Opinie o obi.pl - Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Kielce

Patrycja

Do@Myślącyinaczej, jaka jest atmosfera w pracy, czy pracownik jest dobrze traktowany, a nie wyzyskiwany. Czy na asortyment w sklepie pracownik ma jakieś zniżki i bonusy? Jak jest z wynagrodzeniem na początku i czy można za jakiś czas spodziewać się podwyżki czy raczej pensje stoją w miejscu? Pozdrawiam.

@Patrycja

Patrycja! caly czas pytasz o to samo ! czy to nie podejrzane? sprawdzasz co sie dzieje? Non stop te same pytania. A w Obi jak wszędzie raz gorzej raz lepiej . Nie jest zle to pewne . są pewne rzeczy do poprawy ale to wszędzie tak jest, A czy warto sie przyjąć ? to pytanie czego szukamy?

MyślącyInaczej
@Patrycja

Tomek ma rację. Pytasz o rzeczy, o których już była mowa i o sprawy indywidualne, które każdy z nas odbiera inaczej. Pieniądze, atmosfera... W pracy jak w życiu. Raz lepiej, raz gorzej, raz spokojniej, a czasami totalna nerwówka. Jeśli ktoś chce pracować... To nich przyjdzie. Jeżeli się waha to niech szuka dalej. Wszystko zależy od tego, czego szukamy, co nas interesuje, jakie mamy predyspozycje i od naszych chęci, nastawienia... Nie ma co kombinować już więcej.

Patrycja

@adam, wiesz może na jakie stanowiska obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak, to możesz się podzielić tym na forum. Będzie to przydatne dla kandydatów do pracy w OBI. Podzielcie się zatem wszelkimi informacjami, jeśli chodzi o aktualne oferty pracy oraz jak wygląda przebieg rekrutacji? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Czy są benefity dla pracowników oraz szkolenia? Zachęcam do dyskusji na forum.

@Patrycja

przeciez poniżej w postach masz wszystko napisane- wystarczy przeczytać np post Kasi.

Zadowolona klientka
@Tomek

Dziś byłam w Obi..nawet 2 razy i na kasie była przesympatyczna P.Iwonka..bardzo komunikatywna i urocza młoda i operatywna osóbka :-) takich ludzi potrzeba bo wierzcie mi przez takie osoby się wraca ..byłam tez w casto. .bo mam bliżej ale i tam drożej i mnóstwo czasu zmarnowanego bo nikt nie umiał pomoc a w Obi i doradztwo świetne i obsługa przy kasie i fakturach świetna i sprawna :-)

Robert

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca ale niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

sami
@Robert

ale tez zawsze krytka pozwala zobaczyc to co wymaga poprawy;) np zbyt mała ilosc sprzedawcow na działach

Patrycja

@Toffi - a czy możesz opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca organizuje imprezy integracyjne, a także zapewnia premie świąteczne - to bardzo dobrze, takie zachowania naprawdę się ceni. A jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w OBI?

kasia
@Patrycja

zarobki poniżej 2 tys na reke imprezy jak imprezy szału nie ma, pracujesz trzy wekendy w miesiacu odbierasz sobie na tygodniu ( praktycznie zyjesz praca i pożegnaj sie z gronem znajomych większosc ma wolne w weekend) premia na swieta ok 150 zł netto. premia raz na jakiś czas 100 zl. praca jest cieżka niestety, atmosfera taka sobie . Kasia

kasia

@kasia

A dopiero ktoś pisał, że jest super i dużo płacą. To jak jest naprawdę? Chciałem składać podanie ale chyba jeszcze poczekam. Byłem ostatnio na zakupach i widziałem bałagan i mało pracowników. Pewnie potrzebują??!!

pałelgjkdf
@Marcin

kasa do (usunięte przez administratora) i straszny wyzysk, stanowczo nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Proplastica Sp. z o.o.
gosza005

niby wszystko ok, pozatym ze od jednej z kierowniczek wali wódką i szczerzy swoje wielkie zeby jak koń. gdzie są dyrektorzy ?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

adam
@Andrzej

cały czas jest nabór wiec składaj dokumenty

Mnich

Proszę nie odbierać negatywnie czy wrogo mojego wpisu daleki jestem od tego by kogoś tu krytykować czy pouczać.lecz nie można przejść obojętnie obok tamatu w którum 99% wpisów to tylko słowa krytyki jak to źle jak niedoborze jaka zła załoga zła kadra. Brzmi to tak jakbyście byli skazani na ten horror wręcz zmuszani do Pracy.Jesli nie podoba mi się jakaś praca zmieniamy ja na inną .a nie siedzę w miejscu i narzekam jak mi źle niedobrze.Po co tam siedzicie skoro jest tak źle ? Czy nie lepiej zamiast narzekać ton zmienić coś w swoim życiu ? Zanim zaczniemy już coś krytykować czy oceniać proponuje zacząć od siebie a później kontynuować. Temat który można będzie oprzeć na jakiś faktach . Pozdrawiam wszystkich i więcej wiary w siebie

gosia
@Mnich

zgadzam sie z przedmówcą. Jak komus zle niech podziękuje i odejdzie z godnoscią. Kazdy ma taki etap w zyciu ze narzeka marudzi.I pozostaje albo odejsc na spokojnie albo przestac narzekać. A tak juz realnie patrząc nei ma co marudzic nie jest zle;) . Poprawiło sie i to bardzo(socjal, pensje) a płaca zawsze może byc lepsza;)

Panek

O sytuacji na rynku pracy robi się coraz głośniej. Wszyscy mówią, że zaczyna brakować ludzi do pracy a to może wpłynąć na pracodawców tak, że zaczną podnosić wynagrodzenia żeby pozyskać pracowników i trzymać tych których mają. Jest w każdym razie jakaś nadzieja na większe płace.

@Panek

Tylko nadzieja

Klient

Wszystko niby ok, tylko szkoda że ta czarnowłosa pani z informacji (podobno kierowniczka) taka (usunięte przez administratora) non stop. Wali wódą na kilometr, a że dyrekcja tego nie widzi . Żenada. Brak profesjonalizmu. Chyba że to taki " standard obi " . W Castoramie tego nie mają ;)

Kuba

Słyszałem o firmie, że jest super. Możecie coś dodać, jaka atmosfera czy są dodatki do podstawy?

Fachman

"Kurozwenki na koncercie Tomasza Karolaka" - oto kolejny przykład na profilu jednej z pracownic Obi kto zostaje zast. kierownika... Osoby nie znające ortografii

ada
@Fachman

a co ma ortografia do rzetelnego wypełniania swych obowiazków? jak jest to osoba znajaca sie na tym co robi to co ma piernik do wiatraka? Doktorat na takim stanowisku nie jest wymagany. Czepiacie sie i tyle.

zibi
@Fachman

Doktorat nie, ale podstawy j. polskiego owszem.

Remontowy

OBI to spoko firma, dobrze mi się tu pracuje, polecam!

Poldek

Sezon remontowy w pełni to i ruch w sklepach większy. Sadze, że to wpływa na zwiększenie ilości ofert pracy?

Toffi
@Poldek

Panie Poldek, właśnie szkopuł w tym że nie. Obi oszczędza na pracownikach jak tylko może, bo obroty pospadały z racji sporej konkurencji w Kielcach. Niemieckie praktyki zajeżdżania Polaków w modzie ale co tam, zrobią 2 imprezki w roku, dadzą kasę na święta, niech harują.

mirek

Jestem stalym klientem Obi.Przez ostatnie dni zakupy byly dla mnie koszmarem.Brak klimatyzacji w tych czasach ???? Zenada.Wspolczuje pracownikom dzialow i kasjerkom.ktore ledwo zyja.Moze mniej godzin w tych warunkach !

Patrycja

@misia - dobry kierownik to podstawa, jego postawa wpływa na ogólne wyniki całego działu. A możesz opisać warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Czy jest możliwość podpisania z OBI umowy o pracę? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

misia

zgadzam sie na ogrodzie M.K najlepszy kierownik jaki był do tej pory . Zreszta inne działy na których był to potwierdzaja - wystarczy zapytac mieszkac i budowlanke;)

dobra duszyczka

Nie narzekajcie. W porównaniu do innych marketów Obi jest ok. Ja tam sobie chwale pracę. Może nie należy do najlzejszych, ale w końcu każdy wie na co się pisał zatrudniając się tam. Kierownik - najlepszy jaki mi się trafił przez wszystkie lata pracy.

Jerzy

Z jedną kobietą dacie radę i wyperswadujecie złe pomysły. Praca w firmie nie jest zła , nie trzeba oceniać firmy przez pryzmat pojedynczych osób. Sądzę, że dyrekcja zwróci uwagę na nieprawidłowości o ile takie są. Tu pracuje tyle osób i nie trzeba tego niszczyć .

NIK.

Co ta A.T.robi bo nic konkretnego nie piszecie.szczegóły, sytuacje coś napiszcie bo to ciekawa sprawa.A nie tylko takie gadanie , pewnie wam pracować kazała i tyle a w końcu za to wam płacą i jej też wiec robi co do niej nalezy.

Mick
@NIK.

jest wyzej napisane co robi, ropowiada ze ma samych nierobow na dziale

ania taboret

nie denerwójcie mnie nie jestem takom zlom kierowniczkom ale jak mnie ktos denerwuje to co mam zrobic

Obibok
@ania taboret

Naucz sie ortografii

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Kielce

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI