Opinie o Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Warszawa

Potrzebujący

Jeszcze takiego specjalisty nie spotkałem, za obejrzenie płyty rezonansu, kilkukrotnym bolesnym uciskaniu pośladków, wizyta ogółem ~~10 minut 140 zeta, na wiadomość że nic nie pomogło nie odpowiada na telefony ani SMS. Pogratulować arogancji i dobrego sposobu na łatwy zarobek. No cóż, potrzeba zdrowia silniejsza od zdrowego rozsądku. Nie polecam, nigdy więcej nie dajcie się zwieźć, człowiek bez sumienia!

ewa
@Potrzebujący

raczej przestrzegalbym przed wizyta u tego pana. duzy problem z odnalezeieniem sie w swiecie rzeczywistym. dzieciece spojrzenie na swiat, zycie w fantazjach i klamstwie

KIELCZANIN

Dr.Mariusz Fraczek kielce Mazurska 60 Nie polecam tego pana za 8minut pracy z moim kregoslupem 140 zl !!! Nawet nie przemasuje kregoslupa !!! Bylem 4razy i mi nie pomogl tylko kase ciagnie i jest najmadrzejszy.

Witam czy mogę prosić imię i nazwisko specjalisty ze Skarżyska

Witam potrzebuje num prywatny lekarza Mariusza Frączka dla męża ma ktoś z góry dziękuję

@Klaudiackz

Dziękuję serdecznie za pomoc

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska?

A ja na tak

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, ale każdy ma prawo do własnej opinii. Kilka lat temu Ci nasi cudowni lekarze i rehabilitanci przez 3 miesiące nie umieli mi pomóc, na rwę kulszowa, ładowali tylko zastrzyki i leki, a zabiegi rehabilitacyjne tylko pogorszyły sytuację. Wszyscy wystawiali mi skuerowania do neurochirurga. A ten co? Jak chcę, to może ustalić termin operacji. Ot kolejny najlepszy specjalista. Dopiero w gabinecie p. Mariusza uzyskałam fachową pomoc i postawił mnie na nogi. Od tego czasu, kiedy tylko zaczynam mieć problem z kręgosłupem (a zmiany i zwyrodnienia mam w każdym jego odcinku) pisze smsa z prośbą o przyjęcie i jeszcze nie było sytuacji żeby odmówił. Zdarza sie,że prośbę ponawiam. Ponieważ sam ogarnia pacjentów i sprawy papierowe, nic dziwnego, że nie ma czasu na odbieranie tel. i odpisywanie każdemu tak od razu. Ma ogromną wiedze i doświadczenie. Inni specjaliści powinni się od niego uczyć. Ja polecam na 100%.

Aga Nowy wpis
@A ja na tak

Zgadzam się z pana opinią, ponieważ syn, który miał problem z kręgosłupem, otrzymał pomoc, gdzie lekarze u których zasięgał porady rozkładali ręce. Jedynie pan Mariusz postawił go na nogi. I do dziś dobrze się czuje i nadal korzysta z jego usług gdy jest taka potrzeba. Mam duży szacunek do pana dr.

Chciałabym dopytać o możliwość współpracy z gabinetem. Jestem dyplomowaną pielęgniarką i szukam dodatkowej pracy z godzinami do ustalenia. Tu jest potrzebna pomoc jeśli chodzi o wsparcie pana doktora?

Roman
@Anna

Aniu, czy udało Ci się skontaktować z lekarzem? Serdecznie, proszę Cię, abyś napisała, jak zakończyło się Twoje zainteresowanie i potrzeba kontaktu z tym lekarzem. Ja ze swojej strony chciałbym ustalić, czy zamierzasz skontaktować się z tym specjalistą w jakiejś nagłej potrzebie zdrowotnej?

@Roman

Witam nie udało się nie mam numeru do lekarza.

Klaudiackz
@Ania

Pani Aniu podaje numer do Pana Doktora 660 759 924. Jeśli nie odbierze to proszę napisać smsa w jakiej sprawie Pani dzwoni a Pan Doktor na pewno w wolnej chwili się odezwie. Nigdy nie miałam żeby nie odpowiedział. I polecam z całego serca wyprowadził mnie z zawrotów głowy, gdzie inni lekarze rozkładali ręce i faszerowali mnóstwem leków. Pozdrawiam Klaudia

@Klaudiackz

Dziękuję serdecznie za pomoc

Brałeś udział w rekrutacji do Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Dobrze, że pacjenci tak chętnie się wypowiadają, ale mogę poznać jakieś konkrety od pracowników? Współpracuje ktoś z Panem Doktorem? Mam na myśli stanowisko administracyjne, np. asystentki czy rejestratorki medycznej. Mam tytuł technika masażysty, więc myslę, że to dodatkowy plus:) Pisaliście tutaj o nieodbieraniu telefonów i słabym kontakcie. Czyżby Pan prowadził gabinet sam?Może akurat warto podpytać o pracę?

@Potrzebujący

Miaiem tak samo !!! Dotknął Na dole uciskał i 14Ozl zero masażu czy rehabilitacji... Co to za gabinet nawet tel nie odbiera... To jest rehabilitant SMS 14Ozl 8minut

Dorota
@Potrzebujący

No to faktycznie pokaźna suma, ale co zapłaciłeś za taką usługę czy powiedziałeś wprost to co tutaj napisałeś?

Kamil
@Potrzebujący

Miałem tak samo jak ty... Pośladki ucisnie strzeli z szyjii 14Ozl Za 5 minut .... Uciekać od tego znachora

@Dorota

Pani Doroto on jest najmądrzejszy nie można z nim dyskutować nawet... Ciągle się uczy niby fachowiec ale na litość boską nie 14Ozl za 5 minut !! Strzelenia z szyjii

Agata
@Potrzebujący

Taka niestety jest sprawiedliwość na tym świecie. Tzn., no po to poświęcił czas żeby się wyedukować i móc tyle zarabiać. Może w takim razie swoim dzieciom polecić taki zawód skoro taki pokaźny zarobek?

tick
@Potrzebujący

to prawda ale problem jest w ignoranckim traktowaniu pacjętów.

ewa Nowy wpis

KIELCZANIN

Endriu
@KIELCZANIN

Nie zgadzam się z tobą. Pan Mariusz to jedyny specjalista w tej dziedzinie. Gdyby nie Pan Mariusz to być może bym nie chodził.

Endriu
@Endriu

Chłopie byłem u niego z 4 razy to że nie umie odebrać telefonu to jedna sprawa ... Pierwsza wizyta 8minut 140zl. Druga 20minut 140zl Wiem.ze wielu osoba pomógł.. Ale w gabinecie masę urzadzen a niczego nie używa po co mu te maszyny .... Dawno temu to przykładał się do sprawy masował nastawial i podłączał urzadzenia prądy itp. Teraz jeżdżę do gościa do Skarżyska place 100zl.ale chłopak godzinę masuje kręgosłup.plus nogi i cały nerw kulszowy a na końcu nastawia tzw.manipuluje .... A nie 8minut chrupniecia z szyji 140zl.ludzie !! Ja pisZe jak.ja miałem.wizyte to.to.jest prawda co napisałem ... Mi nie zaszkodzil ale nie pomógł ..

@Endriu

Witam ma może Pan numer kom do lekarza numer komórki prywatnie dla męża potrzebuje ma dwie przepukliny

Witam czy mogę prosić imię i nazwisko specjalisty ze Skarżyska

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Darek

Widzę że dla większości piszących tu swoje opinie liczy się kasa.Ja polecę tego pana ponieważ po pierwszej wizycie która faktycznie trwała 15min zrobił to co było nie możliwe .Od roku bolala mnie głowo ponieważ miałem uszkodzony kręgosłup szyjny.Po wizycie od tygodnia nie zażywam żadnych tabletek przeciwbólowych.

kTM
@Darek

Co ci zrobił Frączek Strzelił z szyji i lędźwiowego ? Chłopie zeby manipulować kręgosłupem trzeba go pierw wymasować a on co robi ??? Tel nie umie odbierać Z dala od znachora

mc
@Darek

też miałam ten problem , 3 lata spokój

mc

bardzo dobry specjalista polecam serdecznie . Nastawił kręgi szyi do dziś bez bólu. Nadmieniam , że masaż to co innego niż nastawienie kręgów.

Justyna
@mc

Nastawianie kręgów... Nie jeden nastawial i na wózku jezdzi... Mi nastawil szyje i mnie bolala z 2miesiace dzieki Bogu przeszło mi. 15O zl dwa ruchy głowa w jego wykonaniu. Nie polecam tego faceta.

Chęciny

Mariusz Frączek mazurska Kielce Nie polecam go nastawia kręgosłup za 8minut 15Ozl Uciekać od niego

Lidia

Godny polecenia specjalista. Po wizycie ( i bez znaczeni jest ile ona trwała- miałam już wizyty godzinne z których niewiele wynikało)zachciało mi się żyć! Lekarz który wie co robi i mówi.Dziękuję Panu serdecznie.

KTM

Nie polecam po jego nastawieniu kręgosłupa szyjnego dostałem bolow głowy...z daleka od niego ludzie

Bartosz

Profesionalista Polecam

Jake

Wpisz sobie w google grudniewscy koło Skarżyska mają gabinet płacisz 1OO zł i godzinę cię masuje nogi całe nerwy oraz plecy na koniec nastawia ... Tylko musisz mieć rezonans bo tak to nie tylnie cię .... Zaufaj mi idź raz i sam będziesz miał opinie ...

Bialogon

Nie polecam tego masażysty Chłop jest najmądrzejszy i nie można zwrócić mu uwagi wogole ..... Po jego nastawieniu głową mnie bolała .... Nie polecam ... .za10 minut bierze 150 zł Lepiej iść na normalną rehabilitację to profesjonalisty i masz godzinę na pracę z Tobą a nie 10 minut !

Zgadzam sie slaby spwcjalista kasa kasa kasa tylko mu sie liczy 140zl zdziwra zero efektu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Warszawa

• Jak się pracuje w Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska?

Mariusz Frączek Specjalistyczna Praktyka Lekarska
  • Ustrzycka 7