaj uczciwie ze market wygląda jak nowy , super stołówka, palarnia, normalne podejscie dyrekcji do załogi, podwyzki, mega-wigilia dla wszystkich. Mało?Kiedy było lepiej? nigdy . wiec nie pisz bzdur. teraz jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odleciał
@topielec

Nieszczęśliwy człowieku, zmień pracę a wszystko wróci do normy.

Xylometazolin

To nie chce nic pisać ale D***y nie urywa ta praca chyba.Zarobi bodajże też nie duże tak mi się wydaje. Może lepiej trzeba było składać na Doradce Klienta a nie na Logistyka. W sumie może ktoś wie ktora z tych prac lepsza :D Doradca czy Logistyk :P

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Kielce

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI